Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

nekem is majdnem 3D lett. De sehol nem találtam a környékemen olyan telenort ahol lehet kapni, így maradtam a 2x-nél amibe már korábban beleszerettem. A szerelem azóta is tart :DD

(#11702) tome.jr válasza Rotate (#11698) üzenetére


tome.jr
addikt

most rá vagyok kattanva a vékonyságra/könnyűségre

Sony Ericsson Xperia Arc S white? :)

(#11703) VBenc


VBenc
tag

Amúgy az sgs2-ra mennyi az esélye hogy jönnek még frissítések (pl az Ice Cream Sandwich) Csak mert elvileg betiltották az apple miatt.

Mondom de mondom!!

(#11704) VBenc


VBenc
tag

v10d rom és próbáltam mindenhogy. Meg sem jelenik hogy benyomjam h adattár használata. próbáltam csak adattár módban és nincs bekapcsolva a hibaelhárítás.. komolyan elegem van :S

Mondom de mondom!!

(#11705) cozyka83 válasza VBenc (#11703) üzenetére


cozyka83
tag

Folyamatosan frissítik, nyugodj meg! :DDD

LG Optimus 2X

(#11706) Skynet258 válasza VBenc (#11703) üzenetére


Skynet258
veterán

1. SGS2-re és nem "ra". :D
2. Ezt a betiltásos dolgot gondold át még egyszer... :U
ICS szerintem biztos, hogy jönni fog rá.
De rossz topikban vagyunk. ;)

https://geekpulse.hu

(#11707) Vizinyenyec válasza VBenc (#11703) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Az almás cég miatt tényleg van balhé a samsungnál, de a galaxy tab 10.1 meg a sima s miatt

(#11708) BITBOYS válasza Rotate (#11688) üzenetére


BITBOYS
addikt

Feladtad a harcot? :D
Én még mindig a gyári, eredeti szoftot használom. Bár néha elborul az agyam ettől a készüléktől, de mára belenyugodtam és velem jön a sírba :)

(#11709) Zlika


Zlika
aktív tag

Tudna valaki egy működő topogig 2.0 linket adni,vagy az xda-s az jó? Mert tegnap azzal csinálta nekem a boot loopot wipe meg minden után.Le kell a gyárit takarítanom mert ez nem állapot 2x volt ma fullra töltve de nem biztos hogy kibírja míg haza érek... Botrány komolyan.A topogigi 1.6-osával reggel levettem és ugyan ilyen használat melett este 8-9ig mire hazaértem legalább bírta.

(#11710) janes74 válasza Rotate (#11688) üzenetére


janes74
senior tag

Gratula!Használd elégedetten az SGS2-t(majd irigykedve olvasom a beszámolót :D )

(#11706) Skynet258:Ha így folytatja a drága LG akkor előbb lesz nektek ICS mint nekünk GB. :(

[ Szerkesztve ]

(#11711) syl5


syl5
őstag

Not call log 2 free-t ne tegyétek fel MIUI-ra, mert nem tudtam hívást kezdeményezni. :Y

(#11706) Skynet258

1. SGS2-re és nem "ra". :D

Attól függ, hogy ejtjük, SGS kettő, vagy SGS Two. :D

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11712) Skynet258 válasza syl5 (#11711) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ja. SGS Tú-ra. :DDD

https://geekpulse.hu

(#11713) nk69


nk69
tag

Hali! Állítólag hivatalosan bejelentették nem lesz jégkrémszendvics a 2x ből!!! :(

(#11714) janes74 válasza nk69 (#11713) üzenetére


janes74
senior tag

Meg vagyok lepve!(?) :F

(#11715) Marteen4 válasza nk69 (#11713) üzenetére


Marteen4
tag

Én is olvastam XDA-n hát nem tudom ha lesz az 2012 év vége fele lehetne max.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11716) kun0203 válasza nk69 (#11713) üzenetére


kun0203
tag

Várható volt. Úgy néz ki az lg az újabb készülékek supportját helyezte előtérbe.

(#11717) Zlika


Zlika
aktív tag

Mindjárt berágok és veszek egy galaxy nexust... :)

(#11718) cozyka83 válasza Zlika (#11717) üzenetére


cozyka83
tag

Ezen már én is gondolkoztam :(

LG Optimus 2X

(#11719) Tesztelo.hu válasza nk69 (#11713) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem tudok csodálkozni. Ráadásul jelen állás szerint 2 verzióval van lemaradva az LG úgy, hogy durván fél éve jelent meg csupán a telefonja, az egykori zászlóshajó... Szégyen.

(#11720) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ja, és ezek szerint nem készítik el azt az oprendszert a telefonjukra, amely valóban támogatja a 2 magot? Arra a telefonra, amiről büszkén hirdették anno, hogy az első kétmagos telefon!? Csak éppen azt a rendszert nem készítik el rá, ami kihasználná. Ráadásul a Google 18 hónapos termékkövetést kér/javasol. Ezt sem tartják be?
Én mindenesetre bízok abban, hogy változik az álláspontjuk.

(#11721) Vizinyenyec válasza Zlika (#11709) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

www.megaupload.com/?d=C4YQ9RY2

én innen szedtem. ez az xda-s link.

(#11722) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Én nem várom a hivatalos frissítéseket. A főzött romokkal tökéletessen elvagyok ;] :P

(#11723) jooker82 válasza Tesztelo.hu (#11720) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha ez is egy olyan alaptalan pletyka,mint az a hir mely a múltkor bukkant fel,h létszámleépitést tervez az LG...stb...2 napra rá meg kiderült,h csak kamu....
Se a Phonearenán,se a Gsm arenán nem láttam róla hirt....
Nekem meg azt mondta egy látszólag hozzáértő LG-s,h egyelőre a 2.3-as frissitésen dolgoznak,mely nov ,dec körül lesz kiadva....a 2.4-en még nem dolgoznak....
Hülyeség itt valótlan pletykákkal rombolózni...akinek 2.4 kell az vegyen nexust....
Én 2.2-vel is tudok telefonálni....ez nem azt jelenti,h nem várom a köv frissitést....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11724) Rotate válasza tome.jr (#11702) üzenetére


Rotate
veterán

az arc volt az elsődleges utódjelölt, de miután rájöttem, hogy nincs előlapi kamera sem az arc-on, sem az arc s-en, meglestem az árakat, és rájöttem, hogy 0 forint ráfizetéssel tudok az O2x helyett SGS2-t venni, és emellett a nálunk csak pár ezer forinttal olcsóbb arc már nem tűnt olyan jó vételnek :) de tény, az arc egy gyönyörű telefon :) mint ahogy az Optimus 2x is, csak sajnos kitörölhetjük azzal, hogy szép :D

(#11725) Skynet258 válasza jooker82 (#11723) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, már nov-dec környékét mondanak? Az se rossz... ;] Mindig az aktuális kérdezés időpontjától két hónap. Csak ezt már tavasz óta játsszák... :U

https://geekpulse.hu

(#11726) Marteen4 válasza Skynet258 (#11725) üzenetére


Marteen4
tag

decemberben lesz a telefon 1 éves (bejelentéstől számítva) elég vicces hogy akkor akarják kiadni, talán még az se sikerül nekik

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11727) willigair válasza Rotate (#11724) üzenetére


willigair
csendes tag

Én mikor egymás mellett láttam az Arc-ot a O2X-et és az SGS2-őt nem hittem el hogy mennyire nincs még a közelében sem az SE minőségben és főleg kijelzőben a másik kettőhöz képest.

Gagyi játéktelefon érzete van a nagyon gagyi műanyagok miatt.

egyéb: múlt hét csütörtök óta van meg az o2x és egy launcher proval és memory optimizer-el eddig nagyon megvagyok elégedve.

willigair

(#11728) jooker82 válasza Skynet258 (#11725) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kérdeztem is,hogy mi az oka ennek a dátumtologatásnak.....
optimalizálják a rendszert...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11729) willigair válasza jooker82 (#11728) üzenetére


willigair
csendes tag

szólni kellett volna nekik, hogy azért már létezik egy alap rendszer és nem nekik kell feltalálni... :(((

willigair

(#11730) jooker82 válasza willigair (#11727) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is ma újra kézbevettem az Arc-ot és tényleg elég erős a műanyagérzet...és mint többször leirtam már ,csak a sajtófotókat találták el igen jól...ott valóban gyönyörűnek hat...de élőben elég gagyi.....a 2x meg pont forditva....
Nem is csoda,hogy nem kelendő az Arc....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11731) jooker82 válasza willigair (#11729) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sajnos ezt az ügyfélszolgálatosnak hiábavalóan mondtam volna....nem az ő sara....Sajnos sokan őt,őket szidják,rajtuk vezetik le a feszültséget,holott ő semmiről nem tehet....csak a telefont és emailt kezeli.....tény,h az ügyfél se tehet róla,ha hibás,v nem megfelelő a termék...de attól még lehet korrektül is beszélni az ügyfélszolgálatosokkal...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11732) Marteen4 válasza jooker82 (#11728) üzenetére


Marteen4
tag

Ezt el is hiszed? 1 hónapja még azt mondták hogy készen van a szolgáltatókra várnak:D

Lie's Good

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11733) jooker82 válasza Marteen4 (#11732) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egész nyárra történő csúszásra kérdeztem rá....mivel az első tátum május vége június eleje volt....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11734) noxon


noxon
őstag

Helllo!

Most szereztem ilyen telót... a gondom az, hogy nem látja a dlink routeres wifi-met, de más wifiket meg lát a házból... elképzelhető, hogy gondja van a d-linkes routerekkel?

We live in a simulated world...

(#11735) tome.jr válasza noxon (#11734) üzenetére


tome.jr
addikt

Lehet romot kellene cserélned. Milyen van most fenn?

(#11736) Dawee


Dawee
tag

Az mitől lehet, hogy a GO Launcher kikapcs után az egyik kezdőképernyőt lemásolja és 2x lesz nekem ua? rohadt idegesítő...

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11737) noxon válasza tome.jr (#11735) üzenetére


noxon
őstag

He megmondod, hogy kell képernyő mentést csinálni, akkor be rakom ide úgy egyszerűbb

We live in a simulated world...

(#11738) VBenc válasza noxon (#11737) üzenetére


VBenc
tag

power+home gomb

Mondom de mondom!!

(#11739) noxon válasza tome.jr (#11735) üzenetére


noxon
őstag

Hát ez, nem ismerem ez milyen rom.

We live in a simulated world...

(#11740) noxon


noxon
őstag

Még abban légyszi segítsetek, hogy lehet a gépre usb kábelel rákötni, windows 7 nem ismeri fel.

We live in a simulated world...

(#11741) Dawee válasza noxon (#11739) üzenetére


Dawee
tag

Ez szerintem valamelyik topogigi féle rom, elvileg nem kéne wifi gondoknak lennie. Azt próbáltad, hogy manuálisan beírod a routered SSID-jét?

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11742) noxon válasza Dawee (#11741) üzenetére


noxon
őstag

Igen azt írja nincs a tartományban.

We live in a simulated world...

(#11743) Dawee válasza noxon (#11742) üzenetére


Dawee
tag

Hát ez érdekes, de ha csak azzal a routerrel nem kommunikál akkor elég gyanús, hogy a routernél lesz valami bibi.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11744) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Gondoltam felteszek már egy custom rom-ot. De van annyi. Melyik a legoptimálisabb az optimusra?

Kösz a választ!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#11745) Marteen4 válasza dfcwolf (#11744) üzenetére


Marteen4
tag

Szerintem CM7 legoptimálisabb már nagyon jól használható.
A másik alternatíva a MIUI amivel elvileg több a probléma de az is nagyon szép, az is CM7 alapú

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11746) -SamS- válasza Marteen4 (#11745) üzenetére


-SamS-
tag

nemtudom miui-val mi lehet a probléma, de szerintem semmi :) nekem eddig semmi bajom nem volt vele.

Ja de 1x befagyott zenehallgatás közben, de ennyi. Camera mod is megy, ahogy az összes általam használt játék is :) ÉS mellesleg gyönyörű

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11747) noxon válasza Dawee (#11743) üzenetére


noxon
őstag

Megoldotott, router nem volt jól beállitva :)

We live in a simulated world...

(#11748) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Sziasztok!

Csak érdeklődnék, hogy a Mobilaréna szerkesztősége nem tudná megkérdezni hivatalosan, hogy mi a helyzet a 2.3-s Androiddal illetve a 4.0-s verzióval az Optimus 2X-nél? Azért ez elég siralmas, hogy még hírmorzsák sincsenek a frissítésről.

bye

(#11749) jooker82 válasza cseppelcs (#11748) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha visszaolvasnál csak egy kicsit,akkor esetleg lennének hirmorzsák...D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11750) Dawee válasza -SamS- (#11746) üzenetére


Dawee
tag

ez a zenehallgatásos kifagyás nálam is jelentkezett... mennyire gyakori, ha volt esetleg többször is? Nálam ment a zene és közben elindítottam a böngészőt és ott hello... akksi ki-be lett a vége :D

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.