Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Hubzsi válasza jegenye77 (#750) üzenetére


Hubzsi
tag

Automata mód semmi xtrát nem használok nem értek hozzá...

(#752) #86973952 válasza jegenye77 (#750) üzenetére


#86973952
törölt tag

A kép letöltése után meg tudod nézni az infóban.

[ Szerkesztve ]

(#753) jegenye77 válasza Hubzsi (#751) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor próbálkozom még vele. Lehet én bénáztam el valamit.
És talán frissítés után lesz javulás is.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#754) alok válasza #86973952 (#742) üzenetére


alok
csendes tag

Nyomtam rá egy hard reset-et, most tudok telepíteni :))

(#755) #86973952 válasza alok (#754) üzenetére


#86973952
törölt tag

Végső eset. :)

Másikra nem reagált? Nem vettem észre, hogy írtál...

[ Szerkesztve ]

(#756) batai15


batai15
félisten

Ha előlapi kamerát akarom használni mindig szépítés módot használná. Nem lehet a sima módot alapértelmezettnek tenni ?
Mkv-t néztem , nem pörgeti a média tárat.

[ Szerkesztve ]

(#757) dokee78 válasza batai15 (#756) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#758) gabenh


gabenh
tag

Szerintetek egy LG G4-re megérné elcserélni?

Galaxy S23 Ultra

(#759) Balathruin


Balathruin
veterán

Holnap érkezik meg a teló. Rootot próbált már valaki?

(#760) #86973952 válasza gabenh (#758) üzenetére


#86973952
törölt tag

Egyértelmű, nem egy kategória a két telefon.

Csak mindenképp legyenek rendben a papírjai, illetve szerencsésebb, ha a S/N 6 -tal kezdődik. DE ha rendben van a garancia, akkor az sem gond.

Továbbiakra erről a témáról a G4 topikot ajánlom. Csak hogy ne szemeteljük tele ezt a témát. :)

[ Szerkesztve ]

(#761) Balathruin


Balathruin
veterán

Megvan a teló. Eddig minden okés, csak brutálsok volt a felesleges alkalmazás. Trés és független, 2GB.

(#762) #01993216 válasza Balathruin (#761) üzenetére


#01993216
törölt tag

Root-oltad és törölted?

(#763) bubus66 válasza #01993216 (#762) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#762) szanitec

Szia nem kell ROOT mert van amit lehet törölni van amit meg csak tiltani.

porterocka

mentorom, holnap én is jövők ide, megváltam a szeretett P8 Lite-től..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#764) #86973952 válasza bubus66 (#763) üzenetére


#86973952
törölt tag

Helyes. :K

(#765) bubus66 válasza #86973952 (#764) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja és ki cseréltem a SIM semmit nem kértek, tőlem csak a telefon számom és kész.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#766) Milestone2 válasza bubus66 (#765) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mert téged ismernek...(mint a "jó" pénzt)...nekem is kérték a személyem igazolását...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#767) bubus66 válasza Milestone2 (#766) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ná a szép lányok hogyne ismernének!!!!]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#768) TGa válasza jatszo (#743) üzenetére


TGa
tag

Jelenleg én még a P7 készülékemet nyúzom és az itteni közzétett képeket összehasonlítva a P7 képekkel ténylegesen jobb a P7, persze csak szubjektív és nem szakmai véleményezés alapján. Ha valaki tényleg ért hozzá akkor szívesen osztok meg jól sikerült P7 képeket.
A cserében a P9 lite és a honor 5x között gondolkodom. A honor fémháza sokat nyom a latban, a P9 lite műanyag háta a festett logóval nagyon gyengére sikerült. A P7 minőségi üveg hátlápja egyedi megjelenést kölcsönzött a készüléknek.

(#769) #86973952 válasza TGa (#768) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt a formát már sajnos elhagyták. Nekem a P6 és a P7 tetszett a legjobban külsőre. Az üveg hátlap meg tényleg jól nézett ki.

Itt valóban műanyag, de az emberek 90 százaléka úgyis tokban hordja.

Meg azért az sem utolsó, hogy a P7 egykori zászlóshajó, tehát a minőségi kialakítás evidens volt. Kamerával együtt. Bár 2 év eltelt azóta, de erre még ne vessünk keresztet. :)

Ami nekem zavaró pont a P9 Lite -nál (IS), hogy hátra lett téve az ujjlenyomat-olvasó. Lehet ez a legtöbb embernek semmit nem számít, csak ha megszokja milyen elől. Pl. asztalon, autós tartóban kényelmesebb.

Szerk.:
Egyébként a fém hátlapoknál engem a nem túl jó hőelvezetés szokott zavarni. Sokkal hamarabb forrósodnak. Főleg autós tartóban, ha süti a nap, plusz még töltés is rajta van.

[ Szerkesztve ]

(#770) #01993216 válasza bubus66 (#763) üzenetére


#01993216
törölt tag

Köszi!

Az enyém holnap érkezik, majd átnézem mi van benne. Van egyébként root? Vagy várható, hogy lesz?

(#771) bubus66 válasza #01993216 (#770) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van de ha olyan mint a P8 lite-é akkor nem ajánlott, de majd a porterocka megmondja. Nekem is holnap jön meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#772) barrasz válasza bubus66 (#771) üzenetére


barrasz
aktív tag

Ha meg lehet kérdezni,honnan rendeltétek,mert az MM csak egy visszaigazoló emailt küldött de várható szállítást nem írt.
Előre is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#773) siege5 válasza Balathruin (#759) üzenetére


siege5
aktív tag

Nekem egy kérdésem lenne mert hogy nem igazán találtam róla leírást, a kijelző milyen típus, pl a samsungnál gorilla glass, az ténylegesen nem karcolódott nálam, ennél hogy áll a helyzet?

ui: rossz a válasz hsz nézzétek el

[ Szerkesztve ]

(#775) bubus66 válasza bubus66 (#774) üzenetére


bubus66
nagyúr

siege5

[link]

porterocka a 774 hsz-be a linket töröld légyszíves

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#776) jézusom


jézusom
addikt

Amúgy ez most hogyan van, hogy kesztyűben lehet használni? Nem kapacitív?

(#777) bubus66 válasza barrasz (#772) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én a Telekomnál rendeltem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#778) Balathruin válasza jézusom (#776) üzenetére


Balathruin
veterán

Van kesztyűs mód opció.

(#779) #01993216 válasza barrasz (#772) üzenetére


#01993216
törölt tag

Telekom

(#780) #86973952 válasza bubus66 (#775) üzenetére


#86973952
törölt tag

Töröltem.

Én nem találtam egyértelmű (hiteles) leírást a kijelző védelemről. Corning oldala meg sajnos elég hiányos.

[ Szerkesztve ]

(#781) bubus66 válasza #86973952 (#780) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm
én kértem a viták elkerülése véget a Topick Gazdát, hogy a 774-es hsz-met legyen szíves törölni

(#780) porterocka

A Telekom oldalán találtam de rákérdeztem a Huaweire is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#782) #86973952 válasza bubus66 (#781) üzenetére


#86973952
törölt tag

Telekom az sokszor ír hülyeséget, de a Huawei más tészta. Lefrissítem majd az összefoglalót.

(#783) bubus66 válasza #86973952 (#782) üzenetére


bubus66
nagyúr

Majd ha meg jön a válasz akkor át küldöm privátba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#784) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Edesanyan megkert keressek neki egy jo telefont viszonylag olcson, neki nem kell csucsmodell. kerdesem,hogy mar kint van jo par hete a telefon, mik a tapasztalatok, esetleg hibak? 3 gb-osat venném neki majd innen németbol fuggetlenul.
köszi a valaszokat

Nothing Phone (2a)

(#785) yammi válasza mrThomi (#784) üzenetére


yammi
csendes tag

Teljesen rendben van ez a telefon. Nem fagy, nem akad, az aksi intenzív használat mellett is több napot kibír.
Kijelzője tűéles, gyönyörű képet ad. Az ujjlenyomat-olvasó hibátlanul működik, nagyon kényelmes ezzel a módszerrel feloldani a telefont.
Beépítettek utca módot is, ezáltal lekicsinyítve a képernyőképet egy kézzel is kezelni lehet könnyedén a telefont kisebb kezűeknek is.

A kamera: A tesztben leírtaknak ne higgy, inkább nézd vissza azokat a linkeket itt, amin saját készítésű fotók vannak, teljesen rendben van a kamera a telefon tudásához, árához képest. Rengeteg fényképezési opció van beépítve ( pl.: szép arc is, ezzel nagyon jó selfieket lehet csinálni; profi fotó opció is van benne, rengeteg finomhangolással).

A HTC 10-re azt írták hogy jó fotókat csinál, szerintem a P9 lite veri ebben:
[link]

HTC10 vs P9 lite kamera teszt:
HTC 10 fotó:[link]
P9 lite fotó:[link]

HTC 10 fotó 2:[link]
P9 lite fotó 2:[link]

Teszt1, itt leírják, hogy a front kamerája erősebb a P9-nél is:
[link]

Teszt2:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#786) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Helló !
Itthon lehet kapni 3GB-os verziót ?
Nézegettem, de nem találok.
Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#787) Xaels válasza yammi (#785) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg annak hiszek amit a saját kezemmel lőttem. Független P9L és fasorban sincs egy normálisabb kamerával szerelt telefonnal. A HDR mód nagyon lassú, beltérben nagyon hamar zajtenger lesz a kép, amint elbújik a nap a részletek mosódnak és lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#788) Roxbury


Roxbury
őstag

Az en tapasztalatom, hogy nappal szep kepeket csinal, este pedig zajos nagyon. Z1c utan kifejezetten rosszabb este. De engem hidegen hagy, nappal fotozok inkabb , de azt se tul gyakran. Minden masban veri a Z1c-t.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#789) mrThomi válasza yammi (#785) üzenetére


mrThomi
addikt

anyumnak nem a kamera a legfontosabb mert van neki digitalis. szoval ha csak ennyi a bibi akkor koszi szepen :)

Nothing Phone (2a)

(#790) #86973952 válasza mrThomi (#789) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor nyugodtan vegyétek meg.

realmadrid:
Magyarországon nincs forgalomban. Külföldről lehet, pl. expansys. Vagy fusi boltos.

[ Szerkesztve ]

(#791) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok meg jött a készülék most töltőn van

Aki a Telekomtól rendeli a webshopon keresztül az kap hozzá SIM kártyát és egy leírást, hogyan kell aktiválni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#792) batai15 válasza bubus66 (#791) üzenetére


batai15
félisten

Na örülök neki hogy egyre több a tulaj .

(#793) realmadrid válasza #86973952 (#790) üzenetére


realmadrid
aktív tag

:R

A sas nem vadászik legyekre

(#794) #01993216


#01993216
törölt tag

Az enyém is megjött, de még nem volt időm kibontani sem. :)

Most a munka az első.

[ Szerkesztve ]

(#795) gabenh


gabenh
tag

a home gomb hosszan nyomasaval a google asszisztent beugrik ezt hol tudom kikapcsolni? hiaba keresgelek nem talalom 😞

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#796) Sonja válasza gabenh (#795) üzenetére


Sonja
veterán

Megvan az, csak eldugták. :K Beállítások -> Alkalmazások -> Speciális (Bal alul, egy fogaskerék ikon) -> Alapértelmezett alkalmazások -> Segítség és hangbevitel. Itt először a A képernyőn megjelenő szöveg használata opciót kapcsold ki, majd utána a felette lévő Segédalkalmazás-ra nyomj, majd válaszd ki a Nincs opciót. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#797) Exom válasza Sonja (#796) üzenetére


Exom
tag

Nagyon köszönöm.. ezt soha az életben meg nem találtam volna magamtól!
Hogy a túróba lehet valamit így eldugni ?

(#798) batai15


batai15
félisten

Nekem jó pár napja meg van hülyülve az új lenyomat olvasó. Nem ismeri fel többször hozzá adtam már, egy pár alkalomig megy, utána nem ismeri fel az ujjam . Eddig jó volt.
Meg változott az ujlenyomatom ... eddig ha ugyan azt akartam hozzá adni , akkor nem engedte mert már ismeri. Most ugyan azt hozzá tudtam adni, valszeg mert kint dolgozom.

[ Szerkesztve ]

(#799) bubus66


bubus66
nagyúr

Fórumtársak valaki meg nézné nekem hogy a Fejlesztői Lehetőségek/OEM feloldás megengedett,

Meg kellene nézni fastboot módban hogy mit ír ki

Fastboot mod: Kikapcsolód a telefont majd csatlakoztatod az USB-t És egyszerre meg nyomod a Hangerő le és a Bekapcsoló gombot

Ezen opción kikapcsolva FRP Lock zölden

Bekapcsolva pedig FRP unlock pirosan

azért vagyok rá kíváncsi hogy teljesen szűz telefonnál is így működik.
A Telefont bekapcsolódni pedig a Bekapcsoló gomb hosszan nyomásával lehet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#800) Balathruin válasza bubus66 (#799) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam így volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.