Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) INGJOKE válasza gidano (#2399) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az enyém eredeti szoftver van és ott ha belemegyek akkor felülről lehet lehúzni, neki ott semmit nem lehet lehúzni.
Én megvettem neki a családdal szülinapjára a haverjával meg rakatott rá ilyen "több napos munka árán"-- magyar cuccot. Gondoltam megkérdezem, hátha más is használ ilyet, ne sértődj meg, ha nem mindenki a te cuccod használja. :)

(#2402) gidano válasza INGJOKE (#2401) üzenetére


gidano
tag

Hát, azt kell használja ha magyar nyelvet akar, mert másik nincs... :R

Dehogy sértődöm, segítettem a képekkel. Első képre kopp, jön a második kép tartalma, ott le tudod húzni a lépésszám beállításához. A képet bizonyítéknak szántam a saját órámról, hogy működik.

A fordítás egyébként sem befolyásolja a funkciók működését, az csak egy karakteres nyelvi fájl.
Remélem segíthettem?! :)

[ Szerkesztve ]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2403) INGJOKE válasza gidano (#2402) üzenetére


INGJOKE
veterán

Akkor neki valami mást tettek fel az órájára, mert kb 60x próbáltam lehúzni neki abba a menübe ahol nekem ment és neki semmi nem volt ott..

(#2404) sharp4 válasza gidano (#2402) üzenetére


sharp4
őstag

Akkor ebben segíts nekem légyszíves:

Sziasztok!

A magyar rom telepítéséhez kiszerettem volna nyitni az óra bootloader-ét, de sajnos a kód igénylésnél elakadtam. Bootloader, Watch OS version-t kér. Ezeket honnan tudom meg?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2405) snakebait válasza gidano (#2398) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia!
Én sem sértegetni akartalak és semmi rossz szándék nem volt bennem, csupán csak érdeklődtem, hogy ebben az új Magyarosított verzióban is benne vannak - e azok a a kínai írásjelek meg azok a, számomra használhatatlan funkciók, mint az előzőben. Mert ha igen, akkor nem teszem fel, úgysem használom őket. Nekem elég a 2.3.0, az még számomra elég "tiszta".
Egyébként köszi a munkádat. Telefonon használom a Magyarosított appodat, de az órára nem tettem fel a Magyar szoftvert, mert kicsit bonyolultnak tűnik számomra, meg máskor a mobiljaimat mindég mókoltam szoftveresen és azt vettem észre, hogy mindég csak rosszabb lett, főleg akku időben. Az órán egyenlőre hagyom az eredeti szoftvert.
Szép napot.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2406) gidano válasza sharp4 (#2404) üzenetére


gidano
tag

Huami AMAZFIT Tool lesz a te barátod! :C

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2407) gidano válasza snakebait (#2405) üzenetére


gidano
tag

Az órán a magyarított szoftver semmiben sem rosszabb üzemidejű, mint az eredeti. Tartalmaz egy csomó nyelvet és ez nem okoz semmi gondot!

Ha mégis telepítenéd, van erre egy "bolondbiztos" megoldás, Saratoga79 munkája az XDA fórumon. Egyetlenegy .exe fájl, ami tartalmaz egy grafikus felületet és magát a mostani legfrissebb 1.3.6d ROM-ot is. Kiválaszthatod a telepítés nyelvét és mindent elvégez automatikusan. Csak stabil USB kapcsolata legyen az órának a PC-vel, ennyi kell. Csak ajánlani tudom!

A téma:
[ROM]PACEficator Project. STOCKfied ROM 1.3.6d Installer v1.7.1 (2018/02/15)

Letöltés: STOCKfied ROM 1.3.6d Installer v1.7.1

Használd örömmel! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2408) sharp4 válasza gidano (#2406) üzenetére


sharp4
őstag

Bootloader version, és Watch OS version kell neki, ezeket honnan tudom meg?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2409) gidano válasza sharp4 (#2408) üzenetére


gidano
tag

Amit az előbb írtam, elvezet oda. Letöltötted? Kipróbáltad? Elolvastad mire való és miként működik? :(

Mindenkinek!

A témában járatlanoknak nagyon ajánlom az alábbi linken elérhető bejegyzések elolvasását!
Találtok egy csomó magyar nyelvű leírást és hasznos alkalmazást, mindezt magyarul...
Ha ilyen órátok van és foglalkozni is kívántok vele, szánjatok időt elolvasni a segítségetekre létrehozott bejegyzéseket, ezután nagyon kérdezgetnetek sem kell semmit.

AZ AJÁNLATOM

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2410) sharp4 válasza gidano (#2409) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, elolvastam. Más forrásból megtaláltam a Bootloader verziót. Már csak az OS verzió kellene..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2411) sharp4 válasza sharp4 (#2410) üzenetére


sharp4
őstag

Unlock kódot megkaptam. Az létezik, hogy ilyen gyorsan? Mivel 24-48 órát írt.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2412) Macika66 válasza gidano (#2409) üzenetére


Macika66
addikt

Hadd kérdezzem már meg a profitól, hogy egyszerű módon (egyelőre teljesen gyári alapállapotú) van-e lehetőség megváltoztatni a betűméreteket, csak egy picit nagyobbra.
Sajnos 52 évesen már rövid a karom.
Nagyon nem szeretném szétflashelni, de hátha tud a profi rá valami megoldást...

Köszi előre is.

(#2413) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Én is csatlakoztam egy piros szíjas Amazfit Pace-el. Rendeltem is hozzá még egy fekete és sötétkék szíjat.
Egész jó kis óra ez, bár természetesen vannak dolgok, amik szerintem hiányoznak.

Össze is szedtem őket:

1. Ha beállítasz egy ébresztést, jó lenne, ha az óra számlapján is jelezné, hogy be van állítva (ne kelljen csekkolgatni, hogy vajon tényleg beállítottam-e.
2. Pulzus mérés, ahogy itt is írják, elég pontatlan, bár én szobabicajhoz használom, ott nem nagyon mozog a kéz, elég pontosan mér, összevetve a bicajon találhatóval. Azonban mégis van olyan (mondjuk egy 40 perces tekerés alatt 4-5ször), hogy random időközönként leugrik 80-82-re, majd szép lassan visszamegy arra az értékre, ami valóban tükrözi az adott pulzusszámot.
3. Ha az appban rámegyek az alvásra, vagy a pulzusra, tök üres minden, ez mikor töltődik fel? Be van kapcsolva a folyamatos mérés: [link]
4. A koppos ébresztés nagyon delay-es, nem is használom, inkább a gombot rajta.
5. Akár silent, akár airplane módba teszem, akkor is felvillan a kijelző,ha úgy mozog a kezem, hogy azt érzi, épp megnézem, alváskor ez eléggé "fáj". Most komolyan manuálisan kellene kapcsolgatnom alvás előtt?

Egyelőre ennyi, de lehet simán megoldhatóak a "gondjaim", szóval várok a témában okosabb emberekre. :R

(#2414) snakebait válasza gidano (#2407) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Mondom megpróbálom a magyarosítását az órának,de az itt megadott letöltési linked nem jó,semmi nem jön be,de ha elmegyek az xda oldalra és onnan próbálok bármit letölteni,nemcsak a legfrissebbet,csak üres oldalakat dobál. Nálad is ez van? Vagy csak nálam van valami gebasz?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2415) gidano válasza Macika66 (#2412) üzenetére


gidano
tag

58 évesen az enyém is rövidül... :)
Egy orvosság van, nagyobb karakterű számlap használata.
Ha ebből is a magyar nyelvűt preferálod, ITT nézz körül. :K

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2416) gidano válasza icecave (#2413) üzenetére


gidano
tag

Szia!
Kezdőlapon fentről lefelé a jobb oldali kis fogaskerék ikonra bökj, menüben második tétel a Common - Activate on Wrist - ezt tedd Off-ra és nem fog felvillanni.

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2417) gidano válasza snakebait (#2414) üzenetére


gidano
tag

Szerintem nálad, mivel a linkek működnek. Próbálj másik böngészőt! :K

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2418) icecave válasza gidano (#2416) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez eddig rendben van, de a leghülyébb okosóra is tudja,hogy ha repülő/silent módba teszed, akkor kikapcsolja a csukló mozgásos "érzékeléses" felvillanást, hogy ha alszol, ne villanjon a pofámba, ha mozog a kezem. Miért kell ezért ennyire belemenni a beállításokba és állítani? Na, mindegy, ez legyen a legnagyobb gond.

(#2419) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Az megoldható ,hogy amíg nem nézem meg a telefonon vagy az órán az értesítést addig ő ezt egy ikonnal jelezze , hogy van értesítésem ?

(#2420) INGJOKE válasza Tocika (#2419) üzenetére


INGJOKE
veterán

az eredeti szoftverben biztos nem. Főképernyőn lentről felfele suhintasz és ott lesznek az értesítések...

(#2421) Macika66 válasza gidano (#2415) üzenetére


Macika66
addikt

Jajj, elnézést, félreérthetően írtam...
Az óraszámlap jó nekem, ahogy van, egy nagyon alacsony fogyasztásút használok, én azt szeretném, ha pl. a Viber vagy Messenger üzenetek, beérkező E-mailek megjelenített első pár szava lenne nagyobb betűkkel írott...

(#2422) sharp4


sharp4
őstag

A lehető legtöbb számlap típust végig néztem, da sajnos nem találtam megfelelőt. Olyat keresek, aminek analóg órája van, vékony, finom mutatókkal. Tudtok ilyet? Eddig a legjobban az Amazfit gyárija tetszik, de már egy kicsit unalmas.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2423) kakukkmarci válasza Macika66 (#2421) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Erre megoldás a gidano féle magyarított ROM. Állítható a betűméret, de alapértelmezettként is jobb már. Ráadásul fehér alapon fekete betűk, ha jól emlékszem...

noob... rooter... geek

(#2424) dfilpo válasza gidano (#2395) üzenetére


dfilpo
csendes tag

Köszi, ez zseniális!! :)

(#2425) Dwatti válasza sharp4 (#2422) üzenetére


Dwatti
addikt

Esetleg

Kép1

Kép 2

itt is van pár verzió

[ Szerkesztve ]

(#2426) Macika66 válasza kakukkmarci (#2423) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm szépen.

El akartam kerülni a bootloader-nyitást, de úgy látom, nem fog menni...

(#2427) TOZ


TOZ
addikt

Megjott az asszonynak rendelet Pace.
Kerdesem az volna, hogy van nem guis megoldashoz leiras a custom romhoz? Linux van itthon, egyszerubb lenne vegig nyomni fastboottal (nekem).
(Bootloader nyitason mar tulvagyok)
((Nyomorult mega linkek sem akarnak valamiert menni most eppen, se Firefox, se Chrome alol 8-( ))

[ Szerkesztve ]

(#2428) snakebait válasza TOZ (#2427) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Nekem sem mentek pc-n a Mega linkek, se firefox se chrome-al, megpróbáltam mobillal, és láss csodát, minden OK.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2429) TOZ válasza snakebait (#2428) üzenetére


TOZ
addikt

Köszi, közben én is ezzel oldottam meg. És bár a linux a szívem, inteztem gy win10-es gépet... elvileg már megy a Stockfield felfelé.

(#2430) imrus72


imrus72
tag

ITT a megoldás a MEGA linkekre.

EZ a program kell hozzá,amint bejött a megás oldal be lehet zárni,még a letöltés megkezdése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#2431) pasztork


pasztork
csendes tag

Kérdéssel zavarognék....nem tudom ki, hogy használja és mia tapasztalata zene hallgatás terén sport tevékenységgel párhuzamosan?????
Mivel az óra Bluetoothon fülesre tudja küldenia muzsikát...... amikor beállítottam tökéletes volt ....gondoltam ezt kipróbálom futás közben ... előtte átnéztem az óra beállításait van egy olyan opciója, hogy ha futást vagy bringázást érzékel akkor automatikusan kapcsolja le (pause)....ezt kikapcsoltam....
Végül amikor nekiindultam futni egy nagy csalódás volt ...... mondhatni mesebli volt... hol volt hol nem volt.....elhalkult csendben maradt ujrakezdte .....
Összeségében alkalmatlan volt arra amire gondoltam, hogy beteszek egy jó zenét....és nekiindulok...
Valaki próbálta már ....hasonló verzióban... mik a tapasztalatok, mit kéne még belőnöm hogy futás közben folymatosan működjön?????
Köszi előre is a válaszokat...

(#2432) Tocika válasza INGJOKE (#2420) üzenetére


Tocika
aktív tag

Igen sajnos ez így nem valami jó , mert ha nem veszem észre , hogy jött valami vagy hatótávon kívűlre kerültem akkor nem jelez... Ha meg nincs jelzés akkor nem nézem meg az értesítést....
Ezért lenne jó egy ikon :)

(#2433) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sikeres BL nyitás után eddig 1x sem sikerült a magyarított Stockfied romot telepíteni! Mutatom mit ír a telepítő:Sikeres BL nyitás után eddig 1x sem sikerült a magyarított Spacefied romot telepíteni! Mutatom mit ír a telepítő: Kábelcsere, USB váltás volt. Segítséget kérek! Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2434) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Upps!
Huami Amazfit Tool-ban telepítettem a driver-eket!
ÉÉS MINDEN OK !
Fut a magyarított Rom ! Köszönet Gidanonak is !!
Üdv.

(#2435) INGJOKE válasza pasztork (#2431) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én teszthez használtam volna, max 12-13 méterre távolodtam el a bt hangszórótól és többször elvesztette a jelet. Az óráról sokkal halkabb is a hangszóróhangja, mint telóról, szóval erre nem igazán való sajnos. :((

(#2436) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok.

Lassan 1 éve megvan az óra, eddig semmi baja nem volt. Használtam S7 Edge-vel. 7.0 Zenfone 2 vel 6.0. Most P 20 Lite, 8.0 használom, az óra rendkívül gyorsan lemerül, 1 nap, eddig 1 hét volt.
Akadozik Bt kapcsolat, késve jelez az óra, a Bt headsetre nem mindig jön át a hang.
Lehet ez a 8.0 rendszer miatt ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2437) Martin Eden válasza Joe.36 (#2436) üzenetére


Martin Eden
tag

Repülő üzemmódban is ugyanolyan gyorsan merül? Én használtam 8-cal és 8.1-gyel is pár hónapig, nem volt semmi gond, aztán egyszer csak elkezdte a gyors merülést nálam is. Az okára nem jöttem rá, de valami szoftveres gebasz lehet.
Én azóta repülő módban használom és felraktam az amazfit tool-t és azzal engedélyezem aztán csak a Bluetooth-t. Ilyenkor normálisan üzemel, de időnként így is elkezdi a merülést, ekkor kiveszem repülőből, majd visszateszem, majd Bluetooth újra bekapcs és működik tovább normálisan. Bár volt akinek valami hardveres probléma kavart be, ha jól emlékszem náluk az iránytű sem működött rendesen ekkor.

(#2438) Joe.36 válasza Martin Eden (#2437) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha nem csatlakozik a telefonhoz akkor semmit nem merül és csak 8.0 rendszeren jön elő ez a hiba.

Van Huawei M3 telefonos tabletem azon is 7.0 van azzal sem csinálja.

7.0. 6.0 rendszeren ha nem volt kapcsolatban a telefon és az óra akkor a wifi lassult be nagyon.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2439) Dwatti válasza Joe.36 (#2438) üzenetére


Dwatti
addikt

Azt nem próbáltátok hogy régebbi watch alkalmazással is merül android 8 alatt ?

[ Szerkesztve ]

(#2440) Tamás34 válasza Joe.36 (#2436) üzenetére


Tamás34
senior tag

Biztos hogy nem a 8.0 rendszer miatt szerintem! Nekem szép lassan lejött a pulzusmérő plexi üveg hátul és hirtelen elkezdett merűlni úgy, hogy nincs BT kapcsolatban, ben volt a fiókban és egy nap alatt lemerűlt 100%-ról! Android 7 használtam S7 Edge! Nem volt időm eddig szervízbe vini, de Hétfőn már viszem, kiváncsi vagyok, hogy mit mondanak vagy mit tudnak vele csinálni! Eustock vásárlás!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2441) Joe.36 válasza Tamás34 (#2440) üzenetére


Joe.36
addikt

(#2439) Dwatti . Nem próbáltam, a legfrissebb gyári rendszer van rajta, eddig semmi baja nem volt.

(#2440) Tamás34

S7 Edge-vel semmi baja nem volt. ha nincs kapcsolat az óra és a 8.0 rendszer között nem merül.

Most raktam fel tölteni ennyit bírt, alig 1 nap, előtte 1 hét volt, belenéztem az energia gazdálkodás menübe, pirosan jelzi hogy az amazfit túl sok energiát használ és túl sok az adat átvitel.
6.0 , 7.0 Nincs ez a hiba !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2442) Joe.36


Joe.36
addikt

Most jött ki alkalmazás frissítés, remélem segít !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2443) vinczetibor válasza Joe.36 (#2436) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Szia!
Nekem is előjön néha a gyors merülés, de mindig csak Amazfit Watch frissítés után. Legutóbb, 12 óra alatt merült le az óra a legújabb playes Watch felrakása után. Leválasztottam, majd újra csatlakoztattam az órát és 6 nap 1 óra használat után még 43%-on áll az akku úgy, hogy éjszakára repülő üzemmódban van az óra és visszamentem 7.0-ra a telefonon.
Az óra és a telefon közötti BT kapcsolatban keletkezik valami hiba és az meríti le olyan gyorsan az órát.

(#2444) Joe.36 válasza vinczetibor (#2443) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos nem tudok vissza menni a P20 8.0 indul. Eddig semmi bajom nem volt. De 1 hétből 1 nap... Nagyon zavar.... :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2445) Memmaao válasza Joe.36 (#2444) üzenetére


Memmaao
addikt

Az XDA-n kb 20 oldalon keresztül részletezik ezt a battery drain jelenséget. Többnyire hiba okaként az jön ki, hogy aaz amazfit watch alkalmazás nem tud a felhővel szinkronizálni és így az óra egy loopba kerül és óránként kb 10% merül. Sokaknak segített, ha az alkalmazást újratelepítettáék, az órán FR, majd újra csatlakoztatás és stabil wifi mellett megvárták, hogy leszinkronizáljon. Van akinek az segített, ha új fiókot hozott létre magának.

My name is Bond, James... Dean.

(#2446) Joe.36 válasza Memmaao (#2445) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm az infót :R Nem tudtam erről a hibáról, lassan 1 éve megvan, most jött elő a P20 nál.
De pont ma jött egy Amazfit alkalmazás frissítés, azóta megjavult, remélem így is marad, mert nagyon szeretem ezt az órát, karácsonyra lehet megveszem az utódját is :) ha lemegy az ára....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2447) gidano


gidano
tag

AMAZFIT-NENO HU (3db .wfz fájl)

Stratos, STOCKfied ill. PACEfied rendszerű órákra.

Használjátok örömmel! :R

Letöltés: SymPDA Android Blog

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2448) Joe.36 válasza Memmaao (#2445) üzenetére


Joe.36
addikt

Frissítés óta abba hagyta a gyors merülést nálam. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2449) Memmaao válasza Joe.36 (#2446) üzenetére


Memmaao
addikt

Én megbettem az utódját, csak ajánlani tudom

My name is Bond, James... Dean.

(#2450) Joe.36 válasza Memmaao (#2449) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon tetszik, de még várok hogy lejjebb menjen az ára.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.