Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Dwatti válasza yozsi007 (#2500) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem használtam még beltéri sport tevékenységre, de a strava néha nem találja megfelelően ki a tevékenységet volt olyan kirándulós kerékpározás amit intenziv futásnak vett :) de feltöltés után stravában átírhatod szerkesztheted a tevékenység nevét.

[ Szerkesztve ]

(#2502) xhege


xhege
addikt

Srácok jelenleg hol lehet a legkedvezőbb áron hozzájutni ehhez az órához? A segítséget előre is köszönöm! :R

(#2503) Memmaao válasza xhege (#2502) üzenetére


Memmaao
addikt

Jófogáson érdemes körülnézni, Eustock-on is elég jó áron van, Geekbuying és Gearbes is néha akciósan 80 dollárért adja.

My name is Bond, James... Dean.

(#2504) INGJOKE válasza xhege (#2502) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tegnap rendeltem Spanyolországból az alin 112 .33 volt két 3 dolláros kuponnal. 1-5 napon belül megjön elméletben, de míg feladja meg minden 1-2 hét alatt tuti itt van. Ez már a 4. lesz a családban...

(#2505) xhege


xhege
addikt

Köszönöm!

(#2506) gbela


gbela
senior tag

Tud valaki olyan watchface-t ami digitális, és az óra és perc egymás alatt vannak? Olyan mint a gyári time travel, azon csak az nem jó, hogy nem lehet változtatni az egyéb kijelzett dolgokat, pl távolság helyett akkut tennék ki, illetve körbe a körök sem kellenének, bár ez nem olyan fontos.
Átnéztem többszázat, de 1 db-ot sem találtam ahol egymás alatt van az óra és perc.

(#2507) Dwatti válasza gbela (#2506) üzenetére


Dwatti
addikt

itt van egy de lehet ez nem jó gyári romra. itt is itt van magyarosítva Stratos, STOCKfied ill. PACEfied rendszerű órákra.

[ Szerkesztve ]

(#2508) kisgerely


kisgerely
csendes tag

HAli

Hosszú történet rövid vége
A végtelenbe nyúló harcom a Pace kontra PC témakörében véget ért.
Vagyis részben
Miután 8-15 driver különbözö kombinációjával, kipróbálva minden kábel, port felfoghatatlan számú -több száz-és felesleges újraindítások után ma telepítettem a laptopomra egy Windows10-et. (Ezért külön bocsánat)

Ezután rádugva az órát 0,13 másodperc után megkérdezte, hogy meg akarom-e nyitni fájlkezelőt. :Y
- azért kifakadt belőlem egy természetes lebomlást előirányzó felkiáltás...

Tehát megoldódott a probléma, tanulsága: felejtsem el a Win 8.1-et
(a munkahelyen egy Win7 azért telepítgetett fél percet de ott is működött)

Köszönöm a türelmet és a segítséget :R

kacsintás

[ Szerkesztve ]

(#2509) Macika66 válasza kisgerely (#2508) üzenetére


Macika66
addikt

Azt, hogy az ásatag 8.1-et felejtsd el, azt elég sokan 1 mp-nél rövidebb idő alatt meg tudtuk volna mondani.

(Mondjuk én még mindig a Win7-et preferálom...)

(#2510) Dwatti


Dwatti
addikt

Ma ebéd előtt gondoltam egy kis kardió edzésként +28 fokban kocogok egy laza 5 km-t. 30 perc alatt kényelmesen . Erre az óra többször kiabált hogy túl lassú vagyok.... na ilyennel még nem találkoztam.

(#2511) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Kedves gidano!

Az alábbi linken lévő watchface-eket nem tennéd meg hogy "lemagyarítod"?

Watchfaces

Nagyon köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2512) Dwatti válasza mediumgecso (#2511) üzenetére


Dwatti
addikt

Az oldalán írj neki, vagy privátban. Azt előbb olvassa. De ezt már láttad ? :
1
Avagy miképp tehető magyar nyelvűvé a hét napjainak kijelzése

2:
Amazfit Pace & Stratos számlapok - HU

[ Szerkesztve ]

(#2513) gidano válasza mediumgecso (#2511) üzenetére


gidano
tag

Pár elkészült belőle a lentebb megadott linken.
Eléggé el nem ítélhetően, ami tetszett nekem... :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2514) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.40.dev.HU

Letöltés: 10:00 SymPDA :K

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2515) kefearman válasza gidano (#2514) üzenetére


kefearman
tag

Ez az óra már nem kap több frissítést?

(#2516) gidano válasza kefearman (#2515) üzenetére


gidano
tag

De igen. Készül a WOS2.0 Stratos alapokon. Béta verziójának angol nyelvű telepítőjét itt találod: [link]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2517) Tamás34


Tamás34
senior tag

Szóval múlt héten Hétfőn elvittem az órámat szervízbe ( 1097. Gubacsi út 6. -WayteQ Europe Kft. ) EuStock-nál rendeltem 2017.09.27-én! Hátsó plexi vagy üveglap leázott-lejött, másfélnap alatt lemerűlt úgy, hogy nem volt bluethoot kapcsolatban, pulzust nem mért! Már azon a héten Csütörtökön mehettem volna érte, de csak ma értem rá! Kicserélték egy vadi újra! Gyorsak voltak és kedvesek, ritka az ilyen szervíz! Csak azért írtam le, mert a mai világban jó érzés ilyet tapasztalni!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2518) cbatesz válasza Tamás34 (#2517) üzenetére


cbatesz
tag

Na ez jó hír, köszi az infót

(#2519) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kérdés: valamiért nem működik a töltőm. Mivel több is van a családban ezért tudtam játszani velük. Kiderült a kábel a rossz. Jól láttam, hogy egy sima usb-microusb kábel kell hozzá?

(#2520) xhege


xhege
addikt

Sziasztok! Tud valaki ajánlani valami letisztult számlapot ajánlani, ahol nincs semmiféle fitnessz funkció, meg pulzus adatok? Idő, dátum, nap, akksi, Bluetooth kapcsolat, esetleg időjárás adatok bőven elegendőek. Mind digitalis, mind analóg formában érdekelne a dolog. Illetve még egy kérdés valami naptár app van ehhez az órához? Bocsi a sok kérdésért, de még csak ma érkezett meg az óra.

(#2521) Crytek


Crytek
veterán

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite órája van valakinek?

Az érdekelne, hogy a pulzusmérős része hogy működik?
Én mellkaspántós övvel használnám, mert ugye az pontosabb.
Tud olyat hogy egyszerre kettőt figyel esetleg? (Tehát méri a kezen meg a pántosat is) Vagy csak egyik csak másik?

Next PC Upgrade: 2022

(#2522) Memmaao válasza xhege (#2520) üzenetére


Memmaao
addikt

SimpleBlack. simpleblack.wfz néven találod a neten.

My name is Bond, James... Dean.

(#2523) xhege válasza Memmaao (#2522) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm! Ez jó lesz egynek :) Esetleg valami digitális?

(#2524) Dwatti válasza xhege (#2520) üzenetére


Dwatti
addikt

(#2525) Shamy


Shamy
tag

Agps expire data miatt nem mér jól az óra gps-e. Amazfit watch app sem frissíti, pedig syncel, és az eredményt is leszedi. Strava sem syncel pár napja.

Nálatok nincs ilyen gond?

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#2526) cbatesz válasza Shamy (#2525) üzenetére


cbatesz
tag

Nálam a színtkülömbséget nem méri jól, sokkal többet mér egy ideje, de a távolság pulzus rendben van, kb 2 hete van így

[ Szerkesztve ]

(#2527) xhege válasza Dwatti (#2524) üzenetére


xhege
addikt

Hálás köszönet! :R

(#2528) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kérdés: valamiért nem működik a töltőm. Mivel több is van a családban ezért tudtam játszani velük. Kiderült a kábel a rossz. Jól láttam, hogy egy sima usb-microusb kábel kell hozzá?

(#2529) StLui válasza INGJOKE (#2528) üzenetére


StLui
veterán

Igen, illetve nekem sokszor elkoszolódik az óra alján a 3 érintkező, fa fogpiszkálóval szoktam tisztogatni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2530) xhege


xhege
addikt

Ti milyen appokat raktatok fel az órára? Vannak "must have" applikációk? A naptár nekem nagyon kellett pl.

(#2531) Dwatti válasza xhege (#2530) üzenetére


Dwatti
addikt

Itt nézelődj a SymPDA oldalon .amit érdemes felrakni azt megtalálod ráadásul honosítva.

(#2532) xhege válasza Dwatti (#2531) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm szépen! Az igazat megvallva minden eszközömet angolul használom, illetve angol nyelven is dolgozom, így a magyarított alkalmazásokat nem igazán keresem.

(#2533) Dwatti válasza Dwatti (#2524) üzenetére


Dwatti
addikt

Tegnapi számlapok közül az egyik letöltés link megváltozott, itt az új link :

[ Szerkesztve ]

(#2534) Dwatti válasza xhege (#2532) üzenetére


Dwatti
addikt

A z eredeti források fel vannak tüntetve PL XDA fórum. De itt is nézelődhetsz.

(#2535) xhege válasza Dwatti (#2534) üzenetére


xhege
addikt

:R

(#2536) namegin válasza Memmaao (#2522) üzenetére


namegin
tag

Ez a számlap nálam a mindennapos kedvenc. :)

(#2537) xhege


xhege
addikt

Itt is rengeteg számlap van, bár sokszor nehezen elérhető az oldal. Plusz lehet sajátot is készíteni annak, akinek van ambíciója erre. Én az alábbit készítettem magamnak, mert nem találtam a kedvenc csapatomhoz tartozót (a csapat miatt nem szeretnék vitát generálni :N ).

(#2538) Dwatti


Dwatti
addikt

Fél éve van meg az órám, de idáig alvást nem figyeltem. De most kipróbáltam és számomra nagy csalódás hogy tulajdonképpen nem sokat mutat, meg a szoftveres megjelenés is elég hiányos.
Alig tudtam eligazodni hogy mit is nézzek. Belenagyítani nem lehet a grafikon összesítve van , Az órán pedig részletesebben mutatja de az meg ott alig látszik.Órákra sincsen lebontva. REM fázis sincsen.
Tulajdonképpen a folyamatos pulzus mérés is hasonlóan béna....de ott legalább belelehet nagyítani. :(

(#2539) gidano


gidano
tag

Megújult az Amazfit.Watch.CN.v2.40.stabil.HU

Változások:

1. WOS2.0 rendszer támogatás
2. WOS2.0 szinkronizálás javítás, nem lehet harmadik féltől származó probléma
3. egyéb hibák javítása

Letöltés: SymPDA

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2540) xhege válasza Dwatti (#2538) üzenetére


xhege
addikt

Háát én ezekkel a funkciókkal kapcsolatosan túl nagy csodát nem várok ettől az órától (és úgy általában a többitől sem). Szerintem ezek maximum jó közelítő értékek lehetnek. Rendes pulzusméréshez szerintem a mellkasi jeladóval rendelkező órák az alkalmasak. Szerintem itt a hangsúly az értesítések megjelenítésén van, illetve a GPS használható mondjuk futáskor, túrázáskor.

(#2541) Dwatti válasza xhege (#2540) üzenetére


Dwatti
addikt

A pulzus méréssel nincs gondom , mert sokszor elég pontosan mér (összehasonltam mellkaspánttal is van eltérés de megközelítő értéknek jó) igazából a statisztikai megjelenítéssel van bajom hogy így nem sok értelme van.
Szerencsére tömbnyire csak sportolásra használom ott meg a km , meg a max pulzus ami lényeges nekem.

(#2542) Dwatti válasza gidano (#2539) üzenetére


Dwatti
addikt

gidano Nemzetközi verzióra való nem frissül ?

[ Szerkesztve ]

(#2543) StLui válasza Dwatti (#2541) üzenetére


StLui
veterán

Hát nekem az óra 180-at mutatott padon futva, mellkaspánt pedig 140-et, és kényelmesen beszélgettem, szóval biztos, hogy a közelében sem voltam a 180-nak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2544) Dwatti válasza StLui (#2543) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem kb 15 -20 bpm eltérés volt a legnagyobb eltérés . De sokszor mért hasonlóan . Más órákkal összemérve (Garmin, Suunto) meg szinte ugyan az volt kivéve a Polár az elég pontosan mért.
itthon az Amazfitet össze szoktam hasonlítani digitális vérnyomásmérővel ami pulzust is mér és ott sokszor megegyezik igaz ilyenkor - nyugalmi helyzetben van.

(#2545) INGJOKE válasza StLui (#2543) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem volt rendesen meghúzva az óra szíj.

(#2546) sharp4 válasza INGJOKE (#2545) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem megvolt. Alkalmatlan sportra a pulzusmérő része. Garmin órámat váltotta volna ez, de sajnos nem tudja a céleszközt helyettesíteni..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2547) Crytek válasza sharp4 (#2546) üzenetére


Crytek
veterán

És ha szabad kérdeznem miben tud kevesebbet ez mint a Garmin óra?

Next PC Upgrade: 2022

(#2548) sharp4 válasza Crytek (#2547) üzenetére


sharp4
őstag

A legfontosabb a pulzusmérés. Nem mind1 milyen edzést tartasz, fontosak a tartományok miatt, hogy tudd a pontos értéket. Ingadozások nem megengedhetőek, mivel akkor módosítod a tempódat és fals eredményt kapsz.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2549) Crytek válasza sharp4 (#2548) üzenetére


Crytek
veterán

Garmin is ugyanolyan pontatlan ha karon méred.... a pántoshoz képest...

Next PC Upgrade: 2022

(#2550) sharp4 válasza Crytek (#2549) üzenetére


sharp4
őstag

Kibeszélt optikairól??? A mellkaspántost ez nem helyettesíti. Bohockodásra jó ez, de többre nem.. Sportra nem megfelelő, nekem csalódás. Azt a 15000 Ft megérte, amennyiért rendeltem.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.