Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Dwatti válasza snakebait (#2250) üzenetére


Dwatti
addikt

A BT kapcsolódáskor -szinkronizáláskor szív sokat le az akksiból. De ma reggel töltöttem fel 10 órakor és most még 99%-on áll.
Tegnap az új ap frissítés után egy ideig drasztikusan merült pár óra alatt 20%-ot Újraindítottam az órát és ma feltöltöttem és most jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2252) snakebait válasza Dwatti (#2251) üzenetére


snakebait
senior tag

Ahhaa, értem. Én is feltettem ezt az új magyarított gidano appot mobilra, de semmi különöset-újat nem találtam benne. Más az elrendezés, meg nekem oreon állandóan ott van fent az értesítés az állapotsoron. Az előző szimpatikusabb volt vagy csak azt szoktam meg nem tudom, de visszaraktam azt (1.7.4.2)
Meg azt nem tudom a nem gyári számlappal miért merül gyorsabban az óra? Kipróbáltam, gyárival majd 6 napot elmegy, gyártottal meg alig bír 4 napot :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2253) Dwatti válasza snakebait (#2252) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem még nugát van amazfit w. 2. verziónál az állapot sáv értesítés ott is megmarad de balra húzva kikapcsolható.
Nem gyári számlap részben egy különböző méretű összetett képfájl ami nincs optimalizálva . Némelyik azért elég jó így is. Lentebb amiket ajánlottam azok jól bírják kb 5-6 nap.

[ Szerkesztve ]

(#2254) snakebait válasza Dwatti (#2253) üzenetére


snakebait
senior tag

Az a digi29face nevezetű amit ajánlottál ( Star Trek) az tetszik csak nekem hiányzik róla 1-2 adat amit nem jelez. Ezt próbálom szerkeszteni-pótolni. Van egy oldal ahol lehet ezeket a számlapokat manipulálni, csinálgatni. Ott próbálkozom, de nem igazán akar összeállni.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2255) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Nálam: Folyamatos HR
Ma 3x szinkronizáltam
Repülő mód csak szinkronnál kapcsolom ki
AWatch 2.0.1.
így 19 óra használat után 80%

(#2256) snakebait válasza lfarkas (#2255) üzenetére


snakebait
senior tag

Látom én is, hogy van repülő üzemmód ennél az óránál, csak azt nem tudom ha bekapcsolom akkor mi haszna van? Mert ugye mobilnál akkor elmegy a hálózat, mobilnet, wifi. De itt olyan nincs. Akkor?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2257) Peter11


Peter11
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a következő ügyben.
Újra szerettem volna párosítani az órát a telefonnal, mert frissítés közben megkattant. Viszont amikor az órán megjelenik a párosítás elfogadása vagy elutasítása lehetőség, hiába érintgetem az OK feliratot, nem érzékeli a kijelző a szándékomat. Akármit csinálok, nem érzékel a kijelző. Próbáltam már a teljes lemerítést, de nem segített. Mivel tudnék próbálkozni 10-es fúrón és 2kg-os kalapácon kívül?

(#2258) sharp4 válasza snakebait (#2256) üzenetére


sharp4
őstag

De van wifi, csatlakozni is lehet :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2259) Dwatti válasza Peter11 (#2257) üzenetére


Dwatti
addikt

Óra reset ? Hosszan nyomva a bekapcs gombot.

(#2260) Dwatti válasza Peter11 (#2257) üzenetére


Dwatti
addikt

Próbáld meg ezt is : Ha pc-re dugod az órát akkor a kijelző feléled ha hozzá érsz.

(#2261) sub71 válasza snakebait (#2256) üzenetére


sub71
aktív tag

Nekem este 9-től reggel 6:30-ig repülő módban van az óra. Ilyenkor nem jönnek át az értesítések és a telefon sem látja az órát értelem szerűen. Így 7 napot bír sport nélkül, ha sport is van, akkor 4 nap. Korábban repülő mód nélkül 4 nap volt a max üzemidő, bár nem gyári a számlap,lehet ez is számít

(#2262) Peter11 válasza Dwatti (#2259) üzenetére


Peter11
csendes tag

Sajnos a gomb hosszú nyomására semmi sem történik.

(#2263) Peter11 válasza Dwatti (#2260) üzenetére


Peter11
csendes tag

Azt hiszem nem voltam elég pontos. Amazfit Bip órám van, annak nincs PC kapcsolata.
Egyébként a kijelző feléled, amikor kapcsolódni szeretnék a telefonhoz, csak nem érzékeli az érintésemet.

(#2264) Dwatti válasza sub71 (#2261) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem Amazfit watch 2.3.0 v offline mód- nincs szinkron, most 1 nap alatt 10 %-ot merült (most 90%) úgy látszik beállt, és ez így elfogadható lesz.

(#2265) Dwatti válasza Peter11 (#2263) üzenetére


Dwatti
addikt

Bip órára nem tudok ötletet. Esetleg próbáld meg másik régebbi telefonos appal párosítani. minimum 60 % töltöttséggel. esetleg a kijelzőt töröld át alkohollal. Töltőre rakva megnyomni a bekapcs gombot?
Végső esetben felrakni egy másik firmwaret

[ Szerkesztve ]

(#2266) halamita


halamita
csendes tag

Resetelni kellett a telefonomat, mert behalt frissítés közben - és a baj csőstül jön. Miután jó darabig hiába próbálkoztam előcsalogatni a QR kódot az órámon, megfogadtam az Amazfit support oldalán írt tanácsot, és az órámat is reseteltem. A QR kód így megjelent ugyan, de a várt eredményt azonban nem hozta meg, mivel a kód egy olyan linkre mutatott, ami "("code":-2001,"message":"Not found")" hibát dob ki. Tipp?

(#2267) halamita válasza halamita (#2266) üzenetére


halamita
csendes tag

Kis guglizás után megoldva. Az adataim viszont elszálltak... :(

[ Szerkesztve ]

(#2268) Cartman023 válasza Dwatti (#2247) üzenetére


Cartman023
aktív tag

A 2.3.0. nekem is másfél nap alatt 15% alá vitte.
Remélem a feltöltés után nekem is megjavul, de nem nagyon ajánlanám ezt a frissítést addig senkinek.

(#2269) kakukkmarci válasza Cartman023 (#2268) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem semmi gondom nincs vele...

noob... rooter... geek

(#2270) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Az órára nincs még magyarul is tudo sw?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2271) Macika66 válasza Biluxzsolt (#2270) üzenetére


Macika66
addikt

Tulajdonképpen minek is???
Az üzenetek a telefon nyelvén jönnek át.
Az alvásmonitor, a pulzusmérés számokból áll, nem kell fordítgatni.
Azért azt a 20 szót, amit a telefon beállításához kell ismerni, azt szerintem mindenki ismeri manapság...

(#2272) Dwatti válasza Biluxzsolt (#2270) üzenetére


Dwatti
addikt

De van a PACEfied HU ROM - előnye a MI Fit szinkron

(#2273) Dwatti válasza halamita (#2267) üzenetére


Dwatti
addikt

Mi volt a megoldás a beragadt QR kodra ? telefonos alkalmazás telepítése playról vagy egy régebbi verzió ?

(#2274) Biluxzsolt válasza Dwatti (#2272) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2275) Biluxzsolt válasza Macika66 (#2271) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Azért mert MAGYAR vagyok és ahol van rá lehetőség nálam a magyar nyelv előnyt élvez. ;)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2276) Macika66 válasza Biluxzsolt (#2275) üzenetére


Macika66
addikt

Jó. Nincs rá lehetőség.

(#2277) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok!
Mágneses rögzítésű óraszíjat használ valaki? csak azért kérdem, hogy a mágnes mennyire van hatással a működésére? iránytű, gps,[link]

(#2278) Macika66 válasza lfarkas (#2277) üzenetére


Macika66
addikt

Eszembe nem jutna kipróbálni. Az iránytűt biztosan nem zavarja meg.

De bármennyire is erős neodímium mágnes van a csatban, oldalirányban akkor is viszonylag könnyen elcsúsztatható. Félnék, hogy elhagyom az órát. És erre meg is lenne minden esély...

(#2279) Cartman023 válasza Cartman023 (#2268) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Este feltöltött, jelentem most már normális ütemben merül.

(#2280) sharp4 válasza Dwatti (#2272) üzenetére


sharp4
őstag

Ha van frissebb magyar rom, OTA-n frissíti? Van vmi bug benne? Érdemes felrakni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2281) Dwatti válasza sharp4 (#2280) üzenetére


Dwatti
addikt

A linkelt oldalon kérdezd én nem raktam fel.De tudtommal nincs benne bug.

[ Szerkesztve ]

(#2282) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Üdv.
Légnyomás méréssel kapcsolatban:
Tiétek mennyire pontos?
Most 995.30 mér az órám
Időkép szerint 1008
Itthoni 1006-ot mutat
Nem mintha ettől függne a jövőm, csupán érdekelne !

(#2283) lfarkas válasza lfarkas (#2282) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Persze kérdés mennyire kalibrálták gyártáskor !
[link]

(#2284) Dwatti válasza lfarkas (#2282) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem az is számít melyiket milyen magasságban mérik.

(#2285) lfarkas válasza Dwatti (#2284) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Persze. Zugló 120-150m tengerszint feletti. Itt 1006

(#2286) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Na, eddig tartott a probléma mentes időszak! Két nap alatt lemerül, eddig esti kikapcsolással 8-10 napokat bírt! A másik meg a pulzusmérő üveg lapja lejött, izzadós a csuklóm munka közben, ezek szerint ezt nem bírja! Jövő héten szervíz! :( Eustock rendelés! 2017 Szeptemberi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2287) vinczetibor válasza Tamás34 (#2286) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A merülést Playes Amazfit Watch 2.0.3 okozhatja. Fel kell rakni valamelyik korábbi vagy újabb (2.3.0) verziót és megszűnik a gyors merülés.

(#2288) Martin Eden válasza vinczetibor (#2287) üzenetére


Martin Eden
tag

Hát nálam 2.0.3-mal is csinálta, meg 2.3.0-val is előfordul. Viszont egy óra on/off-tól magához szokott térni általában.

(#2289) halamita válasza Dwatti (#2273) üzenetére


halamita
csendes tag

Nem a QR kód ragadt be, hanem a telefonom. A QR kódot viszont csak úgy tudtam megjeleníteni az órán, hogy visszaállítottam gyári beállításokra.

(#2290) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Melyik könyvtárba kell másolni a zenéket, hogy utána Bluetooth hangszórón lejátssza a teszthez kellő hanganyagot?

(#2291) Dwatti válasza INGJOKE (#2290) üzenetére


Dwatti
addikt

Music mappa.

(#2292) mclane_


mclane_
aktív tag

Sziasztok,
ma jött meg az óra, de valami nem OK vele. Frissítettem, 100%-ra fel van töltve, de abból kivéve vagy nem lehet bekapcsolni(ha kikapcsolva töltöm), vagy pár per használat után kikapcsol és csak a töltőben hajlandó újra bekapcsolódni.
Valamit kihagytam, nem vettem észre, béna vagyok, vagy hibás a cucc? EU verzió eu stocktól rendeltem.
Köszi a helpet előre is.
Üdv,
mc

(#2293) Dwatti válasza mclane_ (#2292) üzenetére


Dwatti
addikt

Kikapcsol vagy csak a számlap sötétedik el ? Mert akkor lehet e repülő mód be van kapcsolva .

(#2294) mclane_ válasza Dwatti (#2293) üzenetére


mclane_
aktív tag

Teljesen kikapcsol, és nem is lehet bekapcsolni, csak töltőn. Tegnap este pl. egész jól működött, itthon maradt. 56%on volt a töltöttsége és kikapcsolt, nem reagál semmire. Töltőn bekapcsolhato, de ha leveszem kikapcsol újra...

(#2295) Dwatti válasza mclane_ (#2294) üzenetére


Dwatti
addikt

Csinálj egy factory restetet az órán . ha utána sem javul meg vedd fel a kapcsolatot az üzlettel.

(#2296) mclane_ válasza Dwatti (#2295) üzenetére


mclane_
aktív tag

Megtörtént, 5 percig ment aztán kikapcsolt....

(#2297) Dwatti válasza mclane_ (#2296) üzenetére


Dwatti
addikt

Élj a 14 naptári napon belüli elállási joggal !Vedd fel velük a kapcsolatot lehet simán kicserélik.

(#2298) Dwatti válasza mclane_ (#2296) üzenetére


Dwatti
addikt

forrás Eustock : 3 munkanapon belüli meghibásodás /termék cseréje/

Ha az Fogyasztó által vásárolt és a 151/2003-as Korm.rendelet hatálya alá tartozó termék a vásárlástól számított 3 munkanapon belül meghibásodott, azt az eredeti termékkel megegyező típusú új termékre kicseréljük feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza. Ha cserére nincs lehetőség (pl. nincs raktáron. kifutott termék)és előreláthatólag 14 napon belül a csere nem kivitelezhető, akkor a termék árát visszafizetjük.....
- Részletek is ott vannak !

(#2299) plo77 válasza VANESSZA1 (#1885) üzenetére


plo77
tag

Szia!

Tudnál adni ismét egy linket,mert ez lejárt? Sajnos újra kellett telepítenem az órám és megint jönnek az értesítések az új rom-ról..... :W
Előre is köszi!

(#2300) VANESSZA1 válasza plo77 (#2299) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Persze, küldöm ahogy gép előtt leszek.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.