Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Luissimo válasza hard74 (#2998) üzenetére


Luissimo
veterán

Tudom, arra is én jöttem rá, de nagyon érzékeny, kényes rá, hogy PONTOSAN egyszerre nyomjad ...

ez a pótmegoldás

A blututi,

Egy másikfajta blutoothos fejesen (Sony Ericsson HBH IS 800) például szaggat a zene, tehát végkészülékfüggö, nem telefongond...

(#3002) kiszu


kiszu
senior tag

Akkor, le kell tesztelnem havernál ma este a headsetel es a hangfallal is

(#3003) Ombre85 válasza stilo18 (#3000) üzenetére


Ombre85
tag

Na olyannal már én is csapattam, de nekem sem jutott eszembe :) Nálam sem volt gond.

(#3004) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nekem egy 7 ezer forintos Sencor Imperial BT hangszóróról szól a zene a fotózások alatt és nem tapasztaltam semmilyen hibát (5.0.2). Szépen szól, 5-6 m távolságból is, sőt van, hogy a panelfalak sem jelentenek neki akadályt.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3005) Quattro


Quattro
tag

Olyan gondom van, hogy a kezdőoldalon lévő Lenovos időjárás jelentés (AccuWeather) 15 fokot jelez. Viszont ha belemegyek az időjárás programba akkor 35 van, ami a valós. Mi az oka, hogy butaságot mutat a kezdőképernyőn az alkalmazás? (5.0.2)

(#3008) zizol


zizol
aktív tag

Nekem van több olyan bluetooth eszkozom ami nem akad, de olyan is ami igen. Pont a kocsi kihangosító akad. :(

Üdv, zizol

(#3009) Luissimo válasza Quattro (#3005) üzenetére


Luissimo
veterán

Szia,
Probáld ujrainditni, hátha "befagyott" 😃

Nekem az a problémám, hogy Bpre melegebbet jelez, mint Rodoszra, Mallorcára 😃
De errol nem a pogrom tehet :))

(#3010) WOT-H-A-C válasza Luissimo (#3009) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hül**e!! :DDD :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3011) Razzor two válasza WOT-H-A-C (#2972) üzenetére


Razzor two
tag

Sajnos ezzel a kingroottal nem ment a root! :((( Lehet nézek újabb variációt! Azt írja nem települ, pedig engedélyezem a telepítést! Szóval nem megy...segítség!!!

(#3012) WOT-H-A-C válasza Razzor two (#3011) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Így csináltad?

http://hexamob.tumblr.com/post/110808116557/httphexamobcomdeviceshow-to-root-lenovo-vibe

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3013) Razzor two válasza WOT-H-A-C (#3012) üzenetére


Razzor two
tag

Helló! Sajnos nem.. az apk-t telepítettem, de nem sikerült, most megy ez a metódus!Elég lassú ez, remélem sikerül!

(#3014) LPG Doktor


LPG Doktor
csendes tag

Sziasztok!
Hátha tudna segíteni valaki..
Vettem egy K 920-at hazai garival. Azonnal ráengedtem az OTA frissítéseket, felment a Lolli is. A telefon használhatatlan lett számomra. Rendszertelenül be kapcsolt funkciókat, mint a hangfelvétel beszélgetés közben, print screen, stb. Ha jött bejövő hívás valami más tevékenység közben, a felugró ablakot hiába tapiztam, nem lehetett felvenni. Google drive táblázatokban a zoom lehetetlen volt, kinagyítva is alig látszanak a betűk.
Elment szervizbe, alaplap csere történt. Most okosan megtartottam a legutolsó 4.4.2-t. Hangfelvételt most is készítget olykor, holott a menüben ki van kapcsolva a funkció. A drive most is kis betűs, pedig nekem nagyon kellene. Egyéb baja momentán így nincs.
Sejtem, hogy a QHD felbontás lehet az ok, lehet, hogy a gugli a hibás, nem tudom. De nagyon szeretném megoldani.
Nagyon köszönöm előre is, ha tudtok segíteni!
U. I. : nincs türelmem vissza olvasni, de nagyon szeretnék valami kúltúrált szilikon tokot hozzá. Ha tudtok gyors és megbízható forrást, ezt is megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#3015) Razzor two válasza WOT-H-A-C (#3012) üzenetére


Razzor two
tag

Sajnos többször újraindult 32%-nál azt írta falled!
Mondjuk ezzel a pontal nem tudtam boldogulni, nem értem:
Kapcsolja ki Reaktiválás-Lock, biztonsági frissítések, OTA frissítések vagy olyan biztonsági szoftvert, mert ez problémákat okozhat fut kingoapp hasznosítja. (Ha nem ért egyet ezzel, ne használja ezt az eszközt).

(#3016) ollie válasza LPG Doktor (#3014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem, nálam is kicsik a betűk. Kicsit lehet nagyítani, és már olvasható a számomra, de épp csak elfogadható a betük mérete. Nem hiszem, hogy ez változtatható jelenleg. Keress egy 3rd party táblázatkezelőt.

***

(#3017) WOT-H-A-C válasza Razzor two (#3015) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

hmm... érdekes. Éjjel lesz időm kicsit beleásni magam a témába jobban. Megoróbálok keríteni valami megoldást.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3018) Razzor two válasza WOT-H-A-C (#3017) üzenetére


Razzor two
tag

Előre is köszönöm!!!

(#3019) Luissimo válasza WOT-H-A-C (#3010) üzenetére


Luissimo
veterán

Énis szeretlek :))

(#3020) Luissimo válasza Razzor two (#3011) üzenetére


Luissimo
veterán

Szia,
Van rendes normális root az XDA-n, ha nem telon leszek, hanem PCn, akkor belinkelem :K

(#3021) LPG Doktor válasza ollie (#3016) üzenetére


LPG Doktor
csendes tag

Mire gondolsz pontosan a 3 rd party alatt? Elnézést, járatlan vagyok a szakzsargonban!

(#3022) stilo18 válasza LPG Doktor (#3021) üzenetére


stilo18
addikt

Külső, nem gyári program!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3023) LPG Doktor válasza stilo18 (#3022) üzenetére


LPG Doktor
csendes tag

Na ok., de az miként fog integrálódni a drive-ba?

(#3024) LPG Doktor válasza stilo18 (#3022) üzenetére


LPG Doktor
csendes tag

Nagyon köszönöm! A Polaris office megnyitja szépen! Idióta a google, hogy erre nem figyel..
Esetleg van arról info, hogy a Lolli update mikorra várható? Tartok a sok bug-tól...

(#3025) Luissimo válasza Razzor two (#3011) üzenetére


Luissimo
veterán

bocs, memoriazavar volt, nem XDA, hanem az orosz testvéreink herélték ki elsőre a telot:
root itt

(#3026) WOT-H-A-C válasza Razzor two (#3018) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Z2 root lenovo forum

(#3025) Luissimo : Ez a leírás Z2 pro-ra van. Gondolod jó lesz a sima Z2-re is?

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3027) Luissimo válasza WOT-H-A-C (#3026) üzenetére


Luissimo
veterán

ajjjajjjaj

Mea Culpa :W

akkor télleg nem volt hasznos telefonról gyorsan olvasni a forumot, az a minusz pro, az kimaradt nekem, sorry :Y

sima 920, az nem telefon, csak egy annak látszó tárgy, elqrtam :W

mondjuk teljesen konfjuz voltam mikor bodrik kolléga a KingRootot javalta, ott vesztettem el a fonalat igazán, ott kellettvolna gyanakodnom :F

[ Szerkesztve ]

(#3028) ollie válasza Luissimo (#3027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudnál pár screenshotot betenni arról, hogy milyen effekteket, milyenre állítod a Viper4Androidon? Mondjuk nem fontos screenshot, az is elég lenne, ha leírnád a saját beállításaid.

Jobban belegondolva, ne screenshot legyen, mert mint tudjuk, a screenshot elszáll, az írás megmarad.

[ Szerkesztve ]

***

(#3029) stilo18 válasza LPG Doktor (#3024) üzenetére


stilo18
addikt

Július végén 2-3 hetet írt a Lenovo tag a fórumon, szóval reménykedek, hogy lassan ide ér... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3030) DarkByte


DarkByte
addikt

Kezdek kicsit parázni. Most már másodjára csinál olyat a telefonom hogy rendesen menüből újraindítom, és a Lenovo felíratnál nem megy tovább. Ilyenkor várok pár percet, aztán hosszan power gombbal kinyomom, majd újra be és eddig másodjára tovább ment, de most így sem akarja az igazat. Legutóbb elindítottam egyszer recovery-ben, majd restart és helyrejött.

Mod: amíg írom nagy nehezen magához tért 4-5 perc után. Nem tudom mi csesződik el rajta ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#3031) stilo18 válasza DarkByte (#3030) üzenetére


stilo18
addikt

Nálam is volt már ilyen, mikor témákat raktam bele a telefonba.
Bár nálam újra indult simán, csak sokáig tartott... Nem mértem meddig, de tuti több volt mint egy perc :)

Szeszélyes ezzel a szoftverrel a telefon :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3032) csubííí


csubííí
senior tag

Tudna nekem abban segíteni valaki,hogy ha PC-vel összedugom kell-e valamit telepíteni és ha igen mit?
Ha igen,telepítéskor kell-e valami jelölőnégyzetekbe pipa vagy nem?
Jelenleg látja a telót,ha ráklikkelek minden megjelenik,de viszont minden üres. :)

(#3033) ctibor válasza stilo18 (#3031) üzenetére


ctibor
senior tag

"... mikor témákat raktam bele a telefonba."

Szia,

honnan szereztél témákat?!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#3034) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ez meg mi a fene lehetett? Telepítettem az AirDroidot a telefonra, egyszer csak újraindult a készülék tök váratlanul, feljött egy android is upgrading ablak, majd kérte a telefon simán a PIN-t. Mindenem megvan, működik minden szépen, ugyanúgy 4.4.x-en vagyok, nem történt semmi.

Ez mi az Isten lehetett?
Nincs rootolva, nem is nyúltam hozzá.

Üdv. core2

(#3035) WOT-H-A-C válasza csubííí (#3032) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A lenovo usb drivert, ha eddig még nem volt.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3036) stilo18 válasza ctibor (#3033) üzenetére


stilo18
addikt

Úristen milyen mondatot sikerült alkotnom :(

Hazaérek megkeresem, itt a fórum keresőbe írtam be, hogy téma és már adta is a találatot.

Viszont sajnos az öröm nem 100%-os nálam, mert az óra nem változik meg... :(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3039) ctibor válasza stilo18 (#3036) üzenetére


ctibor
senior tag

Ja, akkor tudom: az a hat, amit egy Dropbox-ból lehet letölteni. Azok nekem is megvannak és valóban: az időjárás widgetet nem cserélik :(

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#3041) Razzor two válasza WOT-H-A-C (#3026) üzenetére


Razzor two
tag

Sziasztok!
Sajnos már frissítettem lollira, így írják is ott, hogy ez a megoldás nem müxik!
Amúgy jó kis telefon ez, a nagyot csak azért nem vettem meg, mert nem nagyon fér a zsebembe! Hirtelen nagynak tünt az sony sp után 4,7. Ha valaki tud valami rootolós megoldást azt köszönném! Remélem ez a sok próbálkozás nem öli meg a rendszert, mert mostanság csinált dolgokat. Esetleg egy visszaállítás segít ezen?

(#3042) csubííí válasza WOT-H-A-C (#3035) üzenetére


csubííí
senior tag

Kösz!

Tőled és mástól is kérdezném az alábbiakat. 4 "problémám" volna amit nem értek.
1, tegnap párszor csinálta,hogy a wi-fi jelet mutatta és mégsem volt net,ki kellett kapcsolni a wi-fit a telefonon majd vissza,csak így lett jó,ez mitől van? 2, Annak ellenére,hogy a wi-fi közelében vagyok,de ha távolabb is akkor is a wi-fi jelzője állandó nagyobb ingadozásokat jelez,hol kisebb hol teljes,ez is mitől lehet. 3, mindegy mire rakom 2G-3G, vagy vegyes akkor is nagyon ingadozó a térerő többször egyesre leugrik és el is "dobálja,vodás vagyok,ez is mitől lehet?
Még bent vagyok a 3 nappan vigyem cserére vissza?
4, Végül,szeretem az Angry Birds madaras játékokat :) viszont van egy játék ezek közül amit ha a Play-be "felmegyek" a telefon nem lát ez az [link] ez miért van? Az asztali gép,laptop,táblagép mind látja itt meg mivel nem jelenik meg letölteni sem tudom,ezt megnézné nekem valaki,hogy neki látja a készüléke?

[ Szerkesztve ]

(#3043) csubííí válasza csubííí (#3042) üzenetére


csubííí
senior tag

Meg még egy kimaradt,mégpedig az automata elforgatás is csak úgy magától néha kikapcsol,hozzáteszem a madaras játékon kívül nincs más letöltve rá!

(#3044) WOT-H-A-C válasza csubííí (#3042) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

1,2,3 Sajnos ezek, tapasztalatom szerint a Lenovo fejlesztőinek köszönhető bug. -ok. A Vibe Z esetében is meg voltak ezek a hibák.Amint másik rom került rá (cm11) ezek megszűntek. A wifi és a gsm/3g jelerősség is jobb lett.Jóval kevesebb ingadozás ,hálózat váltás volt. Valahogy ezt Lenovoék mindíg elqurják. Telenorral is ez van ha gyengébben lefedett területen vagyok.

4. "menj fel a paybe" és nézd meg a saját álkalmazások között, ha már egyszer letöltötted valamikor akkor ott megtalálod.

5. ez szintén egy bug a rendszerben. Nekem is csinálja.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3045) csubííí válasza WOT-H-A-C (#3044) üzenetére


csubííí
senior tag

Sajnos sehol nem látja, mindtha nem létezne ez a játék.

(#3046) Luissimo válasza csubííí (#3045) üzenetére


Luissimo
veterán

Ottvan az a Marketen 😃 ha betudnam linkelni rendesen a screenshotot telorol, sorry

[ Szerkesztve ]

(#3047) xyvz2 válasza csubííí (#3043) üzenetére


xyvz2
tag

Szia. A wifi és 1L talán a térerő dobálás nálam is megvan. Konkrétan: itt ülök a router mellett 20 cm-re(asus AC-s 2.4 & 5 Ghz) és alig jönnek a bájtok a wifin, szórakoznom kell hogy az 5ghz vagy a 2.4 ghz re kapcsolódjak, hol az egyik megy, hol a másik, teljesen random módban, .... A másik ha nem töltök le a play áruházból (csak akkor használom a wifit) ugyanúgy ülve az asztalnál böngésznék 4G vel, kézbe fogom a telóm és lesz 3G-m, leteszem az asztalra lesz 2Gm, vagy még az sem, járkálok vele a nappaliban 2 kör visszajön a 4G stabilan ott ahol azelőtt nem volt még 2G sem és tartja (amúgy nállnuk szuper a 4G szolgáltatás, max lefedettség), még ezt támasztja alá hogy járjuk az országot pecázni, és pl ahol már többször ültem unalmamban netzek :W 4 G vel 5 perc múlva szól a haverom walkie-talkien hogy nem ér el telón, nézem és 0 térerő nem net nincs hanem semmi 5 üres csík, újraindítom és minden a régi max térerő + 4G........hát én ezeket a hibákat találtam a gépezetnél,különösebben nem zavar 1ik sem, így élünk mi ill ami viszont már 1 kicsit ba*****tat hogy panaszkodnak hogy doboz hangom van a 2.sim nél(voda) alig érteni...ennyi, remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3048) Ombre85 válasza xyvz2 (#3047) üzenetére


Ombre85
tag

Erről jut eszembe, az 5G-s Wifi helyett előnyben részesíti a 2,4-et valamiért. Ha mindkettő rendelkezésre áll, a 2,4-re megy fel. Az 5-öst pedig akkor sem akarja, ha csak az van, kézzel kell mindig engedélyezni neki. Érdekes... :U

(#3049) ollie válasza csubííí (#3042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Angry Birds Star Wars (az első része) nem kompatibilis a telefonunkkal, feltételezem, hogy nem update-elték QHD kijelzőre.

***

(#3050) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Még egy kérdés: az normális dolog, hogy az fb üzenetkeről/csdatlakozási kérelmekről érkező notificationok nem ébresztik fel a kijelzőt?Eddig igazából nem nagyon figyeltem meg, de mintha ébresztették volna eddig :D

Üdv. core2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.