Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Konkrétan Marek Zima-Analog Elegance számlapját tettem fel és a megjegyzésnél azt írja : A másodpercek a rendszer beállításai szerint jelennek meg! Ezt a beállítást hol találom? Mert volt máskor olyan analóg számlap aminél nem kellett semmit állítani és csukló mozdulatra megjelent a másodperc mutató. Nem világított a számlap, csak sötéten a másodperc mutató jelent meg. Ennél is állítólag valami ilyesmi lenne, csak ugye azt írja rendszer beállításai szerint. Nálam csak akkor jelenik meg ha kétszer megkoppintom vagy gombot megnyomom. Viszont így világít is :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3502) Dwatti válasza snakebait (#3501) üzenetére


Dwatti
addikt

Beállítások > common - görgeted lefele és watch face > seconds hand > on

(#3503) snakebait válasza Dwatti (#3502) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm :R Láttam azt a menüpontot, hogy watchface, de bele sem mentem, mondom ott biztos csak számlapok között lehet váltogatni :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3504) martina79 válasza #99499520 (#3500) üzenetére


martina79
tag

Köszi , akkor inkább engedjem el a zenét , a kerámiát és az egyediséget és vegyek egy Bip-et ?! Az is szóba jöhet 😉

(#3506) turbulencia8 válasza #99499520 (#3505) üzenetére


turbulencia8
őstag

En az ertesitesekhez en nem engedtem hozzaferest az Amazfit appnak. Ez elvegre egy kinai cucc, es a blackberry is egybol kritikus biztonsagi resre figyelmeztetett, valamint igy is kvazi ismeretlen felhobe szinkronizalja a cuccokat az orarol. A hivasokat latom rajta, ha valakinek surgos a dolog, ugyis hiv, es legfeljebb kimegyek a megbeszelesrol.
Cserebe igy stabil egy het az uzemido, es nem szivok a bugos ertesitesekkel, en azokat ugyis utalnam egy orarol olvasni.

(#3508) Dwatti


Dwatti
addikt

Leírás mi a teendő a barométer , magasság, lépcsőzés mérés hiba esetén.
Igazából semmi új mint amit már kibeszéltünk....

(#3509) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Nálam minden működik: DE a pulzusmérés többször valótlan magas értéket mutat séta, bringázás (sík terepek) közben. Nyugalmi - otthoni tesz-vesz- helyzetben valós értékeket látok, de vannak hiányos 2-3 percek. Tudom legyen szorosabb a csuklómon ... ennél szorosabb már nem lehet!

(#3510) Dwatti válasza lfarkas (#3509) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem nem túl szoros., néha még csúszkál is a csuklómon. Ritkán van kiugróan magas vagy alacsony mérés.
Én most megvagyok elégedve az órával.

[ Szerkesztve ]

(#3511) StLui válasza lfarkas (#3509) üzenetére


StLui
veterán

Nekem is elejétől fogva irreális eredményeket mutat a pulzusmérés sport közben, 180 és fölötte, közben még a levegőt sem kell kapkodnom, szerintem erre a célra csak mellkaspánt használható, ha valós értékeket szeretnél. Mértem is párhozamosan amikor futópadoztam több alkalommal, 30-40-nel többet mutatott a mellkaspántos mérésnél.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3512) lfarkas válasza StLui (#3511) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szintén, ugyanez ! :-(

(#3513) StLui válasza lfarkas (#3512) üzenetére


StLui
veterán

Ez nem az óra hibája, hanem ott nem lehet pontosan mérni, olyan mint a csuklós vérnyomás mérés, de mégis találkoztam már olyannal is a háziorvosnál

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3514) kakukkmarci válasza Dwatti (#3498) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Még nem érkezett meg...
Pedig nagyon várom, a MiFit miatt. Régebben sokat küzdöttem vele, de nem sikerült összehozni.
Vicces, mikor 150- 200 km-t letekerek, elég komoly edzésmunkával és a zokosmérleg azt mondja, hogy az alapvető anyagcsere nem érte el a célt... :D

noob... rooter... geek

(#3515) vallas


vallas
senior tag

Hali,

Van valami tipp arra ,ha nem akarja kiexportálni a gpx fájlba az edzést?

Elkezdi, és csak csinálja, csinálja...

A szombati futást még kiexportálta, a hétfőit már nem, meg a mait sem....

töröltem pár tavalyi kiexportált fájlt, de van az órán bőven hely...

újraindítás meg volt...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3516) kefearman válasza kakukkmarci (#3514) üzenetére


kefearman
tag

nekem sem jött még meg, pedig van hogy naponta 3x is lekérdezem :D

(#3517) Dwatti


Dwatti
addikt

Szeptember 17-én a Xiaomi almárkája, a Huami új termékeket fog bemutatni.
Amit eddig tudunk :
Amazfit X. Új okos óra, fejeltebb optikai érzékelő, kibővített szív monitorozás, felismerni az egészségügyi problémákat, mikrofon....
A Pace-hoz hasonlító design
Stratosnál drágább ár > 240 dollár környékén

[ Szerkesztve ]

(#3518) Dwatti


Dwatti
addikt

(#3519) kisgerely


kisgerely
csendes tag

HAli

Előre is bocsánat, mert ha nem lennék lusta és az első sikertelen próbálkozás után nem adtam volna fel, szóval

gpx fájlok lementését valaki linkelné, hogy honnan tudom letölteni - a programot- és azt hogyan használni.

utólag is bocsánat

(#3520) kisgerely válasza kisgerely (#3519) üzenetére


kisgerely
csendes tag

Előbb kérdeztem, mint kellett volna, megvan megoldódott, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#3521) Dwatti válasza kisgerely (#3520) üzenetére


Dwatti
addikt

Először az órára mented > exportálod a gpxdata mappába , majd kimásolod > Pc-n térkép alkalmazással megnyitod. Pl Google map / earth vagy GPX Viewer

[ Szerkesztve ]

(#3522) vlesi69


vlesi69
senior tag

Megosztom a tapasztalatomat veletek. Júliusban töltöttem fel az órát utoljára, azóta nem sokat 5 napot átlag napi 20 kilométert tekertem, végig mértem az órával, gps, bluetooth kapcsolat, fejhallgatóról ment a zene, és az óra meg mindig 35% a töltöttsége, /amúgy ki van az óra kapcsolva ha nem használom/. Teljesen hibamentes, mindent mér, a magasságot is, hibamentes a szinkronizálás is.

(#3523) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nos próbáltam finoman szétszedni az órát....képtelenség (nem tudom a videókban, hogy sikerült nekik). Nagyon össze van rakva, így viszont nem tudom megszűntetni a feltételezett oxidáció miatti merülést. Kuka!
Vicc, fél évet bírt.
Talán egy bátrabb vállalkozónak kellene eladnom, aki szétmeri berhelni komolyabban...sajnos ne vagyok ennyire barbár.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3525) F.B.I. válasza #99499520 (#3524) üzenetére


F.B.I.
veterán

Volt hajszárító, szike, minden (Xiaomi telefont már szedtem szét egy párat) de ez az istennek nem adja. Egyszerűen nem megy be a penge, annyira erős a ragasztó a két réteg között, hogy sehova nem tudod tolni, konkrétan , valamelyik félen elcsúszik. Nem akarom összekarcolni a készüléket (de ugye így meg nem fog működni, úgyhogy mindegy). :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3527) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nalam ma erkezett meg 2.8.1-es rom. :)
Eleg tisztessegesen nyomjak a frissiteseket a Pace-re, tobb update johetett erre, mint a Samsung orakra osszesen.

[ Szerkesztve ]

(#3529) turbulencia8 válasza #99499520 (#3528) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lehet, de nekem nem feltunoek a bugok. Viszont tetszik ez a sok frissites.

(#3530) snakebait


snakebait
senior tag

Nekem is épp az előbb jött a frissítés. Semmi különöset nem veszek észre eddig. Lehet ezután sem, mivel alig használom ki az óra adta rengeteg lehetőséget. Hacsak egyszer valami nagyon szembetűnő bug vagy rendellenesség nem jelentkezik.
Nálam megmaradt minden az órán, WF-ek is, beállítások. FR-t nem nyomtam míg mindent rendben találok.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3531) kakukkmarci válasza #99499520 (#3479) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Sajnos nem tudom párosítani még a 2.8.1.0 ROM-mal sem a MiFit-hez. Neked hogyan sikerült?

noob... rooter... geek

(#3533) kakukkmarci válasza #99499520 (#3532) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Oké, megnézem. Köszi!!!

noob... rooter... geek

(#3534) Dwatti válasza kakukkmarci (#3531) üzenetére


Dwatti
addikt

Mind 2 app MI fiók legyen.

(#3535) vallas válasza vallas (#3515) üzenetére


vallas
senior tag

Hála isten a 2.8.1-s frissítéssel megjavult a gpx fájlok ki exportálása, pedig már majdnem resetet nyomtam... :))

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3536) wayne1


wayne1
senior tag

Én közben meg váltottam. Visszavittem a Pace-t és vettem egy Bip-et. Üzemidőben már most látom a változást. Nagyon örülök neki, hogy a Mi Band-hez használt appnak ehhez is van megfelelője (Tools & Amazfit) és nagyon sok mindent testreszabhatok. Valamint ez a retro kinézet a fiatalkoromra emlékeztet és nagyon bejön :D

(#3537) gidano


gidano
tag

Analog Elegance White - HU

Magyar nyelvű fehér-fekete analóg számlap Amazfit órákhoz

Letöltés: SymPDA

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3538) F.B.I. válasza gidano (#3537) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz a munkádat, jó lenne ha az órám is működne, már raknám is fel. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3539) snakebait


snakebait
senior tag

Azt vettem észre, hogy az utolsó frissítés óta 2.8.1.0 a gidano által magyarosított Amazfit Watch-al nem akar az óra szinkronizálni. Vagyis az appban mutatja, hogy szinkronizál, kiírja szinkron OK, de nem mennek át az adatok. Play árúházból letöltött angol nyelvű appal semmi gond, azzal a szinkron OK. Visszateszem a magyarítottat, nem mennek át az adatok az óráról. Az órán ott vannak, csak telefonra nem szinkronizálja. Megint árúházi app fel, mindjárt átmennek az adatok. Nem értem. Órán volt most hirtelen pár FR, de nem segít. Fenthagyom egyenlőre az Angol Amazfit Watch - ot.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3540) Dwatti válasza snakebait (#3539) üzenetére


Dwatti
addikt

Csak a legfrissebb watch app jó hozzá. Magyarosított még nem frissült.

(#3541) gidano válasza Dwatti (#3540) üzenetére


gidano
tag

Ránézek a napokban! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3542) gidano


gidano
tag

Analog Elegance White - HU

Ezt már én követtem el - ha valakinek jobban bejön fekete óra és perc mutatókkal!

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3543) Dwatti válasza gidano (#3541) üzenetére


Dwatti
addikt

Köszönjük 👍

(#3544) gidano válasza Dwatti (#3543) üzenetére


gidano
tag

Erről van szó? Amazfit.Watch.v2.5.2.1-play-HU.gidano.apk (27.3 MB) PACE, Stratos, kínai ROM, stabil kiadás

Vagy erről: Amazfit.Watch.CN.v2.5.4-HU.gidano.apk (27.3 MB) PACE, Stratos, kínai ROM, stabil kiadás

Melyikkel nem szinkronizál a 2.8.1.0? Play-en jelenleg a 2.5.2.1-play van fent!

[ Szerkesztve ]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3545) snakebait válasza gidano (#3544) üzenetére


snakebait
senior tag

Én a másodikkal az az Amazfit.Watch.CN.v2.5.4-HU.gidano.apk (27.3 MB) PACE, Stratos, kínai ROM, stabil kiadás próbálkoztam,nekem ez volt fent és ezzel nem megy a szinkron. :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3546) gidano válasza snakebait (#3545) üzenetére


gidano
tag

A 2.5.2.1-play ugyanaz, mint a Google Play verzió csak magyar. Azt próbáltad már?

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3547) snakebait válasza gidano (#3546) üzenetére


snakebait
senior tag

Most jutottam oda, kipróbáltam és szinkronizál ez a verzió. Úgyhogy marad ez fenn. Köszönöm :R

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3548) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.5.3.1-HU

Letöltés: SymPDA :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3549) snakebait válasza gidano (#3548) üzenetére


snakebait
senior tag

Kipróbáltam most ezt is és nálam úgy viselkedik mint a 2.5.4 verzió. Vagyis mutatja, hogy szinkronizálja az adatokat az órával, kiírja a szinkronizálás már naprakész, de minden adat marad a régi a telón. Visszatettem a 2.5.2-1 verziót és már nyomta is át az adatokat. :B :F

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3550) vanye


vanye
senior tag

Sziasztok! Hamarosan megjön a Pace-em, ezért aztán érdekelne, hogy a topik teljes átolvasása nélkül hol találok infót arról, hogy jelenleg (majd) milyen szoftvert érdemes feltenni egy angol/global verziós óra mellé droidos telefonra? Illetve hogy van-e vhol egy összefoglaló jellegű oldal/bejegyzés, ami megkönnyíti a beüzemelést?

Stern des Südens!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.