Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) omega68 válasza Chevalier (#597) üzenetére


omega68
csendes tag

Komoly HD filmeknél sem akadozik. Elég hihetetlen, hogy a képernyő feloldásától akadozik ! Szerintem ott valami más gond lehet.

(#602) ctibor válasza omega68 (#600) üzenetére


ctibor
senior tag

Nekem nem.

Lezárt képernyőnél megnyomom a Home gombot: semmi. Hosszan nyomva tartom: felkapcsol. Elengedem a gombot: azonnal lekapcsol.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#603) zizol válasza ctibor (#594) üzenetére


zizol
aktív tag

Ha röviden nyomod, akkor valóban csak addig, de ha néhány másodpercnél hosszabban, akkor azt feltételezi, hogy folyamatos fény kell és bekapcsolva marad. Így működik MIUI-n is.Egymástól lopnak ezek a kínaiak. :)

Üdv, zizol

(#604) ctibor válasza zizol (#603) üzenetére


ctibor
senior tag

Jé, tényleg! :C

Köszönöm a felhomályosítást!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#605) Dinger0


Dinger0
csendes tag

Valakinek sikerült szinkronizálni a hotmail-es (outlook-os) email cimét a telefonnal? Mert nekem sehogy se akar müködni! :(

(#606) Mazsika válasza ctibor (#599) üzenetére


Mazsika
őstag

Amig nyomom addig eg, de ha egve hagyom addig amig lekapcsol a kepernyo akkor egve is marad. Utanna ha visszakapcsolom a kepernyot akkor meg forditva mukodik :D amikor nyomva tartom akkor kapcsol le ha elengedem akkor visszakapcsol. Erdekes, de kellene meg agyalni ezen a programozoknak... :D

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#607) arnd válasza Mazsika (#606) üzenetére


arnd
senior tag

Nekem is ilyen.

(#608) Ombre85 válasza Mazsika (#606) üzenetére


Ombre85
tag

Még mindig jobb, mint a régi telefonomon, ahol addig világított, amíg égett a kijelző. Amint elaludt, a vaku is lekapcsolt és persze a gomb onnantól fordítva működött, mert az bekapcsolva maradt :D
Mindig birizgálni kellett a kijelzőt hazafelé a sötétben...

(#609) mesehabbal


mesehabbal
tag

Pár apróság: A gyári wallpapereket le lehet valahogy törölni? Ezen kívül a zárolt képernyőn az óra megjelenését hogyan lehet változtatni? Az óra és a perc egymás alatt vannak, nem pedig egymás mellett. Az asztali beállításokat is nézegettem. Ott A Wallpaper Scrolling és a Swipe to Change Wallpapers opciók csak újraindítás után lépnek érvényre? Mert nem tapasztalok semmi változást...

(#610) lazlogogola


lazlogogola
tag

Végre megjött!!! :C :C :C

(#611) RedCactus válasza mesehabbal (#609) üzenetére


RedCactus
senior tag

Az órát az ujjaddal megfogod és a kívánt helyre pozicionálod. Ha középre húzod, akkor egymás mellé kerül az óra és a perc. A többit nem próbáltam...

(#612) ctibor


ctibor
senior tag

Valaki esetleg hallott, olvasott mostanában valamit a Z3 Pro-ról? Még márciusban több hír is volt róla, de azóta csönd van.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#613) Dinger0


Dinger0
csendes tag

Fülhallgató problémája volt már valakinek?Mert nekem tök süket a füles! Egyetlen hangot se ad ki! Probáltam kettővel is! De semmi! Alapból szar lenne a csatlakozó?

(#614) lazlogogola


lazlogogola
tag

Sziasztok!

Hogyan kell a stock androidra váltani és vissza?

Én nem találom.

Köszönöm!!! :R

(#615) omega68 válasza lazlogogola (#614) üzenetére


omega68
csendes tag

Beállitások-Fejlesztői lehetőségek -Felhasználói felület váltása
Ahhoz, hogy a Fejlesztői menű legyen a telefonodon, a Telefon-Verzióadatok-Szoftver verziószámára kell egymás után hétszer koppíntani !
Ki fogja írni siker esetén, hogy már fejlesztő vagy !

(#616) Dinger0


Dinger0
csendes tag

Probléma megoldva! :)

[ Szerkesztve ]

(#617) RedCactus válasza Dinger0 (#616) üzenetére


RedCactus
senior tag

Mi volt a gond?

(#618) Mazsika


Mazsika
őstag

Mi fit nevű appot használ valaki? Be tud jelentkezni? Engem visszadob mindig a kezdőlapra... :(

Dáccsika

(#619) vrgcsaba


vrgcsaba
csendes tag


:DD :DD :DD

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#620) omega68 válasza vrgcsaba (#619) üzenetére


omega68
csendes tag

Már indítottam is a letöltést ! :))

(#621) ctibor válasza vrgcsaba (#619) üzenetére


ctibor
senior tag

Sőt, a "sima" Z2-re is megjött! :K

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#622) vrgcsaba


vrgcsaba
csendes tag

Szép szép, de hova lett a biztonsági központ, vírus ell., gyerek zár, lopásvédelem, stb...? :(((

És a két kopp ébresztés...? :(((

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#623) zsolt971


zsolt971
csendes tag

Sziasztok

Hát elég uj vagyok itt.... és ne haragudjatok hogy egyböl egy SOS kérdéssel kéréssel fordulok hozzátok.
Vettem egy LenovoK920 at a minideal tol. Nagyon megörültem neki mindaddig mig rá nem jöttem hogy nem lehet a Kinai idözonát lecserélni és rengeteg kinai és angol szöveg maradt az átállitás után. èn kis naiv gondoltam ha már ajálja csinálok egy frissitést, Hát minden helyre is jött kivéve a nyelv csak angol és kinai meg google sem müködött.
Második ballépés: èn okos gondoltam mielött vissza küldöm mergprobálok romot rárakni.
Hát nem kellett volna :-(
TWRP vel akartam felrakni a hozzá kapott romot. Jonak is tünt.......
de ujrainditáskor megállt a"4G" kezdö képernyön
azota semmi a Recovery menüjébe bele tudok menni de mivel lepucolt magárol mindent nem tudok sokmindent csinálni vele.
Ha USB re rárakom érzékeli hogy van két meghajto ki is irja és a gyári kinai nyelvü progia is felugrik és mutatja a pc monitorján a töltés állapotát is de ennyi
a Windws eszköztelepitö is felismeri de aztán hibát is ki hogy nincs illesztve.
Mellékeltem két képet is az usb statuszrol meg a Quallcomm progival is hibát ir
.


hát ennyi
Bocs a regényért de gondoltam leirom részletesen.

Minden féle segitséget megköszönném

(#624) mesehabbal


mesehabbal
tag

Asszem én még kivárok. Teszteljétek csak. ;]

(#625) vrgcsaba válasza mesehabbal (#624) üzenetére


vrgcsaba
csendes tag

Jól teszed, eddig csak csalódás... :((

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#626) arnd válasza vrgcsaba (#625) üzenetére


arnd
senior tag

Root megy rajta??

(#627) zizol válasza zsolt971 (#623) üzenetére


zizol
aktív tag

Melyik ROMot akartad rárakni TWRP--vel? Ugye nem ROW-osat?

Üdv, zizol

(#628) zizol válasza zsolt971 (#623) üzenetére


zizol
aktív tag

Ha látja pc a telót, akkor adb-vel szerintem még rá lehet tolni egy jó ROM-ot.

Üdv, zizol

(#629) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

Szevasztok!

Én tegnap frissítettem. Gyors, szerintem hibátlanul működik, a biztonsági központ nincs benne, változott az energiagazdálkodás, jobb lett a telefonkönyv illetve a kezdőképernyő beállítások. Kikapcsolt állapotban való töltéskor a kijelzőről indítható a telefon.A Towelroot nem megy, mást kell keresni. Változott a recovery menü is. :DD

(#630) zsolt971 válasza zizol (#627) üzenetére


zsolt971
csendes tag

De . Ezek szerint sajnos a ROW romot akartam rárakni.
Igen látja a pc de sajnos nem tudok rárakni igy semmit ha a meghajtora kattintok aut irja hogy kérem tegyen be egy adathordozot. Mintha egy üres kártyaolvaso lenne :-(
Teljesen el vagyok szimorodva és csüggedve. Sajnálom a vatta uj telot. :-(
Üdv Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#631) ctibor válasza vrgcsaba (#622) üzenetére


ctibor
senior tag

A biztonsági központ sajnos a Z2-ből is eltűnt frissítés után :O

De a két kopp megmaradt, a Beállításokból elő lehet bányászni (nálam "Beállítások >> Funkciók beállításai >> Kijelző be/kikapcs. kettős érintés").

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#632) vrgcsaba válasza ctibor (#631) üzenetére


vrgcsaba
csendes tag

Sajnos úgy látom csak a Z2-n maradt meg... :(((

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#633) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

Egyébként egy hibát már találtam: kikapcsolt telefonnál ha töltőre kapcsolom a képernyő nem kapcsol ki a töltés látszólag megáll, de ha a kábelt kihúzom és újra csatlakoztatom újra tölteni kezd és helyes töltöttségi értéket mutatja. Egyébként hogy lehet ezeket flashelni? Samsungokat vágtam oda-vissza, de ehhez nem merek hozzápiszkálni. Rom-ot hogy lehet downrangelni?

[ Szerkesztve ]

(#634) PrimaMateria válasza BakyG (#545) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Üdv

Te hova adtad le a telót?

Én az Edigitálnál vettem és k.b 20 napja vittem a szervízbe vissza hozzájuk,de azóta sem kaptam választ.

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#635) mesehabbal


mesehabbal
tag

Az 'Akkumulátor kezelés' megmaradt?

Egyébként nincs valahol hivatalos Lenovo changelog?

[ Szerkesztve ]

(#636) Dinger0


Dinger0
csendes tag

Biztonsági központot nem lehet utolag felrakni hogy legyen ismét frissités után? Van még aki teszteli a frissitést vagy csak párán probálgatják?

(#637) omega68 válasza Demonlaci2 (#633) üzenetére


omega68
csendes tag

Szerintem az sdfuse módszerrel vissza tudod tenni rá a Kitkatot ! A módszer már le lett írva.

(#638) mesehabbal


mesehabbal
tag

'Checking upgrade package' már lassan több, mint egy órája tart... Ez kinek mennyi idő volt?

[ Szerkesztve ]

(#639) omega68 válasza mesehabbal (#638) üzenetére


omega68
csendes tag

pár perc

(#640) mesehabbal válasza omega68 (#639) üzenetére


mesehabbal
tag

Folyamatosan homokórázik és semmi. A háttér szürke, viszont fent, az értesítési sávon a security ikonja fehér. Ha lehúzom, akkor a 'Security aktív ikon' fölött azt írja, hogy 'Firmware upgrade és Download successfull'. Tehát lejött minden, csak nem vágom mi a lósz*rt csinál.

[ Szerkesztve ]

(#641) mesehabbal válasza mesehabbal (#640) üzenetére


mesehabbal
tag

Nyomtam egy 'Cancel'-t és a system update menüben aktív lett az 'update now'. Így most újraindult és elindult a telepítés.

(#642) ulysse


ulysse
csendes tag

Sziasztok, gyári adatok visszaállítást csináltatok frissítés előtt?

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#643) zizol válasza ctibor (#631) üzenetére


zizol
aktív tag

Biztonsági központ (legalábbis funkciói) beköltöztek a beállítások menübe.

Üdv, zizol

(#644) zizol


zizol
aktív tag

Csak úgy mondom, hogy nekem nagy bejön az új ROM. Alaposan átalakult. Jók az új funkciók és az új témák! Tetszik.

Üdv, zizol

(#645) mesehabbal válasza zizol (#644) üzenetére


mesehabbal
tag

Az új témák? Csak egy új van. 'Hot Move'. A többi az előző romon is volt. Legalább is a Theme Centerben néztem csak, de máshol gondolom nincsenek.

Inkább azt kéne kideríteni, hogy a theme import hogy működik, milyen témákat lehet importálni vele sd kártyáról és honnan lehet ezeket beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#646) mesehabbal


mesehabbal
tag

Az előző romon lévő, az 'akkumulátor kezelésben' található 'vészhelyzet módot' mi helyettesíti/váltja ki? A lényeg, hogy ne menjen semmi a telefonon, csupán a ki és bemenő hívások működjenek, meg az ébresztő.

(#647) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

A ROM frissítéshez -sdfuse- tudna valaki kicsit bővebb segítséget nyújtani. Melyik RoM-ot töltsem le, ha vissza szeretnék térni a KitKat-ra,
A kikapcsolt állapotban való kijelző ki nem kapcsolás idegesít. Aki feltette a lollipopot, azoknál mi a helyzet?
Ezen a töltési bugon kívűl szuper a rom.

[ Szerkesztve ]

(#648) Demonlaci2 válasza mesehabbal (#646) üzenetére


Demonlaci2
tag

Egy olyan lehetőség van, hogy Abszolút takarékos mód, akkor csak az általad említett dolgok mennek csak.

(#649) xsad60


xsad60
csendes tag

A témákhoz kapcsolódóan Lenovo fórumon találtam egy linket, egy staff tag rakta ki, letölthető + 3 téma + van hozzá egy PowerPoint fájl is, ami megmutatja, hogyan tudsz magad is készíteni egy témát. Úgy nézem ezek inkább ilyen teszt témák az importhoz, több forrás még nincs ahonnan ezek letölthetőek (vagy a Lenovo úgy gondolja a közösség fogja készíteni az összeset?) Link: http://pan.baidu.com/s/1dDerHjr Pass: 60in

Csak bemásoltam a belső tárhelyre, rányomtam a témaközpontban az importra és szépen meg is találta. Bár egy dedikált "témabolt" elfért volna a készülékben. A kétkoppos nyitás, multitask window stb pedig sajnálatos hogy nem elérhető benne (legalábbis az eddigiek alapján)

[ Szerkesztve ]

(#650) omega68 válasza Demonlaci2 (#647) üzenetére


omega68
csendes tag

A needrom.com-ról töltsd le a 4.4-es romot, ami a legfrissebb. Gondolom nem a legelső rommal akarod használni a mobilodat ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.