Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) turbulencia8 válasza Dwatti (#3050) üzenetére


turbulencia8
őstag

Koszi!

(#3052) Dwatti válasza bestpixel (#3045) üzenetére


Dwatti
addikt

Szabadtérben próbáld ki, bármi ami fém vagy elektromos bezavarhat. nekem úgy néz ki pontos.

(#3053) snakebait válasza Dwatti (#3048) üzenetére


snakebait
senior tag

Én a gidano magyarítottat használom ami 2.5.4,tudtommal ez a legfrissebb. Ha az árúházban megnézem ott a 2.5.2-1 van nekem :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3054) Chcsaba válasza Dwatti (#3048) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Sikerült feltennem az 1.3.5-ös romot asszem. Az auto install.bat fájlt futtattam, de nem vagyok biztos benne, hogy végig ment, mert egy idő után kiírta a program, hogy várakozás készülékre az óra meg már bekapcsolt állapotban volt a QR kóddal a képernyőn.
Mikor lekérdezem az adatokat az amazfit tool-al azt írja ez a rom van rajta. De a bootloader még mindig megvan nyitva. És sajnos a frissült mobilos appal sem sikerül túllépnem a QR kódon. Szokásos hiba, nincs bekapcsolva az órán a bluetooth, próbálkozz később.

(#3055) Dwatti válasza Chcsaba (#3054) üzenetére


Dwatti
addikt

Sajnos nincs ötletem, gidano leírásában és az XDA link meg nem él. Biztos hardver hiba. Hol vásároltad ?

(#3056) StLui


StLui
veterán

"Az óra rendelkezik beépített GPS-szel, ami hatalmas előny lehet azoknak, akik sokat túráznak vagy kerékpároznak. Az előre elkészített .gpx fájlokat fogadni képes szoftverrel könnyen követni tudjuk a megtervezett útvonalunkat."
Ezt olvastam a Rendeljkinait.hu cikkében. Ez valóban így van? Ráadásul a Stratos-hoz ezt nem írják ugyanabban a cikkben

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3057) Dwatti válasza StLui (#3056) üzenetére


Dwatti
addikt

Stratos és Pace is tudja, beépített fájlkezelővel fel lehet másolni. És az elmentet útvonalat is kilehet menteni.

(#3058) StLui válasza Dwatti (#3057) üzenetére


StLui
veterán

bemásolást még értem (mentettem is ki útvonalat a segítségetekkel), de, hogy jelzi merre kell menni? Én mérni szoktam a sportalkalmazással a bringázást, esetleg futást, de közben jelezné az útvonalat, hogy merre menjek?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3059) Chcsaba válasza Dwatti (#3055) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Smartos.hu-ról lett rendelve az óra.

(#3060) Dwatti válasza StLui (#3058) üzenetére


Dwatti
addikt

Csak a kijelzőn látod ,szerintem elég nehéz követni. Video

(#3061) Dwatti válasza Chcsaba (#3059) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot. Ne mondj semmit a bootloaderöl... resetelted mert nem működött rendesen és ez van.

(#3062) StLui válasza Dwatti (#3060) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, azért érdekes, legközelebb kipróbálom. :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3063) kefearman válasza Chcsaba (#3047) üzenetére


kefearman
tag

Munkaidobe 3 kerületben megprobalhatom

(#3064) tomboy84


tomboy84
tag

Sziasztok! NENO-s számlapjai vannak valakinek? Sajnos törölte őket és nem találom őket sehol. Leginkább a NENO Y10 és a NENO K kellene. Előre is köszi!

(#3065) tomboy84 válasza tomboy84 (#3064) üzenetére


tomboy84
tag

Stratos fórumban megkaptam őket, akit esetleg érdekel: LINK

(#3066) sabrinho


sabrinho
tag

Sziasztok!

Töltő problémája másnak nincs? A bölcsőben oldalirányban kell forgatni/feszegetni az enyémet a töltés elindulásához, és utána is könnyen megszakad.

(#3067) vinczetibor válasza sabrinho (#3066) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Most cseréltem. Az ebay-ről rendeltem 3.6 GBP-ért, de én Angliában vagyok. Lehet, hogy Magyarországra drágább lesz a szállítás miatt.

(#3068) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A Pace-t lehet windows 10-zel parositani valahogy? A dinamikus zarolas miatt lenne parktikus, de jelenleg sehogy nem latja az orat a laptop.

(#3069) StLui válasza sabrinho (#3066) üzenetére


StLui
veterán

AZ óra alján lévő csatlakozó pontok koszolódnak, fa fogpiszkálóval szoktam kitakarítani, és akkor jó.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3070) gidano


gidano
tag

B&W Digital

Magyar nyelvű számlap magyar nyelvet használó Pace 1.2.49+ kínai, WOS2 valamint Stratos órákhoz

Letöltés: SymPDA 08.01. 08.00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3071) bestpixel válasza Dwatti (#3052) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, de az iránytű működésével tisztában vagyok, ezért teszteltem már az órát szabadban is, többször. Mindig téved az iránytű, újraindítva/kalibrálva is.

Más: ma aludtam délután 2 órát, és utána meglepődve vettem észre, hogy a Stratos semmit sem vett észre ebből. Semmiféle alvásjelentést nem készített! Ez normális ezeknél az "okos"óráknál? Csak éjszaka szabad aludni, ha mérni akarom?

A fentiek alapján kezd nevetségessé válni számomra ez az óra, ami ezek szerint minden, csak nem okos. Az iránytű eltér 6-8 fokot, nem látja, hogy milyen tevékenységet végzek (sokszor azt sem, hogy sétálok), ezek után hogyan higgyem el neki a többi adat helyességét? Nem várok egy atomóra szintet, de azért ennyi pénzért, a mai technikai állás mellett ez nevetséges!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3072) bestpixel válasza sabrinho (#3066) üzenetére


bestpixel
tag

Nekem is van ilyen problémám, már az elejétől! Ezt még nem is írtam a fent említett többi gondhoz. Szóval, nálam külön bele kell erőszakolni a bölcsőbe az órát (az első töltés után az órán találtam is a bölcsőből lemart kis gumidarabot), majd utána mozgatni, hogy elinduljon a töltés. A bölcső biztosan nem működik úgy, hogy simán ráteszem az órát, mert nem is érintkezik. Beletuszkolni is alig lehet, mert nem adja ki a helyet/formát rendesen, azaz nem "ugrik" be a helyéra az óra, hanem próbálgatni, mozgatni kell. Ez is elég szánalmas...

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3073) Dwatti válasza bestpixel (#3071) üzenetére


Dwatti
addikt

Alvást csak éjjel méri, állítólag a Stratos új rom-ja tudja a nappali alvást csak sötét kell neki.
Nekem jó az iránytű. A Pace Sport tevékenységeket nemi ismeri fel automatikusan neked kell indítanod , egyedül a lépést számolja.
Ez az óra ennyit tud ennyiért.... ez egy "sportoláshoz amatőröknek való" okos, sport óra.

[ Szerkesztve ]

(#3074) StLui válasza bestpixel (#3072) üzenetére


StLui
veterán

Ez akkor nem a te órád, ennyi.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3075) bestpixel válasza Dwatti (#3073) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, akkor majd éjjel alszom. ;)

Nem várok el mindent egy ilyen órától, csak azt, hogy amit ígér, azt tudja (pl. iránytű). A többit meg vagy megtanulom, vagy elfogadom (nem orvosi eszközként tekintek rá). Nem használom igazi okosóraként (nincs rajtam mindig, nincs adattovábbítás meg ilyen felesleges dolgok), így nem fogok sírni, ha nem tökéletes, csak zavar. (Volt már okosórám, kb. 8000 Ft-ért vettem vagy 3 éve, el is adtam 1 nap múlva.)

[ Szerkesztve ]

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3076) bestpixel válasza StLui (#3074) üzenetére


bestpixel
tag

Lásd előbb, a 2. részt. ;)

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3077) turbulencia8 válasza bestpixel (#3075) üzenetére


turbulencia8
őstag

Hogy merted ki az iranytu 6-8 fokos eltereset?

[ Szerkesztve ]

(#3078) StLui válasza bestpixel (#3075) üzenetére


StLui
veterán

2 % pontatlanság, ha igaz, egy hobby eszköztől olyan tragikusan elfogadhatatlan?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3079) snakebait válasza gidano (#3070) üzenetére


snakebait
senior tag

Angol nyelvü stock rom-os órám van,de egyik apk fájl sem megy fel. Azt irja nem kompatibilis. Ez normális?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3080) Dwatti válasza snakebait (#3079) üzenetére


Dwatti
addikt

2.8 v rom alatt sttatos apk-t próbálj !

(#3081) Dwatti válasza bestpixel (#3075) üzenetére


Dwatti
addikt

3 hétig teszteltem hasonlítottam össze a Pace és a Garmin V3 órát. mert szerettem volna lecserélni a Pacet .

Paceval gondom volt a pulzus a magasság és szintkülönbség méréssel., nem volt pontos nagyon eltért a két óra mérése egymástól.

A 2.xx v rom-al szinte azonosak lettek a mérések , pulzus is javult kb 1-2 bpm eltérés van.
Magasság mérés is hasonló , szintkülönbség még néha eltér de már közel jár . Pulzusméréshez már használható mellkaspánt is.

Garmin óra nem volt kompatibilis a Huawei készülékkel , szinkronizáció folyton megszakadt. Értesítések sem jöttek át.
V3 a műanyag és fémkerettel nem igazán utcai viselet. Igaz sportban többet tud de végül is amióta a Pace szoftveresen javult így azt megtartottam.
Alap dolgokat tudja, GPS utvonalat is jól rögzíti, pulzus mérés is elfogadható. ha többször kitakarítom a barométer nyílást akkor a magasság is jó. Sport tevékenység előtt az iránytűt kalibrálom és megvárom a megfelelő magasság adatokat is , akkor szinte pontos.
Egyedül a kalória számítás tér el nagyon , szerintem sokkal kevesebbet számol. De ezzel együtt tudok élni :)

(#3082) snakebait válasza Dwatti (#3080) üzenetére


snakebait
senior tag

Ott a sympda oldalon 2 apk fájl van, mindkettőt próbáltam és nem kompatibilis a válasz. Nem értem. Máshonnan másik watchface-k felmennek apk formátumban, csak nekem a stratos-ra valót kell feltennem. Ezek nem mennek. Te próbáltad, nálad ok?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3083) Dwatti válasza snakebait (#3082) üzenetére


Dwatti
addikt

sympda magyarosított apk általában a feltüntetett romokra megy fel pl : magyar nyelvet használó Pace 1.2.49+ kínai, WOS2
A nemzetközi rommal ezek nem kompatibilisek.
Egyébként én nem raktam fel onnan egyet sem , nekem nem kell a magyar nyelv a számlaphoz :)

[ Szerkesztve ]

(#3084) yozsi007


yozsi007
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem.
Az órám egyik pillanatról a másikra 8 óra alatt 40%-ot merült repülő üzemmódban. Frissítve volt egy hónapja, újraiparosítás is megvolt, változás nem történt, víz nem érte. Van valami ötletetek, vagy valami megadta magát benne?

üdv.: Én :)

(#3085) Dwatti válasza yozsi007 (#3084) üzenetére


Dwatti
addikt

1. Töröld a watch alkalmazást és telepítsd újra.
2,. Nyomjegy FR-t és párosítsd de ne szinkronizáld vissza az órára az adatokat.

(#3086) yozsi007 válasza Dwatti (#3085) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Köszönöm szépen!
Most nekilátok, holnap beszamolok

üdv.: Én :)

(#3087) Dwatti


Dwatti
addikt

Ebben volt 50 km kerékpározás is !
22-07 óráig repülő üzem mód. Folyamatos HR nincs bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#3088) bestpixel válasza turbulencia8 (#3077) üzenetére


bestpixel
tag

A google térkép alapján és egy hagyományos iránytű segítségével.
Egyébként most újra teszteltem és pontos(abb)nak tűnik az iránytű.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3089) bestpixel válasza StLui (#3078) üzenetére


bestpixel
tag

Ha csak ez lenne a gond, akkor egy szót sem szólnék, úgysem éppen a túrázó/felfedező/aranykereső világomat élem, ráadásul most éppen jó(nak tűnik) az iránytű. Nekem egyébként a max. 2-3 fokos eltérés még az elfogadható, a mai technikai/technológiai viszonyok között.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3090) bestpixel válasza Dwatti (#3081) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm! Nekem alapvetően a GPS is fontos, többek között ezért is vettem meg az órát. Kalória számítás semelyik hasonló kütyünél nem működik rendesen, mert gyakorlatilag lehetetlen egy ilyen eszközzel pontos adatot kapni.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3091) lfarkas válasza Dwatti (#3073) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia.
A du-i alvásmérést én is hiányolom, de, ha az új Stratos progi tudja, örülnék! Persze, ha a Pace-re is feltehető!
Remélem úgy lesz.

(#3092) Martin Eden válasza bestpixel (#3090) üzenetére


Martin Eden
tag

Azt el tudod mondani, hogy miféle hátrányt okoz a 6-8 fokos (vagy kevesebb) iránytű eltérés? Szerintem még ennyivel is "ki lehet találni az őserdőből", bár ha neked van eltérő tapasztalatod, azt készséggel elhiszem. A magam részéről ha egy erdei ösvényen tudom, hogy észak vagy dél felé nézek, és hogy az előttem lévő elágazás keletnek vagy nyugatnak visz, az már bőven elég a cél felé tartáshoz...

(#3093) Martin Eden válasza yozsi007 (#3084) üzenetére


Martin Eden
tag

Én egy ideje már küzdök hasonlóval, illetve a küzdés nem helyes kifejezés, mert megtanultam kordában tartani. Talán már az 1.3.6-nál bukkant föl először nálam vagy fél éve, de az 1.3.8-on se múlt el, sem a 2.x verzión, többszöri fr után sem. Sok fórumot átolvastam, néhányaknál valóban beázás vagy akkumulátor-hiba okozott hardveres hibát (egyeseknél ez együtt járt az iránytű teljes működésképtelenségével is, nálam semmi ilyen eset és jelenség nem volt). De a többségnél valamiféle szoftveres szinkronizációs hiba (valamilyen adat nem tud leszinkronizálódni, ezért a háttérben újra és újra próbálkozik) okozta a merülést (néhányak a stravára is gyanakodtak, de ez nem mindenkinél áll fenn, de nálam is pl. van strava szinkron, vagy a bluetooth és android verzió bizonyos együttállására, esetleg telefon hatóköréből való hosszabb idejű kikerülésre, ez nekem is többször feltűnt). Tehát nálam is merült az óra akár normál üzemmódban, akár repülőben. Nálam a PaceOn alkamazás segített, amivel külön lehet kapcsolni a Bt és wifi kapcsolatot. Jelenleg már csak bekapcsolt repülőgép-üzemmódban használom az órát, kikapcsolt wifivel, de a PaceOn-nal külön engedélyezett bt-vel, így megkapok minden értesítést. De időnként így is elkezd rohamosan merülni, ilyenkor egy percre kiveszem repülőből, hagyom molyolni a háttérben, majd visszateszem repülőbe, de a PaceOn-nal utána engedélyezem a bt-t, ilyenkor újra normális lesz az üzemidő. Sőt, az 1.x verzióhoz képest a nálam 4-6 napos töltési ciklus most 5-7 napra változott (16-18 óra Bt on és 6-8 óra off mellett, néha kevés gps-szel).

[ Szerkesztve ]

(#3094) yozsi007 válasza Dwatti (#3085) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Szia!
sajna nem lett jobb 😞

[ Szerkesztve ]

üdv.: Én :)

(#3095) yozsi007 válasza Martin Eden (#3093) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Szia !
Köszönöm az infót. Ezt is kipróbálom.
Ezt az alkalmazást ( paceon) az órára kell telepíteni ugye jól tudom?
u.i. igaz a Strva most frissült a napokban azóta hülye az óra.

[ Szerkesztve ]

üdv.: Én :)

(#3096) turbulencia8 válasza yozsi007 (#3095) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tok folosleges hozza a Strava, nekem tok jo a Pace sajat appja is.

(#3097) yozsi007 válasza turbulencia8 (#3096) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Szia alapból igazad van , de strava szinkronod is van akkor bizonyos tevékenységeket weben is visszanézheted/oszthatod. ezért jó ha van.

üdv.: Én :)

(#3098) yozsi007


yozsi007
csendes tag

Írta itt valaki a beázást.
Annak milyen jelei vannak mert az órában volt hogy tusoltam.(szerintem ezzel nem lehet gond)
Az óra minden funkciója tökéletesen működik, nekem csak a gyors ( kb: 20-22) órás merüléssel van bajom. És ez a jelenség egyik napról a másikra jelentkezett.

üdv.: Én :)

(#3099) Martin Eden válasza yozsi007 (#3095) üzenetére


Martin Eden
tag

Igen, az órára kell feltenni egy adb install-lal (pc kell hozzá, de a gyári rendszerre simán felmegy, nincs semmi extra feltétele a telepítésnek).

(#3100) turbulencia8 válasza yozsi007 (#3094) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem szerviz lesz a dologbol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.