Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) evo87


evo87
őstag

Na... én is csalatkoztam a 7.0 előjegyzettekhez. :P

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7002) pityu8 válasza gianone (#6963) üzenetére


pityu8
tag

Én több mint egy hónapja megcsináltam ezt, (nem pont így, nem ragasztgattam, csak most hirtelen ezt a videót találtam)tökéletesen működik. Hátrány: a sim tálca nehezen jön ki, késsel rá kell segíteni (nem nyitogatom, minek), és szinte semmit nem pakol az SD-re (a belső helyem már 5 G alatt van), csak képeket, videókat.

[ Szerkesztve ]

(#7003) bubus66 válasza evo87 (#7001) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tesztelni???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7004) jatszo válasza bubus66 (#7000) üzenetére


jatszo
aktív tag

Telekomos. Ezt írták tegnap:

:F :Y

[ Szerkesztve ]

(#7005) bubus66 válasza jatszo (#7004) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor hogyan kapod meg a végleges verziót ha nem független érdekes nem na itt a sablon szöveg..

copy&paste műkődik.

Nekem meg azt írták, hogy megfelelő

Tehát még a régió számokkal nincsennek tisztába

a Telekomos mindenhol C150Bxxx build-dal fut. a Független meg C432Bxxx

Küld el ezt nekik azt kérdez meg tőluk finom a C432 mióta fűggő

Azért ezt illene tudni.....

C02 = Vodafone
C10 = Russia
C21 = Telefonica / O2
C40 = Czech Republic Telefonica / O2
C55 = Italia TIM
C66 = VIPmobile | vip/rs
C86 = Spain Yoigo
C109 = Amena/Orange
C112 = Latin America
C113 = Wind/Italy | wind/it
C121 = Türkei
C123 = Switzerland
C128 = Telenor.hu
C150 = T-Com dt/de/hu
C151 = India
C185 = North-Africa/Middle-East | hw/meafnaf
C209 = Asia (Pacific)
C212 = Iusacell/Nextel
C249 = Serbia Telekom
C432 = Nordic-European | hw/eu
C470 = Asia (Pacific)
C605 = Colombia
C637 = Spain
C636 = Asia-Pacific | hw/spcseas
C675 = India
C706 = New Zealand
C900 = GLOBAL

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7006) jatszo válasza pityu8 (#6999) üzenetére


jatszo
aktív tag

Hicare-ben állítsd át a helyet Angliára vagy Németországra.

(#7007) jatszo válasza bubus66 (#7005) üzenetére


jatszo
aktív tag

Én már nem vesződök velük, káosz ez az egész.

(#7008) bubus66 válasza jatszo (#7007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig kíváncsi lennék rá, hogy mit válaszolnak..

Na én elküldtem nekik egy kis körettel meg spékleve..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7009) jatszo válasza bubus66 (#7008) üzenetére


jatszo
aktív tag

Akkor a kiváncsiságod kielégítésére elküldöm nekik. :)

(#7010) gianone válasza pityu8 (#7002) üzenetére


gianone
őstag

Igen, ismerem, köszi, eddig is Huaweiem volt, gondolkodtam már rajta. Csak ehhez nekem nincs affinitásom. Tuti elcseszném. Pár sört megérne, ha valaki megcsinálná.

Nekem az elég is volna. És simán kijövök rendszerrel 16 gigából. Nem játszom, és mindenből lite cuccokat használok.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7011) Sicario1


Sicario1
csendes tag

Sziasztok,találtam egy ilyet,ha jol tudom akkor ez vodás lehet,és 7.0.
Itt a linkje ha valakit érdekel:
http://hwmt.ru/oth/HWFF/info/view.php

[ Szerkesztve ]

(#7012) bubus66 válasza jatszo (#7009) üzenetére


bubus66
nagyúr

OKé Köszönöm szépen..

Más: De szerintem fontos.

Figyelem! ez csak biztonsági megoldás soha nem lehet tudni, a kisördög nem alszik

Tesztelők akiknek elfogadták ez csak egy biztonsági dolog de most olvastam a Huawei P9 Topikba.

Meg kérek mindenkit mentse le a Product ID mert ha a 7.0-val valami balul sül el akkor nem lehet a fastboot módot használni.

Kérnék mindenkit, aki frissíteni szeretne Android 7-re zárt bootloadernél, hogy működő telefonnál a produkt kódot olvassa ki a telefonból előtte. Ha ez nem történik meg, szerviz is lehet a vége a frissítésnek!
Tárcsázóba üssétek be # * # 1357946 # * # *

És jegyezzétek fel mert csak akkor tudsz bl nyitni ha ez a kód megvan.. félperc az egész ennyit szerintem megér..

Forrás: Cunaja Huawei P9 Topick Gazda

Eredeti leírás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7013) pityu8 válasza jatszo (#7006) üzenetére


pityu8
tag

Köszi, kis huncutok, magyarral nincs az a menüpont :)

(#7014) bubus66 válasza Sicario1 (#7011) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen Vodafone-os de nincs is belőle FULL addig meg felesleges feltenni bárkinek is.. Persze ki lehet próbálni csak előbb valami vissza állás lehetőségét is meg kellene keresni. Addig nem nagyon ajánlott feltenni.

(#7001) evo87

Regisztráltál csak vagy már csatlakoztál is?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7015) Sicario1 válasza bubus66 (#7014) üzenetére


Sicario1
csendes tag

Biztos vannak itt vodások is,meg aki szeretné az megnézheti,nem kötelező senkinek. :)csak gondoltam megosztom.remélem nem probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#7016) Robertó79


Robertó79
tag

Hol tudok jelentkezni tesztelőnek?

(#7017) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok
Már írtam pár kérdést úgy néz ki jövő héten vagy utána megveszem a telót.
Olvastam pár 100-1000 hszt ez a " bevilágítás " mennyire jellemzi vagy ki jöhet menet közben is ? vagy csak alapból olyan a készülék ?

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#7018) bubus66 válasza Robertó79 (#7016) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már sehol mert a Porejtc betel Egy próbát megér

Kártyafüggetlen Huawei P9 Plus (VIE-L09) vagy P9 Lite (VNS-L01, VNS-L21 - single SIM, dual SIM) telefonod van? Akkor teszteld az elsők között az új Android 7.0, valamint EMUI 5.0 frissítések béta verzióját! Töltsd le a BETA Friendly User Test alkalmazást, csatlakozz programunkhoz január 20-ig, hogy Te lehess a 3 szerencsés nyertesünk egyike, akik egy-egy exkluzív Huawei ajándékcsomaggal lesznek gazdagabbak!
Regisztráció: http://fut.huawei.hu
Részletek és részvételi szabályzat: http://bit.ly/FUT2017JAN

Mondjuk a Single nem igaz mert az nem vesz részt benne.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7019) ORCA58 válasza Robertó79 (#7016) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez kellet hozzá HiCare regisztráció mellet. [link], de ha minden igaz lekéstél.
Engem meg az egy SIM-es verzió miatt nem létezőnek tekintenek, pedig a tesztelés, és ezzel a szoftver tökéletesítése lett volna a célom. Mint itt olvashattad, zömében szinte gyerekek (ennyit a szabályzatról) kapnak tesztelési lehetőséget, ami gyakorlatilag komolytalanná teszi a tesztet.
Ezzel a Huawei saját magát járatja le, főleg ha teszt nem a kívánható hatást fogja elérni.
Azt nem tudom, hogy ehhez mi köze a magyar képviseletnek, ahol bár kedves, de gyanítom a cég dolgairól és termékeikről nem sokat tudó emberkék dolgozgatnak.

Mire befejeztem a zsörtölődést, páran meg is előztek

[ Szerkesztve ]

(#7020) Matyi222 válasza Robertó79 (#7016) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Elvileg már nem tudsz....

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7021) Matyi222 válasza bubus66 (#7012) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ez a kód nálam nem jó. Nálad?

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7022) bubus66 válasza ORCA58 (#7019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igazad van néztem,én is azok akik jelentkeztek mind azért, hogy elmondhassák azt hogy nekik már 7.0 van a telefonjukon (tisztelete a kivételnek) és nem azért , hogy teszteljenek.. ép ezért úgy döntöttem, hogy vissza lépek és singlesitem a telefonom. Ha visszalépek és lehet akkor neked Robertó79 adom át a tesztelés jogát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7023) bubus66 válasza Matyi222 (#7021) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs az első # elől ki maradt egy csillag

Így *#*#1357946#*#* bocsánat :W

Még mindig nem fogadták el kíváncsi leszek, ha holnapig se fogadják el akkor visszatérek a singlere

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7024) Matyi222 válasza bubus66 (#7023) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Köszönöm, így már jó volt, elmentettem számot amit kiadott.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7025) petati94 válasza bubus66 (#7023) üzenetére


petati94
tag

Szerintem a jóvá hagyást csak hétfőre kapnád meg, ha megkapod.

https://petranyidev.hu/

(#7026) bubus66 válasza petati94 (#7025) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt meg nem fogom megvárni.. Mert holnap vissza álok akkor ahogy olvasom, hogy kik jelentkeztek már azt is megbántam, hogy dualosítottam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7027) petati94 válasza bubus66 (#7026) üzenetére


petati94
tag

Én jelentkeztem tesztre, szeretnék nekik minél több feedbacket visszaküldeni.
Mivel mindenre a telefont használom, így kétlem, hogy sok olyan terület lenne, ami elkerüli a figyelmem.

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#7028) bubus66 válasza petati94 (#7027) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem is te rád értettem hanem a facebookon a jelentkezők között legalább 70 % nem a teszt miatt jelentkezett

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7029) ANDROID??? válasza bubus66 (#7028) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kapni akarnak grátisz valamit, most talán hangszóró van?
Csak kellene is majd jelezniük a tapasztaltakat.. :K

[ Szerkesztve ]

(#7030) evo87 válasza bubus66 (#7028) üzenetére


evo87
őstag

Szerintem a tesztelőket a kíváncsiság is hajtja, nem lehet valakit azért elítélni, mert érdekli valami, mert a kelleténél nagyobb kíváncsiságot érez. Szerintem a kíváncsiság és a tesztelégi kedv összefügg, azonban hogy ki mennyire lelkiismeretesen fog hibajelentéseket küldeni, nyilván majd elválik.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7031) bubus66 válasza evo87 (#7030) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezzel nem értek egyet mivel vettem már részt teszteben és néztem a részvétel 14 éves gyerek tesztel na ne hol akkor a szabályzat..

Igen a kíváncsiság hajtja csak nem mindegy hogy valóban a tesztért hajtja vagy csak azért, hogy elmondhassa neki már 7.0 van a telefonján. Na ez ami kb 70% a jelentkezőkből...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7032) evo87 válasza bubus66 (#7031) üzenetére


evo87
őstag

Ezt aláírom, hogy egy 18 vagy 20 éves korhatáros szabály indokolt volna.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7033) bubus66 válasza evo87 (#7032) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én úgy tudom 18 év volt meghatározva.

Android??? olvasd el a 2.2 pontott

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7034) Roland0224


Roland0224
senior tag

Ilyenkor mi a teendő? probaltam mindent de semmi nem jo

[ Szerkesztve ]

(#7035) bubus66 válasza Roland0224 (#7034) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát talán egy factory reset megoldja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7036) gianone válasza Roland0224 (#7034) üzenetére


gianone
őstag

Hitelesítő adatok törlése első körben.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7037) boneyard válasza Roland0224 (#7034) üzenetére


boneyard
tag

Már párszor le lett írva. Állítsd be mintára, rontsd el, amíg kiírja, h várj egy percet, oldd fel biztonsági PIN-nel és vájolá.

[ Szerkesztve ]

(#7038) Roland0224 válasza boneyard (#7037) üzenetére


Roland0224
senior tag

Sikerült, köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7039) ANDROID??? válasza Roland0224 (#7038) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csinálj ma is FR-t, mert nem igen fog menni másképp.. :(

[ Szerkesztve ]

(#7040) jatszo válasza Roland0224 (#7038) üzenetére


jatszo
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7041) Roland0224 válasza jatszo (#7040) üzenetére


Roland0224
senior tag

Igen lattam ma de ez nem segitett a torles segitett 😃

(#7042) evo87 válasza bubus66 (#7033) üzenetére


evo87
őstag

Egyébként csak nekem angol a BETA frissítő app vagy másnak is?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7043) bubus66 válasza evo87 (#7042) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha a mostanit letöltöd az már magyar. Nekem már magyar...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7044) bubus66 válasza bubus66 (#7043) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tisztelt Topick Társak!

Úgy gondoltam, hogy a nagy testvérrel összehozok egy OFF topikot itt várlak bennettek szerettel

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.