Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) xyvz2 válasza PeteePeti (#4998) üzenetére


xyvz2
tag

Már írtam vagy 5x, hogy nálam uez a hiba 505. Sima op. nincs root, se semmi, az az érdekes hogy 4.4-en és loli alatt is 505 hiba, hiába nem szereti a t-mobil a lenovot...minden más telómon mükszik az alkalmazás...és minden ismerősnek is...

[ Szerkesztve ]

(#5002) Sanzaa válasza PeteePeti (#5000) üzenetére


Sanzaa
senior tag

4.4 alatt felment, de 5.1 alatt nekem sem települ

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5005) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Itt a Lenovo Vibe Z2 Pro vs LG G4 fotós válogatás
A lényeges szerintem az 1 és a vaku nélküli képek.
Látható, hogy normál fényerőnél nincs szégyenkezni valója a Z2 Pro-nak és még a látószöge is nagyobb.
De a besötítített szobában vaku nélkül elvérzik.
Az 1 és a 2 kép vertikálisan, majd horizontálisan készült. Igyekeztem úgy komponálni, hogy kép bal alsó sarka a mérőszalagon 50cm-től kezdődjön.
Aztán van vakuval és vaku nélküli gyerekszoba fotó.
Sajnos macro-ra és záridős finomságokra nem volt időm, így a témát se nézzétek fotós szemmel :)

De itt egy ráadás, ami a Lenovommal készült+a párszáz forintos mobilos macro lencsével. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5006) kmóricka válasza PeteePeti (#4998) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Az egy rakas xar:)
Nem a teloval van a gond..nalam ma epp szamlafizetes vegen omlott ossze...imadom mikor felbeszakad egy tranzakcio..a weboldaluk is egy rakas kaka...csak felidegesit folyamatosan:D

(#5007) Blizzardking válasza crixtm (#4995) üzenetére


Blizzardking
őstag

Itt egy kép arról, hogy conservative governorral melyik frekin mennyit töltött a cpu az elmúlt napon. Ebből az derül ki, hogy 1GHz fölött összesen nem volt 15%-ot. Hozzá kell tenni, hogy a conservative egy relatíve "lustább" governor, igyekszik alacsonyan tartani az órajeleket. Azt hiszem scoff módban maximálja 300-on az órajelet, de erre nem vennék mérget, majd el kell olvasni újra a leírását. Röcörgésnek, bénázásnak nyoma sem volt, volt benne másfél óra navigáció Waze-zel, meg kb negyed óra játék Shadowfight2, és több mint másfél óra telefonálás bluetooth-tal. Kipróbálom az intelli-demand, interactive és intelli-active governorokat, aztán jöhetnek a feszültségek finomhangolásai.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#5008) rdt89 válasza Blizzardking (#5007) üzenetére


rdt89
addikt

Üzemidőben eddig mennyivel vagy jobb, mint a gyárival?

(#5005) Sanzaa:
De a vaku nélküli képnél be lehetett volna kapcsolni az éjszakai képet, ahol nem használ vakut, csak több fényt enged be, ettől függetlenül jó teszt és szerintem a Lenovo-nak nincs szégyenkezni valója emellett a csúcskészülék mellett sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5009) Blizzardking válasza rdt89 (#5008) üzenetére


Blizzardking
őstag

Erről még korai lenne nyilatkozni egyetlen nap után. :D Egyébként azt olvastam, hogy a túl lusta governor nem biztos hogy jó, nem az a kedvező akkuidő kulcsa hogy nem engedi megküldeni néha az órajelet. Ennek a kernelnek az alapértelmezett governora az intaractive, ami az egyik legjobb féle. A gyárit nem tudom mit használ, Electry (a fejlesztő) leírása szerint az intelliactive és az intelli-demand nincs benne a gyáriban.
Mivel nekem sincs két egyforma napom, nem nagyon tudom összehasonlítani, de kb egy hónap múlva tisztulni fog a kép. Itt egy nagyon jó leírás.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#5010) Sanzaa válasza rdt89 (#5008) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Annak nem lenne értelme, mert az LG-n is van bizonyára éjszakai mód.
A záridőt kitolhattam volna mindkettőn 1 mp-ig, de nem volt rá időm sajna, Sietni kellett.
Szerintem sincs szégyenkeznivalója.
Viszont írni kéne a Lenovonak, hogy frissítsék már a jószágot majd Marsmallowra, illetve azt az 1 mp-es záridőt tolják már ki fél percre :)
Tudtok valami linket, ahol lehet nekik írni?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5011) Sanzaa válasza Kapanyél (#4996) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Nem. Pont most hétvégén volt, hogy 15%-on volt, hogy lefeküdtem. Reggelre lemerítette 2%-ra a Szellem kamera, meg a fingós alkalmazások, amikkel baromkodtunk előző este. De ott is tudtam még használni, mielőtt töltőre tettem.
Nem szoktam hagyni egyébként, hogy 20% alá essen az akkufeszültség. Inkább többször töltök rá naponta. Ez most kivételes volt.
Viszont az előző Lenovo A850-em produkált ilyet, amit leírtál. De ez nem.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5012) ollie válasza Sanzaa (#5010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolod, hogy írsz nekik, és arra elköltenek több 10.000 dollárt, hogy portolják a marshmallowt neked?

***

(#5013) Sanzaa válasza ollie (#5012) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Nem.
De attól még erre biztatnálak titeket is. Ingyen van. Veszíteni nem veszit senki semmit, a nyilvánvalót meg én is tudom.
Ez nem tartozik ide, de pl. a Volán is tett megállót a következő évi menetrendbe, azért mert írtam nekik 2x.
Holott rajtam kívül ott ritkán lesz más leszálló :D Erre sem láttam esélyt, ahogy erre sem. De miért is ne próbáljam meg?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5014) rdt89 válasza Sanzaa (#5010) üzenetére


rdt89
addikt

Mindenesetre jó volt látni, hogy még az idei csúcsok között se rezeg a léc a készülék kamera képességei alatt. Köszönöm, hogy megosztottad a képeket velünk. :)

(#5009) Blizzardking:
Köszi a kimerítő információt és leírást, várni fogom mire jutottál üzemidővel kapcsolatban, egyébként így alapból se rossz ez a készülék, de ha lehet tovább nyújtani, miért ne. :)

A Lenovo egy ilyen készüléket így elhanyagoljon, eléggé szégyenletes, és akkor most kiadja a Zuk Z1-et, ami szintén gyengébb ennél, de az megkapja a 6.0-át. Mondjuk én a cm tökéletesítését várom.
Nem tudja valaki mikortól lesz elérhető?
MHL kábellel még senki se próbálta a készüléket?

(#5015) stilo18 válasza Sanzaa (#5013) üzenetére


stilo18
addikt

Hivatalos lenovo fórumon írhatsz nekik!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#5016) Sanzaa válasza rdt89 (#5014) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Ha egy kicsit belezoomol az ember, látható, hogy elmosódottabbak a Lenovo képei ugyanakkora nagyításnál.
Most átneveztem a képeket, hogy egymás mellett legyenek a párok.
A vertikális fotónál a konvektor jobb felső sarka volt a fix pont egyébként, a horzontálisnál a szabócenti, a vakusnál meg a polc jobb oldala...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5017) rdt89 válasza Sanzaa (#5016) üzenetére


rdt89
addikt

Nem is azt állítottam, hogy jobbak a képek, csupán, hogy még a csúcs mellett se mondható rossznak. :) Viszont a Z2-nek erősebb a vakuja ahogy elnézem a villanós képet. A link nevű linkelés nem jön be. De így határozottan jobban összehasonlítható, hogy egymás mellé került. :) Viszont a csipeszes makród nagyon tetszik, iszonyat szép lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#5018) Sanzaa válasza rdt89 (#5017) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A csipeszes macro van azalatt a link alatt, de valahogy egy stócba tette az összehasonlított képekkel. Köszönöm! :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#5019) detre15 válasza xyvz2 (#5001) üzenetére


detre15
csendes újonc

Magyar Telekom Nyrt. 2015. november 6.
A hiba azért van, mert az Android 5-el megjelent a vendég fiók, amiben ha a hagyományos úton törlöd az app-ot, továbbra is ott marad az alkalmazás. Az alkalmazás kezelőben görgess legalulra a saját fiókodban, itt kattints a Telekom app-ra, majd válaszd az Eltávolítás minden fiókbol opciót.Igy újra telepíthető az app a Play-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#5020) Luissimo válasza detre15 (#5019) üzenetére


Luissimo
veterán

megprobáltam ezt leforditani a Lenovo 5.0.2 Androidjára, de
1, nemtaláltam a fiokomban maradék Zkom alkalmazást,
2,nemtaláltam vendégfiokot, egyébkéntis miköze hozzá,
3, más telefonon miért müxik?

egyébkéntis belehet kapni, kedves Trékom a mákospitémet, micsoda szívató dolog ez ? :o :o :W

(#5021) álarc


álarc
aktív tag

Nem értem miért nem dobjátok ezt a T jelű szolgáltatót... Nincs saját fóruma?
Kicsit kezd off lenni.

(#5022) clizer


clizer
tag

Ma érdekes dolgot tapasztaltam. Este 11 körül hagytam abba a böngészést, 100%-os töltöttségi állapotban, majd átváltottam abszolút takarékos módba. Erre mikor felkeltem 5-kor 85%-ot jelzett a telefon. Ez hogyan lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#5023) Jeanne d'Arc

Beléptem én is a csapatba! Szifon 6+ volt az előd. Meglepő módon jóval olcsóbban egyáltalán nem rossz ez a telefon. Kijelző eszméletlen gyönyörű, telefon is gyors. A netem kicsit lassabb mint az i6+-on de ez legyen a legnagyobb bajom. Idáig elégedett vagyok!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5024) ollie válasza clizer (#5022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na érdekes most nekem is kb ilyen ütemben merült, pedig készenléti időben, 2-3 óránként merül normális esetben 1%-ot.

Ja, és a GSam Battery Monitor sem mutatott semmi kiemelkedőt.

[ Szerkesztve ]

***

(#5025) Kapanyél válasza ollie (#5024) üzenetére


Kapanyél
őstag

Kezd lehalni az óccó akku. ;]
(de legalább cserélhető)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5026) clizer válasza ollie (#5024) üzenetére


clizer
tag

A legérdekesebb, hogy reggelre volt egy 9GAG alkalmazás értesítő a felső sávon, pedig abszolút energiatakarékos módban meg sem lehetne nyitni semmit.. Ha erre valaki ésszerű magyarázatot ad, emelem kalapom.

(#5027) zumics válasza Jeanne d'Arc (#5023) üzenetére


zumics
tag

Miért váltottál I6+ -ról?
Én pont ennek az ellenkezőjét tervezem most (Ezt lecserélni egy 6+ -ra) :D

(#5028) Jeanne d'Arc válasza zumics (#5027) üzenetére

IOS 9 nem úgy működik ahogy kene. Akadozik sz*r. Es nem a telefon rossz mert sima 6-on is megroccen. Érdekelt milyen a Lenovo úgyhogy eljött az ideje hogy valtsak, mivel ilyen meg nem volt.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5029) Ferenczi Áko válasza Jeanne d'Arc (#5023) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ezt nem értik sokan, hogy attól, mert 2szer drágább az Iphone, egyáltalán nem "jobb" telefon mint egy fele annyiba kerülő androidos telefon..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5031) PeteePeti válasza detre15 (#5019) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt én hozzám írták a playen! :) De nem tudtam értelmezni!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5032) Luissimo válasza #45553408 (#5030) üzenetére


Luissimo
veterán

Nehagyd, hogy kiábrándítson, várjál még vele😃

Azért kárvolt Lenovo Lajoséknak hagyni ezt a csodatelefont support nélkül, nagyluxus, basszus :W

Már most döntsük el, hogy mit veszünk legközelebb 😃😃

(#5033) Luissimo válasza PeteePeti (#5031) üzenetére


Luissimo
veterán

A #5020-ban énis megpróbáltam magyarról magyarra fordítani, de nekemsem sikerült helyretenni a mondandójuknak az ő magvát.

Nekem továbbra sem működik, valaki már megmutathatná, hogy mitől megy és hogy főleg mitől megy a többi Lollis telefonon :F

(#5034) Demonlaci2 válasza Luissimo (#5032) üzenetére


Demonlaci2
tag

Én a hétvégén feltettem a ciánt. Wifi megy, automatikus fényerő szabályozás nem, duplakoppos ébresztés a menüben van, de nem működik, gyorsnak tűnik de semmi különös. Fél óra múlva ment vissza KitKat Qfile segítségével.

(#5035) blaki


blaki
csendes tag

Na próbálkozok még ezzel a frissítés dologgal:

felraktam a lenovo mobile assistantot az letölti az update.zip-et, ezt én fel tudom valahogy manuálisan tenni?

Recoverybe ha belépek, és update sd card akkor először az sdfuse mappát hiányolta, utána meg valami qbs fájlt. Ez utóbbi mi lehet?

(#5036) blaki válasza blaki (#5035) üzenetére


blaki
csendes tag

Az update.zip-et át kellene neveznem update_qsb.zip-é? Félek ez nem lenne jó ötlet :D

(#5037) Blizzardking válasza blaki (#5036) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem az lesz a legtisztább, ha azt az utat járod végig, amit már olyan sokan kipróbáltak. SD fuse módszerrel - ami az összefoglalóban szerepel - felteszel egy kitkat romot, utána azt végig frissítgeted, és utána rootolod. Az hogy neked most miért nem megy, senki sem fogja tudni csípőből megmondani, valószínűleg a recovery/bootloader/root hármasból valami nyoma maradt hogy mókoltad. Ezért kell adni az arcának egy SDfuse-t, onnan nem lesz gond.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#5038) Luissimo válasza álarc (#5021) üzenetére


Luissimo
veterán

csak azért nem dobjuk, mert idegesít, hogy nem megy fel a telóra.
Téged miért idegesít ez?
Már miértne beszélgethetnénk róla, kérdezemén.

Téged zavar?
Mert minket meg az zavar, hogy nemtudunk vele mitkezdeni.

Ha valakinek fennvan a telón az jelezze, hogy milyen okossággal sikerült felinhalálnia.

Te esetleg annyiban tudnál rajtunk, offhuszárokon segíteni, hogy amikor felüti a fejét egy ilyesmire való megoldás, akkor azt jeleznéd mifelénk :D

[ Szerkesztve ]

(#5039) álarc válasza Luissimo (#5038) üzenetére


álarc
aktív tag

Szolgáltató váltás lehet a megoldás :-)

[ Szerkesztve ]

(#5040) stilo18 válasza Jeanne d'Arc (#5023) üzenetére


stilo18
addikt

Isten hozott :)

Ferenczi Áko +1

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#5041) crixtm válasza #45553408 (#5030) üzenetére


crixtm
tag

Csak már látnám :)
Vibe Z-n is az volt. Mondjuk voltak hibái, és fűtött bőséggel. De olyan sokat tud. Kéne

(#5042) flushman


flushman
csendes tag

Sziasztok vettem a telefonra 1 full protektort tehát kijelző és hátlap is fóliás lett valami nevetséges áron Nagyon jó cucc vizesen kell felrakni és az amúgy (nekem) nagyon csúszós hátlap is kényelmes fogást kapott.

Ő az...

[link]

Viszont az a kérdés hogy a telo hátlapján a vaku mellett a kis lyuk mire szolgál mert neki nem volt ki vágva rész csak a vakunak és a kamerának ezáltal a kis lyukat most fólia takarja... Baj lehet ?!

[ Szerkesztve ]

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#5043) Ferenczi Áko válasza flushman (#5042) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha jól tudom akkor a videózáshoz a mikrofon vagy zajszűrő, szóval szerintem baj ha takarja.. De javítsatok ki ha tévedek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5044) xyvz2 válasza flushman (#5042) üzenetére


xyvz2
tag

Hali, nem kis baj lehet hanem nagy !!!! Mondjuk csak annyi hogy nem fognak hallani... ugyanis az is 1 mikrofon.
Mire rájöttem, vagyis nem is én hanem a fórumokon segítettek, a baj a következő volt. Flippes toban van a telóm, amikor telefonáltam hátra hajtottam az előlapot és állandóan panaszkodtak hogy nem hallanak, mire megírták hogy ne hajtsam hátra a flippet mert eltakarja a mikrofont a kamera mellet az az 1 kis lyuk...tehát ha te azt leragasztottad akkor :Y gáz van. Azóta semmi gond, mióta nem takarom el az előlappal az a kis lyukat....

[ Szerkesztve ]

(#5045) flushman válasza xyvz2 (#5044) üzenetére


flushman
csendes tag

Na most az az érdekes hogy videóztam és kiváló a hang. Aztán telefonáltam is és simán hallanak ugyh akkor most mi is van? :Y :DD

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#5046) álarc válasza flushman (#5045) üzenetére


álarc
aktív tag

Nekem mindg jó volt a hang. Nem hifi, de határozott.
Csodálkozva olvastam, hogy sokaknak nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5047) zizol válasza flushman (#5045) üzenetére


zizol
aktív tag

Erdekes modon a telefonalaskor (is?) azt a mikrofont hasznalja a telo. Lehet, hogy eleg hang atmegy a folian, de feltehetoen jobb lenne a hangminoseg ha lyukas lenne.

Üdv, zizol

(#5048) xyvz2 válasza zizol (#5047) üzenetére


xyvz2
tag

Szerintem 1 tű szúrás és ennyi, azért nem kell levenni a fóliát. Max hogy ne záródjon vissza a fólia öngyuszival 1 kicsit meg kell melegíteni a tűt...

[ Szerkesztve ]

(#5049) phanze


phanze
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek BB Passport vs Lenovo Vibe z2 pro?
Amire használnám:nagyon sok net,zene hallgatás,sok fotózás,esetleg egy kis játék ,de ez nem fontos.

Előre is Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.