Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) StLui válasza Dwatti (#3600) üzenetére


StLui
veterán

Hát ahogy én nekiestem tűvel, annak már pókturmixnak kellett volna lennie :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3602) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Mar majdnem hoborgtem, hogy ketszer gyorsabban merul a Pace, aztan leesett, hogy veletlen mindig aktivra kapcsoltam a masodpercmutatot.

(#3603) G4bi89


G4bi89
senior tag

Haliho
Olyan kérdésem lenne,hogy a bip,pace,stratos (főleg utóbbi kettő) pulzusmérője és GPS-e között mekkora a különbség?

Nézegettem manapság őket, de erre nem találtam infót (nagyon) sehol. Futásra használnám és arra,hogy ne kelljen telefont vinni. A pulzusmérő a kommentek alapján látom, hogy hajlamos tévedni, ezzel talán együtt tudok élni. :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#3604) Dwatti válasza G4bi89 (#3603) üzenetére


Dwatti
addikt

Pace Stratos Hardveresen megegyezik, talán a amazfit 3 - Verge pulzusmérője pontosabb lett.

(#3605) khorvat


khorvat
senior tag

Sziasztok!

Tud vki nekem abba segíteni, hogy ne kelljen 3000hsz-t átnyálazni, hogyan lehet egy Amazfit Stratos A1619 órát, amin jelenleg angol nyelv van vagy US Rom aminek száma: 2.3.5.0., magyar nyelvűvé tenni?

Odáig jutottam el, hogy Apk Installer fent van egy PC-n és látja az USB-n keresztül az órát, ezt próbáltam felrakni: Amazfit.Watch.US.v2.3.0.HU.gidano.apk de ismeretlen hiba miatt sikertelen.
Illetve letöltöttem még a Amazfit.Watch.CN.v2.6.0.1-HU.gidano.apk fájlt is de ha jól olvastam ez US vs. CN ROM alapok miatt igényelne még előzetes mókolásokat, amit már végképp nem tudom hogyan kellene csinálni.

Minden segítséget előre is köszönök!

(#3606) alex.3 válasza khorvat (#3605) üzenetére


alex.3
tag

Bootloadert nyitottad, legalább is pacera úgy ment fel. :)

(#3607) turbulencia8 válasza khorvat (#3605) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy az angol miert nem jo?

(#3608) khorvat válasza alex.3 (#3606) üzenetére


khorvat
senior tag

Nem nyitottam bootloadert.

turbulencia8: Nekem jó lenne az angol, de nem az enyém az óra. Nekem csak a magyarításba kellene segédkeznem.

Kár hogy nincs a topiknak összefoglalója, így marad a 3000hsz és angol fórumok átnyálazása, túl sok időt nem akarnék ezen rágódni, annyit nem ér az egész főleg nekem aki ezt utána kb. az életbe újra soha nem is használná, mert nem a saját órám hackelem.

(#3609) alex.3 válasza khorvat (#3608) üzenetére


alex.3
tag

Magyar nyelvet csak bootloader nyitással lehet felrakni. Javaslom ezt olvasgasd:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3610) Dwatti válasza khorvat (#3608) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem lenne elég a telefonos alkalmazás magyarosítva ?
Ahhoz nem kell semmit mókolni :)

(#3611) Dwatti válasza alex.3 (#3609) üzenetére


Dwatti
addikt

WOS 2 ROM is tartalmazza a magyar nyelvet.
De már van frissebb is a linkeltnél.

[ Szerkesztve ]

(#3612) khorvat válasza Dwatti (#3610) üzenetére


khorvat
senior tag

Akár jó is lehetne de ha feltelepítem és szeretném használni akkor google fiókkal képtelenség regisztrálni vagy belépni, csak köröz az óra ikon és annyit ír belépés és nem történik semmi ezután :(
Próbálkozok majd vmi más fiókkal is hátha azzal beenged.

(#3613) turbulencia8 válasza khorvat (#3608) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha nem a tied az ora, a magyaritassal hosszu tavon csak gondod lesz, a frissitesek utan folyamatosan mokolnod kell majd. En nem segedkeznek a helyedben, azt a par szot szotarazza ki az illeto, de az ikonok alapjan is viszonylag konnyu eligazodni a menuben.

(#3614) vlesi69 válasza G4bi89 (#3603) üzenetére


vlesi69
senior tag

A párom egészségügyis, és ezek az órák kb-ra írják plusz mínusz, pl az Galaxy S7 pulzusmérő és véroxigén mérője sem pontos. A vérnyomásmérőkben is van a csuklós és a felkaros, csak a felkaros a legpontosabb, a pulzust meg kitapintod és órával méred, de az nem életszerű hogy megállsz megméred, tovább és újra mérsz. Tehát ezek az adatok körülbelüliek. Ami még pontos Garmin vagy hasonló órákhoz mellkaspánt.

(#3615) G4bi89 válasza vlesi69 (#3614) üzenetére


G4bi89
senior tag

Köszi mindenkinek az infókat.:)
Igen sajnos én is hasonlókat olvastam azóta. Gyakorlatilag mindegy mennyibe kerül az óra a mellkaspánt mindig pontosabb lesz, csak sokkal egyszerűbb elindulni egy órával. Jó mondjuk 1,5-2 évig egy telefonnal a zsebben futottam, (+Bluetooth füles) szóval attól jobb.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#3616) Dwatti válasza G4bi89 (#3615) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit fb csoportban írta valaki hogy tesztelte mellkaspánttal együtt az órát. Az első félórában együtt mért 1-2 bpm eltéréssel. De ahogy izzadt a csukló és a kar szőrzet úgy tért el a mérés. Majd amikor megtörölte vagy arrébb rakta az órát ismét jól mért.

(#3617) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.0.2-HU Frissítés! :R

PACE, Stratos, Verge

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3618) yozsi007 válasza gidano (#3617) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Köszönjük 😃

üdv.: Én :)

(#3620) snakebait


snakebait
senior tag

Szép napot!
Szivat engemet ez az óra. Múltkor már eljátszotta, hogy nem mérte a lépcsőzést és nem mutatta a légnyomást. Akkor a kis lyuk kitisztítás+FR segített. Most játsza velem megint ugyan ezt azzal, hogy most hiába tisztogatom a lyukat, fújkálom, FR is volt néhányszor. Semmi. Leválasztás, újrapárosítás. Semmi. Valakinek valami ötlet, hogy miért nem méri ezeket az adatokat és mi lehet az orvosság rája? Nem fürdök vele, semmi koszos munka, ha valami olyat csinálok még le is veszem. Az őrületbe kerget :W
Míg megírtam ezt a hsz. - t, addig nem tudom hányadik FR-t csináltam az órán és most meg hajlandó mérni :Y Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3621) Dwatti válasza snakebait (#3620) üzenetére


Dwatti
addikt

Legközelebb csak indítsd újra... :U Tudom bosszantó lehet de sajnos nem értem az okát, nálam nem csinálta eddig.

(#3622) StLui válasza snakebait (#3620) üzenetére


StLui
veterán

Nekem is elment megint a szintmérés.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3623) snakebait válasza Dwatti (#3621) üzenetére


snakebait
senior tag

Először csak az úrtaindítás volt párszor hátha nem kell FR, de nem segített :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3624) Dwatti válasza snakebait (#3623) üzenetére


Dwatti
addikt

Most én is gyorsan teszteltem és méri a magasságot. remélem így is marad.

(#3625) tomy28 válasza snakebait (#3623) üzenetére


tomy28
csendes tag

Nekem nem az újraindítás segít, hanem a kikapcsolás. Kapcsold ki hagyd úgy egy kicsit majd kapcsold vissza. Eddig nekem mindig működött.

(#3626) snakebait válasza tomy28 (#3625) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszi az infót,legközelebb így próbálom.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3627) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.1-HU

Valami új is készülőfélben van...

Használjátok egészséggel! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3628) gidano


gidano
tag

Mert itt annyi hálás olvasóm van!

Xiaomi Mimoji - HU

Előzetes

A Xiaomi valóban AR élményt nyújtó emoji alkalmazása magyarul
Használható szinte bármely Android 5+ eszközön

Holnap 8:00 SymPDA

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3629) kekigyu válasza gidano (#3628) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Gidano! Találkoztál már olyan hibával az általad forditott watch face-eknel, hogy a dátum hónap kijelzés egy hónappal el van csúszva? Már a masodik oralapnal van igy nálam ( greatfit 3.4 es b&w digital ) Szerinted nálam van a hiba?

(#3630) orbit76 válasza kekigyu (#3629) üzenetére


orbit76
tag

B&W Digital-nak már kijött a javítása október elején.

(#3631) gidano válasza kekigyu (#3629) üzenetére


gidano
tag

Nem találkoztam ilyesmivel. Megnézem valamikor azt a frissítést...

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3632) gidano


gidano
tag

B&W Digital 0.7 - Frissítve!

Magyar nyelvű digitális számlap Amazfit órákhoz

Használjátok egészséggel! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3633) kekigyu válasza gidano (#3632) üzenetére


kekigyu
aktív tag

B&W 0.7-es verzió jól működik, köszönöm!

(#3634) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szulinapra akarok venni egy okos karkotot (vagy akar orat) egy lanynak. Melyiket ajanlanatok 20 eFt-ig, ami kezeli a magyar karaktereket is? A szoftvere nem gond, ha angol, legfontosabb a stabilitas, es lehetoleg legyen szines kijelzo.

[ Szerkesztve ]

(#3635) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Volt már valakinél olyan, hogy maga az óra napközben lenullázza az aznapi lépés számot? Nekem délelőtt volt az óra szinkronizálva a mobillal, az appban benne maradt az a lépés szám. Az előbb mikor nézem az órám 44 lépést mutat erre a napra. Újra indítottam, de csak 44. Szinkronizáltam a mobillal és hozzáadta a mostani lépést a még délelőtt szinkronizálthoz. Eddig még ilyennel nem találkoztam. Marek Zima Analog Elegance Moonlight kinézet van fent már régóta.
Mindég kell, hogy valami marhaságot csináljon. Most jól méri a szintet, légnyomást, lépcsőzést, erre most jön ez a hibajelenség :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3636) turbulencia8 válasza turbulencia8 (#3634) üzenetére


turbulencia8
őstag

Targytalan: Amazfit Cort neztem ki, viszonyalg egyszeruen lehet ra telepiteni magyar betukeszletet.

(#3637) kakukkmarci válasza orbit76 (#3630) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem is vacakolt egy korábbi. Most leszedtem a v0.7-et a készítő lapjáról, de többszöri uninstall- install után sem működik jól. A záróképernyő vagy az előző óralap, vagy semmi...
Mi lehet a hiba?
(A stratos apk.ját töltöttem le, de pace-ra telepítettem. Az előzőnél már javasolta valaki, talán pont te...)

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#3638) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#3637) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

"(A stratos apk.ját töltöttem le, de pace-ra telepítettem. Az előzőnél már javasolta valaki, talán pont te...)"
Bocs, mégis a pace apk-ját töltöttem le... Most telepítettem a stratos v0.7-et, az tökéletes...

noob... rooter... geek

(#3639) gidano


gidano
tag

Digital Elegance Niki - modded HU

Az eredetiben piros részek fehérre módosítva + ékezetes magyar karakterek

Ma 17:00

Használjátok egészséggel! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3640) lfarkas válasza gidano (#3639) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:C :R

(#3641) gidano


gidano
tag

Amazfit Watch - HU

2.6.2 CN verzió magyar nyelven :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3642) gidano


gidano
tag

Slim Dials - HU

Magyar nyelvű fehér-fekete analóg számlap Amazfit órákhoz :K

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3643) espista


espista
senior tag

Elkezdett az órám nagyon gyorsan merülni. Eddig simán kibírt 4 napot, mostmeg 16 óra alatt esett 60 %-ot. Van erre valami gyógyír? Legalább azt kideríteni, hogy mi az oka.

Romani ite domum!

(#3644) Martin Eden válasza espista (#3643) üzenetére


Martin Eden
tag

Többször előjött már ez a probléma többünknél, néhányan beázásra gyanakodtak (fizikai meghibásodás), sokaknál szoftveres bug okozta, amikor is egy beragadó (sikertelen) telefon-óra (vagy web/strava???) szinkron váltja ki a gyors merülést.
Újraindítás vagy FR a kezdő módszer, nálam viszont a PaceOn alkalmazás és a folyamatos repülő üzemmód volt, ami megoldotta, PaceOn-nal külön engedélyezett bluetooth kapcsolat (vagyis normál telefon-óra szinkron, csak wifi külön tiltva) oldotta meg a dolgot, de az új 2.x-es verzió is javított nálam, lehet nem is lenne már szükség a PaceOn-ra, de már hozzászoktam.
1.x-es verzióval, nappal folyamatos bluetooth, éjjel repülő módban volt 4-5 nap üzemidő nálam, aztán jött a gyors merülés (egy napos üzemidő), PaceOn-nal ez visszament 4-5 napra (bár néha ki/be kellett így is kapcsolni a repülő módot, mert kezdett hirtelen merülni az óra), de a 2-es firmware-rel már felment 6-7 napra is nálam (sajnos gps nem nagyon aktív ebben az időszakban, de az az én saram), a repülő mód nálam már folyamatosan aktív, csak a PaceOn-nal kapcsolom az órán a Bluetooth-t be reggel és ki elalvás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#3645) espista válasza Martin Eden (#3644) üzenetére


espista
senior tag

Köszi. Első körben kipróbálom a repülő módot. Azzal talán a hardveres probléma kizárható. Ez a PaceOn alkalmazás merre található? Play áruházban nem találtam.

Romani ite domum!

(#3646) Martin Eden válasza espista (#3645) üzenetére


Martin Eden
tag

Xda-n van fent.
https://www.google.hu/amp/s/forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/app-paceon-amazfit-pace-screen-long-want-t3700247/amp/

(#3647) vlesi69 válasza gidano (#3642) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nagyon jól néz ki!

(#3648) gidano


gidano
tag

Amazfit Watch 2.6.2-play - HU Frissítés!

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3649) vanye válasza gidano (#3648) üzenetére


vanye
senior tag

Én az órámat túrázáshoz vásároltam, és bár megvan már kb. egy hónapja, erre a célra igazából csak előző hétvégén tudtam kipróbálni. 10 óra folyamatos track-követés után merült 50%-ot, amit én megfelelő aránynak tartok. A track kiválóan követhető az always-on kijelzőn; ha éppen elkeveredtem, "letértem" az útról, akkor egy idő után (100 m kb.) mindig rezgett, hogy vmi nem stimmel. Teljesen más élmény úgy menni, hogy nem feltétlenül kell térképet, leírást nézni, csak rá kell pillantani a csuklóra, hogy mi a helyzet. Azt vettem még észre, hogy ha zárt térben elveszítette a jelet, aztán később megtalálta, a két pontot úgy kötötte össze, hogy ott (mondjuk) 20-30 km/h-s sebességgel közlekedtem. (Nyilván nem.) Ez a maximális sebességnél kiválóan látszik.

Stern des Südens!

(#3650) szarvi


szarvi
csendes újonc

Sziasztok
Most futottam először hosszabbat és valami furcsaságot tapasztaltam. Futás végén leallitottam 6,5 km-et mert. Majd mikor vissza néztem az órán és a telefonomon is csak 6,02ot. Pedig még a térképen is látszik hogy már messze vagyok a 6-os km-ettől. Ötletek? valami rossz beállítás?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.