Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Darkcomet válasza saintex72 (#24549) üzenetére


Darkcomet
tag

Most úgy őszintén. Igazi multitastingra mi szükség van egy telefonon? Kódolsz videót vagy zenéket? Csinálsz bármi olyat, aminek ténylegesen fullba működni kell a háttérben?

(#24552) Darkcomet válasza Meggyi001 (#24541) üzenetére


Darkcomet
tag

Teljesen oké ez a 10.000 mAh-s cucc. Én eleve nem szeretem az ultravékony készülékeket, de hát ugye manapság ez a trendi.

(#24553) macii97 válasza saintex72 (#24549) üzenetére


macii97
senior tag

Ez nem a 2 giga miatt van. Tegyél rá egy cm romot és lesz multitasking.

(#24554) saintex72 válasza Darkcomet (#24551) üzenetére


saintex72
aktív tag

Igen használok olyan programot. Pl. Kodin szoktam filmeket nézni. Kiválasztom mit szeretnék streamelni, honnan, felirat beállítás hátradőlés, mozi. Jön egy üzenet, válasz, visszalép, kodi újratölt elölről az egész. Jön egy válasz! Te visszaírnál? Játékoknál ugyanez. Elég egy hívás is. Ez azért bosszantó, mert tudom, hogy két gigával más készülék egy napig tartja a háttérben ezeket a programokat hasonló esetben. A tv box hetekig.

macii97: szerintem ugyan ezt mondom én is! Nem fogok ;)

[ Szerkesztve ]

(#24555) Arween válasza debcamp (#24546) üzenetére


Arween
senior tag

köszi :)
Ha használtat keresel árban nincs sok a két készülék közt,így szerintem érdemesebb a 3/32gb-os verziót venni .

(#24556) Tibor7878 válasza Arween (#24545) üzenetére


Tibor7878
tag

Én már tóbbször leírtam.. :) Van itthon egy 2 gigás és egy 3 gigás. Ha mindkettő megy pár napot, utána sokkal jobb a 3gigást használni, szuper amikor a megnyitott alkalmazások bentmaradnak a ramban és azonnal nyílnak, míg a kettesen töltődnek újra. Jól esik játékba is visszatérni napok után úgy, hogy még ott áll ahol hagytam, nem zárta be. Na a kettesnél ilyet nem láttam. Biztos 3gigásat vennék, meg hát az a tizenpár belső memória is vicc, nekem nagyon kell a 32.

[ Szerkesztve ]

(#24557) SlyChocolate válasza Meggyi001 (#24547) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Meg a 128Gigáig SD....

(#24558) gusthy válasza Darkcomet (#24551) üzenetére


gusthy
veterán

Baromi idegesítő, ha kivagdossa a skypeot, vibert, chromeot. Mindenkinek megvannak az igényei, es sok embernek van olyan elvárása, hogy ez normálisan működjön.
Egyébként a 3 gigás valtozat ebben sokkal jobb. Persze a cm is, de tetszik vagy nem, vannak komoly bajai, amik zavarják a napi működést. Kipróbáltam, tudom.

(#24559) macii97 válasza saintex72 (#24554) üzenetére


macii97
senior tag

Pedig megéri!

(#24560) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#24557) üzenetére

Uhhh...ott pont , bocsánat :B ...valamiért azt hittem G2-ről írok :B

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#24561) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hát nemtom, nekem egyenlőre elég a 2 giga ram, sőt. Én magam szoktam kilőni mindent a ramból, ha tudom hogy egy darabig nem fogom használni a telefont.
Ha meg váltok majd valamikor (jövő tavasszal), nem 3 gigára fogok, hanem valószínű G4 Pro Snapi 820-al + 4 giga ram.

(#24562) TODI1111 válasza Fitzgerald (#24561) üzenetére


TODI1111
addikt

+1

(#24563) f(x)=exp(x) válasza Fitzgerald (#24561) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

-, UPSZ, nem ide!

[ Szerkesztve ]

(#24564) Gelmi


Gelmi
tag

Sziasztok!

Szerintetek ez a szelfi bot működik a G3 al ?
http://www.proda.hu/products/teleszkopos-selfie-bot-exponalo-gombbal?variant=1435668417

Értem ez alatt azt hogy a fejhalgató kimenetre csatlakozva lehet vele exponálni?

Válaszokat előre is köszönöm !

A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében!

(#24565) la_cc válasza Gelmi (#24564) üzenetére


la_cc
addikt

lol

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#24566) Zolio3 válasza Gelmi (#24564) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ha nem lehetne, akkor is van hangvezérlés. Egy-két méterről, amennyivel a bot megtoldja a távolságot, onnan még fogja a hangod, csak kicsit hangosabban kell mondani.

(#24567) gusthy


gusthy
veterán

Egyébként a 2gb-os változaton is lehet javitani a multitaskon rootolva. A háttérprocesszek számát kell 24 helyett nagyobbra , pl 48ra állítani. Ehhez a build.prop szerkesztése szükséges.

(#24568) Gelmi válasza Zolio3 (#24566) üzenetére


Gelmi
tag

Köszi ! Így már bátraban rendelek egyet !:)

A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében!

(#24569) DJ. Ru$y válasza Zolio3 (#24566) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem szeretek ordítani, így inkább a tenyeres módszert használom. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24570) Zolio3 válasza DJ. Ru$y (#24569) üzenetére


Zolio3
senior tag

:-) Arra szerintem nem működik...

(#24571) storm3 válasza gusthy (#24567) üzenetére


storm3
senior tag

Pontosan melyik sorra gondolsz? Engem baromira zavar, ha kapok uzenetet viberen jatek (Hearthstone) kozben akkor ha kilepek megnezni az uzenetet, akkor a HS fix hogy ujratolt.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#24572) gusthy válasza storm3 (#24571) üzenetére


gusthy
veterán

Hu, fejből nem tudom, a vége fele van, majdnem a legvégén, 24 a gyári érték es valami bg_process vagy hasonló.
Szerintem megtalálod:)

(#24573) gusthy válasza gusthy (#24572) üzenetére


gusthy
veterán

Ja és még az is segít valamit , ha az ember a felbontást átállítja 1920x1080 és 480 DPI-re, szerintem ember nincs, ami látja a különbséget, de kevesebb memória kell az appoknak.

(#24574) gusthy válasza gusthy (#24573) üzenetére


gusthy
veterán

...csak akkor majdnem minden LG appot le kell cserélni, még a tarcsazot is. (egy-két lg app működik úgy is.)
Cserébe hihetetlenül gyors lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#24575) ricinus13


ricinus13
senior tag

Huh de régen jártam itt. Nem tudja estleg valaki hogy keretet mennyiért cserélnek? Leejtettem sajnos és eléggé megzúzódott 3 sarka is :(

(#24576) gusthy válasza ricinus13 (#24575) üzenetére


gusthy
veterán

Sokért, mert a kijelzővel együtt cserélik:(

Hogy sikerült egyszerre három sarkára ejteni ? :)

[ Szerkesztve ]

(#24577) Rem-X


Rem-X
senior tag

Azt jól gondolom, hogy memóriakártya nélkül tulképpen nem nagyon lehet TWRP recoveryből felrakni egy új romot? :) Mármint ha csinálok egy full wipe-ot akkor minden eltűnik... és nem is tudom hogy tud-e úgy telepíteni hogy ugyanazon a drive-on van...

Try again, fail again, fail better!

(#24578) DJ. Ru$y válasza Zolio3 (#24570) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Frontcam-mel működik csak az tenyeres módszer. Nyilván.

Rem-X
Dehogynem. OTG átalakító és pendrive.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24579) Arween


Arween
senior tag

Gyári kamera alkalmazásnál hol tudom beállítani hogy külső sd-re mentsen? Illetve vennék egy 64gb-os kártyát tudtok ajánlani olyan oldalt ahol valós tárhellyel adják?

(#24580) DJ. Ru$y válasza Arween (#24579) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

3 pötty, fogaskerék, legelső ikon.

Én tőle vettem 64-est.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24581) gusthy


gusthy
veterán

Még mindig kis multitasking : kísérleteztem a dologgal, és úgy tűnik, hogy az 1188x2112 felbontás 528 DPI mellett egy elég jó kompromisszum, futnak az LG appok, de rengeteg memória szabadul fel. Nekem most 800 MB RAM freemail úgy, hogy fut chrome, Skype, viber, kamera és még vagy tíz alkalmazás.
Ha 1920x1080-ra veszem vissza, akkor kb 1GB free.

[ Szerkesztve ]

(#24582) synar válasza Arween (#24579) üzenetére


synar
őstag

Más fórumon többen ajánlották Ebay-ről ezt az eladót, én is vásároltam tőle a múlt évben egy ilyen típusú 32GB-os kártyát, azóta is azt használom probléma nélkül, most rendeltem egy 64GB-ost, de még úton van.

(#24583) lalyoska


lalyoska
tag

Sziasztok!

Valaki legyen szíves megmondani, hogy a G3 -ban benne van-e ami a G2-esben élő videó effekt, ahol torzítani lehet stb?
Mert nem találom a leírásokban,félek, kihagyták belőle. Köszi!

(#24584) storm3 válasza gusthy (#24581) üzenetére


storm3
senior tag

Ez a 3gigas g3 ugye? Mert nekem 2 gigas van es ha nem fut semmi akkor van szabad kb 800mb ram. cloudy 2.2vel.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#24585) synar


synar
őstag

CloudyG3 2.5 hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#24586) gusthy válasza storm3 (#24584) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, ez két gigás.
Arra vigyázni kell, hogy a resolution changert ugy kell beállítani, hogy kikapcsoláskor állítsa vissza gyárira , bekapcsoláskor pedig a kívánt értékre.

(#24587) DJ. Ru$y válasza lalyoska (#24583) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem használtam G2-t így nem tudom teljesen miről van szó, de szinte biztos vagyok benne, hogy nincs benne a G3-ban, mert ilyesmivel nem találkoztam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24588) torokbalazs


torokbalazs
csendes tag

Sziasztok! Most szeretnék telefont venni, és talán ez jön be a legjobban. Csak nagyon félek, hogy kevés lesz a 2 Gb Ram hosszú távon. Elkezdtem nézegetni a 3 GB Ram-osat, csak sajnos szolgáltatónál nem lehet kapni. Így függetlenül kéne vennem, amit sohasem tettem még. Nézegettem pár boltba, de nem tudom melyik mennyire megbízható. A legnagyobb probléma, hogy édesanyám nem hiszi el, hogy olcsóbban is lehet adni a telefont. [link] Egyenlőre ezt találtam, de részletre kéne vennem. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi a válaszokat!

(#24589) DJ. Ru$y válasza torokbalazs (#24588) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Részletre nem fogsz tudni venni 32-est, csak valamilyen hitelre, amit neked kellene elintézni. De, ha édesanyád pénzét költöd (feltehetően gyerek vagy még), ez nem fog összejönni, csak, ha ő elintézi esetleg.

És Gb RAM-mal nem szerelnek telefont, csak GB RAM-mal.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24590) Misi1980 válasza synar (#24585) üzenetére


Misi1980
senior tag

Miben fog külömbözni a 2.4-től a 2.5?

(#24591) Tawaga05 válasza Misi1980 (#24590) üzenetére


Tawaga05
tag

Már tölthető. :C :C

(#24592) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Adott egy G3, amin Lollipop van, gyári stock rom v20i, root-olt, és trwp.
Ezt hogy tudom a legkönnyebben és leggyorsabban gyárivá tenni?
Itt is van olyan mint IOS-nél hogy restore és kész?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24593) Tawaga05 válasza Tawaga05 (#24591) üzenetére


Tawaga05
tag

Bütykölt az időjárás kódon. /nem igazán értem mit/
Távirányitó több mindenhez jó.
Nem működik a CDMA. /nem is fog/
Egyéb javitások. /számomra titok hogy mik/

Notes:
- I updated F.A.Q so remember to read them first before posting anything.
- I use my own code to have better Sunny/Cloudy weather detection (LG doesnt support these weather animations by default so their code merge them badly).
- Patched LGQRemote to have full devices and branches (original G4 file doesnt have them).
- I said it clear that no support for CDMA, you can try if u wish, but dont report about the issues.
- I wont release any version more so soon, so better to do a clean flash.

[ Szerkesztve ]

(#24594) gusthy válasza gyuromoj (#24592) üzenetére


gusthy
veterán

LG PC Suite - ben a frissítési hibák kijavítása menüpontban például.

(#24595) DJ. Ru$y válasza gyuromoj (#24592) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Téma összefoglalóban a leírásoknál KDZ flash vagy LG PCSuite.

Szoftverfrissítés menüponton belül a 2. és 3.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24596) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Undervoltoltam végül egyet Gabriel kernellel Cloudy-n.
Egyenlőre stabil.
Csodát nem vártam nyilván, de átlag 5 fokkal azért hűvösebb a chip (úgy hogy odakint 32 fok van, és a lakásban sincs hideg, 28 körül).
Ha van input, max 61-62 fokig melegszik 80 százalékos fényerővel wifi on, Chrome-al böngészve.
Deep sleepből 45 körül ébred. PvZ2-vel 70 fokig emelkedett max, de akkor már jó ideje játszottam (vagy 40 perce). Nézek egy óra XCOM: Enemy Withint is majd.
Itt van a tábla:

[ Szerkesztve ]

(#24597) gyuromoj válasza gusthy (#24594) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam olyan van hogy Frissítési hibák visszaállítása. Ezzel 1 percig keres utána azt dobja hogy minden rendben van a telefonnal. Ha telefon frissítésre megyek akkor szintén mindent rendben talál.
Csináltam egy képernyőmentést, hátha ez segít valamit:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24598) DJ. Ru$y válasza gyuromoj (#24597) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Leszedsz egy V20 verziójú ROM-ot és KDZ-vel felrakod. Frissítési leírás a téma összefoglalóban még mindig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24599) gyuromoj válasza DJ. Ru$y (#24598) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek közül melyik a megfelelő számomra?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24600) gusthy válasza gyuromoj (#24599) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani :) neked kell lekérdezned, hogy melyik rom az aktuálisan legfrissebb a te készülékedre.
Ha a PC Suite azt mondja, hogy az, amit lát, akkor sanszos, hogy az.

Milyen telefon ez? Szolgáltatói vagy független? Ha független, milyen régió kódos? 2 vagy 3 gigás?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.