Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) INGJOKE válasza kefearman (#2600) üzenetére


INGJOKE
veterán

Bocs most néztem nem az alvás adat tűnt el, hanem a pulzus mérés. :)

(#2602) kefearman válasza INGJOKE (#2601) üzenetére


kefearman
tag

Én arra írtam igazából hogy nem akar konnektalodni és az időjárás most viszont megy

(#2603) INGJOKE válasza kefearman (#2602) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azt írták hogy az javították az alkalmazás frissítéssel, már a telón.

(#2604) xhege


xhege
addikt

No nekem meg a mai frissítésig ment tökéletesen az időjárás infó. A frissítés óta hol van, hol nincs.. :((

(#2605) W00dyka válasza kefearman (#2600) üzenetére


W00dyka
tag

Ugyan ez volt nekem is a megoldás nekem
1., unpair
2 pair és szinkronizál rendesen ! Persze így buktam egy napot..... alvást , edzést mindent !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#2606) Dwatti


Dwatti
addikt

Frissítés óta nálam minden OK. Időjárás is jó.

(#2607) lfarkas válasza Dwatti (#2606) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia.
Pozitív vagy negatív? Vagy semleges és semmi változás?
Üdv

(#2608) Dwatti válasza lfarkas (#2607) üzenetére


Dwatti
addikt

Mintha jobb lenne az üzemidő, de lehet csak placebo. Az biztos nem rosszabb !

(#2609) snakebait válasza Dwatti (#2608) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam is minden rendben, az üzemidő mintha jobb lenne picivel,lassabban merül mint azelőtt.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2610) snakebait


snakebait
senior tag

Habár most vettem észre, hogy rom frissítés után az akku százalékos kijelzése után (mobilos appon) nincs töltöttségi adat párosítás után felirat van. Azelőtt ott írta hány napja töltöttem. Próbáltam mobilra több verziót feltenni az app-ból, órát újraindítani, sőt még factori resetet is csináltam az órán, de akkor sem hajlandó kiírni azt az adatot. Nálatok?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2611) INGJOKE válasza snakebait (#2610) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nálam is ez van, de azt hittem csak azt felejtette el mikor töltöttem fel utoljára és következő töltésnél beáll, ami holnap lesz szóval, holnap kiderül.

(#2612) Martin Eden válasza INGJOKE (#2611) üzenetére


Martin Eden
tag

Én már töltöttem egyszer frissítés óta max-ra, de az óra és az app továbbra is azt mondja, hogy nincs adat, mert nem volt még töltve.

(#2613) namegin


namegin
tag

Pár napja jelzett nálam is a Pace, hogy van 1.3.7 ROM frissítés. (Gyári stock 1.3.6d ROM van fenn.)
Gondoltam megvárom a visszajelzéseket, aztán, ha nekem megfelel, majd frissítek.
Látom az XDA fórumban, hogy naptár és sync problemák vannak az 1.3.7-tel iOS telókkal.
Mivel androidon nem láttam problemát, na mondom, ráfrissítek. De már nem lehet.
Úgy tűnik, hogy visszavonták az 1.3.7 frissítést.
A Pace azt írja: Settings/Update: "Latest version running". (ami ugyebár 1.3.6d).

(#2614) snakebait válasza namegin (#2613) üzenetére


snakebait
senior tag

Akkor csak nem tökéletes ez a 1.3.7 rom. Nem tudom adnak-e ki valami javítást, mert biztos volt jónéhány ember aki már befrissített ez a pár nap alatt.
Amúgy vissza lehet valahogy állni 1.3.6d romra? Ha igen, hogyan?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2615) kkdesign


kkdesign
senior tag

Nem tökéletes ez a rom, törlődtek információk pulzusmérésnél is, alvást azthiszem pont nem mértem vele akkor, furábban indult másabb beállításokkal, egykét dolgot elfelejtett, akinek felajánlja sztem várjon most vele kicsit :) Meg amúgy jobban is merül sztem kb annyival hogy a 7 napos üzemidő talán 4 és 5 közé tehető ( csak hasamra csaptam kb re :) )

(#2616) INGJOKE válasza snakebait (#2614) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hozzászoktam az iphonnal mikor jött a frissítés egyből ment fel és soha nem volt semmi baj vele... itt akkor ne kapkodjak? Most szeretnék androidos telefonra váltani... :((

(#2617) namegin válasza INGJOKE (#2616) üzenetére


namegin
tag

Ahogy az XDA fórumon látom, az iphone-os sync problem újrapárosítással megoldódik. (Aznapi naplózások elvesznek.) Nálad felajánja az óra az 1.3.7 frissítést? :N

(#2618) namegin válasza namegin (#2617) üzenetére


namegin
tag

felajánja felajánlja

(#2619) Dwatti válasza kkdesign (#2615) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem a régebbi pulzus és alvás mérés is megmaradt. csak az akksi töltés ideje nincs.

(#2620) INGJOKE válasza namegin (#2617) üzenetére


INGJOKE
veterán

Már le is frissítettem... :)

(#2621) kefearman válasza kefearman (#2598) üzenetére


kefearman
tag

erre valaki tud valamit ? :)

(#2622) ronin79 válasza gidano (#2575) üzenetére


ronin79
őstag

Szia, stockfield 1.3.6-al kompatibilis? Felraktam, de mintha valami beragadt volna a rendszerben, telepítés után piszkosul merül és levan fagyva az egész óra.

(#2623) gidano válasza ronin79 (#2622) üzenetére


gidano
tag

Nem, nem kompatibilis. Írva vagyon: "A világ első, beállításokkal rendelkező kínai ROM-hoz való .apk, tehát telepíthető számlapja!" A STOCKfied US alapú ROM, mint tudjuk... :)

[ Szerkesztve ]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2624) gidano


gidano
tag

PACEficator Project | WOS 2.6.0.12 ROM v0.4 Installer Amazfit Pace (2018/05/24)

Új, kínai alapú WOS2 (Stratos) alapú ROM PACE órákra (1602,1612 típushoz), magyar nyelvi támogatással!

Bővebb infó az XDA oldalon.

Ha nyitott vagy az újra, telepítsd fel bátran!

[ Szerkesztve ]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2625) ronin79 válasza gidano (#2623) üzenetére


ronin79
őstag

Köszi, közben letöltöttem az xda-s topikból az 1.3.6-ra való verziót, ez már működik rendesen.

(#2626) sub71 válasza gidano (#2624) üzenetére


sub71
aktív tag

Köszi az eddigi munkáid. Szeretném megkérdezni hogy ez az új Stratos alapú rom hoz új funkciókat is, vagy csak dizájn béli eltérések vannak? Miben jobb, több vagy más. Szívesen kipróbálnám, viszont az eddigi Pace/Stockfied rom is nagyon jó, érdemes szerinted váltani?

[ Szerkesztve ]

(#2627) namegin


namegin
tag

Jön a stock rom javítása (1.3.8a): [link]

[ Szerkesztve ]

(#2628) gidano válasza sub71 (#2626) üzenetére


gidano
tag

Persze, hogy érdemes; az új fejlesztések mindig hoznak valami újat is. Több sport lehetőség, dizájn változások, szenzorok pontosságának javítása - valami mindig jobb, mint a korábbi volt.

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#2629) imrus72 válasza gidano (#2624) üzenetére


imrus72
tag

Ha stockfield van fent,ez mehet rá ? Felülírhatom vele?

(#2630) TOZ válasza gidano (#2628) üzenetére


TOZ
addikt

Az csajom Pace-n az eredeti kinai WOS2 van fent par napja. Sokkal jobb így az óra. Bátran tegyétek fel. Én is felrakom majd neki ezt a főzeléket, mert a CN rom "csak" 90%-osan angol, van azért csirkeláb itt ott.

Btw ezzel (csirkelábak) ez a rom hogy áll?

(#2631) Dwatti válasza TOZ (#2630) üzenetére


Dwatti
addikt

Gyárilag jött vagy felraktad ? (a kérdés arra vonatkozik hogy előbb utóbb mindenki megkapja ? )

[ Szerkesztve ]

(#2632) TOZ válasza Dwatti (#2631) üzenetére


TOZ
addikt

Felraktam. Nem egy nagy kaland.

(#2633) Dwatti válasza TOZ (#2632) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem a felrakás miatt kérdem hanem, hogy hivatalosan is jön pacera vagy arra nem is lesz és csak portolták a stratos rom-ot.
Azok miatt kérdezem akik nem szeretik a főzött romo-kat.

(#2634) sub71


sub71
aktív tag

Nekem ezt írja ki, ha telepíteni akarom. a régebbieket engedi egyből.

(#2635) TOZ válasza Dwatti (#2633) üzenetére


TOZ
addikt

Nem port.

(#2636) sub71 válasza sub71 (#2634) üzenetére


sub71
aktív tag

Sikerült! .😊👍

(#2637) sub71


sub71
aktív tag

Nem akarom teleszemetelni a fórumot. nekem a stratos rom alatt kb 5 mp alatt elsötétül, majd még pár másodperc és teljesen kikapcsol a kijelző., persze ha megnyomom a gombot újra látható lesz. ez módosítható, hogy mindig aktív legyen, mint eddig?
húúú ez durva! csak a "Francko76.WearWeather" számlap használva lesz tök fekete a kijelző

[ Szerkesztve ]

(#2638) Dwatti válasza sub71 (#2637) üzenetére


Dwatti
addikt

Inkább jöjjenek a tapasztalatok ! Engem az üzemidő érdekel ,hogy romlik -e vagy marad. a 4-7 nap ?

(#2639) sub71 válasza Dwatti (#2638) üzenetére


sub71
aktív tag

Az üzemidőről még nem tudok nyilatkozni. remélem meg lesz az eddigi 4-7 nap.
Egyebek:
A gidano féle "Amazfit Pace számlap megjelenés módosítása" napok magyarító NEM működik ezen a romon.
A Saratoga féle "MODs_&_TWEAKs_v1.1" működik ezen a romon

[ Szerkesztve ]

(#2640) W00dyka


W00dyka
tag

Nekem evvel az "új"1.3.7 rommal az Amazfit pacemnek sokkal alacsonyabb a fogyasztása. Saccperkábe 30-50 % al.Nektek is ?

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#2641) Dwatti válasza W00dyka (#2640) üzenetére


Dwatti
addikt

Én tegnap töltöttem fel, most 83 % legutóbbi üzemidő 5 nap volt, benne 20 km kerékpár.

[ Szerkesztve ]

(#2642) ggeleven válasza TOZ (#2630) üzenetére


ggeleven
őstag

Srácok WOS2-ben van MI Home vagy yeelight support? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2643) sub71 válasza ggeleven (#2642) üzenetére


sub71
aktív tag

MI Home van...

[ Szerkesztve ]

(#2644) INGJOKE válasza W00dyka (#2640) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én pénteken délelőtt töltöttem fel az órát, sportolni most nem sportoltam (ezzel az órával) és most 54%-on van 22-6 óra között airplane mód!

Viszont appal még mindig szarul szinkronizál és adatok is vesztek el frissítéssel. Gondoltam nyomok neki egy factory resetet erre meg a fent lévő egyedi számlapok is elvesztek... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#2645) Macika66 válasza INGJOKE (#2644) üzenetére


Macika66
addikt

...nyomok neki egy factory resetet erre meg a fent lévő egyedi számlapok is elvesztek...

De azt azért ne mond, hogy ezt nem lehetett előre tudni? ;)

(#2646) TOZ válasza Macika66 (#2645) üzenetére


TOZ
addikt

Tudta, tudta, csak nem sejtette. :DD

(#2647) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok ! A folyamatos pulzusmérés és közben egy sport tevékenység pulzus grafikonjának azonos időszakban a minimum és maximum mérés adatainak meg kellene eggyeznie :F
Napi mérés maximum amikor futottam 175 bpm a sporttevékenység szerint meg 188 bpm volt .
Azért ez nem kis eltérés. Be van állítva a pulzus riasztás 172-re jelzett is de 188-at nem mutatott.

Hegyen felfelé a magasság grafikon szerint a hegy elején magasabban voltam mint a tetején.
Sajnos ezek az össze vissza mérések nagyon egy másik óra felé terelnek.

[ Szerkesztve ]

(#2648) sharp4 válasza Dwatti (#2647) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, igazad van. Korábban kiveséztem én is, hogy sportra alkalmatlan. Bohóckodásra megfelelő. Nem kapsz megfelelő visszajelzést a teljesítményedről, ami futásnál hosszabb távokon már mérvadó tud lenni.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2649) StLui válasza Dwatti (#2647) üzenetére


StLui
veterán

a mellkaspánt felé kell, hogy tereljenek, ha neked ez fontos!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2650) Dwatti válasza sharp4 (#2648) üzenetére


Dwatti
addikt

Most a legutóbbi frissítés óta mások a magasság adatok illetve most 2 futás után ugyan azon a távon megegyezett lehet mos mér jól Előzőleg volt még 100 méter eltérés is.
Mai pulzusmérésem garmin órával aránylag megegyezett (meg a magasság és a táv is.
Még adok neki egy kis időt azután ha megint összevissza mér akkor eladásra kerül.

A garmint most megtudnám jó árion venni , párhónapos Vivoactive 3 -a tulaj nyert egy Suuntot és ezért eladja.( 60e) Ez is érintőképernyős és transflective display. Kinézetre is jó csak a felbontása gyengébb mint a Pace.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.