Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7023) zsuri0


zsuri0
csendes tag

Sziasztok!

Múlt héten vásároltam használtan egy NSA325_v2-t. Az előző tulaj resettelte, úgyhogy elméletileg nulláról kezdtem használni. Alapvetően rendben működik minden - kivéve a Dropbox-ot. Amikor először néztem már akkor engedélyezve és bejelentkezve volt. A "Disable" működik, de ahogy "logout"-ot nyomok lefagy az egész NAS, újra kell indítani. Amikor újraindítom továbbra is bejelentkezve van. Az, hogy milyen account-tal jelentkezik be nem tudom, mert az előző tulaj csak próbából betett a dropbox-os mappába fájlokat és azokat nem hozta le a NAS. Elég sokat keresgéltem neten és hasonló problémát írtak valamikor régen az NSA310-re. Ott az volt a megoldás, hogy az /i-data/.system/dropbox mappát ki kellett törölni. Ezt én is megtettem ssh-n keresztül, de sajnos nem segít. Tehát képtelen vagyok addig eljutni, hogy az én dropbox-os account-om adatait bekérje. Néztem, hogy a /etc alatt is vannak dropbox-os konfigurációs fájlok és mintha az abban levő adatokkal jelentkezne be, de ezekhez a fájlokhoz nem mertem nyúlni, mert úgy néz ki ez valamiféle rendszer account adatokat tartalmaz. Ja igen, próbáltam mindenféle browserből (Chrome, Firefox, IE), hátha a logout valahol a browser-ben akad el, de ez sem segített.

Van valami ötletetek, hogyan lehetne működésre bírni a dropbox-ot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.