Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) kisgerely válasza kekigyu (#3629) üzenetére


kisgerely
csendes tag

HAli

Jelen. Vagyis nálam is ez van. Magyarított "Digital Royal" számlap készenléti állapotban most is december 25-van. Koppintások után aktív képernyőnél október 25-tehát akkor jó.

Megoldás lett azóta?

[ Szerkesztve ]

(#3652) kisgerely válasza vanye (#3649) üzenetére


kisgerely
csendes tag

Hali.
Trackeléskor érdemes szüneteltetni a mérést beltérben. Egyszer bementem egy vastag falú postára és sorban álltam 15 percet az ablaknál. Emiatt hol talált jelet hol nem. Lett is plusz 2,5 (kétésfél) kilométerem.

Legalább nem izzadtam... :)

(#3653) gidano


gidano
tag

Készül a magyar nyelvű verzió Startos/Pace WOS2 órákra!

Forrás: [link]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3654) kekigyu válasza kisgerely (#3651) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Gidano javitott rajta amikor jeleztem a hibát de nem probaltam ki az övét végül, az eredeti verzioban is lett közben magyar nyelv ( igaz ékezet nélkül ). Az van fent azota is es jol mukodik.

(#3655) vanye válasza kisgerely (#3652) üzenetére


vanye
senior tag

Automatikus szüneteltetésre van állítva nálam az óra. Ilyenkor ha manuálisan leállítom, és mégis mozgok, akkor nálam újfent elkezd mérni, mert mozgást érzékel. Szóval akkor el kéne felejteni az automatikus pause-t, és kézzel leállítani, hogy pontosan mérjen, ha nem tévedek. (Kérdés, hogy mi fontosabb: a kényelem vagy a pontosság. :DDD )

Stern des Südens!

(#3656) gidano


gidano
tag

LikeApple Black&White Multi - HU

Magyar nyelvű fekete és fehér digitális számlap Amazfit órákhoz :K

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3657) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Kb. egy jó hete nem hajlandó szinkronizálni az alkalmazás a Strava-ra. Tudjátok, mi lehet a baja?

noob... rooter... geek

(#3659) lfarkas válasza gidano (#3656) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm jük. Most ez fut!

(#3660) feszkópé


feszkópé
újonc

Sziasztok!
Segítségét szeretném kérni hozzáértő embernek :)
1 hete jött meg a Pace órám. Nagyon szép ,tetszik is de az Istenért nem tudom párosítani a telefonommal.
Iphone 6s- m van (ios12-vel)
Az óra A1612 és 1,3 Rom verzióval rendelkezik.
Elég sok videót átnéztem, kipróbáltam néhány dolgot de a qr kód beolvasása után mindig hibára fut. A bt kapcsolatoknál pedig írja is,hogy csatlakoztatva de még se jó.
Nem szeretném ez miatt eladni,remélem valaki tud benne segíteni!

(#3661) Dwatti válasza feszkópé (#3660) üzenetére


Dwatti
addikt

Csinálj egy unpairt az alkalmazásban , töröld le az appot és indítsd újra a telot és rakd újra az alkalmazást próbálkozz másik fiókkal belépni , majd az órát is indítsd újra és próbálkozz.

(#3662) StLui válasza kakukkmarci (#3657) üzenetére


StLui
veterán

Most nekem sem, egy hete használtam ilyen célra utoljára, akkor maga az óra is megzavarodott, végül nem lehetett elmenteni. Lenullázódott menet közbe, több órás bringázás, de mégis olyan volt mintha folytatná a mérés, minden nullára ment csak az eltelt idő nem. Ma mért rendesen nem nem adja át strava-nak. Másik érdekesség, ránézek az órára, a régi időt mutatja, megnyomom a gombot, felébresztem, akkor a mostani, átállított időt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3663) Dwatti válasza StLui (#3662) üzenetére


Dwatti
addikt

Én ma futottam és a stravában ott vannak az adatok. Múlt héten is szinkronizált. Android Amazfit Watch 2.6.2-play - HU

(#3664) StLui válasza Dwatti (#3663) üzenetére


StLui
veterán

nekem gyári alap szoftver van

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3665) kakukkmarci válasza StLui (#3662) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Köszi srácok. Tegnap újratelepítettem mindent, meglátjuk, mit mutat...

noob... rooter... geek

(#3666) espista


espista
senior tag

Úgy néz ki, hogy a FR megoldotta a gyors merülést. Most meg a hívó nevét nem írja ki. WTF?

Romani ite domum!

(#3667) Macika66 válasza espista (#3666) üzenetére


Macika66
addikt

A FR után engedélyezted, hogy olvashatja a telefonkönyvet BT-n keresztül?

(#3668) espista válasza Macika66 (#3667) üzenetére


espista
senior tag

Igen, de b@szik rá. Nagyon nem szeret ez az óra együttműködni a Note 5-tel. A Note 4-gyel semmi gondom nem volt. :(((

Romani ite domum!

(#3669) nobibt


nobibt
csendes tag

Sziasztok,
szerintem müxik az a bizonyos 7. érzék. Stratos júniusi beszerzésekor - kismillió kütyü kínai magán importja után - volt egy olyan érzésem, h. ezt most talán inkább nem kínából rendelem, ráfizetem azt a néhány (~8) ezer Ft többletet az itthoni beszerzésre. Xiaomishopból rendelve 2 év garival megérkezett, szupi volt, szerettem 1-2 hülyeségével együtt. Másfél hete nem reagál a bekapcsoló gombra, csak a koppintásra. Letettem, lemerült, feltöltöttem és innentől se kép, se hang, nem lehet bekapcsolni. Azóta Xiaomishop vevőszolgálat/garanciális szerviz vendégszeretetét élvezi, remélem nem fogok kellemetlen tapasztalatokról írni.

(#3670) ferrike válasza StLui (#3662) üzenetére


ferrike
csendes tag

Szia, nekem is a nyári idő volt a kijelzőn és csak felébresztés utàn mutatta a jelenlegit, de egy sima újraindítás megoldotta a problémát.

(#3671) workin válasza espista (#3643) üzenetére


workin
senior tag

Szia

Nálam ugyanez volt, de fogalmam sincs mi okozza. Ha beazas, akkor szart sem ér a cseppalosag az óra esetében. (olvastam hogy mások erre gyanakodtak) volt, hogy elkapott benne az eső, de az sem mostanában. Szoftver kizárt, mindent kipróbáltam, FR, nem parositottam telefonnal, hogy megnezzem nem e az meríti le, de semmi sem segített. Így ma ment a wayteq - hez, hogy találják ki, és segítsenek megoldani ezt a problémát.
Egyszerűen nem volt több ötletem, és mivel garanciális, rabiztam azokra akik szedtek már szét ilyet.
Ha viszont ez ilyen, és ennyit bír 6 hónap, akkor nem gondolkodom tovább, hogy vegyek e Stratos - t mert nekem ez nem minőség.
Ráadásul sport előtt valami agps problémát is

(#3672) StLui válasza ferrike (#3670) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, nekem is megjavult ez a része ettől, a strava-t még nem tudom azóta

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3673) espista válasza workin (#3671) üzenetére


espista
senior tag

Nekem az FR megoldotta. Visszaállt a 3-4 napos üzemidő. Most csak a hívó nevét nem írja ki valamiért. Repülő módban hagytam egy napra. Pár százalékot esett úgy csak a töltöttség, ezért úgy gondolom, hogy nálam nem beázások gond van, volt.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#3674) workin válasza espista (#3673) üzenetére


workin
senior tag

Kezdetben 5 nap üzemidő volt, a 3-4 nap sem normális szerintem.
Mondjuk nekem csinált olyat is, hogy ha MP3 másoltam rá, egy idő után nem tudta megnyitni a fájlt, újra fel kellett másolni mindent.

(#3675) Dwatti válasza workin (#3674) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem most nincs fent semmi "egyéni számlap és alkalmazás" így heti 1 futás kb 10 km utána lerakom és 7-8 nap múlva kell töltenem a következő futás előtt.

Legutóbb 30 km futás + 6 nap töltöttség a polcon pihenve :P

(#3676) workin


workin
senior tag

Persze. Rugj belém:)))
Az jó amúgy, nekem is megfelelő lenne ez a koncepció, de régebben heti 3x futottam vele.
Így 5 naponta töltöttem, plusz használtam ébresztésre, mert a csuklomon rezegve nem ébreszti fel a kisfiamat.

(#3677) espista


espista
senior tag

Jött egy frissítés Redmi Notebook 5-re, azóta már kiírja a hívó nevét.

Romani ite domum!

(#3678) tsilver


tsilver
aktív tag

új óra, legfrissebb gyári szoftveres stratos, Mindenről (bármilyen külön telepített programból viber, 2do, later, stb.) kapok értesítést kivéve a naptár időpontokról nem (iphone) ez normális?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#3679) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.3-HU :R

Ma 13:00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3680) gidano


gidano
tag

Digital Royal White - modded HU

Magyar, ékezetes, fehér alapú digitális számlap Amazfit órákhoz :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3681) gidano


gidano
tag

PerfectWhite - HU

Magyar ékezetes, fehér-fekete digitális számlap Amazfit órákhoz

Ma 16:00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3682) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.4-HU

Ma 17:00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3683) snakebait válasza gidano (#3682) üzenetére


snakebait
senior tag

Bocsánat, lehet én vagyok csak ennyire tudatlan, de mit takar a CN verzió? Mi a különbség a play és CN között?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3684) Dwatti válasza snakebait (#3683) üzenetére


Dwatti
addikt

CN -kínai alapú, play meg az áruházas

(#3685) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!
Milyen módot ajánlotok Pace-re? (AmazMod, stb..)
Szeretnék valami újat kipróbálni. 🙂

Köszönöm

(#3686) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, Win 7 64 bit esetén hogyan lehet fájlokat másolni az órára ? Ismeretlen eszközként jelenik meg.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3687) Dwatti válasza Joe.36 (#3686) üzenetére


Dwatti
addikt

Indítsd újra az órát , majd csatlakoztasd ismét, sajátgép alatt meg kell jelenié az amazfit eszköznek majd arra katt.

(#3688) Joe.36 válasza Dwatti (#3687) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos nem jelenik meg, ( Amazfit Stratos )

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3689) turbulencia8 válasza Joe.36 (#3688) üzenetére


turbulencia8
őstag

Bluetooth-on keresed amugy, vagy rakotod a bolcsot?

(#3690) Joe.36 válasza turbulencia8 (#3689) üzenetére


Joe.36
addikt

Pc-Usb kapcsolat.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3691) Joe.36


Joe.36
addikt

Na most vagy a 20-adik próbálkozásra sikerült végre :) úgy hogy töröltem az eszköz kezelőből az asus android device ? és most újra felrakta és most jó. De miért asus ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3692) sharp4 válasza Joe.36 (#3691) üzenetére


sharp4
őstag

A zenfone miatt.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#3693) Joe.36 válasza sharp4 (#3692) üzenetére


Joe.36
addikt

Az már rég nincsen meg, mindegy. Hol érdemes szép számlapokat keresni a gyári romra ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3694) Dwatti válasza Joe.36 (#3693) üzenetére


Dwatti
addikt

(#3695) Joe.36 válasza Dwatti (#3694) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3696) Joe.36


Joe.36
addikt

Olyan gondom van hogy sokat vezetek és a középső gomb dörzsöli a kézfejemet és pár nap után már eléggé nem jó.

Meg lehet valahogy fordítani a dolgokat gyári romon hogy úgy használjam bal kézen az órát hogy a gombok befelé legyenek ?

Jobb kézen jó lenne de azon annyira nem szeretem.

( Az elődjénél nem volt ilyen gondom mert ott 1 gomb van, és alig lóg ki )

Xiaomi Amazfit Stratos / Pace 2 Smartwatch Global Version - BLACK 2

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3697) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.6-HU

Ma 17:00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3699) Krysz74


Krysz74
tag

Sziasztok
Van egy Amazfit Pace-m az órán módosított kínai alapú magyar rom van valaki meg tudná mondani hogy lehet az alvást monitorozni?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#3700) Dwatti válasza Krysz74 (#3699) üzenetére


Dwatti
addikt

Este aludj az órával a kezeden, pulzus mérés legyen folyamatos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.