Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) mesehabbal válasza arnd (#500) üzenetére


mesehabbal
tag

Ha a standard az a mini, akkor valóban... De hülyeség, hogy egyszer így, másszor meg úgy hívják.
[link]
[link]

Viszont akkor ez a célszerszám jó lesz?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#502) arnd válasza mesehabbal (#501) üzenetére


arnd
senior tag

Kikopott a nyelvből a mini sim, mivel nagy sim kártyát már nagyon régóta nem használnak...

Jó az a vágó :)

(#503) zizol válasza eeXaa (#498) üzenetére


zizol
aktív tag

Szerintem nem toltheto le a storebol

Üdv, zizol

(#504) Ombre85 válasza mesehabbal (#501) üzenetére


Ombre85
tag

Én úgy tudom, már leginkább a közepes méretű kártyákat használják, aminek az érintkezők körül még van egy kerete, és kb akkora, mint a microSD, mert elvileg egy helyre is lehet őket sok esetben illeszteni.
A Nano simet használja más az almán kívül egyáltalán?

Veszel egy vágót, hogy belevágj két kártyát, aztán jólvan? A szolgáltató ingyen cseréli, de még úgy is olcsóbban kijössz, ha megtámadsz egy mobilboltot, hogy vágják méretre szerintem.

(#505) Iceps


Iceps
csendes tag

Miként tudom az akksit a legoptimálisabb módon "kezelni"? Ez egy jó megoldás?

"Lemeríted ahogy kiveszed a dobozból, utána hagyod feltöltődni maxra anélkül, hogy nyomkodnád, majd nem hagyod gyakran hogy 20% alá csökkenjen! Ennyi"

(#506) lazlogogola


lazlogogola
tag

Ha minden igaz egy hét és a kezemben van!
Nagyon jót olvastam róla a battery benchmark teszten.
Első helyen áll (ha leszámítjuk a Tab-t amit elé tettek,mivel az nem telefon) beszélgetési időben!

33 órát írnak.
[link]

:C :C :C

(#507) mesehabbal válasza Iceps (#505) üzenetére


mesehabbal
tag

A dobozból kivesz és lemerít -kisüt- technika ezeknél az akksiknál már nem szükséges, illetve értelmetlen, mivel teljesen soha nem fog lemerülni. Mikor a telefon kikapcsol, az akkumulátorban akkor is van egy kis feszültség egy biztonsági áramkör miatt, így a cellák nem károsodnak.

Címszavakban:
Ne tárold melegben és ne hagyd lemerülni. Kb. ennyi.

(#508) Ombre85 válasza lazlogogola (#506) üzenetére


Ombre85
tag

Szigorúan véve ez sem telefon :)
Én kb 2 naponta töltöm, mert elkezdtem kicsit aktívabban használni, de 48 órát így is bőven kibír.
Ami érdekes, hogy minél alacsonyabb akkuszintről kezdem el tölteni, annál forróbb töltés közben. Legutóbb megfogni is alig lehetett a hátlapot egészen a töltés végéig. Ez normális?

(#509) dome008


dome008
csendes tag

Az mitől lehet, hogy a Play nem megy? Egyfolytában azt írja ki, hogy a kapcsolat túllépte a megengedett időkorlátot... Pár napja játsza ezt, mobilnet, WiFi, Stock Android, lenovo ui, tökmindegy mi van.

(#510) ctibor


ctibor
senior tag

Ma megvettem a kistestvérét, a Lenovo Vibe Z2-t (Pro nélkül). Elsősorban azért, mert úgy éreztem, a 6" nekem már túl nagy lenne (ez 5,5" és ezt még elviselem a kezemben).

Meglátjuk, a gyengébb hardver milyen kompromisszumokra kényszerít... Remélem, így is vállalható lesz. Az első egy-két óra nyomogatás, belakás alapján tetszik: nem akad a menüje, gyors és szépe a képe is, pedig csak HD kijelző.

Bocs, hogy ide írtam, de asszem ennek nincs külön topikja és mégis csak a Pro-hoz áll a legközelebb :)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#511) 5423r válasza ctibor (#510) üzenetére


5423r
tag

Szia.

Engem érdekelne bővebb beszámoló is, majdnem azt vettem, de akkor még nem volt tiszta teljesen, hogy van-e Magyarországon annak is garanciája,akkor még nem volt itthon forgalomban.

Hol vetted?

Amúgy szerintem elfér itt a kistestvér. :)

(#512) ctibor válasza 5423r (#511) üzenetére


ctibor
senior tag

Emag.hu-n vettem. 104.900 Ft. 2 év gari van rá.

Holnap pár napra külföldre utazom, oda már viszem magammal :) . Húsvét után már bővebb beszámolót tudok írni a tapasztalatokról.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#513) arnd válasza ctibor (#512) üzenetére


arnd
senior tag

Nem normális ez a világ: http://www.jofogas.hu/budapest/Iphone_5s_32gb_T_Mobile_25187913.htm
érted:
egy gari nélküli
használt
sim lockos
minden paraméterében rosszabb készülék
ráadásul semmi de semmi valós garancia nincs rá, hogy nem is fogják letiltani.

OFF az OFF-ban, ezeket meg a gyerekeim küldik Nektek: :D

:)) :DD

(#514) lazlogogola válasza ctibor (#510) üzenetére


lazlogogola
tag

Emagon?
Ott én nem láttam sima Z2-t.
Hol?

(#515) miquci válasza lazlogogola (#514) üzenetére


miquci
tag

Üdv!Bocsi hogy beleavatkozom itt a dolgokba, de én megtaláltam az Emag-on.http://www.emag.hu/lenovo-z2-mobiltelefon-kartyafuggetlen-dual-sim-32gb-4g-titanszurke-vibe-z2-titan/pd/D9TBYMBBM/

(#516) ctibor válasza lazlogogola (#514) üzenetére


ctibor
senior tag

Amikor én megrendeltem és telefonon beszéltem is velük, jelezték, hogy az utolsó darabok egyikét viszem el.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#517) lazlogogola válasza ctibor (#516) üzenetére


lazlogogola
tag

Mázlid volt :K

(#518) Ombre85 válasza lazlogogola (#517) üzenetére


Ombre85
tag

Azért felcsillant a szemem nekem is, amikor megláttam, hogy létezik a kistesója és nálunk is lehet kapni, de aki a paraméterei alapján választotta ezt a típust, annak nem alternatíva, mert szerintem túl sok helyen kurtább a tudása. Ha valakinek a kinézet és emellé a méret a szempont, akkor viszont tökéletes :)
Én is az utóbbi táborba tartozom, de már megvettem a nagyobbat és meg is szoktam, teljesen elégedett vagyok vele. :)

(#519) lazlogogola válasza Ombre85 (#518) üzenetére


lazlogogola
tag

Én még csak várom az enyémet :((
Talán péntekre vagy jövő hétre meglesz.
Navigálni szoktál rajta?

(#520) ctibor


ctibor
senior tag

Akkor, ahogy jeleztem, egy pár szót írnék az első tapasztalatokról a "sima" (5,5 képernyős) Vibe Z2-ről.

Az op. rendszerről sok újat nem tudok mondani, a Vibe UI kb. ugyanaz, mint a Pro esetében. (Azt ugyan még s.k. nem nyomogattam, ezt a teszt, meg a róla látott videók alapján mondom.) Talán egy dolog hiányzik, ami a Pro-ban tudtommal megvan: a képernyő felosztása és 2 app párhuzamos futtatása. Gondolom, ezt a gyengébb proci nehezen bírná...

Mindenesetre összességében kellemes meglepetést okozott a telefon! Féltem tőle, hiszen az előző készülékem mégiscsak egy inkább felső kategóriás teló, 1920 x 1080 felbontással, 30 ezer körüli Antutu ponttal, nagyon jól megtervezett és gördülékeny rendszerrel (EMUI), stb. De egyelőre semmivel sem kellett megalkudnom, azon kívül, hogy a P7-nek kétségtelenül tűéles a képe, a Z2-nek pedig talán kevésbé. A mindennapos normál használatban azonban ez semmilyen hátrányt nem jelent, csak akkor vehető észre, ha egymás mellé teszem a két telefont.

A négy magos, 64 bites, 1,2Ghz órajelű Qualcomm processzor teszi a dolgát, teljesen gördülékenyen fut a rendszer, akadást, lassulást eddig nem tapasztaltam. Nem szoktam játszani a telefonon, de most kíváncsiságból kipróbáltam a gyárilag telepített Asphalt 8-at, és gond nélkül futott rajta. Pedig Antutuban a Z2 csak 21 ezer egynéhány pontot hoz ki. Nekem bejött a Lenovo felülete, egyébként hasonló a Huawei rendszeréhez (bár annál kicsit szélesebb lehetőség van a témázásra). Ja, érdekes, hogy saját zenelejátszó app nem volt rajta, csak a Play Zene. Ugyanakkor netről (xda-developers.com) letölthető a Lenovo zenelejátszója, fel is tettem, működik.

Amikor először bekapcsoltam a telefont, gyors egymásutánban három rendszerfrissítést jelzett, ezeket mind letöltöttem, felraktam. A build verzió most Z2_ROW_S208_150122.

A kamerája nagyon jó, közeli fotókkal és tájképekkel egyaránt meg vagyok elégedve, hozza a P7 szintjét, talán valamivel jobb is. Egy fotót példaként LINKELEK. Valahol azt olvastam, este, ill. gyenge fényben is jól teljesít, de ezt még nem próbáltam.

Egyedül az akku-idő okoz egy picit csalódást, mert ugyan tudtam, a Pro 4000-je helyett ennek csak 3000 mAh a kapacitása, de úgy gondoltam, a kisebb felbontású képernyővel 2-3 napra elég kellene legyen. Ezzel szemben eddig a nap végére 40-55% közé esett a töltöttség,tehát 2 napot nem bírna ki. Lehet persze, hogy idő kell neki, amíg beáll egy jobb fogyasztásra (ez így volt a P7-nél is), ráadásul most, az első napokban természetesen nagyon sokat nyomogatom. És tegnap jöttem vissza külföldről, ahol folyamatosan roamingolt a teló, a hegyekben hálózatot keresett, állítólag az is növeli a fogyasztást...

Az 5-nél kicsit nagyobb képernyőt szerettem volna, részben ezért vettem a Z2-t, részben pedig azért, mert a nálunk használatos összes LTE frekvenciát tudja (a P7-L00 csak az 1800-ast). Nos, éppen ez utóbbiról még nincs tapasztalatom, mert külföldön nem kapcsoltam be a méregdrága adat-roamingot, Pesten pedig, ahol lakom, 1800-as van. De a vidéki útjaim során majd kiderül, hogy az újonnan bekapcsolt területeken is tudok-e 4G sebességgel netezni. Gondolom igen, hiszen ezzel tudtommal a Z2 Pro esetében sincs gond...

Összességében: 90%-ban pozitívak a tapasztalatok, jól használható és nagyon szép, elegáns a telefon! De ezt ti is tudjátok, hiszen külsőre a Z2 és a Z2 Pro nagyon hasonló. :)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#521) Ombre85 válasza lazlogogola (#519) üzenetére


Ombre85
tag

Nem, arra befogtam az elődjét, a Wildfire S-t, amihez van autós konzolom is, így adta magát :)
A térképet már használtam GPS-el, de csak annyi tapasztalatom van, hogy gyorsabban jelet talált, mint a régi telefonom.

(#522) lazlogogola válasza Ombre85 (#521) üzenetére


lazlogogola
tag

Tokot vettél hozzá vagy csak natúr használod?
Úgy irigylem,hogy nektek már meg van :((
Lassan ér ide :((

(#523) Infonorbi


Infonorbi
újonc

Help!

Most vettem meg a Pro-t.
Nem tudok a felhaszálói felületek között váltani.
Beállításoknál nincs semmi, nem találom ezt a lehetőséget (Nincs fejlesztői almenüm!!)

Vki van vmi ötlete?

(#524) 5423r válasza Infonorbi (#523) üzenetére


5423r
tag

A telefonról menüpont alatt kell azt hiszem a Build számra párszor koppintani. Amíg ki nem írja, hogy már fejlesztő vagy.
Ha nem a Build szám akkor valamelyik alatta-fölötte. Aztán megjelenik.

(#525) RedCactus válasza Infonorbi (#523) üzenetére


RedCactus
senior tag

Úgy van, ahogy elöttem is mondták, majd a fejlesztői almenüben lehet váltani.

(#526) Ombre85 válasza 5423r (#524) üzenetére


Ombre85
tag

Ön mostantól fejlesztő! :)

Ha előbb tudom, hogy ez így megy, megspóroltam volna egy csomó vizsgát :D

(#527) Ombre85 válasza lazlogogola (#522) üzenetére


Ombre85
tag

Én meg téged irigyellek, mert elég hamar elmúlik az a kezdeti izgalom, amit a megvásárlása okoz :))

Ebay-ről rendeltem hozzá egy ráhajtható előlapos tokot, amiben van egy fémlap. Ez ad neki egy kis súlyt (nem mágnessel, hanem a saját súlyával záródik), valamint védi a kijelzőt. Nem csalódtam benne, nagyon jó kis tok, a kivágások precízek, jól illeszkedik és stabilan fogja a telefont. Impozáns, karcsú. Hordtam rajta egy darabig, de aztán rájöttem, hogy azért vettem ilyen szép telefont, hogy nézegessem és mások is lássák, így leszedtem róla. Egészen tegnapig nem is raktam bele vissza, amikor is a kabátzsebem mellé sikerült raknom a telefont és egy métert zuhant járólapra… :W Talán akkor álltam legközelebb a szívrohamhoz életemben, de olcsón megúsztam az esetet. A sarkára esett ugyan, de egy apró nyomódáson kívül az alu hátlapon semmi sem látszik rajta. :U Na ahogy hazaértem, rátettem a tokot és le sem veszem egy darabig…
Viszont töréstesztnek kiváló volt, rendkívül masszív telefon annak ellenére, hogy elég csúnya hangon ért földet…
Este, ha nem feledem, teszek fel képet a tokról és a sérülésről is, de most saját magával sajnos nem tudom lefényképezni :D

[ Szerkesztve ]

(#528) BakyG válasza Ombre85 (#527) üzenetére


BakyG
csendes tag

Sajnos már kétszer én is leejtettem a telefont. Egyszer telibe a képernyőre és egyszer a sarkára. Jelentem minimális esztétikai sérülésen kívül semmi nem történt vele. Nagyon strapabíró telefon. Egy Motorola Defy-om (csepp, por, ütésálló) volt egy pár évvel ezelőtt, csak egyszer ejtettem le de akkor porrá tört a kijelző. Szóval így alapból jobb a felépítése és minősége a telefonnak, mint egy strapa telefonnak.

Most sajnos szervizben van, mert 5 nappal ezelőtt nyugalmi állapotban megállt, nem reagált semmire és elkezdett iszonyatosan melegedni. 2-3 órával később (addig folyamatosan meleg volt) újraindult, de 90%-os akkuról lement 3%-ra. Azonnal vittem a szervizbe. Elméletileg ma-holnap kell jelezniük, hogy elkészült. Ha tudok valami pontosabbat jelentkezem.

(#529) mesehabbal


mesehabbal
tag

Ma megyek megvenni! :)

ui.: Nem nagyon pörög a topik...

[ Szerkesztve ]

(#530) ctibor


ctibor
senior tag

Érdeklődnék: a Pro-n senkinek nincs gond az OTG használatával?

Eddig ezt az egy bugot találtam a Z2-ben: ha csatlakoztatok pl. egy pendrive-ot, pár másodpercre felismeri, majd eldobja, újra felismeri, megint eldobja és így tovább... (Ugyanaz a drive tökéletesen működik a másik telefonomra vagy a tabletemre dugva. )

Elég nagy baj, hogy nem tudom így az OTG-t használni, hiszen SD-t sem fogad be a Z2...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#531) arnd válasza ctibor (#530) üzenetére


arnd
senior tag

Teljesen jól működik nálam, valami "márkás" kábellel próbáltam, sokkal de sokkal stabilabb mint pl a zasszony eshármasa.

(#532) arnd válasza mesehabbal (#529) üzenetére


arnd
senior tag

Nincs különlegesebb gond vele, megveszed, bekapcsolod, felteszel 3 kérdést és kész.
(root, fejlesztői mód, kiterjesztett funkciók).

:))

(#533) zizol válasza BakyG (#528) üzenetére


zizol
aktív tag

Valami beragadt a memoriaba, ilyen volt nekem is a k910en. Gyari visszaallitas es cache torles megoldja..

Üdv, zizol

(#534) zizol válasza ctibor (#530) üzenetére


zizol
aktív tag

Kabel problemanak tunik. Erre nagyon erzekeny a k920. Pc-re sem tudom kotni a korabbi kabeleimmel, ugyanezt csinalja, szakaszosan csatlakozik. Csak a sajatjaval megy.

Üdv, zizol

(#535) mesehabbal


mesehabbal
tag

Megvan a telefon! Nagyon baba. A kijelző állat és kézben fogni sokkal, sokkal kényelmesebb, mint képzeltem, pedig nincs lapát kezem.

A Wifi-mhez viszont az istennek sem akar csatlakozni. Minden eszközöm simán csatlakozik, de ő valamiért nem. Csak villog az értesítési sávon a wifi jele. A routert látja, ahol is mac alapján foglaltam neki ip-t. A címet háromszor is megnéztem. Jelszó beír, aztán semmi.

(#536) mesehabbal válasza mesehabbal (#535) üzenetére


mesehabbal
tag

Megoldódott. :)

(#537) arnd válasza mesehabbal (#536) üzenetére


arnd
senior tag

Bővebben? :F

(#538) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Sziasztok!

Én k.b 5 hónapja vettem a készüléket,de sajnos 4-5 napja észrevettem,h sárgul a kijelző alja,ha jobban "meghajtom" :)

Visszavittem az E.digitálba,remélem tudják orvosolni a hibát.

Én sajnos már ejtettem le pár alkalommal és nem volt olyan szerencsém,hogy a sarkára essen!

A betonon telibe hátlappal ! az alumínium hátlapja nagyon sérülékeny! azonnal csikaródik sajnos!

Gondolkozom rajta,hogy valahonnan beszerezek hozzá egy teljesen új fém hátlapot,de sehol sem találok! :(

Ha valakinek van ötlete,h esetleg honnan tudnék ilyet szerezni,az dobjon meg egy linkel :) Thx

Ha nem tudják megoldani a kijelző problémát és másik telót kellene választani,akkor is egy ugyan ilyet vennék! :)))

Kinek mennyi idő múlva jött vissza a szervizből? illetve hol szervizelik ezeket?

[ Szerkesztve ]

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#539) arnd válasza PrimaMateria (#538) üzenetére


arnd
senior tag

Budaörsön van a szerviz.

(#540) Bodor válasza PrimaMateria (#538) üzenetére


Bodor
veterán

...csikaródik.. Az mi ? :) Még nem hallottam ezt a szót.

Esetleg ez?

(#541) 5423r válasza PrimaMateria (#538) üzenetére


5423r
tag

Szia.

Nekem értesítési led problémám volt, 1 hónapig volt a szervizben,elvileg fődarab beszállítására várt.
Azóta nem tudtam még elhozni, külföldön vagyok, és nem akartam másra bízni, szóval minőségről még nem tudok nyilatkozni.
Csere telefonra érdemes gondolni, azt nem adtak.

Ja, és ott jó pénzért biztos cserélnek hátlapot is, úgy a garanciával sem játszol. Egy hátlap csere miatt nem hiszem, hogy érdemes eldobni a garit.

[ Szerkesztve ]

(#542) mesehabbal


mesehabbal
tag

Kicsit olyan érzésem van a telefon kapcsán, mint mikor anno, 17"-es CRT-ről váltottam 28"-as TFT-re. Kinyílt a világ a kis HTC Desire S után.

(#543) dome008


dome008
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában valakinek nem indulgat újra a telefonja? Az elmúlt 3 hétben legalább 10-szer újraindult nekem, volt hogy beállt egy alkalmazásnál utána, volt hogy reggel arra ébredtem, hogy pin kódot kér... Más gondja nincs, szépen megy, nem eszi az akksit, de így is valószínű, hogy garanciáztatás lesz belőle. Megjegyzem, hogy kb. a legutóbbi frissítés után csinálja ezt.
Témát még mindig csak azt a 6-ot lehet választani, nincs más megoldás többet választani?

(#544) zizol válasza dome008 (#543) üzenetére


zizol
aktív tag

Nálam szerencsére nem volt ilyen újraindulós történet.
Témára nekem sincs megoldásom, pedig próbálkoztam azzal, hogy feltettem a lenovo themecenter apk-t, és ugyan más (Lenovo) telefonokon működik, de ezen nem. :(
Pedig jó lenne, mert a K910-esen már megszoktam a rengeteg témát.

Üdv, zizol

(#545) BakyG


BakyG
csendes tag

Megérkezett a szervizből a telefonom. 04.04-én adtam le, akkor azt mondták, hogy 5-6 nap lesz, majd 04.13-án kaptam is az sms-t, hogy készen van a telefon. Nagyon pontosak voltak, a netes felületen végig tudod követni, hogy mi történik a telefonoddal. Egy dologra kell figyelni, hogy a biztonsági őr megpróbál rábeszélni arra, hogy egy papír kitöltésével nála is le lehet adni (először így csináltam, de nem láttam a neten a munkalapokat), de javaslom, hogy ezt kerüljétek el, mert sokkal pontosabban felvesznek mindent az ügyfélszolgálatosok. Kicserélték a teljes belsejét hivatalosan fődarab (nem tudták pontosan megmondani, hogy csak alaplap vagy teljes belső, de általában az egészet szokták. Adtak valami számot, de az alapján nem lehetet pontosan beazonosítani, hogy milyen darab az alaplap az tuti) csere volt, így új imei számot kapott és a garancia is újra indult. Lekopogom azóta semmi panaszom nincs a telefonra, bár még csak pár napja használom. Egy dolgot nem tudnak normálisan megcsinálni a szervizben, mégpedig a gyárilag előre telepített programok helyén csak a kis android bábuk vannak. Amit nem bánok, mert nem is kellenek azok a progik, de azért kellemetlenséget okoz azok pótlása. Imádom ezt a telefont, remélem most már nem lesz vele gond.
Összegezve a szerviz jó és pontos!

(#546) Ombre85 válasza BakyG (#545) üzenetére


Ombre85
tag

Ez örvendetes hír :) Reméljük nem kezdenek el egy idő után sorban elhalálozni, nekem amúgy is csak egy év garit adtak rá.

Gyárilag előtelepített programok alatt mit értesz? Beletartoznak a Levono appok is? Vajon miért vesztek el?

(#547) BakyG válasza Ombre85 (#546) üzenetére


BakyG
csendes tag

A lenovo appok (Security, Akku kezelő, Syncit, Share it, Vezetés, ..) nem vesznek el. Viszont a facebook twitter, Game center, Asphalt, Kingsoft, UC browser, ... ezek mind eltűntek. Vagyis egy kis droid jel marad a helyükön. Az okot nem tudom, gondolom a szoftver frissítéskor csinálnak valamit. Én úgy tudom mindenkinek egy év garanciája van. Hát az elhalálozásban én is bízok, hogy nem következik be.

(#548) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

szívességet szeretnék kérni: valaki tegye fel a Lenovo Z2 Pro saját, Lenovo alkalmazásait tartalmazó mappát valamely felhő szologáltatásba, ahonnan le tudnám tölteni. Ezek azok a programok, amik egy gyári újraindításkor automatikusan újra installálódnak. Gyanítom, van benne néhány app, ami az én telefonomban ("sima" Z2) nincs benne, de esetleg jól tudnám használni. (ilyen pl a Vezetés - Driving mode, ami furcsa módon az első ROM verzióban benne volt, de valamelyik OTA frissítés után egyszerűen eltűnt...)

Nálam a '\Preload\Vendor\app' almappa tartalmazza ezeket az apk fájlokat.

A gyári fájlkezelővel persze nem lehet ehhez a mappával eljutni, de pl. a Playről ingyenesen letölthető ES File Explorer root jog nélkül is simán mutatja a gyökér könyvtárat és az onnan nyíló mappákat, tehát azzal kimásolható az adott mappa.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#549) Ombre85 válasza ctibor (#548) üzenetére


Ombre85
tag

Hmmm... TCMD-ben látom őket, de ezek a telepíthető alkalmazásverziók?

BakyG: Ha fizikailag sem foglalnak helyet, csak a parancsikonok maradtak, akkor még jól is jártál :D

(#550) ctibor válasza Ombre85 (#549) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, ezeket ún. hard reset-kor automatikusan telepíti a telefon. Azért nincsenek eleve a \System\App mappában, mert régiótól függően eltérőek lehetnek.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.