Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) berek21 válasza kiszu (#6999) üzenetére


berek21
senior tag

Esetleg még nézd meg az oppostyle.com oldalon az r7, r9 páros verzióit. Nekem már volt onnan telóm, és nagyon korrektek. Vagy ha nem kell a friss hardver akkor Mate 7.

LG Velvet eladó!

(#7002) kiszu válasza berek21 (#7001) üzenetére


kiszu
senior tag

Köszi. Megnezem

Megnéztem, de R9 nincs fent az oldalon csak R7

[ Szerkesztve ]

(#7003) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Nekem is jól működik még, bár a hálózateldobálás néha elő-előfordul. A baj az, hogy megijedtem kicsit ettől az elromlás cunamitól, úgyhogy kicsit abban bízom, hogy még a garancia lejárta előtt nekem is elhalálozik :)

Sajnos a gari lejárta előtt pár hónappal mindenképpen el szeretném adni, így nem nagyon bízom benne, hogy utána is megtartsam. :(

[ Szerkesztve ]

(#7004) berek21 válasza kiszu (#7002) üzenetére


berek21
senior tag

Lesz az. Bár most az R7 kiárusítás van. Az R9 még elég új, de ha jön e-mail hogy előrendelhető, akkor priviben elküldöm neked hogy megkönnyítsem a döntést. :D

LG Velvet eladó!

(#7005) persil válasza xyvz2 (#6990) üzenetére


persil
nagyúr

Azért azt halkan megjegyzem, hogy a fórum 90%-ban azért van(minden készüléknél) hogy segítsünk egymásnak, véleményeket osszunk meg. Pusztán azért, hogy beírja "hát nekem remekül működik" senki nem fog ideírni.

Szóval meg kéne fordítani a gondolatmenetedet és azt nézni, hogy pár tíz/száz ember beírogat, hogy ez meg az a gondja, a maradék több ezer/tízezer(ötletem sincs hány ilyen teló kelt el megjelenése óta) pedig boldogan használja gond nélkül, és a fórum közelébe sem jön. Nekem is kb a harmadik hsz-em ez, ebben a topikban, és hibátlan a készülék. Minek írkálnék, ha semmi problémám... ?

Egyet értet itt többekkel abban, hogy eddig toronymagasan a legjobb készülékem ez, pedig volt már "néhány" csúcstelóm az elmúlt években, nincs mire lecserélni, nincs olyan, ami mindenben ténylegesen jobb lenne.

Más kérdés, hogy meg kell váljak tőle, mert nincs egy forintom sem, szóval most pár hónapig használhatok valami tesco-s nyomógombos rettenetet xD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7006) kiszu válasza berek21 (#7004) üzenetére


kiszu
senior tag

Köszi :)

(#7007) Lazsnak


Lazsnak
tag

Valakinek van friss élménye a cm12.1-ekkel? Mindennapi használatra alkalmas már? Nagyon viszket a tenyerem h visszatérjek cm-re de nem merek, a k910-esemnél túl korán szálltam fel arra a vonatra hónapokig tartó szenvedés volt mire használható verzió lett. Addig a gyárit nem cserélném le, elég stabil nekem, mióta megvettem semmi bajom vele. Szóval +1 elégedett felhasználó. Bár ha lenne dualsimes nexus valószínűleg azon nyomban elhajítanám és rohannék megvenni akár csilliókért is de ez már más kérdés :U .

(#7008) Kapanyél válasza persil (#7005) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ezt a telefont szinte sehol nem reklámozták, csak ilyen tech oldalakon (talán). Aki ismeri, az tesztekből vagy specifikációkra keresés eredményeként vette, vagy mert K910-e volt előtte, stb. Ha 1000-nél többet eladtak az országban, akkor sokat mondok.
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy aki nem talált erre a fórumra, az rátalálhatott egy másikra vagy nem írja meg sehová, hogy baja van vele, csak csendben utálja és lecseréli. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7009) Blizzardking válasza dime27 (#7000) üzenetére


Blizzardking
őstag

Parancsolj

[ROM][6.0.1][K920][kingdom_row]CyanogenMod 13.0 for Lenovo Vibe Z2 Pro ROW

A legelső oldalon a download-ra mindig a legfrissebb buildet teszi be a fejlesztő Frantisheq.

Alávaló gapps csomag.

Érdemes a 17. laptól olvasni a fórumot is, kb akkor lehet életet a kamerába a fejlesztő. Onnantól előjött pár bug, amiket folyamatosen kiszedeget belőle. Ahogy én látom, elsősorban ezzel a rommal foglalkozik, szóval érdemes figyelni rá. Azt javasolja a fejlesztő, hogy full wipe után tegyük fel a romot, azon melegében a gapps-t, és csak utána restartoljuk.

Akik azt szeretnék tudni, hogy "mikor érdemes felrakni" egy romot, azoknak azt mondom: MOST :DDD
(Ha valaki tudja hogy kell, és van mentése, és már érdekli a dolog, az miért ne tenné fel?? 10 perc az egész.)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7010) berek21 válasza Kapanyél (#7008) üzenetére


berek21
senior tag

Ez is egy vélemény. Tiszteletben tartjuk.

LG Velvet eladó!

(#7011) Demonlaci2 válasza Kapanyél (#7008) üzenetére


Demonlaci2
tag

Ja, ja. :DD

(#7012) Millerchris


Millerchris
tag

30 nap után mi történik? Nekem mar 32 napja szervizben van. :(

A holnap mèg messze van!

(#7013) falijja válasza Blizzardking (#7009) üzenetére


falijja
őstag

Nekem ez van fent 2 napja...eddig minden működik.. :)

(#7014) zizol válasza falijja (#7013) üzenetére


zizol
aktív tag

Érdemes ?
😃

Üdv, zizol

(#7015) falijja válasza zizol (#7014) üzenetére


falijja
őstag

Eddig gyors, melegedés eddig nem volt.
Kamera tökéletesen megy, nem ütköztem még ez az leálltba... google aszisztens indítót leszedtem hozzá, így most nagyon jónak tűnik...de majd később gondolom végül csak nova lesz belőle.. :DDD

(#7016) Blizzardking válasza falijja (#7015) üzenetére


Blizzardking
őstag

Két dolgot megnéznél? Az egyik, hogy ha beszélsz valakivel, nem visszhangzik-e a másik félnél, a másik, hogy ha újraindítod, megcsinálja-e hiba nélkül, vagy kikapcsol helyette.
Ha lesz egy kis időm, én is fel fogom rakni. Ami még érdekel a MM-ban, hogy ha doze-ba megy (nem nyúlsz hozzá több mint fél órát), az üzeneteket, maileket, viber messenger stb megkapod-e. Illetve hogy tényleg kétszer annyi a készenléti ideje mint a Lollis rendszereknek?
(Ez nem pont 2 dolog lett... :DDD )
:R

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7017) falijja válasza Blizzardking (#7016) üzenetére


falijja
őstag

Újra nem indul, csak kikapcsol..
Viberes üziket megkaptam eddig mind, nem tűnt fel hogy esetleg nem kaptam volna meg valamit is...
Hívásra eddig nem panaszkodtak, igaz nem is kérdeztem őket hogy milyen a hangom..
Holnapra letesztelem...

(#7018) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

A mai napig tökéletes a családban mind a 3 azaz HÁROM db készülék!

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#7019) thomasvold válasza Biluxzsolt (#7018) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem apróztad el :D

(#7020) rdt89 válasza Biluxzsolt (#7018) üzenetére


rdt89
addikt

1 telefonnak, 1 tabletnek 1 pedig gyönyörködni, teljesen megértelek :D

(#7021) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!! Van olyan progi amivel megtudom mérni hogy mennyi mA - al tölt a töltő?? Nagyon gyengen tölt úgy vrszem észre mostanában a mágneses kábel... :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7022) Blizzardking válasza kk831228 (#7021) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ampere, Battery monitor widget. Utóbbinak a fizetős verzióját is megvettem, priceless. És szép is, nemcsak hasznos. Én is szeretnék venni mágneses kábelt, eddig az tart vissza, hogy viszonylag gyakran használom az usb portot nyomtatásra és pendrájv másolgatásra. Szívesen vennék tuti tippet mágneses kábelre, akár drágábban is. Kettőt vennék.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7023) kk831228 válasza Blizzardking (#7022) üzenetére


kk831228
addikt

Köszönöm!! :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7024) berek21 válasza Blizzardking (#7022) üzenetére


berek21
senior tag

Én ebből vettem már három komplett készletet. A feleségemnek pedig jön egy arany színű is. Ugyanattól a gyártótól van az is. Bátran ajánlom, innen rendeltem, és 2 hét alatt megjött.
[link]

LG Velvet eladó!

(#7025) szilardgigor


szilardgigor
csendes tag

Van egy xprotector és egy gyári lenovo kijelzővédő fóliám. Szerintetek melyiket érdemesebb feltennem?

Üdv,
Szilárd

(#7026) Blizzardking válasza berek21 (#7024) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszönöm. Az OTG nem megy vele, ugye?

szilardgigor - ha penge vagy felrakásban, akkor a jobbikat, ha gyakorolnál akkor a szarabbikat :D
Ha szemre nem tudod eldönteni melyik melyik, akkor meg olyan mindegy... :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7027) berek21 válasza Blizzardking (#7026) üzenetére


berek21
senior tag

Nem próbáltam.

LG Velvet eladó!

(#7028) xyvz2 válasza szilardgigor (#7025) üzenetére


xyvz2
tag

Sztem, 1ik -et sem, tempered glass-t tegyél rá, márt lehet kapni 500-2000 ft-ig, az ebay-en, de már itthon is kezdenek eltűnni a fóliák és átállnak az edzett "üveglapra",és ez tényleg baromi jó. Nekem 3 telón, és 1 tablettán is tempered glass van, vízálló, ütésálló, karcálló, ujjlenyomatmentes, ja és buborékmentesen lehet feltenni....de ezek közül a legfontosabb hogy nincs többé képernyő pókhálósodás esetleges leejtéskor, vagy a sok marha bocs általában minden 2. ember az, aki farzsebben hordja a telót, és panaszkodik minden fórumban hogy sárgul, fehéredik meg minden apjaf....k baja van a kijelzővel, de 1annyi eszük nincs hogy tegyenek rá 1 jó minőségű tempered glasst....lehetőleg 9H ast vegyél.....tényleg nem egy nagy összeg, azért merészeltem leírni de azért várom a sok trollt....

[ Szerkesztve ]

(#7029) Blizzardking válasza xyvz2 (#7028) üzenetére


Blizzardking
őstag

Itt a topikban 5-ből 3 embernek nem fekszik fel rendesen.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7030) berek21 válasza Blizzardking (#7029) üzenetére


berek21
senior tag

Jól mondod. Az enyémen sem. Jobb alsó sarokban maradt egy centis kör ami nem fekszik fel. Három különböző üveggel próbáltam. Érdekes hogy a szélén kb 1mm okés, utána van a karika, a többi pöpec. Ez van. :)

LG Velvet eladó!

(#7031) p@gabi válasza berek21 (#7030) üzenetére


p@gabi
tag

Ez nekem is volt,meg egy kisebb felületen a hangszó(már a felső)környékén is,de néhány hét alatt eltűntek :K .Gondolom az állandó tisztítgatástól,mert eléggé allergiás vagyok rá ha maszatos a kijelző,sokat törölgetem,ezért valószínű egyszercsak rátapadt és ott is maradt azóta is.Én is kipróbáltam többfajtát,egyik sem volt az igazi,ezért beletörődtem,hogy azokon a részeken valami nem stimmel a kijelzővel.Ennél nagyobb baja sohasem legyen,egyébként hibátlanul működik minden :DD

(#7032) Luissimo válasza berek21 (#7030) üzenetére


Luissimo
veterán

"a szélén kb. 1 mm. jó, utána nem tapadt le" mondod

Igen nyilván alászorult a levegö, kikellene engedni.

Ezek a vékony hard glassok olyanok, hogy töbször fdlszedhetők.
Amikor ráhelyezed, poziciopontosan, akkor utána ráengedve szépen lassan kezd rátapadni és ahol alattamarad a levegő, ott rásegítesz kicsit..
Többszöri nekifutás után sikerülniszokott 😃

(#7033) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Akkor bekapcsolódok én is a jólműködő telefonok táborába. Fél éve megy hibátlanúl. Egyedűl az előlapi kameránál van egy kis szösz. Majd egy kis sósavat injekciózok a kamerához a beszédmikrofonon keresztűl, hátha rendberakja.

(#7034) berek21 válasza Luissimo (#7032) üzenetére


berek21
senior tag

Elhiheted, hogy mindennel próbálkoztam már. Óvatosan, durván, anyázva, kérlelve...stb. Hidd el nem megy. a legextrémebb az volt, amikor egy erős(de nem túlságosan)csipesszel szorítottam rá, persze a legteljesebb óvatossággal, vigyázva, kibélelve. Szépen rá is feküdt, mivel kb egész éjjel így volt. Utána óvatosan levettem, kb 10 másodperc és már jött is fel. Amúgy a fény felé tartva látszik ahogy "meghajlik" :) a fény a kijelző üvegén. Engem ez egyáltalán nem zavar, sőt remélem ez lesz a legnagyobb gondom.
Kovács Zoli: Sósav? :Y

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#7035) Blizzardking válasza Luissimo (#7032) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem kb egy 5 négyzetmilliméternyi terület a hangszóró mellett. Nincs mit kiengedni, annyira kicsi. Ha nyomom felfekszik, ahogy elengedem eláll. Másik problémám az üveggel, hogy jóval vastagabb mint a fólia, és körülötte folyamatosan egy undorító dzsuva halo van, amit ronggyal is igen nehéz letisztítani.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7036) xyvz2 válasza Blizzardking (#7035) üzenetére


xyvz2
tag

Hát nekem hibátlanul felfekszik....amilyen "kedves" ez a fórum akkor beírok én is hogy jó kemény gyerek legyek....nem a 200 ft-osat kellett volna megvenni... az enyém hibátlan buborék mentes, mondjuk nem a műanyag utángyártott hanem Ű.V.E.G 9HD-s :D :D :D de odaadnám a tempered glassom a térerődobálásért cserébe... deháááát miket beszélek jaaaaaa ez 1 csúcs teló... ennek nincs is semmi baja.....csak a fránya tempered glasoknak....

[ Szerkesztve ]

(#7037) WOT-H-A-C válasza xyvz2 (#7036) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem egy 10$-os volt rajta és buborék mentesen felraktam. Nem tudom mi számít neked dágának vagy minőséginek. Aztán pofára ejtettem és ketté tört a fólia. Azóta a gyári van rajta amit adtak hozzá és teljesen elégedett vagyok vele, ezt is sikerült buborékmentesen felrakni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7038) Kovács Zoli válasza berek21 (#7034) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Hülyéskedtem, ekkora állat azért nem vagyok, csak a hangulatot szerettem volna feldobni.

(#7039) berek21 válasza xyvz2 (#7036) üzenetére


berek21
senior tag

3-9$-között rendeltem a 3 üveget. Én nem vettem észre különbséget köztük minőségileg. Mindhárom selymes tapintású, nem karcolódó, gömbölyített szélü. Viszont egyik sem tapad a jobb alsó sarokban. Ez van. Múlt héten raktam bele egy osztrák adat simet is, de két kártyásan sem dobálja a hálózatot, csak ott ahol kell(marha nagy hegyek között).
Kovács Zoli :D

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#7040) csajkics válasza Blizzardking (#7009) üzenetére


csajkics
csendes tag

Üdv!

Kérnék segítséget a tapadztaltabbaktól.

EU CM12.1-em van. Szeretnék frissíteni CM13-ra, minden simán megy TWRP-n keresztül, annyi kikötéssel, hogy legyalulja és újra rakja a rendszeremet. Régebben ha TWRP-n keresztül frissítettem, s kihagytam a wipe data-t, telepítéskor meghagyta nekem a beállításokat, mind asztal háttere, zenék+egyèbfinomságok melyekhez hozzászoktam, s nem nagyon szeretnèm elveszíteni, vagy órákat vacakolni vele míg rájövök hol s mit kell beállítanom a külsőlaunchernél, hogy olyan legyen mint rég.

Kérdésem: van e olyan külső progi, mely képes MINDEN beállítást lementeni, majd pedig visszállítani.

A Titanium csak részletes visszállítást végez.

Előre kösz: Viktor2

(#7041) álarc válasza csajkics (#7040) üzenetére


álarc
aktív tag

Szerintem jobban jársz, ha újra belakod!
Zenék, képek nem vesznek el! Csak más mappába kell tárolni őket! Meg ott a felhő a képeknek pl.
Más..
CM13 olyan halk a beszédhang az én oldalamon, hogy nagyon. Hangosítom, de lehalkul meg ilyenek. Nincs felcserélve a hangerő :-)
Van megoldás? Fórumja is meg van szórva a problémával.

[ Szerkesztve ]

(#7042) Blizzardking válasza álarc (#7041) üzenetére


Blizzardking
őstag

A halkuló hang, és a visszhangos beszédhang folyamatosan téma a CM13-nál, és egyelőre nincs rá megoldás. Van akinél előjön, van akinél nem. Modem cserével lehet próbálkozni, a CN verziót használókat nem sújtja, akik ugye csuklóból cserélik a modemet kínaira.

csajkics - még nem tettem fel, de csak megerősíteni tudom amit álarc mond, mindenképp tiszta (full wipe) telepítést csinálj, és CM12--->CM13 váltáskor sajnos újra be kell lakni, az XDA-s hozzászólások alapján.

Tempered glass téma;
Sajnos már nem él a link ahonnan vettem, úgyhogy nem tudom megmutatni az enyém milyen fajta. Akinek van felfekvős fajtája, egy linket megköszönnék. Már a dobozát is kidobtam.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7043) xyvz2 válasza Blizzardking (#7042) üzenetére


xyvz2
tag

Akartam segíteni de nem tudom előbányászni az előzmények között, az ebay-en hogy hol és milyent vettem....az enyém perfekt :P sorry

[ Szerkesztve ]

(#7044) Blizzardking válasza xyvz2 (#7043) üzenetére


Blizzardking
őstag

Semmi baj. Egy darabig jó lesz ez is. :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7045) csajkics


csajkics
csendes tag

Üdv!

Érdeklődnék valaki már találkozott Lenovo VR termékkel?

https://virtualrealityreporter.com/lenovo-vr-headset-lenovo-tech-world/

Pont a készülékünk szerepel ugye a cikkben.

(#7046) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Volt egy kis időm, feltettem a CM13-at. Nekem eléggé bejön, az egyetlen nagy hibája, ami nem is biztos hogy hiba, az az, hogy ez is kikapcsol újraindulás helyett. Ugyanakkor nem vagyok benne biztos, hogy ha valami random hiba miatt indulna újra, és nem én akarnám így, nem tudná megcsinálni. A lényeg, hogy ne álljon elő olyan állapot, hogy szép csendben kikapcsol, és nem is tudok róla. Akinek fent van a CM13, és volt már random újraindulása, az nagyon megnyugtatna :DDD
A visszhangosodás, halkulás nekem egyelőre nem jelentkezett. Megítélésem szerint - ha a fentire biztosat tudunk mondani - teljesen használható a mindennapok során. Meglátjuk valós használat közben mit gurít üzemidőben. A beállítások sokszínűsége pazar, bár nem tudom hogy ez a MM vagy a CM érdeme. Vannak benne furcsaságok, pl a futó appokat nem az appok között kell keresni, hanem a developer menüben. Apropó futó appok - a memóriaigénye valami megdöbbentő, kb fele a LP VibeUI roménak. A KK-t nem tudom, azt alig használtam. Biztonság-freakeknek nagyon örömteli, hogy az appok jogosultságait már rendszer szinten lehet legallyazni, bele lett integrálva a MM-ba. Működnek a különböző színű- és sebességű noti led beállítások, én nem is értem hogy ezt a ziccert miért hagyták ki a Vibe-ben. Dupla koppos ébresztés van az alsó gombsoron, nagyon szépen feléleszti. Tettek bele "Ne zavarj" módot, ami kiegészíti a gyárilag belefejlesztett üzemmódokat. Ezeket tetszőlegesen át lehet variálni, illetve eseményekhez igazítani. Nyilván nem egy Tasker szintű dologra kell gondolni, de pl arra jó, hogy hazaér a tulaj, a telefon megtalálja az otthoni wifit, és lemegy kicsit csendesebb hangerőre és kilövi a levelek szinkronizálását. Ilyesmik. A fenti csempéket szintén tesrte lehet szabni nagyon okosan.
Ez egy nagyon átgondolt és nagyon jó rendszer, ami hibája lehet, az max a portolásból eredhet. Szerdán kipróbálom élesben. Ja, még a doze-ról; azt nem próbáltam mennyit takarít meg, mert 2 napja nyomkodom, de azt kipróbáltam, hogy ha nem nyúlok hozzá másfél óráig, utána szépem minden megérkezik (viber, messenger, mail stb), egyszóval annyira nem öli ki ezeket hogy lemaradjunk valamiről. Ezt is lehet finomhangolni, meg lehet adni, hogy ha valamit ki akarunk venni a doze alól.
Akik érzékenyek a kamerára (én egyáltalán nem, csak valami látszódjon a képen) azoknak lehetnek gondok. Ugyanakkor állítható a tömörítés mértéke, ami nekem pl nagyon jól jön, mert kevés helyet foglalnak a képek.

Gapps nincs benne, mivel szeretek inkább alulról építkezni mintsem utólag rendet végni, én a pico gapps csomagot tettem fel innen. Leírás a csomagokról itt, nekünk a telepíteni kívánt csomagon kívül a 6.0-át és az ARM-et kell bepöttyözni. Néhány dolgot manuálisan fel kell tenni utána a playről, számomra ez tökéletes megoldás, lévén nem kerülnek felesleges - és úgyis fagyasztandó - appok a system particióra.

Ajánlott hozzá full wipe, viszont - az XDA-n terjengő pletykák ellenére - nekem sokminden felment titanium backuppal. Magát a programot érdemes leszedni a playről, nehogy régebbi Androidhoz passzoljon, de utána titaniummal csak az adatokat visszaállítva nekem ott volt minden ahogy belőttem az előző romban.

Szóval kicsit savanyú, kicsit későn, de nekünk is lett import szlovák mályvacukrunk. :C

+ a gyári Lollihoz képest: (az én preferenciáim alapján)
- elvileg jobb üzemidő, majd meglássuk
- sokkal kisebb memória használat
- testreszabható led, gyorsbeállítás-menü
- nagyon fejlett jogosultság kezelés az appokra
- felhőbe menti a programok beállításait, így mostantól ha letöltjük, a beállításaink is megmaradnak
- kifinomult képernyő beállítások, fényerő, színhőmérséklet akár napszakok szerint
- profilok és üzemmódok támogatása gyárilag

- a gyári Lollihoz képest
- nem lehet újraindítani, csak kikapcsolni
- ha kikapcsolva a töltőre dugjuk, bekapcsol, nincs benne kikapcsolt töltési mód (engem spec nem zavar)
- kamera szerintem kevésbé kifinomult, a képminősége is vitatható
- nincs benne a gyári lenovo clock widget :O (kipiszkáltam egy mentésből, de nem lehet feltenni, telepítéskor hibával kilép), helyette itt van ez de ez nem olyan szép :O
- a gyári rendszer rootolva, xposed-del, gravityboxxal, ViperFX-szel megtámogatva nagyon versenyképes azért
- voltak problémák másoknál a hangminőséggel
- akinek nem jön be az ovis minimál dizájn, az csuklóból dobjon fel valami launchert, mert ez már kiscsoportban is ciki volt, de legalább egy normális hátteret és valami ikon szettet :U

Meglátjuk hogy muzsikál tartós használatban, egyelőre marad ;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7047) álarc válasza Blizzardking (#7046) üzenetére


álarc
aktív tag

Melyiket raktad fel?
Nekem is ezek a tapasztalataim, leszámítva, hogy telefonálni nem lehetett vele :D

(#7048) berek21 válasza Blizzardking (#7046) üzenetére


berek21
senior tag

Pazar leírás. Respect. :R

LG Velvet eladó!

(#7049) Blizzardking válasza álarc (#7047) üzenetére


Blizzardking
őstag

cm-13.0-20160306-NIGHTLY-kingdom_row
Innen

Azóta nincs is frissebb, de majd lehet hogy lesz. Elvileg a link mindig a legfrissebbre mutat.

Felfedeztem egy számomra nagyon idegesítő hibát: Hiába van beállítva hogy sms küldésnél mindig kérdezzen rá melyik kártyáról küldje, mindig arról küldi, ami utoljára be volt állítva fixre. Nem tudom érthető-e. Tehát képes mindkettőről küldeni, csak nem megy át neki az infó hogy melyiket választom, ezért marad azon amiről utáljára elhitte hogy arról kell. :W
Ez különösen fura, mert a MM-ban először rendszer szinten integrálták a dual sim támogatást. Püff neki, sokkal szarabb mint a Lenovo megoldása. :O

berek21 - köszi :R

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7050) álarc válasza Blizzardking (#7049) üzenetére


álarc
aktív tag

Itt az oldala. Van már 08 build is.
itt
Hátha old valamit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.