Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#985) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok! :)

Olvastam végig a topik utolsó hsz-éig mindent a telóról és két kisebb gond akad, ahogy láttam a hszeken(bárr ez sem mindenkinél/mindenkitnzavar) az egyik a kamera a másik a multitask.
Fura ilyet olvasni. Az én 1,5 éves 4X-em is 2gigás most a 6.0 van rajta EMUI 4.0-val és 5 böngészölapos Opera meg csomó más app vigan elfut kb szemvillanás az appok közt váltani és ujratökteni is csak a játékokat tölti(de ez ugy gondolom egyértelmü,a gémek tul sok komoly eröforrást eméaztenek hogy a háttérben legyenek).Nem értem hogy a 25K-val drágább új szintén 2 gigás P9 L esetén miért van ilyen gond.Lehet nekem nem is lenne gond csak a szakértöket zavarja.

Nem tudom mennyire az de inkább OFF-ba teszem. Kinéztem a fenti okok miatt a P9 Lite-ot az Honor 5X helyett(ezt korábban a mostani 4X leváltsára szememeltem ki) a jóval erősebb SOC miatt(S 616 vs. Kirin 650)és az LPDDDR3-as ram is gyorsabb mint ott asszem.
Szóval oké legyen P9 L de akkor jött a H 7 L amin számomra külsöben is jobban bejön, mint a teso és hardverben csontra egyformák csak a H 7 L olcsobb 10-essel.

A kérdés az hogy ha nem lesz pörgös a H 7 L topikja jöhetek-e ide kérdezni az EMUI 4.1-el, Kirin 650 és appok helyzet ügyben ide?

Van pár régimotoros Huawei szakértö és pár régi ismerös más topikokból így jó lesz itt a hangulat és szakértelmi csapat vetödött össze Porterocka,bubus66 és mások vezetésével :R :R Nagy respect fiúk az összefogalaló is szvsz egyik legjobb itt a forumon :R

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.