Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) evo87 válasza batai15 (#1100) üzenetére


evo87
őstag

Ezek szerint nem. Vagy csak nem akart a hölgy belemenni egy ilyen játékba. :DDD

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1102) batai15 válasza evo87 (#1101) üzenetére


batai15
félisten

Mindkettő meg eshet.
Vagy csak képen lányka bár a user name nem ezt sugallja.

[ Szerkesztve ]

(#1103) evo87 válasza batai15 (#1102) üzenetére


evo87
őstag

És, férfi nem használhat rezgős játékszert? Mi ez a diszkrimináció kérmeszépen???? :DDD

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1104) szmissz


szmissz
senior tag

Én is belefutottam a Vodafone NFC-s sim kártya problémába, tehát eldobja a hálózatot a telefon, naponta sokszor.

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, ismerik a problémát és elvileg van is rá javítás. Sajnos a telefonra nem érhető el update, se a HiCare alkalmazáson belül, sem pedig a szokásos OS update -nél.

Van rá mód, hogy kényszerítsem valahogy az updatet? Köszi!

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#1105) Zsüll


Zsüll
tag

Sziasztok. Szerintetek mit tegyek, ha a P9 Light-om folyamatosan eldobja mind a mobilnetet, mind a wifit? Próbáltam már a gyári beállítások visszaállításával, de csak ideig óráig volt jó. Lehet van köze a Wifi+ -hoz? Az mit csinál pontosan? Ha be van kapcsolva, akkor képernyőzát feloldás után mindig kiírja, hogy csatlakozás a Wifi hálózathoz :W És sajnos ,csak feloldás után jön meg minden értesítésem :( Hasonlóképp vagyok, ha egész nap meló alatt mobilnet be van kapcsolva. De hiába, mert csak akkor jönnek meg az értesítések, fb- és Viber üzenetek, mikor itthon Wifire lépek :(
Utálom már :W

(#1106) GSPLR


GSPLR
senior tag

Sziasztok!

Elsősorban azokat szeretném kérdezni, akiknek már rendesen belakott telefonjuk van. Hozzávetőlegesen mennyi alkalmazás van a telefonra telepítve és az mennyire terheli a tárhelyet (gondolok itt például arra, hogy feldobja e azt az üzenetet hogy nincs elegendő hely a telepítésre/frissítésre). A válaszokat előre is köszönöm.

(#1105) Zsüll

A WiFi+ annyit tud, hogy ha van számára ismerős kapcsolat (értsd elmentett és csatlakozni tudsz) akkor arra magától felmászik és ilyenkor nem a mobilnetet használja. Én használom a P7 telómon, mobilnet és WiFi megy állandóan, amikor beérek melóhelyre felcsatlakozik az ottani WiFi-re, amikor úton vagyok mobilnet és otthon szintén felismeri magától a WiFi-t és azt használja.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1107) batai15 válasza GSPLR (#1106) üzenetére


batai15
félisten

Elég sok van fent , és kb olyan 2gb van szabadon . Minden más sdn van.

(#1108) #86973952 válasza GSPLR (#1106) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kb. ugyanaz a helyzet, mint P7 -nél. Talán a RAM kezelés agresszívebb, de ez orvosolható frissítéssel.

Pl. kb. 2 óra után elkezdi üríteni a háttérbe rakott folyamatokat. Mondjuk egy megnyitott böngészőt újratölt. Viszont ez más telefonnál is így van 6 -os droidon. Korábbi példa (amit feljebb írtam) a HTC A9 is.

[ Szerkesztve ]

(#1109) batai15


batai15
félisten

[link]
P9 lite teszt by gsmarena.

[ Szerkesztve ]

(#1110) gabenh


gabenh
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy kártyafüggetleníteni ki lehet már ezt a készüléket?

Galaxy S23 Ultra

(#1111) #86973952 válasza gabenh (#1110) üzenetére


#86973952
törölt tag

A szolgáltatódnál kérdezd meg ennek a díjazását. Minden más verzió itt tilos.

(#1112) bubus66 válasza gabenh (#1110) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem kártyafüggetlen?

Itt találod, hogy hogyan kell megnézni

Gyárilag kártyafüggetlen.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1113) GSPLR


GSPLR
senior tag

Üdvözletem!

A mai napon berendeltünk páromnak egy P9 Lite-ot (UPC, független), majd érkezik. A kérdésem az lenne, hogy mivel a pirosnál vagyunk miként cseréljük a kártyát Nano-ra. Mivel a készüléket nem náluk vásároltuk, várhatóan mekkora összeget kell fizetnem a kártyacserére (nem vagdosom a kártyát, normál Nano-t szeretnék)? Előre is köszönöm.

Huawei

(#1114) #86973952 válasza GSPLR (#1113) üzenetére


#86973952
törölt tag

Bementek és kértek egy újat ingyen. :D

Nem csak mert nano kell, hanem mert van újabb fajta.

(#1115) GSPLR válasza #86973952 (#1114) üzenetére


GSPLR
senior tag

Igen ezt én is így gondoltam, csak megerősítés kellett :DDD

Huawei

(#1116) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Röviddel a vásár után érdekes figyelmeztetések jelentek meg egy pillanatra a képernyőn, ahol rövid üzenet is állt csak olyan hamar eltűnt, hogy nem tudtam elolvasni. Kétségbe esve keresgéltem az interneten, hogy mi lehet az, mert a kis könyv két sort ír a készülék elindításáról és az esetemről szó sincs.

Tudd. Nem idegesít. Megy tovább a nap. ;) Ha el is van már indítva a készülék, mikor a képernyő inaktív, takard el a kamera és a füles közötti szenzort és közben nyomd meg a bekapcs. gombot a képernyő aktiválásáért. Ezt láttam én is többször. :K

(#1117) batai15 válasza #22237440 (#1116) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm az érdektelen kommentet, a "zseb" módot írja is a telefon..

(#1118) #22237440 válasza batai15 (#1117) üzenetére


#22237440
törölt tag

Ha számodra érdektelen, akkor hagyd figyelmen kívül! Mit értesz az alatt, hogy "...írja is a telefon" A kis könyvről "tépem a számat", ami a használati utasításairól szól. Abban nem ír erről. Melyik része nem volt érthető?

(#1119) szmissz válasza GSPLR (#1113) üzenetére


szmissz
senior tag

Nem fog rendesen működni az új Vodafone simmel, ha nincs fent a B120-as végű rendszerfrissítés. Ha mázlid van, akkor már megkapta a telefon, ha nincs, akkor szívás. Naponta 30x fog ledobni a hálózat amíg fel nem kerül.

Így tudod manuálisan feltenni, fullon letöröl mindent a telefonról, szóval ráköltözés előtt érdemes.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#1120) #86973952 válasza #22237440 (#1118) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mielőtt elszabadulnak az indulatok..

Szerintem az első indításos "Android frissítést" láttad. Kb. 5 -ös droid óta van már ez a jelenség. Van ahol többször is előjön, meg szinte minden újraindításkor 6 -os droidnál.

szmissz:
Ezt majd feldobom az összefoglalóba is.

[ Szerkesztve ]

(#1121) batai15 válasza #22237440 (#1118) üzenetére


batai15
félisten

Beállítások -inteligens asszisztens - érintés tiltás mód.

(#1122) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Tegnap én is vásároltam egy ilyen készüléket.
Most próbálom belakni. Felmerült máris egy kérdés! Beállítottam az e-mail fiókjaimat. Nem g-mail, egyéb fiókok. Azóta a szinkronizálások alkalmával újra és újra letölti a több 10 e-mailt! Hiába jelölöm ki mindet és megjelölöm olvasottnak, majd kuka, aztán onnan is törlés, a következő szinkronizáláskor újra büszkén jelzi, hogy e-mailjaim jöttek... Hogyan tudom ezt megszüntetni? Köszönöm!

(#1123) #86973952 válasza herrká (#1122) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem a szerveren fent vannak a levelek, ezért tölti le újra meg újra. Gondolom POP -on keresztül?! Másik helyen meg a levelező úgy van beállítva (pl. Outlook), hogy a szerveren tartsa a leveleket, hogy másik eszközről is lehessen szinkronizálni.

Legalábbis én erre tippelek, de lehet tévedek.

(#1124) herrká válasza #86973952 (#1123) üzenetére


herrká
senior tag

Igen POP. Akkor nem foglalkozom vele. Az utolsó telómon 4-es Android futott... Ott tudtam törölni, vagy legalábbis nem töltötte le újra. Ez a 6-os egyenlőre nagyon kínai...
Köszönöm a segítségedet! Üdv!

(#1125) #86973952 válasza herrká (#1124) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg ez a normális működés, tehát korábban nem volt jó. Nekem a céges POP -on keresztül szinkronizál, a leveleket meg fent hagyom, hogy mindegyik eszközön tudjam követni.

Bár elképzelhető, hogy van olyan beállítás, hogy egy levelet csak egyszer szinkronizáljon le. Esetleg más mail app alatt.

(#1126) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Nem találom hol lehetne beállítani az adatforgalmi mérést, hogy ne elsejétől mérje hanem a hivatalos fordulónapomtól?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1127) herrká válasza #86973952 (#1125) üzenetére


herrká
senior tag

Rosszul fogalmaztam. A szerveren maradtak a levelek, de ha egyszer lejött a telóra és ott kukáztam, nem szedte le újra.
Mindegy, megbékélek vele, hogy ennek így kell lenni! :-)
Köszönöm!

MOD: Akinek a Viber nem értesít! Védett alkalmazásnak kell beállítani! (nekem így volt alapból a telepítés után) Aztán Beállítások - Értesítési panel és állapotsáv - Értesítéskezelő - Viber - Azon belül pedig bekapcsolni az Értesítések engedélyezését, Prioritás megjelenítést és a Zárképernyőt. Legalábbis én ezt tettem és így lezárt képernyőnél is jön az üzenet és a iciripiciri led is világít! Viberben pedig a készülék értesítés hangjait adtam meg. De persze lehet állítani bármit.

[ Szerkesztve ]

(#1128) bubus66 válasza golyós (#1126) üzenetére


bubus66
nagyúr

Letöltöd ezt a programot és telepíted majd megkeresed benne ezt
Beállítások/Adathasználat-com.android.settings/com.android.settings.Settings$DataUsageSummaryActivity

Kirakod és állíthatód oda ahova szeretnéd gondolom erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1129) bubus66 válasza golyós (#1126) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lejárt a szerkesztési időm

Erre gondoltál?

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1130) golyós válasza bubus66 (#1129) üzenetére


golyós
őstag

Erre, igen, de nem is így néz ki. Jelenleg csak havi szinten látom, elsejétől elsejéig.A régebbi telefonjaimban tudtam módosítani a ciklust tetszőlegesen.Az adatfordulóm 17-én van, így nem a valós értéket látom.
A telekom alkalmazásban látom de gondoltam a telefon is tudja.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1131) #86973952 válasza golyós (#1130) üzenetére


#86973952
törölt tag

Már kevés telefonnál lehet 5-6 -os droidon. Nekem is meg kellett néznem, mert nem használok ilyen funkciót. Pl. LG -n nem lehet, HTC -n igen. Gyárilag.

(#1132) bubus66 válasza golyós (#1130) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ott a program az előtte lévő hsz-be amivel ezt előlehet hozni, ami a képen van direct be is linkeltem.

[link]

Nekem is csak az szedte elő azt is tudom, hogy a gyári nem ilyen..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1133) GSPLR válasza szmissz (#1119) üzenetére


GSPLR
senior tag

Hú, köszönöm az infót, ezer hála :R

Huawei

(#1134) siposbalint0


siposbalint0
újonc

Sziasztok, az lenne a kerdesem hogy a hatlap aljan levo CE... kezdetu matricat le lehet e szedni, vagy ti leszedtetek-e?

(#1135) bubus66 válasza siposbalint0 (#1134) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én nem szedtem le mert nem zavar, hogy ott van, ha megjön a tok akkor meg elfér ott.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1136) Ronam válasza siposbalint0 (#1134) üzenetére


Ronam
addikt

Le lehet szedni, bár kicsit nehézkesen jött le.

[ Szerkesztve ]

(#1137) bubus66 válasza Ronam (#1136) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hagyott valami nyomot maga után mikor leszedted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1138) Ronam válasza bubus66 (#1137) üzenetére


Ronam
addikt

Szerencsére semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1139) bubus66 válasza Ronam (#1138) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi szépen. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1140) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#1141) #86973952 válasza ANDROID??? (#1140) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az IMAK cuccok jók. Egyébként polikarbonát.

(#1142) vizibolha


vizibolha
tag

Üdv mindenkinek!

Egy P9 Lite és a Honor 7 Lite közt vacilálok, az ottani tesztnél azt írták, hogy gyenge a hangminőség a külső hangszóróktól is és akkor is ha fülessel hallgat zenét az embör... :(
Azoktól kérdeznék, akiknek van a birtokukban ilyen teló (P9 Lite), hogy itt mi a helyzet?A két teló tudtommal a fém hátlap kivételével teljesen megegyezik.Előszeretettel hallgatok zenét és a mostani telómnál a minőséggel sincs baj (Samu S3 neo).

(#1143) Balathruin válasza vizibolha (#1142) üzenetére


Balathruin
veterán

A külső hangszóró nem problémás, kellően hangos. Fülesen keresztül nem tapasztaltam problémát az S Advance után.

(#1144) vizibolha válasza Balathruin (#1143) üzenetére


vizibolha
tag

Köszönöm :)
Még egy kérdésem lenne...a kamera tényleg annyire tré amennyire írják?
Nem szeretnék visszalépni (S3 Neo)

(#1145) #86973952 válasza vizibolha (#1142) üzenetére


#86973952
törölt tag

Huawei hedadset -ek nem valami jók. Érdemesebb rápróbálni egy üzletben valamilyen jobb minőséggel. Pl. Telenorban (bemutatótermes üzletekben) szerintem megengedik, Wifi is van.

Én sosem hallgatok zenét vagy rádiót telefonon, de barátnőmenk adtam egy HTC agybadugós fülest, azzal és a telefonnal jól el van. Nála napi szinten dübörög a zene.

Szerk.:
Nem tré, de szoftveresen lenne mit javítani. Feltéve, ha nem mással van a gond. Pl. a lencsével. Egyébként nem csinál rossz képeket, csak ezzel a szenzorral lehet jobbat is.

[ Szerkesztve ]

(#1146) vizibolha válasza #86973952 (#1145) üzenetére


vizibolha
tag

Nekem Samsung agybadugós verzió van, azzal eddig elvoltam.
Lehet, hogy egy másik kamera progival jobba készítene, mint a stock app-al?

(#1147) #86973952 válasza vizibolha (#1146) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem.

Szerk.:
Amúgy ennyire nem kell túldramatizálni. :) Használható a kamerája, jobb a tesztfotóknál. Csak nem kell elvárni tőle a zászlóshajó szintet, nem oda szánt készülék, nem annyi az ára.

[ Szerkesztve ]

(#1148) vizibolha válasza #86973952 (#1147) üzenetére


vizibolha
tag

Nem kell nekem zászlóshajó szint, csak nem akarok visszalépést a jelenlegi telóhoz képest :)
Azért nagyobb mennyiségű fotózáshoz még mindig digit használok.Vicces volt a szitu, mert MM-ban megtapiztam egy fehér színűt ami 3GB Ram-os volt, mellette egy Vodafone boltban 2GB-s volt és a működési sebességben nem láttam nagy eltérést, a szabad RAM mennyiség az előbbinél 1.7GB volt míg utóbbinál 5-600-----> ami idővel lehet, hogy kevés lesz, ha felpakolok még ezt-azt.Hihetetlen, hogy nem lehet itthon kapni a 3GB-t emberi helyről és árban.

(#1149) Balathruin válasza vizibolha (#1148) üzenetére


Balathruin
veterán

Fura ha csak ~600MB a szabad, nálam 1GB körül van ha mindent kilövök.

(#1150) ANDROID??? válasza vizibolha (#1148) üzenetére


ANDROID???
addikt

1. kérdés, nyugodtan költesz el a Honor 7-re annyit amennyibe kerül?

2. Arra gondoltál már, hogy a bemutatódarabbal és a Samuddal készítesz ott a helyszínen képet és a bemutatódarabról átküldöd a készített fotót a samura, otthon meg felteszed gépre és összehasonlítod?

Amennyiben a keret kényelmesen engedi a H7-et, akkor vedd azt és megnyugszol, hogy 3GB stb..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.