Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Lehet valahol venni 3gb változatot? Esetleg van már ennél jobb készülék ár érték arányban? :)

(#1452) keszo válasza lenovomen (#1451) üzenetére


keszo
őstag

én 85.000-ért vettem két napja
ár érték arányában ez egy nem jó telefon, szerintem túlárazott
( nekem gyenge a fényereje, és a gps-e lassan pozíciónál, és ezenkivül van még pár dolog ami szerintem nem jó benne)

Attila

(#1453) bubus66 válasza keszo (#1452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor miért ezt vetted?

(#1448) gianone

Nem lehet a letöltési sebességet kijelzése a rejtett fájlok között?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1454) gianone válasza bubus66 (#1453) üzenetére


gianone
őstag

Sajnos nem, nem látja. Pár ROM-mal ezelőtt meg menü keresőjében is megvolt, de már ott sincs. De valakinek van B564-en, de ne kérdezd, hogyan.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1455) bubus66 válasza gianone (#1454) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg nézem akkor a P9 liten nincs -e

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1456) keszo válasza bubus66 (#1453) üzenetére


keszo
őstag

csak azért írtam le mert egy újonnan 50.000 ft-os telefont cseréltem le, és az áráért nem lett sokkal jobb készülékem

Attila

(#1457) ANDROID??? válasza keszo (#1456) üzenetére


ANDROID???
addikt

Webes rendelést vissza tudod küldd ni 14 napon belül..

(#1458) keszo válasza ANDROID??? (#1457) üzenetére


keszo
őstag

Stop Shop-os MM.-en vettem talán az utolsó feketét, kihasználva a 10havi kamatmentes lehetőséget

egyébként biztos én vagyok fordítva bekötve, csak az olyan nüansznyi dolgok zavarnak, hogy
van a telefonálós rész amiből ki van rakva a tárcsázó plusz a névjegyzék, én meg pont a kedvenceket szeretem használni és ha egyéb dolog kell akkor abból lépek át a tárcsázóba vagy a névjegyzékbe

tudom merev vagyok, meg majd hozzá szokok

[ Szerkesztve ]

Attila

(#1459) okoska74 válasza keszo (#1458) üzenetére


okoska74
senior tag

van a telefonálós rész amiből ki van rakva a tárcsázó plusz a névjegyzék, én meg pont a kedvenceket szeretem használni és ha egyéb dolog kell akkor abból lépek át a tárcsázóba vagy a névjegyzékbe

Nem tudom, hogy mit használsz de nekem gyárilag a tárcsázóból lehet váltani a névjegyzékbe ill. a kedvencekbe is és vagy fordítva.

Az igaz, hogy a gps -e nem olyan mint a Windows Phone -nak de azért ez teljesen vállalható. :)

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1460) keszo válasza okoska74 (#1459) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm ez rendben van.
Kezdő képernyőn lent van egy zöld négyzet benne a kézibeszélő rajz ami a tárcsázó, mellette van a fehér benne a szürke mellalakkal ami a névjegyzék. Ha bármelyiket megérinted feljön a hozzátartózó alkalmazás amit megosztottál velünk. De nekem a kedvencekhez kellene egy ilyen ikon, hogy az jöjjön be elsőnek és ha kell majd onnan átlépek a másik kettő valamelyikébe.

Más:
be lehet-e állítani a névjegyzékben, hogy a listánál, láthatóak legyenek a nevekhez tartózó képek is (kivált fontos lenne ez a kedvenceknél)

a telefon a google névlistámból csinálta a névjegyzékét ( mint ahogy az előző telefonjain is)
viszont most pl
a húgom a telefonszámaival szerepel mint "húgom"
és az email címe meg mint "XY" név (nyilván az X a családinév az Y a keresztnév csak még mielőtt valaki elkezdene vele poénkodni)
és nem engedi egyesíteni így most kétszer szerepel benne úgy mint HÚGOM és mint XY

lehet-e állítani azon hogy amikor egy névjegyet szerkesztek és a telefonszám beírásánál nem a + szerepel hanem a - vagy a .
a + jelet még egy mélységből kell kiválasztani
ez aztán tényleg logikus :W

Attila

(#1461) okoska74 válasza keszo (#1460) üzenetére


okoska74
senior tag

Kedvenceket ki tudod rakni egy képernyőre akár mappázva is ha üres területen hosszan nyomva előjön a minialkalmazások / Huawei névjegyek / gyors tárcsázás, gyors üzenet, névjegy

Más:
be lehet-e állítani a névjegyzékben, hogy a listánál, láthatóak legyenek a nevekhez tartózó képek is (kivált fontos lenne ez a kedvenceknél)
a telefon a google névlistámból csinálta a névjegyzékét ( mint ahogy az előző telefonjain is)
viszont most pl
a húgom a telefonszámaival szerepel mint "húgom"
és az email címe meg mint "XY" név (nyilván az X a családinév az Y a keresztnév csak még mielőtt valaki elkezdene vele poénkodni)
és nem engedi egyesíteni így most kétszer szerepel benne úgy mint HÚGOM és mint XY
lehet-e állítani azon hogy amikor egy névjegyet szerkesztek és a telefonszám beírásánál nem a + szerepel hanem a - vagy a .
a + jelet még egy mélységből kell kiválasztani

Ha már egyszer csináltál a névjegyhez képet és elmentetted a google fiókodba, akkor a névjegy mellett is ott lesz a képe.(Nincs véletlen bekapcsolva az Egyszerű elrendezés? /névjegyzék/menü/Megjelenítési beállítások/Egyszerű elrendezés --> kikapcsolni) A kedvencekre ugyan ez vonatkozik.
A /névjegyzék/menü/Megjelenítési beállítások/ fiókok/--> google pötty be
A /névjegyzék/menü/Névjegyek rendezése/ alatt van pár opció

Sajna a + jel a Huawei Swype sajátossága de állítsd át a google beviteli módra vagy tölts le hozzá neked megfelelő billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1462) ORCA58 válasza keszo (#1460) üzenetére


ORCA58
addikt

True Phone a megoldás.

(#1463) keszo válasza okoska74 (#1461) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm szépen :R :R
érdemes volt itt panaszkodnom, mindjárt jobb lett a helyzet

Attila

(#1464) keszo válasza ORCA58 (#1462) üzenetére


keszo
őstag

megnézem :R

nyilván 60%-ban user error

Attila

(#1465) bubus66


bubus66
nagyúr

porterocka

Ezt találtam a rejtett alkalmazások között.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1466) gianone válasza keszo (#1463) üzenetére


gianone
őstag

A Kedvencekre meg szerintem nézz meg valami parancsikonokat létrehozó alkalmazást, hátha tudsz.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1467) boneyard válasza dionaea (#1450) üzenetére


boneyard
tag

Telenornál van P9 lite?

Update: megtaláltam az árlistában, csak én eddig a honlapon kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#1468) barrasz válasza bubus66 (#1465) üzenetére


barrasz
aktív tag

Szia!

Ezt pontosan hogy hoztad elő én most bogarásztam át a beállításokat és nincs.
Ki is sikerült próbálnod?

(#1469) bubus66 válasza barrasz (#1468) üzenetére


bubus66
nagyúr

A második kép itt

Privátba ment a hozzá való progi

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1470) Zsocy155 válasza boneyard (#1467) üzenetére


Zsocy155
őstag

Vigyázz,mert a Telenor lehet, hogy nem ad ki frissítést. A P8 Lite-ra sem adnak [link]

(#1471) boneyard válasza Zsocy155 (#1470) üzenetére


boneyard
tag

Köszi. Dolgozói tarifacsomagban vagyok és erre semmi kedvezményt nem ad a Telenor, úgyhogy náluk biztos nem veszem :) Még a Redmi 3 Pro-val és az Alcatel Idol 4-gyel szemezek.

(#1472) #86973952 válasza bubus66 (#1465) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az a kérdés, hogy ad -e le naftát az eszköznek. Mármint az ID -n kellene kapnia az áramot. Normál esetben max. tölteni fog az eszköz (már ha olyan, ami képes rá), mintha nem OTG kábellel lenne összekötve:

Sajnos az SW support ez esetben még nem sokat jelent, lehet egy alap ROM -ból készült ez is. Egy OTG kábellel kellene tesztelni.

(#1473) #86973952 válasza #86973952 (#1472) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hu, ezt elég hülyén írtam le...tehát lehet kap naftát, de csak tölteni fog az eszköz (ha akksis), vagy ég a LED (pl. pendrive), de nem fog szoftveres kapcsoltba kerülni vele.

(#1474) bubus66 válasza #86973952 (#1472) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1475) sepyi válasza #86973952 (#1472) üzenetére


sepyi
aktív tag

Van OTG kábelem. Kipróbálhatom, ha elkülditek azt a settings apk.-t. [link]

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1476) Sonja válasza sepyi (#1475) üzenetére


Sonja
veterán

Én kipróbáltam, semmit nem ért. :( Sajna a pendrive-on még a led se villan.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1477) sepyi válasza Sonja (#1476) üzenetére


sepyi
aktív tag

Elhamarkodtam a link p9-re mutat.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1478) sepyi


sepyi
aktív tag

Lejárt sajnos az időm, de ez már jó link. 5.00-tól érdekes. [link]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1479) batai15


batai15
félisten

Gyerekek nálatok ilyen nincs mostanság? Aki nem érti néha chrome alatt
Ilyen fehér a navbar

(#1480) SzaboZE válasza keszo (#1452) üzenetére


SzaboZE
addikt

Akkor telepítsd újra, mert nekem a gps pár mp alatt talál jelet... A fényerőt meg lehet állítani, automatán valóban picit alulpozicionálja a fényerőt.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1481) Ronam


Ronam
addikt

Tegnap szedtem le egy témát, és megváltozott a betűtípus is, de nem igazán bejövős. Próbáltam visszaállítani a régit, de a betűtípus maradt ugyanaz. Hogy lehetne visszaállítani a régit?

(#1482) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Most tervezem a telefon megvásárlását, és olvastam, hogy nincs benne Gyroscope szenzor. Ez milyen hátrányokkal jár? Miben fogok hiányt szenvedni az appok terén? Illetve emiatt tudok tökéletesen Pokemon Gozni?

(#1483) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Úgy tudtam a függetlenek dual változatok mind, egy kiállított darabot néztem..

(Mobilarena nem tudom miért nem indít el fényképfeltöltést telről, de még azt sem írja ki, hogy nem lehet feltölteni..)

(#1484) jegenye77 válasza Stylerr (#1482) üzenetére


jegenye77
addikt

Off : Csajokat kergesd inkább ne azokat a virtuális szarokat.
On : ha meg ilyen perverziód van akkor tudod űzni ( de neeeeeeeeeeee már :O )

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1485) keszo válasza Stylerr (#1482) üzenetére


keszo
őstag

Nagy valószínűség látod majd az adott helyen a szörnyet, és ott fogsz körülötte keringni de nem tudod felszedni, ( legalább is nem egyből csak haszerencséd van )mert a telokat pontatlan.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#1486) Hubzsi válasza keszo (#1485) üzenetére


Hubzsi
tag

Mit értesz alatta hogy pontatlan? Én ugyan ősemberként nem kerestem pokemonokat, viszont a navit napi szinten használom autóban es gyalogosan is, eddig még nem tévedett....

[ Szerkesztve ]

(#1487) batai15 válasza keszo (#1485) üzenetére


batai15
félisten

hülyeség. anyi hogy ar módba kapolcsva nem látod a pokemont hogy pl ül az asztalon, csak ar nélküli módba nem tudod felszedni.

(#1488) ANDROID??? válasza batai15 (#1487) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azért elég erős, hogy egy játéktól függjön egy készülék vásárlás ;]

(#1489) gianone válasza Ronam (#1481) üzenetére


gianone
őstag

Sanszos az FR. Az ilyen témáknál szokták is írni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1490) batai15 válasza ANDROID??? (#1488) üzenetére


batai15
félisten

no igen.
gianone:
igen sajnos hr kell , utána lehet alkalmazni az ifont appot, de nem értem énse hogy egy font hogy tud ennyire bele égni a rendszerbe még akkor is ha másik témát aminek van saját fontja miért nem állítja át .

(#1491) bubus66 válasza Stylerr (#1482) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1482) Stylerr

Van benne Gyroscope csak valami hiba miatt a Huawei letiltotta, és ha javítják akkor aktiválva lesz..

De van helyette más

Jegenye77

Az off-ba igazad van..

Android???

Kinek ez kinek az a szempont, de mondjuk elég érdekes..

(#1490) batai15

Szia a HR nem FR akart lenni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1492) batai15 válasza bubus66 (#1491) üzenetére


batai15
félisten

igen factory resetet akartam.

(#1493) bubus66 válasza ANDROID??? (#1488) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1488) ANDROID???

Ha az emlékeim nem csalnak akkor a P8 Lite-be is egy xml fájlal életre lehetett keltenie gyroscope-t. Persze ROOT és TWRP recovery kellett hozzá.

(#1492) batai15

Nem kötekedésnek szántam csak van olyan is hogy HR (Hardreset). Igen sajnos, vannak olyan témák amik csak így törölhetők vagy manuálisan törölni kell, őket.

Itt a videó, a gyroscope-ról

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1494) keszo válasza Hubzsi (#1486) üzenetére


keszo
őstag

p9 lite-ban nincs gyro
a másikban van:

mint laikus erre gondoltam

Attila

(#1495) Ronam válasza gianone (#1489) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi, este megcsinálom. Monjduk kicsit viccnek tartom, hogy ezt másképp nem lehet megoldani..

(#1496) lujzy27 válasza Ronam (#1495) üzenetére


lujzy27
csendes tag

Ezt próbáld ki.[link]Nekem is bevált Honor 7-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1497) Ronam válasza lujzy27 (#1496) üzenetére


Ronam
addikt

Ezzel sikerült visszaállítani, köszi!

(#1498) ANDROID??? válasza bubus66 (#1493) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen életre lehet kelteni, tudom. :K Ezt nem is firtattam ;)

(#1499) bubus66 válasza ANDROID??? (#1498) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi akkor jól emlékeztem de közben megtaláltam a videót is meg az XML fájlt is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1500) Hubzsi válasza keszo (#1494) üzenetére


Hubzsi
tag

Nekem ezt tudja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.