Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) szami777


szami777
addikt

Üdv, tegnap óta büszke tulajdonos vagyok én is, eddig nagyon adja a telefon.
Üzemidő kellemes csalódás az előző telefonomhoz képest, a testre szabhatóság is nagyon bejön.

Pár kérdésem lenne:
- Vibernek be lehet kapcsolni, hogy az értesítő led villogjon? Hol tudom ezeket testre szabni, hogy miért villogjon, miért nem?
- A hangerőszabályzó 4 sávot nem tudom a lehúzható ablakhoz adni valahogy, hogy a fényerő csúszka alatt legyenek?
- És a legfontosabb, ujjlenyomat olvasóval tök pöpec feloldani a masinát, de nekem az lenne a jó, ha le is tudnám zárni vele, van erre opció?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1252) ANDROID??? válasza barrasz (#1250) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csörgesd meg a telefonod, ha fel van oldva a képernyő és akkor is ha le van zárva, máris fogod tudni mikor csúszkás mikor érintős. ;)

Sepyi: köszi, de.tudjuk mi is ;]

[ Szerkesztve ]

(#1253) Hubzsi válasza ANDROID??? (#1252) üzenetére


Hubzsi
tag

Nekem a hívaskezelés nagyon tetszik a rendszerben, pl amikor pötyögök valahol és jön egy hívás felül jelenik meg és nem dob el mindent a bejövő hívás miatt. Szerintem ez baromi hasznos feature

[ Szerkesztve ]

(#1254) Milestone2 válasza Hubzsi (#1253) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja-ja..

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1255) bubus66 válasza barrasz (#1250) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1250) barrasz

Igen amikor a Képernyő zárva van akkor csúszkával kell felvenni, ha nincs a képernyő zárva akkor rá kell bökni a zöld körben lévő zöld telefon kagyló ikonra..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1256) SzaboZE válasza szami777 (#1251) üzenetére


SzaboZE
addikt

Minek ujjlenyomat a lezáráshoz? Ott a powergomb...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1257) szami777 válasza SzaboZE (#1256) üzenetére


szami777
addikt

Megtaláltam én is a powergombot, köszi.
Olyan a tokom, amivel egyszerűbb lenne az ujjlenyomat olvasóval vissza is zárni egyből.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1258) Roxbury válasza szami777 (#1257) üzenetére


Roxbury
őstag

Lock screen widget. Evek ota ezt hasznalom zarasra, kimelve a power gombot. Probald ki. Nagyon jo. Play aruhaz. (Fekete korben arany lakat)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1259) Balathruin válasza szami777 (#1257) üzenetére


Balathruin
veterán

Esetleg ha nova launchert használsz akkor van sima dupla koppintásos zárás is.

(#1260) szami777 válasza Balathruin (#1259) üzenetére


szami777
addikt

Ez lett volna a következő kérdés, Lg után nagyon hiányzik. Köszi az infót, ki is próbálom. :)

(#1258) Roxbury
Neked is köszi, megnézem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1261) ANDROID??? válasza szami777 (#1257) üzenetére


ANDROID???
addikt

Próbáldki a lebegő gombot :K

(#1262) szami777 válasza Balathruin (#1259) üzenetére


szami777
addikt

Sajna azt csak a prime tudja és az 1800 ft, találtam külön double tap appot, most jól működik, köszönöm mindenkitől a tippeket.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1263) #86973952 válasza szami777 (#1262) üzenetére


#86973952
törölt tag

Idén nyáron már kétszer volt 125 HUF a prime. Szerintem lesz még akcióban.

(#1264) jézusom


jézusom
addikt

Üdv!

A hisuitot sikerült valakinek elindítani? Egy pillanatra megjelenik, az is csak néha. Meg a telefonon is néha előjön, hogy milyen csatlakozást szeretnék. Végül leszedtem online a Hisuitot, de ez se csatlakozik a telóhoz :(

Valami ötlet?

(#1265) bubus66 válasza jézusom (#1264) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg ezt

Az USB hiba keresés be van kapcsolva?

Ezt csináld meg a telepítés előtt ha Win 8-8.1 vagy Win 10-ed van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1266) tejbele


tejbele
csendes tag

Sztem egy kissé borsosra sikeredett az ára... :U

Üdv, Tejbele

(#1267) ANDROID??? válasza tejbele (#1266) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mire gondolsz?

(#1268) barrasz válasza bubus66 (#1255) üzenetére


barrasz
aktív tag

Köszönöm neked és ANDROIDNAk is a választ erre nem figyeltem.
:R

(#1269) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!

Érdekelne hogy használ-e valaki ehhez a telefonhoz ablakos flipes tokot? Jó lenne tudni a tapasztalatokat.

Kösz

42LM660S

(#1270) GSPLR


GSPLR
senior tag

Hali!

Épp egy ilyet készülünk beszerezni párom telefonjára. Eddig a H+Pro volt a terv de most látom, hogy van egy olyan verzió is, hogy PE+. Ehhez azt írja, hogy: PE+ = 0.3mm,2.5D arc edge, blue light resistant screen protector. Ez oké, de ettől sem lettem okosabb :DDD Ötlet?

Szerk.: Oké, közben megvan a válasz, ez a verzió kíméli a szemet.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1271) jézusom válasza bubus66 (#1265) üzenetére


jézusom
addikt

Most bekapcsoltam a fejlesztői módot, a hisuit prog fel van téve, de nem tudok csatlakozni.

(#1272) bubus66 válasza jézusom (#1271) üzenetére


bubus66
nagyúr

A képen bejelöltem tedd a Fájlokra akkor el kell kezdeni-e drivert kell neki telepíteni utána jónak kell lenni.

[link]

Beállítások/Fejlesztői lehetőségek/USB konfiguráció választása
itt menj végig az összesen. De ne csak a fejlesztői lehetőségek legyenek bekapcsolva, hanem az USB Hiba Keresés is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1273) Soma01 válasza GSPLR (#1270) üzenetére


Soma01
veterán

Azt néztem én is, csak az nem üveg.
Én inkabb a sima üveget rendeltem.
2 fajtát is rendeltem. Majd megírom melyik a legjobb. Sőt, 3 féle is lesz nekem ami mind nagyon jó elvileg.

(#1274) jézusom válasza bubus66 (#1272) üzenetére


jézusom
addikt

nekem ez jön elő!

(#1275) bubus66 válasza jézusom (#1274) üzenetére


bubus66
nagyúr

Usb csatlakoztatva alatt "Csak töltés" nyomj rá a Fájlra. Addig nekem se dob fel semmit se még a "Fájlokat" meg nem nyomom.

Szerintem nem kell OFF-ba tenned mert ez témába vág.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1276) jézusom válasza bubus66 (#1275) üzenetére


jézusom
addikt

Médiaátvitelre tettem. Semmi.

(#1277) bubus66 válasza jézusom (#1276) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia keres meg privátban légyszíves.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1278) Soma01


Soma01
veterán

Az Egészség appot ha leszedem, vissza tudom tenni később? Ugyan az mint a Huawei wear? Mert az ott van a Play áruházban.

[ Szerkesztve ]

(#1279) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok! Be lehet állítani az ujjlenyomatot készülék ébresztésre? Hogyan?

(#1280) batai15 válasza #22237440 (#1279) üzenetére


batai15
félisten

Miért ne lehetne ? Ez a lényege

(#1281) szami777


szami777
addikt

Meg tudom azt csinálni, hogy bizonyos appot semmiképp se zárjon be akkor, ha az alkalmazásváltóba rámegyek a kuka ikonra?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1282) batai15 válasza szami777 (#1281) üzenetére


batai15
félisten

Elméletileg igen , huzol eggyet rajta ellenkező irányba mint mikor bezarod.
De pl használom az xperia clock widgetet , hiába rakom be , task kill után akkor is befagy ,ugyan úgy mint miuin(ésbe van rakva védett appnak is) nem kell kilovogetni a ramot, a rendszer meg teszi magának.

(#1283) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodok rajta, hogy veszek ilyen telefont ajándékba. Az lenne a kérdésem, hogy a barátaimnak, vagy az ellenségeimnek vegyem???? ;)

Köszi előre is!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1284) Richee11 válasza A 2. Vesztes (#1283) üzenetére


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozok egy ilyen telefonon, viszont mielőtt megvásárolnám lenne pár kérdésem.

1. Alapjáraton a 2GB Ramból mennyi áll rendelkezésre?
2. Mennyire gyors a Huawei felülete, illetve mennyi olyan alkalmazás van rajta, melyek tulajdonképpen semmire sem jók?
3. Mekkora hátrányt jelent a Gorilla Glass hiánya? eddig az összes telefonomon volt, és félek, hogy a hiányában könnyebben sérül a telefon.
4. Mit lehet tudni a rendszer frissességéről? Azt látom, hogy 6-os android fut rajta, de várható, hogy érkezik a N?

Egyelőre ezek jutottak eszembe, válaszotokat előra is köszönöm.

(#1285) szami777 válasza batai15 (#1282) üzenetére


szami777
addikt

Köszi, megvan. poweramppal működik, így az legalább nem záródik be.
Nekem igazából arra kellene, hogy több double tap appot leszedtem (nova launcher nem jött be) és mind működik jól, de alkalmazásváltó-> kukára kattintás után nem működik a dupla kopp egyiknél se, mert gondolom bezáródtak. :(
De sajna még az alkalmazásváltóba se jelennek meg, hogy úgy huzigáljam, ahogy a powerampot.
Marad az, hogy nem tisztítgatom a mobilt állandóan.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1286) batai15 válasza Richee11 (#1284) üzenetére


batai15
félisten

válaszolok mindkettőtöknek
A 2. vesztes :
Barátaidnak , ez egy jó telefon.
Megelégedve használom.
Richee11

1. Alapjáraton a 2GB Ramból mennyi áll rendelkezésre? bekapcsolás után 850-900 kb.

2. Mennyire gyors a Huawei felülete, illetve mennyi olyan alkalmazás van rajta, melyek tulajdonképpen semmire sem jók?
Alapvetően gyors, bár néha apró meg meg röccenések voltak(jellemzően play telepítés közbe, vagy hirtelen játék után kilépve. Második részre térve, vannak emui, google appok, meg pár apróbb törölhető

3. Mekkora hátrányt jelent a Gorilla Glass hiánya? eddig az összes telefonomon volt, és félek, hogy a hiányában könnyebben sérül a telefon. eleve fólia van rajta gyárilag, utána pedig ha meg kopik érdemes lecserélni így nem para, meg a gg amúgy sem karcolhatatlan , hanem nagyon is könnyen lehet karcolni.
4. Mit lehet tudni a rendszer frissességéről? Azt látom, hogy 6-os android fut rajta, de várható, hogy érkezik a N? Friss telefon, biztosan lesz rá N

Sanyi :Próbáld meg védett alkalmazásnak meg tenni.
De amúgy tök fölös tisztítgani a ramot, a rendszer magának kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#1287) Richee11 válasza batai15 (#1286) üzenetére


Richee11
senior tag

Köszönöm szépen a gyors válaszodat!
Már csak az érdekelne, hogy Te személy szerint mennyire vagy megelégedve a kamerával? (Láttam a tesztképeket, és a Youtube-on is néztem róla videókat, de egy átlag felhasználó véleménye is érdekel).

(#1288) ANDROID??? válasza A 2. Vesztes (#1283) üzenetére


ANDROID???
addikt

Attól függ, barátok leszünk vagy ellenségek? ;]
Vedd a barátaidnak én a barátod leszek :K ;]

Teljesen vállalható, az üzemidő is a kijelző rendben, gyors nem fagy, fogásra jó, csúnyának sem lehet mondani.
Mire vagy kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

(#1289) #86973952 válasza batai15 (#1282) üzenetére


#86973952
törölt tag

Próbáltad már úgy, hogy teljesítménycentrikus energiasémán használod a telefont? Más esetben egyes appokat és a mobilnet használatot is korlátozhatja.

(#1290) batai15 válasza #86973952 (#1289) üzenetére


batai15
félisten

nem próbáltam, de miui alatt is ugyanez volt, szóval nem hiszem
A teljesítmény mód nem szívja jobban az akkut?
Richee: kamera? megfelelő nekem.
Nem profi, távoli dolgokra nem olyan jó, de az összkép nekem jó
a selfi minősége viszont kifejezetten tetszik.
Egy dolog nem jön be, hogy este a vaku ha nagyon sötét van vagy roszkor villant v nem tudom, de fotón látszik a fény köre(barátnőm telóján is ugyan ez van )

[ Szerkesztve ]

(#1291) Balathruin válasza batai15 (#1290) üzenetére


Balathruin
veterán

Úgy fogalmaznák hogy az intelligens nem ér semmit. :)

(#1292) batai15 válasza Balathruin (#1291) üzenetére


batai15
félisten

Na ez igen :DDD
Engem egy dolog érdekel hogy a következő állítólag materiálisabb stílusú emui milyen lesz, no meg a task váltó hátha stock droidos lesz .
Ott a sok kihasználatlan hely, vagy olyan legyen vagy nagyobb méretű kártya.

[ Szerkesztve ]

(#1293) #86973952 válasza Balathruin (#1291) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem sem.

Én már több Huawei -en próbáltam különbséget tenni, de a fogyasztás tekintetben kb. tök azonos.

Szerk.:
Intelligens korlátoz, de lehet olyan app, amivel nem működik tökéletesen együtt az EMUI (sem).

[ Szerkesztve ]

(#1294) A 2. Vesztes válasza batai15 (#1286) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönöm gyors válaszod, úgy láccik a véleményed itt mértékadó.

android???(B): Lehecc az ellenségem is, akkor is kaphatsz, és még kedveskedned sem kell nekem! ;)

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1295) batai15


batai15
félisten

Most én kérdezek.
Emui alatt megy a doze mode ? Szerintem nem,de valahol olvastam hogy igen .
Viszont doze checker progit nem találom a playen telefonról. Így valszeg a válasz nem ,de hátha.

(#1296) ANDROID??? válasza A 2. Vesztes (#1294) üzenetére


ANDROID???
addikt

Bárkit csak úgy semmiből megajándékozol? :D

Viccet félretéve, kellemes csalódás lesz ez a készülék, ha nem csúcskategóriás elvárásaid vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#1297) bubus66 válasza batai15 (#1295) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt kerested?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1298) jézusom


jézusom
addikt

Üdv!

Lehet valahogy a telefon romjában másolgatni PC-n keresztül? Ilyen androidos filekezelőkkel elég macerás :(

(#1299) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!

Most lettem tulajdonosa egy ilyen készüléknek, de telefonként még nem használhatom, mert a jelenlegi SIM (Telekomos) helyett nano SIM kell. Úgy tudom hogy a cserénél a SIM-en lévő telefonszámok nem kerülnek át.

A jelenlegi telefonom egy LG L7, aminek a memóriájában lévő telefonszámos névjegyeket (elvileg) bemásoltam Google fiókomba. Az új telefonnal beléptem a Google fiókba, és innentől a Névjegyek közt látható az összes (összegyűjtött) e-mail cím, de telefonszám egy sem. Gondolom azért, mert azokhoz nincs a levelező programban hozzárendelve. Sajnos nem tudom hogyan lehetne a telefonszámos névjegyeket az új telefonra varázsolni.

Elnézést az OFF-ért, de talán tud valaki segíteni.

Más: A főképernyőn lévő időjárás app a jelenlegi helyként beállította azt a helyet, ahol először be lett kapcsolva, viszont ez teljesen más helyre elmenve sem változott meg. Máshol olvastam, hogy javasolták a védetté tételét, de úgy tűnt hogy a kérdezőnek ettől sem javult meg. Én is megnéztem a Telefonkezelőben, de az ottani alkalmazások között nincs időjárás app.

Köszönöm

42LM660S

(#1300) batai15 válasza bubus66 (#1297) üzenetére


batai15
félisten

Lehet,biztonsagos letölteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.