Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) kirusz1 válasza Dwatti (#3900) üzenetére


kirusz1
őstag

Pedig beadja hogy frissitsem de lefagy erroral

(#3902) snakebait válasza kirusz1 (#3899) üzenetére


snakebait
senior tag

Miért? Van frissítés? :Y Nekem gyári rom van, semmi mókolás, de frissítés sincs.Azt mondja ez a legfrissebb. Romom 2.8.3.0

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3903) Dwatti válasza kirusz1 (#3901) üzenetére


Dwatti
addikt

Mert neked "wos" 2.6.4.2 van de az nem " gyári " ha jól emlékszem lelehet tiltani az értesítést.
Majd ha lesz "magyar" rom frissebb akkor azt megint manuálisan kell felrakni.
Amazfit fb csoportban mintha láttam volna hogy már készül .

[ Szerkesztve ]

(#3904) Dwatti válasza Dwatti (#3903) üzenetére


Dwatti
addikt

(#3905) lfarkas válasza Dwatti (#3889) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:((( :W :(

(#3906) kirusz1 válasza Dwatti (#3904) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a linket.Akkor a fözött romoknál nem megy a frissités? :R

(#3907) Dwatti válasza kirusz1 (#3906) üzenetére


Dwatti
addikt

Anno nekem sem ment, valószínűleg nem csatlakozik a szerverhez.

(#3908) doongoo válasza kirusz1 (#3906) üzenetére


doongoo
addikt

Főzött romnál az OTA nem működik, csak a számítógépről frissítés

(#3909) kirusz1 válasza doongoo (#3908) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi.megoldodott Dwatti linkelte nekem a legfrissebb romot ami fent van már

(#3910) vlesi69 válasza Dwatti (#3894) üzenetére


vlesi69
senior tag

Már egyszer leírtam itt a fórumba, az ilyen szerkezetek mint ez is csak kb a pulzusmérés.

(#3911) gidano


gidano
tag

AmazDigitalWhite - HU ÚJ!

Magyar nyelvű, színes digitális számlap Amazfit órákhoz

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3912) espista


espista
senior tag

Az mitől lehet, hogy feltelepítek bármilyen óra számlapot apk formában a Huami Amazfit Tool-lal és 8 óra alatt teljesen lemeríti az órámat?

Romani ite domum!

(#3913) vanye válasza espista (#3912) üzenetére


vanye
senior tag

Az ilyenek miatt óvakodtam bármikor is APK-watchface-t felrakni az órára... Valszeg az a válasz erre, hogy az eszköz nem erre lett kitalálva. Az APK (Android Package Kit) tkp. egy app, egy futtatható program, szal ilyen megközelítésből ne csodálkozz, ha intenzíven meríti a telefon akkuját.

Stern des Südens!

(#3914) gidano


gidano
tag

Ne tömjétek hülyeségekkel egymás fejét... :Y :W

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3915) gidano


gidano
tag

Amazfit Watch - HU Frissítés!

CN.2.6.10 és 2.6.10.2-play

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3916) vanye válasza gidano (#3914) üzenetére


vanye
senior tag

amazfitwatchfaces.com:
"First of all we would recommend not to install too many APKs on one watch.
Just choose couple of them (I'd recommend max.5) you really use and install just them.
Uninstall all others (not used) APKs!"

Az órámra jóval több, mint 5 db WFZ-számlap lett felrakva, mégsem merül le indokolatlanul hamar. Felteszem, az APK-fájlok esetében nem passzióból tüntették fel a fenti oldalon az itt is olvasható disclaimert.
De álljon itt egy másik disclaimer, egy másik weboldalról:
"IMPORTANT NOTE: Do not install too many APK files on your watch for it might make the interface sluggish."
Nem állítom, hogy egyetlen APK-számlaptól máris a Mariana-árokig merül majd az óra, de engem ezek az intelmek a továbbiakban is távolt fognak tartani a telepítgetéses módszertől.

Stern des Südens!

(#3917) snakebait


snakebait
senior tag

Nálam legalább 6 apk WF fent van, ha nem több és számtalan wfz is és ha nincs bekapcsolva a másodperc mutató akkor elmegy 5-6 napot. Másodperc mutatóval is 3 nap. Egy éves az óra.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3918) Dwatti válasza espista (#3912) üzenetére


Dwatti
addikt

Némelyik apk tényleg jobban merítette az órát ezt én is tapasztaltam. Ezért mindig egyenként raktam fel pár napig tesztelve és max 2-3 volt fent.

Most már nem nagyon lesz ilyen gondom a Garminnal mivel alig pár tucat használható számlap van hozzá .

[ Szerkesztve ]

(#3919) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, töltőt külön lehet hozzá kapni itthon valahol?

(#3920) vlesi69 válasza porkiy (#3919) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem tudok róla de bármilyen telefon töltővel lehet tölteni.

(#3921) doongoo válasza vlesi69 (#3920) üzenetére


doongoo
addikt

szerintem a bölcsőre gondolhatott inkább...

(#3922) porkiy válasza doongoo (#3921) üzenetére


porkiy
aktív tag

Igen, arra, és már találtam is.

(#3923) vlesi69 válasza porkiy (#3922) üzenetére


vlesi69
senior tag

Eltörted az előzőt? Én is nagyon vigyázok rá mikor leszedem mert szerintem elég kemény rideg és félek hogy eltörik. Hol sikerült venni?

(#3924) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Vasárnap óta nem akarja szinkronizálni a Stava-ra az aktivitásokat. Másnál is csinálja???

noob... rooter... geek

(#3925) Dwatti válasza kakukkmarci (#3924) üzenetére


Dwatti
addikt

Strava- szinkron más típusú óráknál is állt. Szerintem csak Strava szerver hiba. Most már nálam jó. (Garmin )

[ Szerkesztve ]

(#3926) kakukkmarci válasza Dwatti (#3925) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Köszönöm! Ma le is ellenőrzöm.

noob... rooter... geek

(#3927) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Amazefit tud "viselés érzékelést"? Mintha a Mifitben lett volna ilyen funkció.
Azt szeretném megoldani, hogy lemémítsa a telefont ha felveszem az órát, de az hogy BTn kapcsolódva van-e önmagában nem elég, mert megesik, hogy egymás mellett hevernek az asztalon, akkor aztán hiába rezegnek.

(#3928) kakukkmarci válasza Dwatti (#3925) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Valóban az lehetett. Vissza is állt.
Köszi

noob... rooter... geek

(#3929) shanya83


shanya83
tag

(#3930) Vyndree


Vyndree
őstag

Sziasztok,
a mai naptól Amazfit Pace tulajdonosa lettem, és rögtön az első ami meglepett, hogy nagyon halvány a kijelzője. A beállításban megtaláltam az autó, off, 1,2,3,4,5 -öt, de nem vagyok vele kibékülve. Tudom hogy napsütésben (majd biztos) jól látszik (azóta esik az eső), meg világítással sötétben is biztos jó, de köztes viszonyok között nekem nagyon halvány. A 3eFt-os kínai órámnak a szintjét hozná fényerőben, akkor nagyon boldog lennék. :)
Van rá valami megoldás, vagy meg kell szokni?

(#3931) Dwatti válasza Vyndree (#3930) üzenetére


Dwatti
addikt

Sajnos ez van meg kell szokni
Egy más ár kategóriás garmin transzflektív kijelző is csak annyival jobb mintha lenne egy 6-os szint is a Pacen.
Ez ilyen a hosszabb üzemidő végett, a jobb háttér világításhoz amoled vagy oled kijelző kell.

[ Szerkesztve ]

(#3932) Vyndree válasza Dwatti (#3931) üzenetére


Vyndree
őstag

Akkor a 3 ezer forintos kínainak miért van rendes fényereje?

(#3933) Dwatti válasza Vyndree (#3932) üzenetére


Dwatti
addikt

Transzflektív kijelző és van 7-14 nap üzemideje folyamatos pulzusmérés mellett ?

Én sem értem egyébként miért nem raknak erősebb "ledet" bele háttér világításnak . ha valaki több fényt akar akkor üzemidő romlására állítgatja :)

[ Szerkesztve ]

(#3934) turbulencia8 válasza Vyndree (#3932) üzenetére


turbulencia8
őstag

Hanald a feher, analog hatlapot.

(#3935) Vyndree válasza Dwatti (#3933) üzenetére


Vyndree
őstag

A kijelzőről volt szó nem az akkurol és a készenléti időről. Valamit valamiért. Folyamatos pulzus meréssel itt 3-4 napos üzemidőket olvasok a Pace-ra. 3 napot az is bír pedig nagyon alsó kategóriás. Háttérvilágítás nélkül viszont fekete a kijelzője, nem vízálló, pulzus mérése felejtő, és még hosszan sorolhatnám az S9 hátrányait.

Apropó, ez mennyire vízálló? Zuhany, fürdés, úszás még belefér? Sós es termál vizbe egyértelmű hogy nem viszem.

(#3936) Dwatti válasza Vyndree (#3935) üzenetére


Dwatti
addikt

Zuhany, kézmosás még belefér, uszást kerüld, max medencébe merülés kis ideig.Sós és a termálvizet kerüld.
Kijelző fényerőre visszatérve valószínű hogy a nagyobb fényerő pulzusmérésel együtt hamar lemerítené az ezért alacsony. De mint írtam ez más hasonló órán is ilyen. Nagyobb akksival lehetne jobb fényerő is de akkor meg az óra mérete is nagyobb lenne. Ez igy egy hordható sportos óra némi kompromisszumal.

[ Szerkesztve ]

(#3937) Vyndree válasza Dwatti (#3936) üzenetére


Vyndree
őstag

Azt olvastam, hogy vízálló, de nem búvár óra.

Létezik lista valahol, hogy milyen app van hozzá (Pace)? Amaz Watch amit használok, de sokan ajánlják mellé az AmazMod-ot "finomhangolásra" buherálásra és egyedi skin beillesztésre. Esetleg még valami hasznos, vagy egy olyan link létezik, ahol ezek össze vannak szedve?

(#3938) Dwatti válasza Vyndree (#3937) üzenetére


Dwatti
addikt

Itt nézz körül. Sympda blog

(#3939) gidano


gidano
tag

Amazfit Watch - HU

Frissítés: CN.2.6.12 és 2.6.10.6-play
Amazfit Pace, Stratos, Verge okosórák androidos alkalmazása

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3940) Vyndree válasza gidano (#3939) üzenetére


Vyndree
őstag

Lehet buta kérdés meg biztos volt már, de ez mitől jobb mint a "gyári" Amazfit Watch, illetve mi a különbség a CN.2.6.12 és 2.6.10.6-play között?

(#3941) Dwatti válasza Vyndree (#3940) üzenetére


Dwatti
addikt

Magyar nyelvet tartalmaz.
Cn > kínai alapú rom - hoz ( ha jól emlékszem van benne némi extra (PL : Amazfit fórum elérés,, WeChat számlap market, több sport tevékenység menü stb
Play > pedig a gyári play áruházas.

(#3942) Vyndree válasza Dwatti (#3941) üzenetére


Vyndree
őstag

Értem, köszönöm, akkor marad a gyári. :)

(#3943) Aliendej


Aliendej
tag

Hali,
találok valami telepítési útmutatót, hogyan tegyek fel saját számlapot?
Olvastam valahol, hogy a letöltött "wfz" fájlokat bemásolom egy mappába és kész, de hol találok ilyen fájlokat?
Tegyük fel szeretném ezt feltenni:
Digital Royal White - modded HU
Magyar, ékezetes, fehér alapú digitális számlap Amazfit órákhoz

de csak apk van hozzá, az apkinstaller pedig nem fut nálam. Ehhez a számlaphoz létezik wfz fájl amit bemásolok a mappába és tudom használni?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#3944) Dwatti válasza Aliendej (#3943) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit toll alkalmazást rakd fel apk telepítéshez
Számlapokat meg itt találsz

(#3945) vlesi69 válasza Dwatti (#3944) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ezt én is köszönöm, ezt még nem ismertem de körbe nézek köztük. :R

(#3946) Dwatti válasza Aliendej (#3943) üzenetére


Dwatti
addikt

A letöltött wfz -fájlt csak be kell másolnod a egy "általad" az óra tárhelyén létrehozott
WatchFace mappába. APK-t meg telepíteni kell Amazfit tool vagy apk installer progival

(#3947) Vyndree


Vyndree
őstag

Létezik olyan webes felület, ahol az Amazfit watch, vagy a Mi Fit teljesítményeket meg tudom nézni?
Tehát a mért adatokat nem mobilon akarom visszanézni, hanem asztali gépen, weben, böngészővel. Olyasmi webes adatkezelő oldalra gondolok, mint a Garminnak a Connect.

(#3948) Dwatti válasza Vyndree (#3947) üzenetére


Dwatti
addikt

A Strava a sport adatokat, mutatja pc felületen is. (térkép, távolság, ütem, kalória, magasságot és a pulzust is) De csak a strava mobil ap telepítés utáni tevékenység jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#3949) Martin Eden


Martin Eden
tag

Reggel 7-kor frissítettem az órát 2.8.4.0-re, azóta 12 óra folyamatos Bluetooth kapcsolattal 3%-ot merült. Remélem nem csak valami placebo, mert pont az elmúlt egy-két hét alatt nálam csinált drasztikus merüléseket az óra, megint kellett bűvészkedjek a repülő mód ki-be + paceon app-pal.

(#3950) Vyndree válasza Dwatti (#3948) üzenetére


Vyndree
őstag

Kérte, hogy tegyek fel a már meglévő alkalmazás mellé még egy appot plusz a Strava-t, de a így sem látja a Pace-t, úgyhogy 3 perc után le is töröltem a regisztrációm. Három alkalmazás kéne, de úgy se látja, felejtő.
Azért köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.