Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) lacibattya


lacibattya
csendes tag

Előfordulhat hogy a 3GB variánsban jobb a kamera?

[ Szerkesztve ]

(#2) EndR


EndR
tag

Számítottam egy legalább Ajánlottra. :)
Főleg annak fényében, hogy a 2GB memória csak a szolgáltatói telefonokra lesz igaz. (Az is csak Magyarországon)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#3) batai15


batai15
félisten

Eggyet értek a cikkel. Ez a telefon megéri az árát. Ki is van nézve.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyi pénzért nem, inkább a Samsung 5c ami szerintem mindenben verni fogja

Plusz 2GB ram maximum azért fogadható el,mert lite verzió, de nálam pl ez mar kizáró ok

Egyébként szebb mint a két kamerás verzió

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Xaels válasza EndR (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt honnan veszed? Edigitalban is 2GB-ost lehet kapni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) helixP


helixP
nagyúr

Menjenek a fenébe :(((
Megint csak VAGY dual VAGY kártya. És mindezt egy 10 gigás belső tárhelynél. Röhej. Mintha nem férne el egy 5''-os telefonnál még egy nyomvadt tálca.

(#7) Zolom89 válasza batai15 (#3) üzenetére


Zolom89
senior tag

Nekem inkább egy G4 akkor!

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#8) Richie86


Richie86
senior tag

Jó telefon, tetszik. Ha nem a napokban venném át a Redmi Note 3 Pro-t és valamivel olcsóbb lenne, elgondolkodnék rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9) AS


AS
félisten

Soc az jó benne. De lesz ellenfele bőven :)
Pl Alcatel idol 4 Snapdragon 617 nél mondjuk jóval jobb az uj Kirin de külsőre minőségben alca lehet a nyerő .Sony kamera is jobb lesz , de majd kiderül .
[link]

Másik meg Samsung C5 igen de az drágább lesz tuti ..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) #84490496 válasza helixP (#6) üzenetére


#84490496
törölt tag

+1
Ráadásul Huawei-t akkor sem vennék,ha kényszerítenének rá. Volt hüvely nálam,nem kevés. Hugom is egy P8 lite-ot használ. Kollega P8-án tegnap telefonálás után pl az asztalra rakva lepattant az oldalsó fém csík,elszállt a térerő és kiesett az összes gomb.

Véleményem szerint a hüvely is túl van hype-olva, nem ér ennyit...(sem..).

Privát véleményem,nyugodtan megölhettek érte,ez nem fog változni :D

(#11) EndR válasza Xaels (#5) üzenetére


EndR
tag

Hm, valóban. Ettől függetlenül remélem árulják majd függetlenül a 3GB-os verziót is!
Ez egy kiváló készülék a kategóriájában. Sajnálatos, hogy -gyakorlatilag Európában csak- Magyarországon a kisebbikkel adják... :(

(Én külföldön élek és itt pl. se híre se hamva a 2-es verziónak. (se függetlenül, se szolgáltatónál))

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#12) csakany2001


csakany2001
senior tag

Rossznak nem rossz de már elérkeztünk oda hogy a régi csúcsmodellek ára leesett(P8,LG G4)így inkább érdemesebb azokat megvenni.A fent említett Alcatel,Redmi 3 Pro ami nemsokára érkezik és a Honor 5C amik komoly konkurensei az idei telefonok közül.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#13) Zolom89 válasza Richie86 (#8) üzenetére


Zolom89
senior tag

Hát nálam egyáltalán nem alternítava a 3g-s net, és a magyar hivatalos szervíz és szolgaltatás hiánya, de te tudod :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#14) Xaels válasza EndR (#11) üzenetére


Xaels
félisten

A kamera mondjuk ami pont a P9 család erősségének kellene lennie elég gyenge. Pláne ha a P8 Lite-ot nézzük ami akkoriban ebben azért ha nem is volt kiemelkedő, de a maga kategóriájában azért jó volt. Ez meg khmmm...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) szami777


szami777
addikt

Köszönöm a tesztet, ha a honor 7 ára mérséklődik augusztusig, nehezebb lesz a döntés, hogy ez, vagy az legyen.
A kameráért kár.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16) Richie86 válasza Zolom89 (#13) üzenetére


Richie86
senior tag

EU garanciám lesz rá 2 év, és leginkább wifi-n netezek, illetve olyan városban lakom, ahol nem elsősorban a 800 Mhz-es frekin lehet 4G-t használni (Telekom), tehát ez sem gond, csak nagy ritkán leszek olyan helyen ahol csak 3G van, de úgy gondolom abba sem fogok belehalni. Ja és teszem hozzá, 30 ezerrel olcsóbb mulatság volt így ;) És 3 GB a memória 32 a tárhely. Nekem (hangsúlyozom nekem!) ez így jobb deal mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#17) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Köszi a tesztet :) A lényeg számomra hogy van benne USB-OTG :))

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#18) brek666


brek666
tag

Kamera rosszabb mint a P8 lite ban...

(#19) Legendd válasza SX Wave (#17) üzenetére


Legendd
senior tag

Nincs benne sajnos, már rég átírtam, elvileg mielőtt kiment volna, már akkor :D

Alea iacta est!

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

3000-es aksival még mindig kevés a kijelzőidő annak fényében, hogy a gyártástechnológiából adódóan kevesebbet kéne ennie.

A készülék jó, de a 3GB memória elfért volna benne.

Ezen az ársávon már ott mozog pl egy Lenovo P1 is, ami aksiban bajnok

Amúgy tetszik a készülék, jó munkát végzett a Huawei

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) darvinya


darvinya
titán

Hát ez nagyon harmatos.
Nem jó RAM-kezelés, tré kamera, nincs OTG, egyszóval 50eFt-os kategória.
FullHD ide v. oda nem lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22) szami777 válasza darvinya (#21) üzenetére


szami777
addikt

"egyszóval 50eFt-os kategória."
Ha megnézed, hogy itthon 50 ezerért mit kaphatsz, nem nagyon állja meg a helyét a kijelentésed. ;)
Le fog menni az ára ennek is hamar, mm-ba tegnap pl 81 ezer volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23) dokee78


dokee78
félisten

Telekom honlap szerint független,de szerintem elírták!

(#24) laci_csk


laci_csk
senior tag

Csak ne lenne ilyen draga...

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#25) SX Wave válasza Legendd (#19) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...na jól átvertetek :) én meg örültem mint majom a farkának..

...az oldal frissítése után, már viszont szembesültem a friss tényekkel :(

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#26) #86973952 válasza EndR (#11) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem fogják.

(#27) janes1976


janes1976
őstag

Úgy gondolom, nem kell elkapkodnom a telefonvásárlást, a Honor 8-at mindenképp érdemes megvárni. :D

Néztem a specifikációkat, leveri ezt a telót a p*csába. :Y

[link]

A 4 GB RAM nagyon baba. :Y

Jó, az árról semmit sem tudok. :B

Közbe kiderült, hogy a Honor V8,a mit nagyon vártam is Asia only. :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#28) Roxbury válasza janes1976 (#27) üzenetére


Roxbury
őstag

Nem egy kategoria. Az 130 korul kezd. De attol meg jo telo lesz, ahogy a 7-es is. Bar en ezt rendeltem meg. Ar ertekben verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#29) Mill3r


Mill3r
tag

Nem rossz... de azért megnézném még a Honor 5c-t.
Egy másik topicban rebesgettek olyat is, hogy állítólag "ázsia only" és itthon nem lesz hivatalos forgalomban :(

IDDQD IDKFA

(#30) axel1995


axel1995
csendes tag

Duppla koppos ébresztés van benne?

(#31) Roxbury válasza axel1995 (#30) üzenetére


Roxbury
őstag

Nincs. A P9 ben sem. Az ujjlenyomat olvaso miatt kivettek.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#32) janes1976 válasza Roxbury (#28) üzenetére


janes1976
őstag

Nem tudom mennyi lesz az ára, de az Expansysnál árulják ebből a 3GB-osat, 95kért. :DDD

Vettem már tőlük telefont, nagyon megbízhatóak, minden rendben volt. :K

Mondjuk a MM akciózta nemrég, 80k körüli áron, annyit viszont sztem nagyon megér. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#33) dionaea


dionaea
őstag

Én nem is értem rossz teló meg kevés a ram meg ....

Mi van veletek a p8 170 ről indult. na az tényleg drága. ez azért nem olyan vészes.

Mit kapsz ennyiért J3 at? vagy valami beteg LG t vagy mit?

(#34) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Nem tudom, csak nekem furcsa, hogy a kirin 650 veri a 935-öt? Vagy valami turpisság van a számozásban?

Bivaly akku a király! WP19

(#35) Roxbury válasza janes1976 (#32) üzenetére


Roxbury
őstag

En tegnap 81-ert rendeltem meg ezt a mediaban, az esti akcioban. 13 ezres felarat nem er meg a 3 gigas. Meg nem is magyar regios ugye.Bar manapsag mar lehet nem baj. Regen gond volt ez a garanciaztatasnal.

CHAKRAM:. Nincs turpissag. Ennyit szamit az egy ev a prociknal.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#36) janes1976 válasza Roxbury (#35) üzenetére


janes1976
őstag

Hál Istennek, már normális esetben gyártói gari van, amit bárhol lehet érvényesíteni, ha jól tudom. Én pár éve vettem Expansystól telót, magyar nyelv volt benne + gyártói gari. :DD

Nyilván a zúggsmeseknél ez nem így működik. ;]

Roxbury: grat hozzá, majd írhatnál róla pár mondatot! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#37) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Tisztességes munka a P9 Lite, akárcsak a legtöbb Huawei/Honor. Az ár/érték arány teljesen jó, viszont a 3GB RAM beleférhetett volna tényleg.

Ha nem sokkal drágább a G4, akkor ebben az esetben én biztos azt vennék, igaz nekem kényelmesebb is a nagy kijelző, de akinek a kis keze van, akkor nem kérdés, hogy jó váladztás a P9 Lite.

(#38) #86973952 válasza janes1976 (#36) üzenetére


#86973952
törölt tag

Huawei -nél nem így van. Expansys -ra meg nem adott egyértelmű választ a Huawei.

Pl. német Saturn -ban vásárolt Huawei -t itthon nem javítanak.

(#39) Roxbury válasza janes1976 (#36) üzenetére


Roxbury
őstag

A feketet rendeltem, azt meg nem tudni mikor erkezik magyarorszagra, de majd irok. 😃

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#40) axel1995 válasza Roxbury (#35) üzenetére


axel1995
csendes tag

Ausztriában átszámolva 83 MM-ben a 3 GB-s. Arra is úgyan úgy érvényes a garancia itthon?

(#41) janes1976 válasza #86973952 (#38) üzenetére


janes1976
őstag

Nem tudtam, hogy náluk nem így van, köszi az infót! :R

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#42) Roxbury válasza axel1995 (#40) üzenetére


Roxbury
őstag

Nem tudom

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#43) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kövezzetek meg, de nekem a P8 lite specifikációi (méret, felbontás) barátságosabbak és ésszerűbbnek tűntek.
Azon kellett volna csiszolni, kicsit kompaktabbá tenni, maradni az 5" méretnél, felbontásnövelés nélkül és akkor a 2GB ram sem lett volna probléma.

Bár biztos maradi vagyok és ha nem növeltek volna a kijelző méreten és a felbontáson akkor nem követték volna a trendet és biztos megkapták volna, hogy na de mi mutatja a fejlődést?
Vagy árulnák 3GB rammal De nekem pl. ez a méret már nagy.

(#44) Graphics válasza BaLee (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Méretileg pedig nem sok eltérés van a kettő között :)

2mm szélesebb ,meg 3,8-cel hosszabb, ez nem drámai.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) BaLee válasza Graphics (#44) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tény, de ebből is az jön le ha akarták volna akkor lehetett volna kisebb.
Ezt még mindig csak a Sonyban becsülöm akik a Compact szériában meg merték tartani a 720p felbontást és a 4.6" kijelző átmérőt.
Ráadásul a Z1C után a Z3C kijelzője úgy nőtt 4.3"-ról 4.6"-ra hogy a telefon mérete nem változott, talán még vékonyabb is lett.

Jah a tesztben nálam nem jön be a tesztvideó a linkre kattintva.

(#46) jegenye77


jegenye77
addikt

Nincs igazán jelentősége de "fehér kartoncsomagolás" ?
Nekem elegáns fekete dobozban érkezett.
Lehet mert ez 3Gb-os verzió?!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#47) .Szaki. válasza jegenye77 (#46) üzenetére


.Szaki.
addikt

MA! TV-ben említette Legendd, hogy ez nem a végleges csomagolás, csal a tesztelők kapták így.

(#48) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyi pénzért nem rossz ez a készülék, az elődhöz képest tényleg sokat fejlődött és előnyére. Ez is olyan divat készülék lesz mint a P8l :)

A 2Gb ram az tényleg nem üdvözölendő viszont. Ahogy fentebb is említették az Idol 4 lesz a nagy vetélytárs.

Finn the human

(#49) szkaroly válasza Mill3r (#29) üzenetére


szkaroly
senior tag

Mivel hogy már másfél hónapja semmi hír róla (csak Kína és India), és a Honor V8 is csak Kína, nem hiszem hogy az 5c Európában megjelenik.

Poco X3 Pro

(#50) omfgk


omfgk
addikt

Kár a kameráért.
Ezenkívül teljesen korrekt készülék jó áron.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.