Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) kkdesign válasza snakebait (#2100) üzenetére


kkdesign
senior tag

amit linkeltél, töltsd le.

a Wfz kiterjesztést írd át zipre. ha ez megvan lépj bele és benne lesz a képfájl :)

(#2102) snakebait válasza kkdesign (#2101) üzenetére


snakebait
senior tag

Nagyon hálás vagyok a segítségedért :R Sikerült így egyedi számlapot kreálni. :C Köszönöm!

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2103) kkdesign válasza snakebait (#2102) üzenetére


kkdesign
senior tag

Örülök, hogy sikerült! :) szívesen :) :)

(#2104) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Urak!
A kis ikonok között a pici áthúzott téglalap mit jelöl? (Ha láma a kérdésem nem mosolyog:-)

Más: A BT Ikon gyárilag hiányzik?
Továbbá: a bekapcsolt BT fogadhat fájl-okat?
Wi-fi -vel milyen müveleteket végezhetünk?

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#2105) Dwatti válasza lfarkas (#2104) üzenetére


Dwatti
addikt

Az áthúzott téglalap akkor jelenik meg mikor nem csatlakozik az órához. Azt hiszem ha egy fájl kezelőt feltelepítesz akkor lehet BT alatt fájlt másolni. Wi-Fi adatfeltöltés és rendszer frissítéshez használható.
BT ikon külön nincs.

(#2106) Dwatti válasza Dwatti (#2105) üzenetére


Dwatti
addikt

Az áthúzott téglalap akkor jelenik meg mikor a telefon nem csatlakozik az órához.

(#2107) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok Tulajok!

Nagyon elgondolkodtam az általatok már régóta használt órán. Elolvsatam 1-2 tesztet, és visszaolvastam a fórumban is. Kérdezném, hogy mind az órán, mind a telefonon lévő szoftverfrissítéseknek köszönhetően megjavultak a szoftveres gondok? Több tesztben olvastam, hogy lassú és az az Achilles sarka az órának. Érdekelne még az is, hogy mennyire vízálló? Nem találtam egyértelmű válaszokat. Lehet vele úszni? Mennyi ideig bírja a vizet? Mivel élőben nem láttam még sehol, kinek hogy tetszik az óra? Bár ez szubjektív dolog.
Köszönöm előre is!

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2108) Ubi válasza Ubi (#2107) üzenetére


Ubi
tag

A kijelző milyen? Azt látom, hogy napsütésben nagyon jó. De félhomályban, este? Be kel kapcsolni a háttér világítást? Kézmozdulatkor is feléled az óra?

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2109) Dwatti válasza Ubi (#2108) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia !
- Kijelző napsütésben jó , félhomályban is látszódik. Este vagy sötétebb beltérben már kell a háttér világítás - de az csak megfelelő (lehetne jobb is de az az üzemidő kárára menne ) 5 fényerősség van.
- Kézmozdulat kijelző bekapcsolásra belehet állítani
(kb 10-böl 7 a működési arány )
- Szoftveresen már több frissítés volt kezdeti hiányosságokon sokat javítottak. (mire gondoltál konkrétan ?)
- Szerintem nem lassú a szoftver. Watch face- óra számlapot is lehet már hozzá adni (több ezer van )
- Vízálló, de tartósan vízbe merülni vagy úszni nem ajánlott ! Terepfutó versenyen vizesárkot vagy kisebb távot átúszni lehet.

Bármilyen más hiányossága is van az órának ár/értékben még mindig jó ! Szerintem jól is néz ki mert letisztult forma.
Én vásárlás előtt garmin és suunto órákban gondolkodtam. Eddig nem bántam meg hogy az Amazfit Space-t választottam. Véleményem szerint inkább sportos mint okos óra - de számomra ez volt a szempont is.

[ Szerkesztve ]

(#2110) Ubi válasza Dwatti (#2109) üzenetére


Ubi
tag

A rendeljkinait.hu-un olvastam: " A kavarás az angol és a kínai nyelvvel sem tesz jót a megítélésnek. Az pedig, hogy nem lehet átállítani a mért értékeket SI mértékegységekre, egyenesen nevetséges. Azt sem nagyon értem, hogy az angol verzióval miért nem képes a Mi Fit és az Amazfit normálisan működni. Pedig milyen jó lenne visszanézni a több héten át tartó fejlődésünket egy szép webes felületen, ahová kiexportáltuk az adatainkat."

Ezekre gondoltam elsősorban és az érintés reagálására.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál a sok kérdésemre! :R

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2111) Macika66 válasza Ubi (#2110) üzenetére


Macika66
addikt

Nem tudom, hogy aki az idézett mondatokat leírta, az látott-e saját kezében Amazfit Pace órát.
Az enyémet a dobozból kivéve azonnal át lehetett állítani km-re és 24 órásra.
És ez tavaly nyáron volt.

Az érintést meg kell szokni, nem annyira reszponzív, mint egy mobiltelefon, de én ennek az okát abban látom, hogy azért nem annyira érzékeny, hogy ne élesítse magát minden véletlen érintésre.

(#2112) Dwatti válasza Ubi (#2110) üzenetére


Dwatti
addikt

A kavarás az angol és a kínai nyelvvel szerintem az első piacra dobott English verzióval fordulhatott elő. Ez már a múlté. A nemzetközi verzióval nincs gond, mértékegységet átlehet állítani. Mi Fit Spacefield rommal müködik. nekem megfelel az amazfit watch program vagy a Strava szinkronizálás.

(#2113) cbatesz válasza Dwatti (#2112) üzenetére


cbatesz
tag

Nekem is tökéletes a szinkron mindkettőn üzemidő is nagyon jó szerintem

[ Szerkesztve ]

(#2114) Ubi válasza Dwatti (#2112) üzenetére


Ubi
tag

Köszönöm nektek a segítséget! Akkor ezek szerint semmi gond nincs vele. :C :R :DD

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2115) lfarkas válasza Dwatti (#2106) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm Uram ! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#2116) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Urak!
Korábban szó volt a napközbeni alvásfigyelésről. Mint tudjuk a mi kütyünkből kihagyták ezt a szolgáltatást, pedig némelyek életvitelében ez hasznos program.
Amennyiben a fórumtársak között van olyan aki megfelelő nyelvtudással a gyártó és az XDA felé is jelezné és kérné ezt az opciót, akkor biztos vagyok abban, ha ez teljesül akkor mindenki örömmel használná. Honor band 3 ban megvolt és remek "képet" adott az alvásminőségről a nap 24 órájában. Mély, könnyű és REM alvásról is !!!
Akit érdekel: https://hu.wikipedia.org/wiki/Rapid_Eye_Movement[link]

(#2117) Macika66 válasza lfarkas (#2116) üzenetére


Macika66
addikt

Érdekes ez.
Ha reggel 6-kor érek haza, és 6 után alszom el, akkor már nem kezeli alvásnak az alvást.

De ha éjjel kettőkor alszom el és sikerül délig aludni, akkor simán méri végig.

(#2118) lfarkas válasza Macika66 (#2117) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia. Valoban fura. Laikuskent ugy érzem nem lenne ördögtől való a program atírása!

(#2119) BaginZe


BaginZe
tag

Sziasztok! Potszijra van ajánlott beszerzési forrás?

(#2120) kakukkmarci válasza BaginZe (#2119) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Kínából én már sokfélét vettem, pl.ez vált be a legjobban.

noob... rooter... geek

(#2121) Ubi válasza BaginZe (#2119) üzenetére


Ubi
tag

Én innen rendeltem: [link]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2122) INGJOKE válasza kakukkmarci (#2120) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én is rendeltem ilyet az aliról, de csak részben vagyok vele megelégedve. Rohadt nehéz felvenni és még a szőrt is tépi a kezemen, mikor felveszem. Időnként kicsúszik alóla a szíj és vissza kell igazítani és sportolásnál sem mindig elég szoros és így írja a mérés pontosságát... ez mondjuk nem csúszik ki a bebújtatóból. Gondolkozok már rajta, hogy visszacseréljem a régire, csak lusta vagyok... :DD

(#2123) Ubi


Ubi
tag

Megjött az új órám, nagyon tetszik. De egy dolgot nem találok. Hol lehet a lépésszámlálót állítani? Gondolom ott lehet kikapcsolni az ulesre való figyelmeztetést is. Jol gondolom?

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2124) Ubi válasza Ubi (#2123) üzenetére


Ubi
tag

Közben megtaláltam. :))

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2125) Dwatti


Dwatti
addikt

Amazfit Pace & Stratos számlapok HU v. @gidano-nak köszönhetően elérhető !

apk verziót (képen a számlap) az APK Installer for PC - HU -val a legegyszerűbb feltelepíteni !

[ Szerkesztve ]

(#2126) lfarkas válasza Dwatti (#2125) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönjük !
Én csak letöltöm és bemásolom a WF mappába!

(#2127) Dwatti válasza lfarkas (#2126) üzenetére


Dwatti
addikt

A képen ami van Seven számlap egyenlőre csak apk verzióval elérhető !

[ Szerkesztve ]

(#2128) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Ideteszek néhány képet. Ki milyen infót tud róluk?

(#2129) Dwatti válasza lfarkas (#2128) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem ha bekapcsolod akkor a szívmonitorozást (optikai pulzusmérés) adatait továbbítja a Huami labornak ,gondolom fejlesztés céljából .

(#2130) lfarkas válasza Dwatti (#2129) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszi ! Van még. Signal strengh. Rápötyy, start, majd kiírja fail.

[ Szerkesztve ]

(#2131) Dwatti válasza lfarkas (#2130) üzenetére


Dwatti
addikt

Telefonnal kapcsolatban van ? Szerintem ez BT teszt - óra és a telefon között.

(#2132) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!
Másfél hete van 2 db Amazfit Pace(Eustockos).
2 Xiaomi telóval használjuk, teljes megelégedéssel.
Viszont az egyikre pár nap után nem jönnek meg az értesítések.
Teljesen azonosak a beállítások a két telefonon és órán is.
Az imént töröltem és újra telepítettem Z Amazfit Appot, meg az órán is csinálnám egy Factory resetet.
Engedély megvan az értesítés hozzáféréséhez.
Mi nem veszek észre?

Szinkron része jól működik, lépés, alvás szív megjelenik az appban.

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2133) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Megjött az első alis amazfit is minden ok simán átjött a vámon. A másik is már hazai feldolgozásnál jár. A feleségem végeredményképen egy Lemfo K88h-t választott nem tudom milyen lesz ha megjön akkor megszadizom kicsit és kiderül. :DD

(#2134) Dwatti válasza Biluxzsolt (#2132) üzenetére


Dwatti
addikt

Értesítés beállításnál nem kapcsoltad ki véletlenül a push notification - t?

(#2135) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok. Feltelepítettem a naptár progit. Sajnos nem követi a napok múlását és a napok nevei haloványak. Tudtok vmi-t amit én nem ezzel kapcsolatban? üdv.

(#2136) Biluxzsolt válasza Dwatti (#2134) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Az be van kapcsolva. Amikor a teszteket végig nyomkodom, mindegyikre reagál csak a bejövő hívasra nem.
Estére megcserélem a két óra és a telefont. Kíváncsi vagyok, hogy most az óra szivat vagy a teló.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2137) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Nahát ez érdekes. Az óra a másik telefonnal tökéletesen működik. A Note 4-en ezért csináltam ez gyári visszaállítást,de ugyan úgy nem működik.
Mit tudok még csinálni?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2138) INGJOKE válasza Biluxzsolt (#2137) üzenetére


INGJOKE
veterán

Dobd ki a samsungot? :DDD :DDD :DD :DD :DD

(#2139) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Megint előjött a hiba, hogy ha radugom gépre az órát, nem ismeri fel mint tárhely így nem tudok watchfacet ratolteni.
Win 10 64bit.
Mi a probléma??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2140) Dwatti válasza Biluxzsolt (#2137) üzenetére


Dwatti
addikt

Lehet valami Samsung biztonsági beállítás hogy 3.fél használhassa az értesítéseket ,telefonkönyvet stb

(#2141) Dwatti válasza mediumgecso (#2139) üzenetére


Dwatti
addikt

" megint előjött a hiba " hogyan oldódott meg régebben ?
esetleg Óra ki és bekapcs ? Vagy pucold meg az érintkezőket.

[ Szerkesztve ]

(#2142) mediumgecso válasza Dwatti (#2141) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen, be-kikapcs és reset sem oldotta meg, érintkező pucolást még nem próbáltam, holnap kipróbálom ezt is...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2143) kicsi007 válasza mediumgecso (#2142) üzenetére


kicsi007
tag

Próbáld meg, hogy addig nyomod bekapcsolt állapotban a gombot (kb.10 másodperc), amíg újra nem indul az óra. Nekem ez segített!

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#2144) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Vagy még másik USB port.

(#2145) mediumgecso válasza kicsi007 (#2143) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi a tippet, kipróbálom ;-)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2146) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Használja vki az órát Ios-szel? Van rá amazfit program?
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2147) INGJOKE válasza mediumgecso (#2146) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen, igen

(#2148) mediumgecso válasza INGJOKE (#2147) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi ;-)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2149) BaginZe válasza mediumgecso (#2142) üzenetére


BaginZe
tag

Másik kábellel nekem nem ment, úgyhogy elővettem inkább a gyári kábelét, és azzal egyből felismerte.

(#2150) mediumgecso válasza BaginZe (#2149) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én csak a gyári kábelét használom, mást nem is szoktam, de így nem ismerte fel

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.