Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Soma01


Soma01
veterán

Én ilyet vettem a Firstphone-nál: [link] de a mérete nagyon nem stimmel. Nem ajánlom. Nekem olyan kell aminek van valami márkajelzése. Nem no name.

(#1202) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#1203) Soma01 válasza szkaroly (#1200) üzenetére


Soma01
veterán

MM-ban Cellect (1500, 2000 ft körül) és Btech (3000ft) van. Meg valami Panzerglass 4.000 ft-ért, de ezt ingyen teszik fel, a többit 1000-ért. A Panzer elvileg nem csinál ehhez a telcsihez fóliát.
Én eddig maradok a Nillkin-nél, az biztosan jó, de mire ide ér....
Yihailuan-t is találtam, de azt nem ismerem. Eddig Nillkin...
A legtöbb fólia no-name, nekem olyan nem kell.

(#1204) Soma01 válasza ANDROID??? (#1202) üzenetére


Soma01
veterán

...na ezt vettem végül...

(#1205) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot!
Tegnap vásároltunk a párommal ilyen készülékeket. Bild:b120 Mivel Acer z630-ról jöttem, sim csere a vodánál.10 perc múlva jött egy sms, hogy kedves ügyfelünk készüléked hálózati beállításait frissítettük, ha problémát tapasztalsz indítsd újra a készüléket.Tehát nem biztos, h. a régebbi rom volt az oka a voda kártyák problémájának. Hozzátenném h. a kártyát először az acerbe tettem bele. Az sms akkor jött, amikor átraktam a p9 lite-ba.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1206) gianone


gianone
őstag

Nem tudom, ez mennyire jó ár, de Edigitalban 76491 Ft kuponnal. HUAWEI15

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1207) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok, 2 hete van meg a teló, lenne pár kérdésem. A navigáció, google térképpel, a gyári appal miért, ilyen baromi lassú? Bekapcsolom a mobilnetet, gps-t, és van hogy sose talál a navigáció, se jelet, se semmit. Pedig 4g kapcsolat is van, illetve a gps is be van kapcsolva. A navigációvan be van kapcsolva az az opció, hogy használja a mobilnetet is. Ha meg talál is jelet, akkor vagy az utvonaltervvel vannak problemak, vagy hogy be se tolt semmi tervet, ha meg be is tolt, akkor nem mondja a hang hogy merre kell menni. Tudom hogy van 3 állás, néma hangos, meg egy harmadik, mindegyikkel kipróbáltam, egyikkel sem szól a hang. maximum berreg a telefon, és elég idegesítő... Erre tudtok valami megoldást? Illetve bejött most a pokemon go orulet, kiprobalnam en is, de a jatekban ha bekapcsolom az ar-t, kiirja hogy valami nem jo. Most a telefon nem tud ar-t, vagy mi a problema? Remelem tudtok segiteni :)

(#1208) Soma01 válasza gianone (#1206) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem eleg jó. Sajnos én már megvettem 3 nappal ezelőtt. (jó érzés ilyet olvasni utólag)

(#1209) Bobby válasza szmissz (#1119) üzenetére


Bobby
csendes tag

Köszönöm az infót.
Egy barátom vett egy P9 lite-ot és nem ment Vodafon simmel (3-al próbálva 1 új 2 régebbi sim).
Mivel nem működött irány a márkaszerviz. 4 napra rá teszt ok-ésan visszakapta (valami koax kábel cserével).
Webshopban vásárolt független készülék és pont 14 napon belül van a mai nappal.
Már becsomagolva várta a telefon a futárt, hogy pénzvisszafizetés legyen (nyilván 1-4 hét alatt lett volna belőle valami).
Csomag gyorsan kinyit, frissít és most jóóóóó :).
Ennyit a márkaszervizről.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem!

(#1210) ANDROID??? válasza Soma01 (#1208) üzenetére


ANDROID???
addikt

Webshopból vetted, akkor? ;]

(#1211) Soma01 válasza ANDROID??? (#1210) üzenetére


Soma01
veterán

MM. Személyesen vettem az üzletben.
(de az edigitalnál nincs épp arany színben, meg lehet nem is B120 van rajta, úgyhogy jó ez nekem 85-ért)

(#1212) SzaboZE válasza balazska92 (#1207) üzenetére


SzaboZE
addikt

Valami szoftver ráült szerintem a gps-edre, nekem pillanatok alatt talált jelet.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1213) barrasz


barrasz
aktív tag

Most lehet hogy nagyon alap kérdés de hol találom a szèf alkalmazás
t?

(#1214) jatszo válasza barrasz (#1213) üzenetére


jatszo
aktív tag

A fájlok app-ban.

(#1215) barrasz válasza jatszo (#1214) üzenetére


barrasz
aktív tag

Köszönöm szépen ezt kerestem egész délután.

(#1216) bubus66 válasza barrasz (#1213) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha az appokba nincs akkor a priv-app mappába találod meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1217) Soma01


Soma01
veterán

A Debrecenben a firstphone-nál vettem egy ilyen üvegfóliát [link] De nem illett rá pontosan. Kicserélni, pénzt vissza adni vagy helyette más terméket vásárolni nem engedtek. Mivel nem tartós fogyasztási cikk, semmi garancia nem nincs rá. Gratulálok! amíg vásárló vagy, király vagy, aztán hátat fordítunk neked ha gondod van.
...csak hogy felismerjétek a csomagolást, azért tettem be. Nem a linkelt speedshop áruházzal van a gond. Hanem a firstphone-nal és a linkelt termékkel.

[ Szerkesztve ]

(#1218) GSPLR


GSPLR
senior tag

Üdvözletem!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a zárképernyőről hogyan lehet eltüntetni a lépésszámlálást? Sikerült már valahogyan, de most újra ott van és asszony ezt a funkciót nem igazán szeretné használni, felesleges számára. Előre is köszönjük.

Huawei

(#1219) B******** válasza GSPLR (#1218) üzenetére


B********
aktív tag

Próbáld ezt: Beállítások -> Alkalmazáskezelő -> megkeresed az Egészség alkalmazást -> Értesítések -> Zárképernyő-t lekapcsolod.

(#1220) jézusom válasza Soma01 (#1217) üzenetére


jézusom
addikt

A fogyasztóvédelmi törvényt nem az eladók írják... Tessék a fogyasztóvédelemmel riogatni, és vásárlók könyvét írni!

(#1221) ANDROID??? válasza GSPLR (#1218) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tuti megoldás, törlöd az alkalmazást :K

Wallenberg: Ne várjunk 200-300e Forintos DSRL/MILC szintet, de nem mondható rossznak a minőség.
Javasolt bemenni egy MM-be fotózni vele és azt átlökni a saját telefonodra Bluetooth és otthon monitoron megnézni :K
Gondolom azt mondanom sem kell, hogy a saját telefonoddal is készíts ugyanazokról fotókat, hogy össze tudd hasonlítani :K

[ Szerkesztve ]

(#1222) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Sziasztok!

A kamera mennyire "tré"?

Fekete-fehér, szépia, halszem, domború, tükörkép készítés van az opciók között?

[ Szerkesztve ]

(#1223) Roxbury válasza ANDROID??? (#1221) üzenetére


Roxbury
őstag

En is toroltem. Nincs is gondom. 😃

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1224) balazska92 válasza SzaboZE (#1212) üzenetére


balazska92
senior tag

Semmilyen appot nem szedtem le, a pokemon go illetve az instagram a két első app amit leszedtem. A gyáriakat is amit csak lehet törlök folyamatosan, semmi fölösleges dolgot nem szeretek a telón. Viszont a gps így elég tré... Meg a pokemon go is, hogy a kamera ar-t nem tudja hasznalni, vagy alapbol nincs is benne, nem tudom.

(#1225) szami777


szami777
addikt

Sziasztok, gyors kérdés, mert most, amíg él a 15% kedvezmény megvenném a mobilt, gyorsan berohannék érte, mert 76 ezerért ajándék.
Tudom, hogy nagyon lerágott csont, de az edigitalos verzióba akkor van ugye b20? :DDD
Köszi előre is.

(#1226) porterocka
Köszi a gyors választ, meg is rendeltem. :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1226) #86973952 válasza szami777 (#1225) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van.

balazska92:
Csinálj FR -t. HA nem segít, akkor ROM újratelepítés. Ha ez sem segít, akkor szerviz.

Mindegyik után úgy teszteld, hogy még szűz a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#1227) balazska92 válasza #86973952 (#1226) üzenetére


balazska92
senior tag

Gyári visszaállításra gondolsz ugye? Azzal a fényképek, illetve a telefonszámok nem törlődnek, ugye?

(#1228) Balathruin válasza balazska92 (#1227) üzenetére


Balathruin
veterán

De, töröl mindent. Olyan lesz mintha most kapcsolnád be először.

(#1229) #86973952 válasza balazska92 (#1227) üzenetére


#86973952
törölt tag

Attól függ hova van mentve.

Minden belső tárhelyen tárolt adat és az SD -n lévő android mappa elemei törlődni fognak.

Ami kell azt tedd SD -re és/vagy felhőbe.

(#1230) szami777


szami777
addikt

BP-n tudtok ajánlani valahol valami bevált aluljárós butikot, ahol vehetek hozzá kijelzővédő fóliát, amíg az ebayes ide nem ér?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1231) Balathruin válasza szami777 (#1230) üzenetére


Balathruin
veterán

(#1232) bubus66 válasza balazska92 (#1227) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a porterocka nem a gyári beállítások visszaállítására gondolt, hanem a factory reset-re a kettő nem egyés ugyan az.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1233) balazska92


balazska92
senior tag

Köszi mindenkinek. Viszont ilyet még sose csináltam, a linken megpróbálok eligazodni, és megcsinálni.

(#1234) #86973952 válasza balazska92 (#1233) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kikapcsolod a telefont, hosszan nyomod egyszerre a hangerő+ és a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a recovery, aztán wipe.

Kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1235) Soma01 válasza Balathruin (#1231) üzenetére


Soma01
veterán

Erre a telcsire való is van neki?

(#1236) Ronam válasza Soma01 (#1235) üzenetére


Ronam
addikt

Ott van a galériában, hogy milyen telefonokhoz van neki, és szerepel a listán a P9 Lite is..

(#1237) Soma01 válasza Ronam (#1236) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi, mobilon neteztem és nem is vettem észre...

(#1238) barrasz válasza bubus66 (#1216) üzenetére


barrasz
aktív tag

Köszönöm meg találtam egy kicsit elszoktam már az androidtól BB-n voltam 3 évig.
Köszi még egyszer.

(#1239) bubus66 válasza barrasz (#1238) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1240) Soma01 válasza B******** (#1219) üzenetére


Soma01
veterán

Ha lelövöm az appot meg beállítom amit írtál, akkor sem tűnik el nekem. Olyan, mint ha nem is ez az app tenné ki.

(#1241) Soma01


Soma01
veterán

Ugye mindkét sim foglalatba nano sim méretű kártya kell?

(#1242) GSPLR válasza ANDROID??? (#1221) üzenetére


GSPLR
senior tag

Köszönjük, erre nem is gondoltunk hirtelen :B

(#1240) Soma01: igen, nekünk is ugyanez volt a gondunk, vagyis pontosabban újraindítás után oké volt, aztán a következő újraindítás után megint ott virított. De már mindegy, töröltük és kész.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1243) Soma01 válasza GSPLR (#1242) üzenetére


Soma01
veterán

Gondolom, visszarakni nem lehet, ha egyszer törlöm.

(#1244) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Valaki kipróbálta már, hogy lehet-e root nélkül launchert cserélni rajta?

Egyébként milyen hibái vannak a telefonnak? Edigitalból vagy Mediamarkt-ből venném, ha jól emlékszem, gondok voltak a sim kártya kezeléssel.

Nekem Telekom sim-em van.

(#1245) #86973952 válasza ReSeTer (#1244) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az új NFC SIM -ekkel volt gond, de már van rá javítás.

Másik launcher használatához természetesen nem kell ROOT. Pl. Nova.

[ Szerkesztve ]

(#1246) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Még egy utolsó kérdés:
b20-at tudja a mediamarkt és edigitalos modell? Mert ha jól tudom van köztük szlovák szoftveres meg ilyenek.

(#1247) #86973952 válasza ReSeTer (#1246) üzenetére


#86973952
törölt tag

B20 az nem magyar specifikus, minden normális márkánál van az EU modellekben. Ahogy itt is.

Igazából csak a Kelet-ázsiai és a Dél-amerikai régióban nem fontos.

(#1248) ReSeTer válasza #86973952 (#1247) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Köszönöm

(#1249) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot. Kijelzőidő. Szerintem teljesen vállalbató.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1250) barrasz


barrasz
aktív tag

Sziasztok!

Másnál is van olyan,hogy amikor hívnak akkor néha úgy kell felvennem hogy oldalra húzom a csuszkát néha pedig úgy kínálja fel a hívás felvételét hogy rá kell bökni a zöld telefonkagyló jelre.
Mitől lehet ez?
A másik dolog,hogy a hívó képet van akinél teljes képernyőn mutatja és van akinél csak a kis körbe.
A képek méretét megnéztem és egyforma még a felbontás is.
Köszönöm a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.