Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) kakukkmarci válasza #99499520 (#3532) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nos, felraktam az említett amazmod appot a play-es helyett, működött is, csak épp' ő meg a Strava-t nem akarta szinkronizálni. Párhuzamosan a MiFit app-hoz is sikerült csatlakoztatnom az órát.
Aztán visszaraktam a Play verziós Amazfit Watch-ot. Most a Strava is jó, MiFit párosítás is oké.
DE! Akármit és akárhogyan csinálok, az óra semmiféle adatot nem küld a MiFit felé... :F
Mit kellene még állítanom, hogy jó legyen? Fogalmam sincs, átnéztem már ezerszer is...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#3552) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#3551) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ez lemaradt:

noob... rooter... geek

(#3554) kisgerely válasza vanye (#3550) üzenetére


kisgerely
csendes tag

Hali.
nincs
De
AMF phone - még mindig a legkevésbé macerás értesítőkezelő, email olvasó stb
Set Font - karakterméret növelő
Egy új, magyar számlap

https://sympda.blog.hu/search?searchterm=amazfit&searchmode=OR&submit=Keres%C3%A9s
Itt minden fenn van, plusz a progi is amivel feltöltheted őket.

A többi kb parasztvakítás, vagyis olyan egyszer használod mert frankó és soha többet.
Esetleg elkezdhetsz új ROM-okkal mókolni, de nem lesz annyi előnye, mint amennyi hátránya, amikor egyszercsak nem működik. Ha pedig már nem vagy túl 4-5 problémás telefonrootoláson, akkor könnyen el fogsz akadni. Ne feledd programozási tanácsot olyanok adnak, akik értenek is hozzá és nem egy hete olvassák a fórumokat. Ha ők elrontanak valamit, vagy valami nem klappol 10 ötletük van, hogy mi lehet a baj. Szóval ha egy téglázott android telefon kapcsán nem ugrik be rögtön, hogy mit tehetnél, akkor nem értesz hozzá.
0. tanács: Win 8.1-et most felejtsd el

(#3555) kakukkmarci válasza #99499520 (#3553) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Sikerült, ez alapján a leírás alapján.
Tehát Amazfit dev. verziót letölt, Mi fiókkal bejelentkezik, szinkronizál. aztán play verzióval ráfrissít. A Mi Fit alkalmazáshoz is párosítom az órát, így most mindent szinkronizál. Amazfit, Strava, MiFit.
Most végre, ZSÍR!

noob... rooter... geek

(#3556) turbulencia8 válasza kakukkmarci (#3555) üzenetére


turbulencia8
őstag

Mi a MiFit elonye?

(#3557) kakukkmarci válasza turbulencia8 (#3556) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

A Mi Body Scale okosmérleggel (talán) teljesebb képet kapok az edzésmunkám eredményességéről, ha ki tudom egészíteni egy olyan eszközzel, ami regisztrál pulzust is. Mivel a GPS is fontos (Strava miatt), így a MiBand és társai kiestek, mert okostelefont meg nem hordok magammal az edzésre. Estére többet tudok mondani a "rendszerről", túl leszek egy Amazfittel regisztrált és MiFitbe szinkronizált edzésen...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#3558) orbit76


orbit76
tag

Megvan a számlapom:

:C

(#3559) Gork


Gork
tag

Sziasztok! Valakinek sikerült végül megoldani a barométeres, magasságméréses dolgot? Ha igen, akkor mi volt a megoldás? Már szerintem kb. mindent kipróbáltam, de továbbra sem mér szintet futás közben, illetve a barométer is non-stop ugyanazt az értéket mutatja.

Volt itt egy Facebook link posztolva, azt viszont nem tudtam megnyitni. Lehet, hogy abban van a nagy titok?

Amúgy nekem több mint gyanús, hogy a legutolsó frissítés óta jelentkezett tömegesen ez a probléma, szóval bízom benne, hogy szoftveres dolog lesz...

(#3560) tomboy84 válasza Gork (#3559) üzenetére


tomboy84
tag

Szia! Nekem a lyuk takarítás fogkefével vált be. Majd kikapcs és pár mp múlva vissza. Az mondjuk bosszant, hogy majdnem hetente ezt eljátssza...

(#3562) orbit76 válasza #99499520 (#3561) üzenetére


orbit76
tag

Azt tudja az összes, csak be kell kapcsolni az órán.

(#3563) turbulencia8 válasza #99499520 (#3561) üzenetére


turbulencia8
őstag

Beallitasok /common /watchface/ seconds hand-et bekapcsolod. De elegge eszi az akkut, en nem hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#3564) tsilver


tsilver
aktív tag

megjelent az Amazfit 3

sajnos nem vízálló, úszni nem lehet benne állítólag

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#3565) Gork válasza tomboy84 (#3560) üzenetére


Gork
tag

Ah, mondjuk azzal még pont nem próbáltam. :) Köszi! Amúgy külföldi oldalakon is az utolsó frissítés óta vannak ezek a panaszok, szóval hátha egy update segít majd.

(#3567) orbit76 válasza tsilver (#3564) üzenetére


orbit76
tag

Nem szép...

(#3568) snakebait válasza orbit76 (#3567) üzenetére


snakebait
senior tag

Sőt, úgy mondanám ronda. Tudom ízlések és pofonok, de akkor is, mint egy játék óra gyerekeknek.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3569) cbatesz válasza Gork (#3559) üzenetére


cbatesz
tag

Nekem is a lyuk pucolása segített, én gemkapocs kiegyenesítésével csináltam, befúvás nem segített, azóta jó

(#3570) lfarkas válasza tsilver (#3564) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Jahhh! Olvastam, mekkora műsort rendeztek !!! Úszni sem "tud"! A sportolók általában úszni is szoktak! Szerintem. Azt hittem egy zászlóshajót dobnak piacra. Így a Stratos marad a toppon.

(#3571) kakukkmarci válasza orbit76 (#3558) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ez nagyon tetszik! Saját készítés? Szívesen használnám én is, magyar, vagy akár angol nyelven...

noob... rooter... geek

(#3572) snakebait válasza kakukkmarci (#3571) üzenetére


snakebait
senior tag

Parancsolj

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3573) kakukkmarci válasza snakebait (#3572) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Köszi szépen!
Más: Tegnap hosszabban figyeltem a pulzusmérést. Az eredmény számomra is meglepő volt, nagyon pontosan követte a mellkaspántos mérő adatait az óra!
1-2 egységnél legtöbbször nem is volt nagyobb eltérés, úgy vettem észre, inkább a változást (le- illetve fel) követte kicsivel lassabban...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#3574) Dwatti


Dwatti
addikt

Proto Verge

Proto Verge 2

[ Szerkesztve ]

(#3575) snakebait válasza Dwatti (#3574) üzenetére


snakebait
senior tag

Igen, ezeket már én is megtaláltam és fel is raktam, Mat DZovo publikálta facebuk Xiaomi Amazefit oldalon, az új Verge 3 ihlette watchface. Csak nekem az a bajom vele, mint sok más kinézettel is, hogy rossz a szemem és még szemüveggel is alig látom ha nem éri elég fény a kijelzőt. Picik és vékonyak a kijelzendő adatok.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3576) orbit76 válasza snakebait (#3572) üzenetére


orbit76
tag

Genauso.

(#3577) Dwatti


Dwatti
addikt

[ Szerkesztve ]

(#3578) lfarkas válasza Dwatti (#3577) üzenetére


lfarkas
aktív tag

EZ jól néz ki, csak az analógnál azt nem szeretem, hogy a mutatók szinte mindig letakarnak vmi információt!

(#3579) kakukkmarci válasza snakebait (#3572) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Este telepítettem, több másikat is. Sajnos nem működött jól, a "záróképernyő" nem megy, az alapból beállítottat mutatja. Többszöri telepítés, és FR után újrarakás esetén is...
Így nem maradt. Esetleg lehet tudni az okát?

noob... rooter... geek

(#3580) orbit76 válasza kakukkmarci (#3579) üzenetére


orbit76
tag

A stratosra valót telepitsd fel.

(#3581) kakukkmarci válasza orbit76 (#3580) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ja, oké :U ... Köszi!

noob... rooter... geek

(#3582) darkmann


darkmann
őstag

Sziasztok!
A legutóbbi firmware frissítés óta nekem nem szinkronizálja az óra az appal az adatokat (lépés, alvás, pulzus, stb.). :O
Már próbáltam az appból kijelentkezni, az órát újrapárosítani, FR-t nyomtam rajta, app cache-t és adatokat töröltem, de semmi haszna. :(
Van/volt valakinek hasonló tapasztalata, megoldása? :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3583) kakukkmarci válasza darkmann (#3582) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

A telefonon megadtad neki a megfelelő jogosultságokat?

noob... rooter... geek

(#3584) darkmann válasza kakukkmarci (#3583) üzenetére


darkmann
őstag

Írtam, hogy eddig működött, csak a FW frissítés óta nem megy. Igen, minden jogosultság megvan adva, és sajnos ennek ellenére sem szinkronizál. :O

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3585) snakebait válasza darkmann (#3584) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem mindegy melyik Amazfit Watch app van a telefonon. Báris nálam nem szinkronizált gidano legfrissebb magyarított appjával, habár frissítés előtt jó volt. Csak a play angol verziójával hajlandó szinkronizálni és a magyarítottal a 2.5.2.1-play-HU-gidano-val. Ezekkel próbáld. Én is kínlódtam egy sort mire jó lett.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3586) darkmann válasza snakebait (#3585) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem a Play-es legfrissebb app van, az óra az angol verziós, és nem a kínai.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3587) darkmann válasza darkmann (#3586) üzenetére


darkmann
őstag

Hmmm, úgy tűnik, hogy nem elég a kijelentkezés, clear cache, clear data, unpair, stb... Most letöröltem az appot és újra telepítettem, és úgy néz ki, hogy szinkronizál. Néha a legegyszerűbb megoldás lehet a jó megoldás. :W

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3588) Dwatti válasza darkmann (#3587) üzenetére


Dwatti
addikt

Van amikor elég csak a telefont újra indítani, ma én jártam így.

(#3589) vanye válasza kisgerely (#3554) üzenetére


vanye
senior tag

:R
Az sajna lemaradt, hogy dobozból kivett órát Anrdoid 8.1-en felejtsem el, mert nem hajlandó párosítani az órát a mobillal; szerencse, hogy barátnőm telefonja még csak 8.0-án áll. :D Na de viccet félretéve: ha nincs kéznél egy másik teló, akkor kínkeserves lett volna egy újabb firmware-t feltelepíteni; OTA nem is ment volna.
Jelenleg még csak ismerkedem az órával, de az már most látszik, hogy (ellentétben a mobilon lévő Google Fittel), a Pace nem hajlandó semmit sem mérni aktivitás indítása nélkül. Mondjuk pont túrára vettem elsősorban, de hát na. Lemegyek kenyérért, akkor kézzel kell sétát indítanom?! Ccc!

Stern des Südens!

(#3591) vanye válasza #99499520 (#3590) üzenetére


vanye
senior tag

Na de kilométert nem, az pedig jobban érdekelne. Tudok persze élni enélkül, csak zavaró a dolog.

Stern des Südens!

(#3593) vanye válasza #99499520 (#3592) üzenetére


vanye
senior tag

Anyway... Jól gondolom, hogy a Watch és a MiFit app közül nem kell mind a kettő - sőt, lehetőleg inkább az előbbit érdemes preferálni?

Stern des Südens!

(#3595) Dwatti


Dwatti
addikt

[ Szerkesztve ]

(#3596) vinczetibor válasza Dwatti (#3595) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nagyon jól néz ki ez a watchface, de azt nem értem, hogy mi értelme van digitális és analóg módon ugyan azt az időt kijelezni. Ha az egyik valamilyen más időt mutatna, mint például régebben a dual time órák, akkor lenne értelme, de így...

(#3597) gidano


gidano
tag

Amazfit.Watch.CN.v2.6.0.1-HU

PACE, Stratos, Verge

Használjátok egészséggel! :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3599) StLui válasza Dwatti (#3595) üzenetére


StLui
veterán

Csütörtök óta megint mér szintet az órám :Y pedig azóta se frissítés, se semmi nem volt. Kétszer bringáztam, akkor és ma, mérte mindkettőnél a szintet is.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3600) Dwatti válasza StLui (#3599) üzenetére


Dwatti
addikt

Kimászott a pók a barométer nyílásból :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.