Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Hoppá ! Köszi a frankó tesztet ! :C ( amúgy edigital - ban169 K ) Nekem tutira, vagy ez, vagy ami most van ( aláírásom ) a tuti befutó. Szarkínai ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Huha, ezt nagyon osszeraktak. Le a kalappal a Lenovo elott, a szarkinai temat ezentul hanyagolhatjuk is - tudnak ok ha akarnak. Raadasul az ara is korrekt.

A Fossil ora is jar melle? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

HTC készülékei mellett ez is egy gyönyörű készülék. Csak az a piros gyenge a kamerához.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Azért a Lenovo sosem volt szarkínai szerintem. Székhelyük meg hongkongi, szóval lehet ők is kikérnék ezt maguknak. :)

(#5) Csapoati válasza trachemysss (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kik laknak Hongkongban? A hongkongiakat nem fogadom el jo valasznak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) babkukta


babkukta
senior tag

Ez igen!! :K Az adás is tetszett, és a teszt is megerősíti azt, h ez egy nagyon jó készülék! Bár az a kamera része picit gagyi, + én kevésbé preferálom a négyzetes kialakítást, de azt leszámítva tényleg nagyon bejön :R

Üdvözlettel, Tibi

(#7) Lecs@ válasza Lecs@ (#1) üzenetére


Lecs@
addikt

Amúgy a cikk végén említett Mate 7 akkus előnye a QHD - re vezethető vissza ( pl G3 is röcög, és megáll 5 órakijelzőnél ). Úgyhogy marad a " csak " full hd - s Mate 7. De ettől független le akalappal Lenovonak. 3 készülékem is volt már tőlük ( S660, P780, Vibe Z )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8) trachemysss válasza Csapoati (#5) üzenetére


trachemysss
csendes tag

Főleg kínaiak. :) De a made in EU sem ugyanaz, mint a made in Romania. Nekem mindegy, ők szokták hangoztatni, hogy az nem Kína. Tajvan is hasonló, ahol a legtöbb cég van (pl. Asus). De nem is ez a lényeg. Amúgy eredetileg Pekingben alakult a Lenovo, ha jól tudom, szóval legyen kínai.

(#9) WOT-H-A-C válasza Lecs@ (#7) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Teljessen egyet értek.Nálam is volt p780 és lenyűgözött a forma és maga a telefon is most egy Vibe Z-t használok és azthiszem megvan az utód is! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#10) TechData


TechData
tag

Gyönyörű készülék...viszont a kiálló kamera szúrja a szememet. Ahogy az iPhone 6 esetében is,mivel könnyen sérül, hajszál karcolódik elég csak az asztalra letenni. Vennék egyet ,mert nagyon tetszik, de egyenlőre még elég a HTC One.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#11) trachemysss


trachemysss
csendes tag

A kamerája tényleg nem szép. Az a rácsavarozott panel is elég tré.
Ezeken a kiálló kamerákon nagyon látszik, hogy kényszermegoldás. Remélem ez néhány év múlva ugyanolyan röhejes lesz, mint ma a fekete-fehér kijelzők.

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Gyönyörű kis atomerőmű... Ez nagyon össze lett rakva. A Note-nak is csak az SPen az előnye, az az alumínium ház, káva... Összerakták, na!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Dual standby... 2014 végén... Agyrém...

(#14) WOT-H-A-C válasza INGJOKE (#13) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem mindenki használja ki.... most is 1 sim-el használom a dual aktiv telefonom! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#15) Lecs@ válasza INGJOKE (#13) üzenetére


Lecs@
addikt

Mi az agyrém rajta ?

512 GB

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kellemes kis készülék, minden szempontból felső kategória, sőt anyag használat szempontjából prémium. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) jacis


jacis
nagyúr

Nekem az a kamera körüli vörös rész meg a felhasználói felület is elég csúnyácska...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Azt hiszem ha csúcskatergóriás készüléket kellene vennem (pl. a lottó ötösből :DD) egyre kevésbé fordulnék a "nagy márkák" felé. Nagyon egyben van ez a gép, szép a fémház, jó a vas, jó kamera (ilyen éjszakai képeket egyik telónál se láttam még :Y) a stock Android lehetőség zseniális. Le a kalappal. :R

Azt viszont nem értem az SD-t miért hagyják ki az itteni telefonjaikból, a kínai piacon levő készülékeikbe többnyire lehet tenni kártyát. Bár a 32 GB esetében talán nem annyira zavaró. :B

B.Cs.

(#19) INGJOKE válasza WOT-H-A-C (#14) üzenetére


INGJOKE
veterán

De gondolom idő közben várt feleslegessé, nem egy simhez vetted.

15: Az hogy semmi értelme, ha két simed van akkor nem vagy az egyiket, vagy nem csak a másikat akarod használni...szvsz

(#20) WOT-H-A-C válasza INGJOKE (#19) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

kb 10 éve csak egy szimet használok... :D

Igazából nem volt feltétel a dual sim nem hogy aktìv csak meg tetszett a telefon!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#21) maximilian4


maximilian4
addikt

Na most jöbetnek a csájná hater virpisták aztán mondhatják hogy egyenkínai, meg másolt telefon.
Azt kell hogy mondjam, hogy ez igen! Maga a készülék formavilága egyedi, az hogy szép-e vagy sem szubjektív. Szerintem nem rossz. Maguk a felhasznált anyagok, az összeszerelés, valamint a hardverek mind-mind abszolút felsőkategória. Engem mindenképp meggyőzött. Külön piros pont az akkumulátorért, bár a lenovora eddig is jellemző volt, hogy nem hagyják figyelmen kívül.

Maxi

(#22) bélus91


bélus91
tag

Exkluzív ,igényes telefon grat Lenovo :R

(#23) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kár a QHD miatt, amúgy tökéletes lenne. Jó teszt bone. :R

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24) jacis válasza Oppenheimer (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Jobb lenne sokkal qHD-val. Igazad van...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) hue2000


hue2000
tag

Nagyon jó kis telefon :C :C :C :C :C :C

Az élet mindig drága

(#26) WOT-H-A-C válasza Oppenheimer (#23) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem is bőven elég lenne a FHD! Jobb lenne az üzem idő is.... :K

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#27) F34R


F34R
nagyúr

Fu de jo kis telefon, lenevo is bepattant a premiumok koze.

(#28) Oppenheimer válasza WOT-H-A-C (#26) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igen, az IPS miatt is. Ilyen pixelsűrűségnél már elég rossz hatásfokkal szűrődik át a háttérvilágítás a tranzisztorokon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Az igazi az lenne,ha bekerülne a szolgáltatókhoz.Ott jó árazással nagyot ''ütne''.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#30) siti


siti
senior tag

"Fu de jo kis telefon"
"Nagyon jó kis telefon"
"Kellemes kis készülék"
"Gyönyörű kis atomerőmű"

ti melyik telefonról beszéltek? erről a nagyról? :)
:))

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31) lolal


lolal
senior tag

Hardveres és kijelző szempontból nagyon elvan találva . Ámbár kinézetre ( kövezzetek meg ) szerintem eléggé csúnya. A hátlapot az a ocsmány piros kamera keret már elrontja. Valamint nem értem miért kellet különvenni a kamera részt , az anya egységtől. Előlapi tájékon meg ezt a csúnya home gomb kialakítást és társait is elfelejthetnék már.... Ha majd lenne egy picit ránc felvarrottabb kiadása és jó ára akkor best buy :B

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#32) dreamdancer válasza siti (#30) üzenetére


dreamdancer
őstag

Jah, várni kell még vagy 2 évet, mire a 8" lesz a mainstream, és ez valóban "kicsi' lesz... :)

Nem a lényeg a fontos.

(#33) Quqesz válasza dreamdancer (#32) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szomszédoknál a nay-ban 500€...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34) Baggins86 válasza INGJOKE (#19) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ez csak akkor probléma, ha pont telefonálás közben akarnak hívni. Én pl. biztos, hogy nem vinnék magammal két telefont csak azért, hogy hívás közben láthassam ha véletlenül hív valaki. Szerintem ha fontos ír egy sms-t vagy próbálkozik később. Az enyém is dual standby és nagyon jól lehet vele élni.

Most viszont állatira sajnálom, hogy nem vártam pár hetet a telefon vásárlással, bár nekem 110 a lélektani határ és ez viszont jócskán felette van... Majd fél év múlva... ;]

(#35) INGJOKE válasza Baggins86 (#34) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igazából győzködhetjük egymást, de a dual standby telefon nálam akármilyen is egy kiló fos... vagy dual aktív, vagy nem dual...

(#36) whYz válasza INGJOKE (#35) üzenetére


whYz
addikt

Nincs semmi ertelme a dual aktivnak, tobbet fogyaszt, draga es nagyon ritka. Ellenben a dual standby is tudja azt amit a dual aktiv(mar leirtam parszor, nezz utana v google) ezert nem is csinalnak mar dual aktivos telefonokat szerencsere :) .

(#37) WOT-H-A-C válasza whYz (#36) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez azért így ebben a formában nem igaz.... ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#38) vigyori78


vigyori78
őstag

Köszi a tesztet.
Hajrá Lenovo csak így tovább. :C

Ja és most már akkor a Nexus 6 is a Lenovoé lesz Motorola logóval :D

[ Szerkesztve ]

(#39) whYz válasza WOT-H-A-C (#37) üzenetére


whYz
addikt

Oke, dual standby-rol nem tudsz 2 hivast inditani egyszerre, csak fogadni, de ezen kivul ugyanaz a ketto.

(#40) Borosz


Borosz
senior tag

Jó cikk! Ez meg különösen tetszett: "A 3D-s játékok és a kamera persze a 4000 milliamperórán is gyorsan átrágja magát," :D

(#41) joey04


joey04
titán

snap 805-tel vagy "csak" fhd felbontással jobb lenne, de így is ütős ajánlat. Mondjuk én biztos natúr felülettel használnám, a lenovo felülete túl sok helyen merít az ios 7-ből, ami alapvetően sem szép, de amiket átemeltek, azon is rontottak szvsz. de ez nem nagy baj, mert szerencsére kikapcsolható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) whYz válasza #45553408 (#42) üzenetére


whYz
addikt

Hat azert az se normalis, ha hivas hatasara eldobja a mobilnetet. Szerencsere az enyem nem csinal ilyet. :)

(#44) WOT-H-A-C válasza whYz (#39) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Így van... plusz ugye dual standbay-al nem tudod megcsinálni azt, hogy hívást indítasz és a bejővőt átveszed STB.... ezért írtam hogy nem igaz amit mondtál...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#46) gabe8719


gabe8719
senior tag

Abból kiindulva, hogy már az 5"-es P780-ba is befért a 4000 mAh-s akku, fért volna ide nagyobb is... Ott 4-5 napra elég a szufla, valahogy vártam, hogy követendő példa lesz másoknak is az irány, de még házon belül sem láttam hasonlót azóta sem.

Igaz, abban - különösen mai mércével - nem egy világbajnok vas van, viszont zéró melegedés, és a brutál akksi mellé még pluszban takarékos is.

[ Szerkesztve ]

(#47) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nagyon fasza kis telefon lett szerintem. A kamera is jó képeket lő szerintem. Az aksi is fasza...meg minden jó lett.

Köszönjük a tesztet!!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#48) roli543


roli543
őstag

Azért az kemény, hogy a telefonba belefért a 4000 mah akksi, a Sony tabletbe csak 4500.... Van meg hová fejlődni :) maga a telefon ott van a szeren :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#49) Flind válasza Márko88 (#3) üzenetére


Flind
senior tag

Hehe, Lenovonál kisebb a ház, és mennyivel nagyobb a kijelző.. :DDD
Ha HTC készüléket raksz mellé tényleg gyönyörű, bár ezt nem valami nehéz teljesíteni. ;)

(#50) batai15


batai15
félisten

Jó cucc elfogadnám bár nem lenne nagy előre lépés a frissen szerzett g2 mellé .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.