Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Zsocy155 válasza szegto (#350) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Előleg. :)

(#352) batai15 válasza szegto (#350) üzenetére


batai15
félisten

honor 7-
pro : 3gb ram , usb otg , infra
-cons: használt, nem tudom garancia esetleg külföldre szól e vagy nem.

p9 lite: újabb, meg 2 év gari. Ha esetleg nem sajnálod a 3gb verzióra a pénzt talán p9 lite de szvsz honor 7.

(#353) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Meg ne járj úgy mint én (ha itthon szolgáltatónál) veszed. P9L. Előtte "jól" utánanéztem a neten, mondom rendben van, van belőle 3 féle változat VNS-L21, VNS-L22, VNS-L31, mind 2SIM-es, RAM-ban (2GB/3GB), meg B20-ban különböznek... aztán a nagy lóf@szt...Telekom egy SIM-es változatot árul...neten megrendeltem, boltba bementem, kérdeztem 2 SIM-es? Nem tudjuk... 3GB-RAM? Nem tudjuk, mi már csak áruátadó pont vagyunk...tudásunk az nincs... Ez van, szerencsére nem létszükséglet, de jó lett volna...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#354) gabenh válasza lacibattya (#1) üzenetére


gabenh
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem néztem ma telekomnal egy sima P9et, nekem P9 lite van,na ugye ugyanugy emui 4.1 de a sima p9en az ikonnal nem volt ez a "mappaszeruseg" hatter... erre gondolok:
http://kepfeltoltes.hu/view/160609/IMG_20160609_132837_www.kepfeltoltes.hu_.png

hogy lehet megcsinálni hogy ez ne legyen ott? beallitottam ugyanzt a temat ugyanazt az ALAP ikonpakkot es a sima P9nel ez nem volt ott az enyémen a lite-n pedig igen

Galaxy S23 Ultra

(#355) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok! Jelenlegi xperia z1 compactomról napokon belül lejár a hűség T-nél, szeretnék egy új telót, ilyen 80 ezer környékén. A T kínálatában ez tűnik a legjobb vételnek. Mit tudtok mondani róla, megéri? z1c-hez képest előrelépés, összességében jobb telefon? Semmi extra használat nem lenne, néha pár fénykép, gps, facebook. Fontos lenne hogy ne akadjon, döcögjön, jó legyen a gps, és azért a kamera is legyen kb olyan mint a mostani z1c-nek. Remélem tudtok segíteni! :)

(#356) jatszo válasza balazska92 (#355) üzenetére


jatszo
aktív tag

+1. Kb. ebben a cipőben járok én is. :R

(#357) Milestone2 válasza balazska92 (#355) üzenetére


Milestone2
nagyúr

[link]

Kamerában biztosan nem veri a sony saját cuccát. Minden másban (látszólag) jobb.

Xperia Compactom sosem volt. H P9 Lite is csak tegnap óta. Nem vagyok kompetens.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#358) balazska92 válasza Milestone2 (#357) üzenetére


balazska92
senior tag

Köszi, ez egy elég korrekt összehasonlítás, kamera is nem hinném hogy láthatóan rosszabb lenne... pontokból is ez jön le, szerintem maradok a p9 litenál. :)

(#359) ORCA58


ORCA58
addikt

Van benne adatforgalom számláló és figyelmeztetés? Azért kérdezem, mert a G6-ban nem találtam.
Feltettem a 360 launchert, és annak a mobiladat gyors kapcsolójára ha hosszan rábökök ez jön be:

(#360) batai15 válasza balazska92 (#355) üzenetére


batai15
félisten

Válaszolok mindenkinek :
gabenh : lehet hogy témával változik.
Ha emui 4.1 ez is meg az is , valszeg ez a magyarázat.
balazska92: kamerában nem biztos hogy jobb, meg ramban , de minden másba igen.
Az emui okosságai elég jók, sebesség kiváló, akku szintén .
Ha ebben a telefonba gondolkodsz akkor vedd meg bátran , annyi hogy otg-t nem tud.
Aláírásomban láthatóak az eddigi készülékeim(bár nem mind ) ezek után is azt mondom jó kis telefon ez .

ORCA58: van a telefon kezelő appban van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#361) batai15


batai15
félisten

viszont van egy gondom:D power amp témákat nem tudok letölteni, letölti , de droidos ikonja lesz és cancel felirat benne. valaki megnézné nekem?

(#362) MK VII válasza batai15 (#361) üzenetére


MK VII
veterán

Jelentem Sima P9-en is ugyan az a jelenség.

(#363) dokee78 válasza batai15 (#361) üzenetére


dokee78
félisten

EMUI rendszer finnyás,nem szeret mindent.
Nekem 4.4.4 Emui 2.3 nem szereti az Xpoosed és Gravity boxot sem..

(#364) batai15


batai15
félisten

Akkor ez halott ügy?
Mondjuk ez csak egy nyavalyás téma, nem értem mi a gondja vele.

[ Szerkesztve ]

(#365) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok! A kamera kornyeken ha megkocogtatom van valami fura hang , akkor is hallatszik amikor kemény felületre teszem le, masnak is zörög arrafele?

[ Szerkesztve ]

(#366) davidovi


davidovi
tag

Sziasztok,
S4 miniről váltanék, mert lassan 3 éves a kicsike, egyik opció a T-nél P9lite, esetleg honor7 (bár spúr vagyok annyit kiadni egy telefonra) másik a xiaomi mi4c.

véleményetek erről? mi4c vagy P9lite?
köszi előre is

(#367) Orgi válasza Hubzsi (#365) üzenetére


Orgi
őstag

Már többször olvastam más telefonnál is (az én Blackberrym is ilyen pl), hogy ez természetes az autofókuszos kamerás telefonoknál.

(#368) batai15 válasza Hubzsi (#365) üzenetére


batai15
félisten

hogyne zörögne mindenkinek.. az autofocus mechanika az..

davidovi: mi4c nem tudja a b20-at ha ez fontos, valamint a mi4c 2gb ramos verzió vagy 3? ha utóbbi akkor multitaskba jobb, de én a p9lite-ot ajánlom .

[ Szerkesztve ]

(#369) davidovi válasza batai15 (#368) üzenetére


davidovi
tag

b20 nélkül szerintem megvagyok, és mi4c-nél csak a 3gigás változat jöhet szóba :)

csábít a xiaomi teljesítménye, a 120fps kamera, meg hogy picit kisebb kijelző.
a p9 lite meg csak európai piacra készült, na. teljesítménye annak is szép :)

[ Szerkesztve ]

(#370) batai15 válasza davidovi (#369) üzenetére


batai15
félisten

plusz ugye 2 év hivatalos garancia se utolsó..

(#371) dokee78 válasza davidovi (#369) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem sokan gondolják,hogy megvannak B20 nélkül aztán szidják a telefont vagy szolgáltatót,hogy nincsen 4G.
Inkább olvass utána.

(#372) davidovi válasza batai15 (#370) üzenetére


davidovi
tag

na igen, az komoly szempont :)

(#373) Hubzsi


Hubzsi
tag

Valahol lehet visszevenni a hangerőből, még egyes erősségen is elég durván szól.

(#374) MK VII válasza Hubzsi (#373) üzenetére


MK VII
veterán

Hehe.. Épp ma tettem fel a kérdést én is a P9 topikban.. Őrült hangosan szól egyesen is..
Választ is kaptam.
Azóta minden rendben
:)

[ Szerkesztve ]

(#375) Hubzsi válasza MK VII (#374) üzenetére


Hubzsi
tag

Soha nem talaltam volna meg! Köszi!

(#376) batai15


batai15
félisten

Aki esetleg tokokat keres , huawei g9 néven is keressen úgy látszik othol g9 a neve .

(#377) t.benedek


t.benedek
tag

Sziasztok,

Nekem úgy tűnik az egyes appokban, hogy a telefonon a DPI túl magasra van állítva, sehol nem találom, hogy hol lehetne ezt állítani. Van erre valami mód?

Köszi

(#378) t.benedek válasza t.benedek (#377) üzenetére


t.benedek
tag

(#379) balazska92


balazska92
senior tag

Srácok a T-nél hétfőn veszem meg a p9 liteot, de ahogy olvasom több féle verzió van. A T-nél jelenleg melyik van? Vagy hogy tudom eldönteni?

(#380) #86973952 válasza balazska92 (#379) üzenetére


#86973952
törölt tag

L21 lesz az, de meg tudod nézni a kitett darabon is.

(#381) MK VII válasza balazska92 (#379) üzenetére


MK VII
veterán

Szia. Én pár napja vettem a T-nél.
Ezt kaptam.

(#382) #86973952 válasza MK VII (#381) üzenetére


#86973952
törölt tag

Megint nem jó témába írsz. :D

Bár ha véletlenül P9 -et adnak neki a Lite árán, akkor duzzogva és sunnyogva fogadja el az EVA-L09 -et. :D

[ Szerkesztve ]

(#383) Little Hulk


Little Hulk
tag

Sziasztok! Érdeklődnèk attól aki használja, hogy milyen a kamera? Nem dícsèrtèk a teszten... P8-at szerettem volna, de nincs a T-nèl csak arany, az meg nem játszik....

(#384) #86973952 válasza Little Hulk (#383) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt egy kicsit komolyabb teszt. Nem csak a kameráról.

(#385) lacibattya válasza #86973952 (#384) üzenetére


lacibattya
csendes tag

Külföldi tesztek ha a kamerát dicsérik az mindig a 3Gb-os modell.

(#386) #86973952 válasza lacibattya (#385) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ugyanaz a szezor, lencse, egyebek. Max. a szoftver lehet javított.

(#387) Milestone2 válasza balazska92 (#379) üzenetére


Milestone2
nagyúr

L21-est kaptam 2 napja, 1 SIM-es (mai napig nem tudom tényleg létezik ilyen változat, vagy a genya T szoftveresen vagy hardveresen tiltja a SIm2-t) , 2GB-os.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#388) MK VII válasza #86973952 (#382) üzenetére


MK VII
veterán

Basszus.. :D
Na jó.. Törlöm a topikot vagy nem tudom. :B
Srry srácok. Befogtam a pofám :D

(#389) batai15 válasza #86973952 (#386) üzenetére


batai15
félisten

Nekem még update nem érkezett mióta meg van .

(#390) #86973952 válasza Milestone2 (#387) üzenetére


#86973952
törölt tag

P8 Lite -nál is így volt. Lévén, hogy csak dual SIM létezett belőle, így a szolgáltatókhoz küldött verziók mindegyike single -re volt butítva.

Van átjárás, tehát dualosítható nem hivatalosan, de nem olyan egyszerűen, hogy a független ROM -ot teszed fel. Illetve vissza is állítható garanciáztatás miatt.

Persze akkor van gond, ha az adott hiba miatt nem tudsz flashelni (garanciáztatásra). Meg az is igaz, hogy TMX -nál a Huawei -es brigád jófej, nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy milyen SW van rajta. Simán meg szoktak csinálni Huawei -t custom recovery -vel, vagy custom ROM -mal. Nyilván erre nem szabad örökké alapozni, de nem kell annyira izgulni, mint mondjuk egy Samsung -nál.

batai15:
Várhatóan akkor lesz rá végleges javítás, ha bekerül (/vissza) a Voda és a Telenor kínálatába. A szolgáltatók bekerülés előtt tesztelni szokták a készülékeket, és amíg ilyen hálózati probléma van, addig nem fogják árulni.

Bár gyanítom Vodánál egyedi, szolgáltatós ROM -mal fog jönni.

[ Szerkesztve ]

(#391) dokee78 válasza Milestone2 (#387) üzenetére


dokee78
félisten

Nézted már független e a szolgáltatós?

(#392) Milestone2 válasza dokee78 (#391) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem. Nincs más kártyám.

Porterocka
Nyilván keresem a megoldást. De még nem leltem rá...
Köszi az infókat.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#393) Hubzsi


Hubzsi
tag

[képek]

Szerintem még messze használható ez a kamera!

(#394) batai15 válasza Hubzsi (#393) üzenetére


batai15
félisten

Én is ezt mondom hogy nem olyan rossz ez..

(#395) Milestone2 válasza Hubzsi (#393) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Ezt simán mindenféle ISO állítás, varázslás nélkül?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#396) Hubzsi válasza Milestone2 (#395) üzenetére


Hubzsi
tag

Semmi, zsebből élő és katt, 640ds em volt előtte annál sokkal gyorsabban fókuszál.

(#397) #86973952 válasza Milestone2 (#392) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt kicsit nehezebb lesz rá külföldi fórumokról a megoldás, mivel a legtöbb helyen a 3 gigás fut. Több országban persze már kiderült, hogy szintén a 2 gigás van az eladóknál.

Bár az sem biztos, hogy a két modell közötti szoftveres eltérést érinteni fogja. Attól függ hogy oldják meg a dualosítást.

P8 Lite esetében annyival egyszerűbb volt, hogy nem kellett több hardver verzióval számolni. Illetve volt egy variáns, ami Kirin helyett Snapdragon -t kapott, de azt az USA kapta. Szóval nem nagyon érintette az EU -t.

(#398) Milestone2 válasza #86973952 (#397) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meglátjuk. Számítok szakértő figyelmeztetésedre, ha találsz valahol megoldást. :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#399) dokee78 válasza Hubzsi (#393) üzenetére


dokee78
félisten

Simán jó. :C
Nekem semmi bajom ezekkel a fotókkal.

(#400) batai15 válasza dokee78 (#399) üzenetére


batai15
félisten

Na te is ilyen telefont akarsz ???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.