Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Zolio3 válasza kajtika (#24799) üzenetére


Zolio3
senior tag

A hard reset visszateszi alap állapotba. De ez ha tiltva van, akkor nem fog működni.

(#24802) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani a Framelaps progihoz hasonlót? Nagyon jó, de kár, hogy csak 3x -os sebességgel tud lejátszani, ez nem elég pl a felhők felvevéséhez-lejátszásához. Köszi!

(#24803) Meggyi001 válasza Tibor7878 (#24802) üzenetére

Gondolom ezeket már nézted: [link] [link]

https://gamergep.hu/

(#24804) kajtika válasza HaZse (#24800) üzenetére


kajtika
csendes tag

Download mód van csak nem müködik mert nem teszi fel a kdz frissítést. Ota viszont egyáltalán nincs. A telefont meg már úgy kaptam meg hogy ki volt rootolva. Lehet a driverek a szarok, pedig a legújabbal is próbáltam meg régebbivel is.

(#24805) gusthy válasza Zolio3 (#24795) üzenetére


gusthy
veterán

Értem, elhiszem, csak meglepett a dolog.
Nekem telekomos van, és van rajta dl mód.

(#24806) tomalbert


tomalbert
tag

Sziasztok!
Csinàltam egy sikeres backupot twrp-vel, usb-re. Fel akartam tenni egy CM-et, de hiba miatt nem ment fel. Piros szöveg volt, nem emlékszem mit írt. Mondom sebaj, nem is olyan fontos ez nekem most, majd vissza akartam állítani,vissza is állította, de azóta "Android frissítés folyamatban" Kb egy óràja megy. Kdz telepítés meggyógyítja??

Bocs, nemn ide akartaaaam!! :D

[ Szerkesztve ]

(#24807) DJ. Ru$y válasza kajtika (#24804) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a TOT, akkor neki kell menni azzal.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24808) Skynet258 válasza Darko (#24798) üzenetére


Skynet258
veterán

Én anno a Speedshopban dolgoztam, fóliából felraktam ott vagy ezret, szóval előttem van ahogy meglepődtél a pontosságon. :DDD Mi még 500-ért raktuk fel, úgy látszik azóta ezt eltörölték. A ragasztó csík szilikonos 3M kétoldalú ragasztó, porszemet azzal lehet a legjobban kiszedni. :K Egy kis darabbal megemeled, egy másikkal meg kikapod a porszemet.

Más: nekem a tököm kivan ezzel a telóval. :DDD Ha az akksi 60% körülire esik vagy az alá, random restartok jönnek. De úgy ám, hogy 10 percig csak azt nézem, hogy boot, bevillan a képernyőzár... restart. Boot, 2 percig tudom basztatni... restart. Ez egy tök baró dolog amikor telefonálnom kéne, vagy válaszolni egy üzire, vagy akármi... :W

Most rendeltem akksit hátha csak az szar. Ha nem, akkor alaplap csere valószínű, remélem nem lesz gond, mert a garipapír nincs kitöltve, csak számla van (Telenoros készülék, számla ok, IMEI rendben, de még az előző gazdája vette így tőlük).

Semmi bajom az LG-vel igazából, de az feltűnt, hogy más cég cuccát még nem kellett szervizbe vinnem csak az övékét (LG 2X, jajj, soha ne jusson eszembe...). Viharos a kapcsolatunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#24809) leslien válasza Skynet258 (#24808) üzenetére


leslien
nagyúr

(LG 2X, jajj, soha ne jusson eszembe...). Viharos a kapcsolatunk...

ne emlegesd pls... :D

egyébként nem kell a gari , elég a számla is..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24810) gusthy válasza leslien (#24809) üzenetére


gusthy
veterán

Asszem az LG Optimus Black_hoz képest még az is zseniális volt :)
Pedig az egy akkor nagyon jó vas volt szép designnal, de olyan rossz szoftver talán sose létezett...

(#24811) NyuszyCaster válasza Skynet258 (#24808) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Szia

én nem rég vettem telenornál ujonann egy ilyen telefont és azt mondták hogy a számla kell már a gari intézéshez a gari jegy már nem ... esetleg kérdezz utána

HTC desire 500

(#24812) Darko válasza NyuszyCaster (#24811) üzenetére


Darko
senior tag

Bármelyik jó ezek szerint, nekem a számla le van adva, így maradt a jótálási jegy. Az amúgy is befér a kis dobozába, ott tartom, így nem veszhet el.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#24813) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

LG szoftverben sosem volt erős, legalábbis az okostelefonos-érában. Annak idején volt L600V-m és Arena-m is, szerettem mindkettőt, nem volt velük gond.
A G3-on kívül az Optimus 3D volt az egyetlen okos LG-m huzamosabb ideig, bár végigpróbáltam a teljes high end felhozatalt az elmúlt 4 évben (2X, 4X, G2). 512mb ram-al elég hurka volt az O3D, főleg hogy S2 árban nyitott.
Eddig a G3-al vagyok a legelégedettebb.
Az a probléma az LG-vel, hogy az egész marketing stratégiájuk abból áll, hogy legyünk elsők mindenben. Ez idáig ok, csak utána az aktuális csúcs eszközökön kívül szarnak minden másra. Bár a G2 most kap 5.1-et, szóval lehet idővel megfordul ez a trend.

[ Szerkesztve ]

(#24814) kajtika


kajtika
csendes tag

Mint kipróbáltam, még twrp-t is raktak rá a rootoláson kívül a kínaiak. Most szerintem felrakom a cloudy 2.5, az úgy is nagyon hajaz a gyárira és már lollipop. Vélemény?

(#24815) gusthy válasza Fitzgerald (#24813) üzenetére


gusthy
veterán

Nem is tudom, a G2 nekem sokkal jobban bejött, az összes innováció megjelent benne, ami aG3-ban is.
Mondhatnám, hogy a G3 e G2 hibáit javítja ki, de azért ez csak részben igaz....

(#24816) Zolio3 válasza kajtika (#24814) üzenetére


Zolio3
senior tag

Csakhogy nem a kínaiak tették rá, hanem a Törökök... Én Cloudyt nem próbáltam, de azt írták a többiek, hogy jó. Én lion 5.1-et tettem fel, ez szépen megy, 5.1-es android.

[ Szerkesztve ]

(#24817) horvii96


horvii96
tag

hello.
hogy tudok belépni recovery modba?

kikapcsolom. hosszan nyomom kikapcs+hang le gombot. ahogy videóba mutatják yt-n.
de csak factory reset jön be..

(#24818) DJ. Ru$y válasza horvii96 (#24817) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le van írva a téma összefoglalóba, meglepő módon, csak el kellett volna olvasni:

"Elinduláskor tartsd nyomva a hangerő le + bekapcs gombot, mikor bejön az LG logo, akkor enged el a bekapcsot majd nyomd meg újra és tartsd úgy őket megint. "

FreaK, itt egy hiba, amit csak most vettem észre "engedd". :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24819) saintex72 válasza Skynet258 (#24808) üzenetére


saintex72
aktív tag

Mostanában nálam is egyre gyakoribb a restart, de most pin kódot is kér. Egyszer kétszer eddig is előfordult már, de akkor nem nem kellett a pin. A legrosszabb ha akkor indul újra amikor bejövő hívás lenne. Mire újraindul és kapok egy üzenetet, hogy volt egy nemfogadott hívásom addig percek telnek el. Addig azt sem tudom, hogy kerestek.
Lehet leadom én is szervizbe újra. Egyre jobban szemezek valami kínai telóval. Vagy visszacserélem a htcre. Bár az is szervizben van megint. Ehh...

[ Szerkesztve ]

(#24820) Skynet258 válasza saintex72 (#24819) üzenetére


Skynet258
veterán

Én egy "kínairól", egy Honor 6-ról jöttem át erre, és az egy baromi stabil készülék pl. Ezért is untam meg fél év után, az ilyen techbuziknak mint én ha valami működik, semmi baja, akkor unalmassá válik. :D Na meg a Honor 6 plusz teszt után a kijelző kicsinek tűnt, és nagyobbat akartam. Egyébként a kínai cuccok többsége meglepően jó, az ismert gyártóknál a kamera is ok, árban meg főleg barátiak. :K Csak pl. az UI, na az még nem megy nekik... Mindegyik a MIUI alapjait hozza, de mélyebben nem nyúlnak bele. Ez mondjuk valakinek jó, valakinek nem, én szeretem a gyártói megoldásokat HA azok jók, és igényesen vannak megcsinálva. A Samsungot pl. még most sem értem, az ő felületük valahogy nekem nem konzisztens, és kissé elavult. :F

https://geekpulse.hu

(#24821) Synaptic


Synaptic
senior tag

Elnézést előre is a kérdésért. Most állok telefon vásárlás előtt. A G3 és a Z2 között megy a csata. Egyenlőre nem nagyon tudok választani. Amennyiben most vennétek telefont melyiket választanátok ?

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#24822) DJ. Ru$y válasza Synaptic (#24821) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

G3 topikban mit vársz, hogy azt fogják írni, hogy Z2? Én nem bírom a Sonyt, szóval mindenképpen G3.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24823) vakqaag válasza Synaptic (#24821) üzenetére


vakqaag
tag

Nekem volt z2-m,z3 mam is,most g3 mal nyomulok.szerintem ez elég vélemény. :R

(#24824) Just_Reboot válasza Synaptic (#24821) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Egyértelmű hogy G3, de ha merülő forralót szeretnél akkor jó alternatíva lehet a Sony is.

(#24825) kajtika válasza Zolio3 (#24816) üzenetére


kajtika
csendes tag

Nekem mindegy hogy kik rakták rá, minden esetre rendes tölük. Megnézem majd a lion-t is mert az s advancemmel sokat kellett szívni és vagy 10 rom ment rá mire rendesen müködött, ezzel nem akarok ennyit szívni. Amúgy a custom romokba is bent van minden funkció mint a gyáriba?

(#24826) Fitzgerald válasza kajtika (#24825) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Áh. Akkor nem hívnák őket custom romoknak.

(#24827) Fitzgerald válasza gusthy (#24815) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ahogy a G4 is egyfajta facelift a G3 után, ez is csak részben igaz.

[ Szerkesztve ]

(#24828) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#24818) üzenetére


-FreaK-
veterán

És tényleg, ezen átsiklottunk :) meg utána a majd elé is kell egy vessző :D Javítottam nálam, thx!

[ Szerkesztve ]

(#24829) Zolio3 válasza kajtika (#24825) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ebben benne van, szinte minden. Pl. pár haszontalan Google alkalmazás kimerült, mint újságos, vagy filmek, a mcafee is, de annak van ingyenes verziója is, illetve a start cover alkalmazás jegelődik. Ennyi. A g4-es appok lesznek telepítve, de telepítéskor jó pár dolog választható, hogy akarod, vagy sem, és melyiket. Egyébként gyári bootanimáció, és a felület is olyan, plusz a gyári appok is megvannak, és használhatóak. Nem az a klasszikus értelemben vett custom rom, mint a cm-ek, hogy szinte minden kiderül belőle. Mint írtam lentebb: ebbe a telepítéskor választható az xposed keretrendszer, hogy az óra hol legyen, az időjárás animáció működik zárképernyőn (xposed mellett is), és a kettős ablak nem csak pár gyári appra korlátozódik, hanem valamennyire. Te írtad, hogy recoveryt is tettek rá a kínaiak. De erre Avicohh írta a root progit, aki israeli. Nem török, de Ázsiában van valahol.

[ Szerkesztve ]

(#24830) erik88


erik88
aktív tag

d855-ös alaplap belemehet egy d858-as házába? mekkora lehet a különbség ? az tuti hogy máshol van a sim foglalat de azt középkeret cseréjével meg lehetne oldani

(#24831) Trabby


Trabby
aktív tag

Sziasztok.

Tegnap óta produkál a telefonom olyan hibát, hogy készítek egy képet, vagy videót, megnézném, de nem játssza le..
Ma pl gépről tettem fel néhány képet telóra. Megnézem őket telefonon, működik, minden fasza.. Később egy másik gépre másoltam fel őket. Erre a gép nem tudja megnyitni. Megnéztem megint telefonon.. már az sem ismeri fel.. Videónál ugyan ez van..

Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a probléma? (keresőben rákerestem, de nem igazán találtam semmit)
Előre is köszi! :)

(#24832) Zolio3 válasza Trabby (#24831) üzenetére


Zolio3
senior tag

Külső, vagy belső tárhelynél van ez a jelenség? Külső tárhelynél lehet kártya hiba is, amúgy nem kizárt valami vírus fertőzés. Azok elsősorban a médiákra mennek rá.

(#24833) kajtika válasza Zolio3 (#24829) üzenetére


kajtika
csendes tag

Nekem ez tetszik csak nem találok az xda-n sem lion-t sem cloudyt pedig cloudy tegnap még fent volt. Tudok adni linket?

(#24834) Trabby válasza Zolio3 (#24832) üzenetére


Trabby
aktív tag

Külsőnél és a belsőnél is egyaránt. És érdekes, hogy nem minden képnél ill. videónál van ez..

(#24835) DJ. Ru$y válasza kajtika (#24833) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Cloudyfa topicját valamiért törölték XDA-ról...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24836) leslien


leslien
nagyúr

Lg G4 International giveaway tessék lehet próbálkozni, nyereményjátek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24837) Zolio3 válasza kajtika (#24833) üzenetére


Zolio3
senior tag

Tessék, ITT a Lion. A screenshotra kell kattintani, akkor megjelenik a download, alatta a link. Twrp-ből telepíthető Aroma installert használ. Telepítés előtt recoceryben wipe menü, system, data, cache, és dalvik cache mehet, utána install.

(#24838) Zolio3 válasza Trabby (#24834) üzenetére


Zolio3
senior tag

Hmm. Egy víruskeresővel nézd át a készüléket, hátha talál valamit.

(#24839) Zolio3 válasza DJ. Ru$y (#24835) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nekem megvan még a 2.4-es, azt fel tudom valahová tölteni.

(#24840) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Meg tudja valaki mondani hogy a forgalomba helyezett lg g3-ak hány százaléka hibás???

HTC desire 500

(#24841) -FreaK- válasza NyuszyCaster (#24840) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ugye most csak hülyéskedsz?

Honnan tudná bárki is? Mit jelent a hiba, melyikre gondolsz? A gyártó szerintem nem csinál statisztikát ebből, de ha mégis, biztos hogy nem hozzák nyilvánosságra. Egyik gyártó sem.

(#24842) erik88 válasza erik88 (#24830) üzenetére


erik88
aktív tag

Köszönöm a választ mindenkinek :R Rendesek vagytok :R :C :K

(#24843) Joccc07 válasza erik88 (#24842) üzenetére


Joccc07
addikt

Nagyon szívesen! Kérdezz máskor is! :C :R

Amúgy a válaszom a kérdésedre: igen!

Majd ha nem jó akkor kérlek gyere ide vissza @nyázni!

Köszi

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24844) dkovizoli válasza DJ. Ru$y (#24835) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mert ha jól emlékszem, kb már egy hónapja kiírta,hogy nincs már meg a telefon és júl.12-től már nem foglalkozik vele.

(#24845) DJ. Ru$y válasza erik88 (#24842) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem most csinálsz ilyet elsőre, ha jól emlékszem. Keress rá, keress mind a két telefonról szétszedett állapotú képet, hasonlítsd össze. Szerintem 1 ember nincs köztünk, akinek van/volt egyszerre mind a kétféle telefonja és szétszedve is látta maga előtt. Ha már bárki azt mondja, hogy igen, és megveszed és belerakod, és mégsem, akkor ki lesz a hülye? Aki azt mondta, hogy igen. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24846) erik88 válasza DJ. Ru$y (#24845) üzenetére


erik88
aktív tag

nem hülyéznék én senkit.

(#24847) NyuszyCaster válasza -FreaK- (#24841) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

arra gondoltam hogy mindnél előjön hogy megreped el vállik a kijelző stb... bocs csak éjszsakára megyek dolgozni és nem rég keltem föl és még kicsit kómás voltám mikor irtam

HTC desire 500

(#24848) NY_A válasza erik88 (#24846) üzenetére


NY_A
őstag

Akkor legyen igen! :DDD

(#24849) erik88 válasza NY_A (#24848) üzenetére


erik88
aktív tag

vicces vagy :D :C

(#24850) Fitzgerald válasza dkovizoli (#24844) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt írta hogy egy jó ideig a 2.5 lesz az utolsó Cloudy a G3-ra, de emiatt nem törlik a topikot. Valami másról lehet szó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.