Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) GSPLR válasza okoska74 (#1648) üzenetére


GSPLR
senior tag

Természetesen, most kipróbálom bubus verzióját.

Huawei

(#1652) keszo válasza dokee78 (#1650) üzenetére


keszo
őstag

nekem fekete van és pont így néz ki mint a képen látható

Attila

(#1653) evo87 válasza dokee78 (#1650) üzenetére


evo87
őstag

Csillogós, de van benne egy vízszintes csíkokból álló minta... kicsit olyan napelemes beütésű.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1654) dokee78


dokee78
félisten

keszo & evo87 :R

Van valami zavaró bugja a készüléknek?
Sajnos még van pár hónap mire tulaj leszek,max addigra javítanak mindent.

Közben persze nézelődök,de nagyon úgy tűnik ez lesz a nyertes.
Hacsak nem jön ki addig valami hasonló áron Snapi 652-vel.

Alcatel Idol 4,Moto G4 és Xperia XA volt alternatíva,de hamar kihullottak.

(#1655) evo87 válasza dokee78 (#1654) üzenetére


evo87
őstag

Zavaró bug nincs... egy korrekt telefon, közepes akkuidővel, nem melegszik, RealRacing 3 szalad rajta, én szeretem. Minőségi, jó cucc.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1656) keszo válasza evo87 (#1653) üzenetére


keszo
őstag

te ezt hol látod?
az ezüst kerekített sarkú négyzet és a kerek lencse közötti részre gondolsz?
nekem az sima fekete és a fénye is csak az üveglapnak van

többféle készülék típus készült volna?

Attila

(#1657) SzaboZE válasza OldMike (#1640) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem levélküldéskor automatikusan felkínálja a képméret csökkentést! A galériában megtekintett képnél megosztás-email.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1658) #86973952 válasza OldMike (#1640) üzenetére


#86973952
törölt tag

1. Snapseed? Abban raw -val is lehet dolgozni és sok a beállítási lehetőség.

2. Flickr? Feltöltöd felhőbe, és mindig meg vannak a képek, nem vesznek el. Rendszerezni lehet albumokba és van automata feltöltés is, 1000 giga tárhelyet kapsz ingyen. Google Play app is van meg weboodalról is beléphető. A felszinkronizált képeket választható méretben lehet letölteni. Így nem kell mailt küldözgetni és minden eszközről elérhető.

Ráadásul képminőség rontás nélkül tárolja. Tehát ha abból szeretnél dolgozni, vagy elérhető a közelben rendes net, akkor olyan minőségben is letöltheted, mintha most csináltad volna a képet.

[ Szerkesztve ]

(#1659) batai15 válasza dokee78 (#1654) üzenetére


batai15
félisten

Jó telefon, zavaró hiba nincs. tok nélkül meg nekem igazi premium telefon .

[ Szerkesztve ]

(#1660) dokee78 válasza batai15 (#1659) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#1661) bubus66 válasza dokee78 (#1650) üzenetére


bubus66
nagyúr

A P9 Lite nem kapott frissítés, az N-t valószínű meg fogja kapni, (lehetséges, hogy a P8 Lite is), jó telefon nekem eddig semmi gondom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1662) szami777 válasza dokee78 (#1654) üzenetére


szami777
addikt

2 hét használat után csak pár apróságot tudok felróni a telefonnak.
- a rezgőmotor nagyon gyenge, a zsebemben sem érzem meg néha, eddig alsókategóriás telefonjaim voltak inkább, de mindenhol jobb volt a helyzet.
- viber sokszor nem jelez, illetve értesitő led sem jelez vibernél, messenger is sokszor nem jelez, illetve az eredmények.com sem.
- kamera tényleg gyengusz

Ezek a zavaróak, nagyon patent kis telefon egyébként, nem bántam meg a megvételét.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1663) dokee78 válasza bubus66 (#1661) üzenetére


dokee78
félisten

:R Security Updateket sem kapja meg?
Amit a Stock droidok szoktak.

xsanyi77 :R

[ Szerkesztve ]

(#1664) bubus66 válasza dokee78 (#1663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki tudja biztos fog kapni, én azt irtam egyenlőre még nem kapott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1665) #86973952 válasza dokee78 (#1663) üzenetére


#86973952
törölt tag

P8 Lite is kapja őket, de az egyéni SoC miatt nem mindig érintik a security patch -ben lévő driverek. Szenzor javításokat persze ettől függetlenül is megkapja.

A napokban lesz új droid patch, gondolom azzal fognak dolgozni. Július 1. és 5. az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#1666) dokee78 válasza #86973952 (#1665) üzenetére


dokee78
félisten

Igen kevertem a dolgokat,mert anyám P8 Lite telóját néztem.

(#1667) evo87 válasza keszo (#1656) üzenetére


evo87
őstag

Tedd fénybe és rögtön meglátod. Most csináltam az ablakon becsillanó napfénynél:

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1668) dokee78 válasza evo87 (#1667) üzenetére


dokee78
félisten

Mintha a mobilarena tesztben nem ilyen lett volna.
Szerintem jól néz ki.

(#1669) evo87 válasza dokee78 (#1668) üzenetére


evo87
őstag

Csak ilyen szélsőséges fényviszonyok előtt jönnek elő a csíkok, normál, szórt fénynél szinte nem is látható a minta.

Egyébként szerintem is zsírabb így csíkosan.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1670) GSPLR válasza evo87 (#1667) üzenetére


GSPLR
senior tag

A fehérnél is ilyen.

Huawei

(#1671) keszo válasza evo87 (#1669) üzenetére


keszo
őstag

Valóban, elég erős fény kell, hogy láthatóvá váljon.
Egész minőségi így.

Attila

(#1672) Geri8


Geri8
tag

Sziasztok!

Kérhetnék külföldi "megbízható" boltokat ahol kapható a 3gb-os verzió?
Privátban is lehet. Az expansys.com-on nem találom, ebay-ről meg nem szívesen venném, hanem valami ismert boltból.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1673) ANDROID??? válasza Geri8 (#1672) üzenetére


ANDROID???
addikt

Keresőbe expansys és láss csodát ;]

Direkt csak az egyik hsz-t tettem linkbe, de ez tényleg évekkel korábbi hsz ;)

(#1674) Soma01 válasza ANDROID??? (#1673) üzenetére


Soma01
veterán

Én nem 3 GB-osnak látom az ott árusítottat.

(#1675) gianone válasza Geri8 (#1672) üzenetére


gianone
őstag

Olasz Amazonon magyar ÁFA-val, szállítással tokkal vonóval 268,32 euró (euróban fizetve, nem szabad forintban bankod váltsa), 83500 Ft kb. Van ennél olcsóbb ajánlat is még itt is, ami nem is számol fel magyar ÁFA-t, de "megbízható"-t kerestél.

[link]

Ha lenne kint span, akkor 250 volna.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1676) ANDROID??? válasza Soma01 (#1674) üzenetére


ANDROID???
addikt

UHH :U Elnézéseteket kérem, csak arra emlékeztem, hogy expansys.

[ Szerkesztve ]

(#1677) gianone válasza ANDROID??? (#1676) üzenetére


gianone
őstag

Biztos, hogy van ennél olcsóbb is, de nem vagyok ráállva a kérdésre, és nem is ismerem a kinti boltokat különösebben, de Amazon a tuti. Már ha van ilyen a kereskedelemben. Mondjuk itt is érdemes akcióra várni.

És remélem, ez a Libero No Brand a kártyafüggetlen olaszul.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1678) SzaboZE válasza evo87 (#1667) üzenetére


SzaboZE
addikt

Lehet azért bírja ilyen jól az akku, mert az egy napelem :D

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1679) RókalanyLau


RókalanyLau
csendes tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy ilyen csodát. A Ping Digitaltól venném, erről az üzletről vélemények? Ne adj isten, ha szervízeltetni kell, akkor annak mi a folyamata?

Köszönöm :)

(#1680) #70516736 válasza RókalanyLau (#1679) üzenetére


#70516736
törölt tag

Kérdez rá náluk a garanciára meg a tipus számra mert ők kinából hozzák a telóikat

(#1681) ProEvoFan válasza RókalanyLau (#1679) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

MediaMarktba/ExtremeDigitalba olcsóbb is, no meg tuti megbízható, főleg az MM.

(#1682) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!Bocs a sok kérdésért,de miért van az hogy feltettem egy időjárás progit és nem mutatja az állapot sávban a hőfokot?Pedig be van állítva.A régi telómnál is az volt és ott működött.Vagy én a 3g watchdoggal mérem az adatforgalmat,ami ki van rakva a képernyőre de nem frissíti,csak ha mindig belépek a programba.Az smseket ékezet nélkül küldi el.

(#1683) ANDROID??? válasza Cöletibi (#1682) üzenetére


ANDROID???
addikt

A kiválasztott várost beállítottad, és hogy a kiválasztott várost mutassa?

(#1684) bubus66 válasza Cöletibi (#1682) üzenetére


bubus66
nagyúr

AZ SMS ékezet nélküli küldése karakter kódolási hiba. A google billentyűzetben a balra dőlő ékezett használata..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1685) RókalanyLau válasza ProEvoFan (#1681) üzenetére


RókalanyLau
csendes tag

Köszönöm!

Akkor onnan lesz :)

(#1686) OldMike válasza SzaboZE (#1657) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi, én általában megírom az e-mailt, és csatolom hozzá a képeket. Ki fogom próbálni ezt a megoldást is. Egy kérdés ehhez: ha több képet akarok küldeni, akkor mi a menet?

Porterocka

Telefonon nem szoktam a képeket szerkeszteni, mert áttöltöm a számítógépre (jellemzően fényképezőgéppel fotózok, a telefon a kiegészítés, amikor nincs kéznél a gép). Ettől függetlenül valószínűleg megnézem a Snapseedet is.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#1687) nagbor válasza keszo (#1442) üzenetére


nagbor
újonc

Van ilyen funkció, csak kissé elrejtették:
Beállítások/Adatforgalom-kezelés/Forgalmi emlékeztető beállításai/Hálózati sebesség mutatása

(#1688) togaba


togaba
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Class 10 SD kártyából SCHC-t vagy SDXC-t fogad a P9Lite? 64gigásat vennék. Nem találok adatot erre.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1689) keszo válasza nagbor (#1687) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm a segítséget, de nekem nincs olyan hogy "Forgalmi emlékeztető beállításai"

Attila

(#1690) Sonja válasza togaba (#1688) üzenetére


Sonja
veterán

Mivel microSDXC olvasó van benne, így természetesen mind a kettőt (128GB-ig biztosan). :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1691) togaba válasza Sonja (#1690) üzenetére


togaba
tag

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1692) togaba


togaba
tag

Sziasztok!
Olyat kérdeznék, hogy miért nem tudom beállítani a készüléket az okostévémhez (Pana)? Az Xperiám gond nélkül kontaktált a tévével, tartalom megosztás üzemmódban. A P9l-en nem találok ilyen lehetőséget.
Köszi.

(#1693) Ronam


Ronam
addikt

Viber nálatok jelez rendesen? Nálam csak felvillan a képernyő, de utána az értesítő led nem jelez. Van erre valami megoldás? Tegnap a PS Messages sem jelzett.

(#1694) Ronam


Ronam
addikt

Nem tudom volt-e már, de elvileg működik a dupla koppintásra ébresztés, most olvasom XDA-n.

(#1695) SzaboZE válasza OldMike (#1686) üzenetére


SzaboZE
addikt

Én általában egy képet szoktam küldeni, nem próbáltam még többet egyszerre :) Esetleg kijelölni több képet és megosztás?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1696) #86973952 válasza Ronam (#1694) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kérdés, hogy a fogyasztást majd mennyire növeli meg.

(#1697) Ronam válasza #86973952 (#1696) üzenetére


Ronam
addikt

Ott irja a vegen, hogy "There is also NO additional battery drain caused by the feature."

(#1698) #86973952 válasza Ronam (#1697) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ja igen, most látom elmennek szunyókálni a magok.

Viszont cserébe lassan reagál, bár nem írja ez pontosan mennyi időt jelent. Illetve nem mindig old fel, lejjebb 10/8 -at írnak. Ezen mondjuk nem tudom minek pörögnek, LG -nél sem 100% -os.

Viszont ez legalább korrigálja azt a butaságot, hogy hátulra került az ujjlenyomat-olvasó. Nem kell tapizni a gombot asztalra letéve vagy autós tartóban.

(#1699) japy válasza #86973952 (#1698) üzenetére


japy
őstag

Miért kellene korrigálni annak ott van a legjobb helye!

(#1700) #86973952 válasza japy (#1699) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem veszem mindig kézbe a telefont és sokat vezetek. Hátsó leolvasó nálam elből használhatatlan. Sokat használom napközben a telefont, nekem elsősorban az az iroda.

Illetve az irodában sem szoktam mindig felvenni az asztalról, ha megnézek valamit. Pl. szoktam fotóval is dokumentálni.

Szerk.:
Egyébként napi használatban kézbe véve ugyanolyan kényelmes előre rakva. A fent említett dolgoknál meg más helyzetben is jó. Ez nekem is csak gyakorlatban esett le.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.