Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Csabesz1 válasza Womb (#199) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

Meg ezt.

Üdv:Csabesz!!! :)

(#202) Zolitacs1


Zolitacs1
újonc

Helló!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a telefon tudja-e a Beidou GPS rendszert használni?
A tesztben írtak szerint igen, viszont a specifikációkban sehol sem láttam...

Másik kérdés, hogy ezt az IGO vagy másik GPS program automatikusan tudja kezelni?

(#203) Womb válasza Csabesz1 (#200) üzenetére


Womb
senior tag

Ez nagyon ott van!

(#204) zizol válasza Csabesz1 (#200) üzenetére


zizol
aktív tag

Tök jó, én is vettem egy ilyen AIXUAN tokot, az is fekete. Szeretem, mert jó tapintású és nem csúszik (7,66$).

Van ilyet is:

Ez kemény, tehát csúszik, de szép, mert ezen keresztül jól látszik a vagány hátlap. IMAK Crystal-nak hívják. (4,5$)

Van ilyenem is, ez sima puha szilikon tok, ez is átlátszó:

Ez nem csúszik. De a szilikon tokok nem igazán jönnek be.(3$)

Rendeltem egy ilyet is, de nem tetszik, mondjuk olcsó volt (3$):

Viszont az edzett üveg, amit rendeltem, törötten érkezett, szóval ez még nincs megoldva. Ilyet semmiképpen ne rendeljetek, mert nem is tűnik jó minőségűnek.

Használ valaki olyan üveget, ami jó minőségű, nem karcolódik és nem gyűjti az ujjlenyomatokat?

köszi
Z

UI: Ha valakinek tetszik a fentiek közül valamelyik tok, írjon PÜ-t mert beszerzési áron eladó.

Üdv, zizol

(#205) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Csak egy kérdés lenne aki tapasztalatból tudja mondani a véleményét a Z2 pro rol. Akadást gondolkodást röcögés ennél is tapasztalható mint mondjuk a LG G3 nál- Úgy nézegettem ugyanaz a procik hajtják Kb.. Esetleg valami hibák?

BlackBerry Passport

(#206) Womb válasza dodicsaba (#205) üzenetére


Womb
senior tag

Nem tapasztalható semmilyen megröccenés, gondolkodás meg pláne. Nagyon jól lett megírva az UI.
Durvább játékokkal nem játszom, arról nincs tapasztalat. Filmek, net, fotózás, alkalmazások szépen futnak, az akku idő is szépen kezd beállni (2-3 nap).
Hibákról nem tudok, nem is pörög a topik miatta :)

(#207) zizol válasza dodicsaba (#205) üzenetére


zizol
aktív tag

Semmi akadas. Se 2Dben se 3Dben. Nagyon gyors.
Gyonyoru a kijelzo. Jo az osszeszerelesi minoseg. Kivetel az oldalso gombok, amik kicsit lotyognek, de engem egyaltalan nem zavar.
Akkuido nagyon meggyozo.
Ilyen meg nem volt, de ez a telo nekem tokeletesnek tunik.
Valoban nem kicsi a keszulek, de a hatalmas kijelzo karpotol. Egyebkent meg pont le tudok ulni, ugy hogy a zsebemben van. Nem mondom hogy kenyelmes, de megoldhato. Igaz a 4.7-es telot is altalaban elovettem, ha leultem.

Üdv, zizol

(#208) yaso


yaso
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná nekem vki mondani, hogy erre a szépségre érkezik-e és ha igen mikor az 5.0-ás android?

Előre is köszönöm!!!

(#209) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Sziasztok. Valaki segítene abban,hogy hogyan tudom a gèpelès közben a rezgèst kikapcsolni?

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#210) Womb válasza PrimaMateria (#209) üzenetére


Womb
senior tag

Szia!

Beviteli módoknál tudod ki/be kapcsolni.

Szerk: Pld. rákattintasz a szövegbevitelre sms írás közben, lehúzod a gyorsmenüt és ott elérheted a beviteli mód kiválasztását.

[ Szerkesztve ]

(#211) Csabesz1


Csabesz1
csendes tag

Sziasztok. Nektek zökkenőmentesen ment a frissítés? Én már többször mepróbáltam a felajánlot frissitést telepíteni, de midannyiszor hibával kilép. A megoldás mi lehett?

Üdv:Csabesz!!! :)

(#212) zizol válasza Csabesz1 (#211) üzenetére


zizol
aktív tag

Nálam eddig mind simán ment.

Üdv, zizol

(#213) Womb válasza Csabesz1 (#211) üzenetére


Womb
senior tag

Nálam is simán ment...

(#214) techergo


techergo
csendes tag

Sziasztok.
A telefon akkumulátora érdekelne engem.Mennyi kijelző időt tud átlagosan a telefon, mennyi készenléttel?

(#215) BakyG


BakyG
csendes tag

yaso: Elméletileg lesz. A hivatalos Lenovo forumon kérdezték ezt, de pontos infót még nem írtak erről.

Csabesz1: Nem lehet, hogy kínai kiadású a telefonod? Szintén a Lenovo forumon írták azt, hogy ott máshogy megy a frissítés. Ezt a Szoftver verziószámnál tudod hamar kideríteni. Nekem jelenleg K920_ROW_S139_141211 ez biztos hogy nem kínai, ha ettől eltér az utolsó hat számjegy az nem baj. De írd meg te mit látsz és lehet, hogy tudunk segíteni.

Ha esetleg tudtok angolul akkor érdemes olvasgatni. Elég sok infót tudtok kinyerni ha van problémátok. De nekem szerencsére nincs, így csak érdeklődés szintjén vizslatom a forumot.

https://forums.lenovo.com/t5/K-S-and-Vibe-Series/bd-p/lp02_en

(#216) Womb


Womb
senior tag

Mivel a nyalóka viszonylag komoly rendszerfejlesztés, gondolom nem egyszerű átportolni, megírni hozzá a Lenovo saját UI-ját. Sok helyen olvastam, hogy a gyártók termékfrissítését inkább tavaszra datálják Lollipop-ra. Főleg azok, akiknek telefonjai saját felülettel rendelkeznek. Részemről nem bánom, sőt!

(#217) Csabesz1 válasza BakyG (#215) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

Szia!
Az én verzióm K920_ROW_S133_141010. Magyarban a Media M-ben vettem.

Üdv:Csabesz!!! :)

(#218) zizol válasza Csabesz1 (#217) üzenetére


zizol
aktív tag

Igen a ROW betűk utalnak a nemzetközi (nem kínai) verzióra
Tedd töltőre, és wifin töltsd le a frissítést. Hátha ...

Üdv, zizol

(#219) pit450


pit450
aktív tag

A tulajoktol kérdezném hogy mennyi kijelzoido érhető el?

(#220) zizol válasza pit450 (#219) üzenetére


zizol
aktív tag

Kb 5-5,5 a realis szerintem. Persze alkalmazastol is fugg. Ebook olvasassal sokkal tobb is...

Üdv, zizol

(#221) BakyG


BakyG
csendes tag

Mostanában elkezdett újraindulni a telefonom. Kérem a tulajokat, hogy jelezzenek, ha náluk is fenn áll ez a probléma. A Lenovo forumon azt olvastam, hogy alaplap csere orvosolja ezt a problémát és hogy erről a Lenovo is tud csak elhallgatják (habár ezt az orosz piacon használók írták). Na majd ha lesz egy kis időm elviszem szervizbe és meglátom mit mondanak. Emellett még az is problémám, hogy a sim1 helyén egy Telenor-os kártya van és állandóan ledobja a hálózatot, habár hallottam meg tapasztaltam más készülékben is, hogy a Telenornál gyakran előfordul ez, így akár az ő hibájuk is lehet.

https://forums.lenovo.com/t5/K-S-and-Vibe-Series/Lenovo-Vibe-Z2-Pro-getting-restart-always/td-p/1845420

[ Szerkesztve ]

(#222) Womb válasza BakyG (#221) üzenetére


Womb
senior tag

Neba...
Mióta van meg a telefonod?

(#223) Womb válasza BakyG (#221) üzenetére


Womb
senior tag

Hálózat ledobás még nem fordult elő (Voda). Feltétlen írd meg, hogy mik a történések a telefonoddal...
Kicsit megijesztett a problémád.

(#224) zizol válasza BakyG (#221) üzenetére


zizol
aktív tag

Én a helyedben egy sim cserével kezdenék mert az újraindulásokat is okozhatja.
Telenor régi simjeivel sok gond szokott lenni. Hátha megoldja.
Egyébként nálam még soha nem indult újra.

Üdv, zizol

(#225) BakyG válasza zizol (#224) üzenetére


BakyG
csendes tag

Aggodalomra semmi ok. December eleje óta van meg. A sim szintén akkor lett igényelve. Azért gyanakszom a szolgáltatóra mert előtte telekom volt benne és ott minden stabil volt. A hétvégén fogok tudni foglalkozni a telefonnal ilyen mélységben, de majd jelentkezem. Akinek nem indult még újra magától annak semmi ok az aggodalomra. Lehet nekem is csak a telenor okozza a gondot, mert elég sokszor elmegy a vétel és hozzá is tudom kapcsolni az újraindulások nagy részét.

(#226) Kronus válasza BakyG (#221) üzenetére


Kronus
tag

Nekem is voltak gondjaim ezzel... volt, hogy 1 napig se bírta újra indulás nélkül és nekem Vodás simem van.
DE nagyon úgy fest rájöttem a megoldásra ( nem akarom elkiabálni )
Annyi a trükk, hogy többször rá kell nyomni a "megtisztítás" gombocskára ( nálam épp ezért főoldalon kint is van ) Így nálam már 6dik napja megy stabilan újraindulás nélkül.
Azt vettem észre, hogy a Vibe alkalmazás kezelő szoftvere vacakol. Konkrét példa: rányomtam a tisztításra majd elindítottam 1 játékot. Játék után szépen kiléptem és ismét rányomtam a tisztításra és 11 alkalmazást lőtt ki holott a game se futott már.... és gondolom ezek futottak volna tovább aminek eredménye ismételt rendszer összeomlás és újraindítás...

[ Szerkesztve ]

(#227) zizol válasza Kronus (#226) üzenetére


zizol
aktív tag

Ennek azért nem így kéne működnie. Sőt nálam nem is így működik. Soha nem szoktam a tisztításra nyomni.

Üdv, zizol

(#228) Kronus válasza zizol (#227) üzenetére


Kronus
tag

Persze, hogy nem így kéne működnie... pláne egy prémium kategóriás készüléknél...
Én abban bízom, hogy lesz olyan frissítés ami orvosolja a problémát. :)

(#229) BakyG válasza Kronus (#228) üzenetére


BakyG
csendes tag

A megtisztítást folyamatosan nyomkodom én is. Arról nem is beszélve, hogy egyedül a felségem szokott játszani rajta de ő is csak este és napközben indul újra. Én is egy frissítésben bíznék a leginkább, de kíváncsi vagyok a szerviz hozzáállására is. De volt olyan is hogy egymás után kétszer is újraindult. Amúgy érdekes, hogy le lehet tiltani a háttérben futó alkalmazásokat, ugyanennél a megtisztítás programnál és egyedül az email és a viber van engedélyezve ennek ellenére egy csomó rendszer program zabálja a memóriát (habár van belőle bőven 3 GB). Az akku üzemidőre igen ráfeküdtek, mert csak az a program foglal vagy 2-300 MB-ot, de meg is van az eredménye.

Mindenkit megnyugtatok, hogy nagyon elégedett vagyok a készülékkel és csak ajánlani tudom másoknak is. Ár/érték arányban szerintem a legjobb jelenleg DUAL SIM-es kategóriában és nekem ez volt a legfontosabb.

(#230) Womb


Womb
senior tag

Sziasztok!
Új firmware jelent meg a telefonra: K920_ROW_S141_150109.
Van aki feltelepítette már?

(#231) BakyG válasza Womb (#230) üzenetére


BakyG
csendes tag

Igen telepítettem. Amit észrevettem, hogy az alkalmazás váltó gyorsabb lett (a programok kilövése is), valamint a memória használat lett szerintem optimalizálva.
Egy kis update a hétvégén kicseréltem a sim-et és arra jöttem rá, hogy 2g-3g-4g váltások okozzák a térerő változásokat. 2g-n minden sima volt és tartotta rendesen a jelet maxon, amint átkapcsoltam az összes hálózatra és automatikusra elkezdte keresgélni a megfelelőt. Ami szerintem lehet szolgáltatói hiba is (mert valljuk be őszintén, hogy a telenor nem a legügyesebb a kiépítésben, ezt más fórumok is megerősítik), vagy telefon hardver oldalán, de ebben nagyon nem vagyok biztos, mert amikor Telekom-mal használtam minden stabil volt.
Egyelőre nem kerül szervizbe a készülék, de ha még egyszer újraindul a firmware frissítés után akkor kipróbálom a szerviz szolgáltatásait is. ;)

(#232) BakyG


BakyG
csendes tag

Most találtam a lenovo hivatalos fórumon, hogy az antenna szoftvert frissítették, így elméletileg megoldódik a hálózat választós probléma. Este már csekkolni is tudom.

https://forums.lenovo.com/t5/K-S-and-Vibe-Series/New-K920-ROW-S141-150109-OTA-update-gt-improved-reception/td-p/1857533

(#233) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Sziasztok :)
Találkoztatok olyan problémával hogy a telefon nem reagált semmire, sötét képernyő és semmi kép sem hang... ?
Ráadásul 2 napot használtam... :(

(#234) PrimaMateria válasza Jann :) (#233) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Szia! Mivel ennèl a telefonnál nem lehet kivenni az aksit,hogy újrainuljon,marad a HardReset. Nyomd egyszerre a Hangerő fel le gombot ès a bekapcsoló gombot. K.b 10-15mp kell neki mire magához tèr!

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#235) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Mivel hogy 2 napja vásároltam...vissza vittem és kicserélik, holnap érkezik a másik.. :)

(#236) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Amúgy meg köszi a tippet :)

(#237) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Remélem a következővel nem lesz gond :))

(#238) Csabesz1


Csabesz1
csendes tag

Sziasztok.

Valakinek esetleg van egy lementett friss ROM-ja?

Üdv:Csabesz!!! :)

(#239) Womb válasza BakyG (#231) üzenetére


Womb
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#240) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Sziasztok..van most itt valaki aki a lenovo vibe z2 tud nekem infót adni ?

(#241) PrimaMateria válasza Jann :) (#240) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Mivel kapcsolatban?:)

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#242) Jann :)


Jann :)
csendes tag

Azt írja hogy a Lenovo kamera és galéria sajnos leált....

(#243) PrimaMateria válasza Jann :) (#242) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

K.b 2 hónapja használim a telót ès nállam is előfordult már rgy alakalommal ugyanez. Újraindítottam ès azóta semmi. Legfrisebb szoftver van fent?

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#244) Jann :)


Jann :)
csendes tag

meg még azt is hogy az android.process.acor alkalmazás leált....miért álnak le az alkalmazások... ?
bocsi de nagyon nem találom fel magam ezzel a telóval.. :(

(#245) Jann :)


Jann :)
csendes tag

nem tudom.. hol tudom megnézni ?

(#246) PrimaMateria válasza Jann :) (#244) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

A lenovonak van egy saját UI felülete ès szerintem abban van a hiba. Váltsd át sima Android 4.4 felületre

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#247) PrimaMateria válasza PrimaMateria (#246) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Beállítások...A telefonról(legalsó).....Rendszerfrissítès!

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#248) Jann :)


Jann :)
csendes tag

na most elvileg igen... frissítést meg volt...

(#249) PrimaMateria válasza Jann :) (#248) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Nincs új frissítès,vagy már kèsz is van?

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#250) Jann :)


Jann :)
csendes tag

mükszik...
köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.