Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) castiels válasza Roxbury (#10000) üzenetére


castiels
addikt

Ez lezárja és fekete minden..

(#10002) Roxbury válasza castiels (#10001) üzenetére


Roxbury
őstag

Ez a cél nem?

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#10003) Fall-N válasza Roxbury (#9995) üzenetére


Fall-N
veterán

Az nem zárképernyő widget, hanem egy egyszerű shortcut/parancsikon.

A zárképernyő widget volt JB 4.2 - Lolli 5.0. Tetszőleges widgetet lehetett kitenni a lockscreenre stock droidon.

[ Szerkesztve ]

(#10004) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Többször is előfordult már, hogy (most a legutóbbi esetet írom le) meg volt nyitva a Chrome 3-4 füllel meg 2 alkalmazás és amikor vissza akartam lépni a Főoldalra (nem tudom, hogy ez e a pontos megnevezése) néhány másodpercbe beletelt mire megjelenítette a főoldal elemit. Okozhatja ezt a Nova esetleg? :R

(#10005) petya220 válasza Gabis (#10004) üzenetére


petya220
senior tag

Szia
Nem tudom,hogy okozhatja-e, De ez a ram kezelés hibája... elég ratyi, ahogy kezeli a ramot a telefon

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10006) castiels válasza petya220 (#10005) üzenetére


castiels
addikt

A gyári 7.0 megoldja, csak jönne már.

(#10007) petya220 válasza castiels (#10006) üzenetére


petya220
senior tag

Háááááááááááááááááááááááááááát..... a b370 még nem..

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10008) Gabis válasza petya220 (#10005) üzenetére


Gabis
őstag

Ez a ram kezelés a 2GB miatt van, vagy a Huawei sara?
Bocsi a láma kérdésért de ez az első Android telefonom és csak néhány hónapja. :B

(#10009) petya220 válasza Gabis (#10008) üzenetére


petya220
senior tag

Huawei sara.. :W
mindent kilő a rendszer...
a 2 giga elég lenne hozzá :DD bőven

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10010) Gabis válasza petya220 (#10009) üzenetére


Gabis
őstag

Lehet mégis az A5-öt kellett volna választanom.

(#10011) bedibazsa válasza Gabis (#10008) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nexus 5x kétszer ennyi appot tudott benn tartani, pedig ugyanúgy 2GB ram. Lehet, hogy újra veszek a Huawei helyett egyet. Én azt vette észre, hogy egyre kevesebb sz@rt tud a memóriában tartani. Kamera app és a Chrome 1 tabbal - már ez is gondot okoz neki. 8 hónapja megvan, de elfogyott a türelmem sajna.

(#10012) Gabis válasza bedibazsa (#10011) üzenetére


Gabis
őstag

Megértelek.
Mikor telefont kerestem igyekeztem ár/teljesítmény arányban a legjobbra törekedni. A választást behatárolta a szolgáltató által nyújtott kínálat és persze az a gondolat, hogy mivel első androidos teló, ne legyen túl drága ha esetleg mégsem jön be maga a rendszer. A kamera által nyújtott festményszerű képek mellett ez a memória kezelés bosszant a legjobban, a olykor előforduló akadozásokról nem is beszélve. Na mind1, ez van.

(#10013) giornalista


giornalista
senior tag

sziasztok!

2Gb ramos P9 Lite-om van, először írnék róla pár szót azoknak, akik gondolkoznak, hogy vegyenek-e. LG G3-ról váltottam, és a kamerát leszámítva (ami sajnos ebben a telefonban kifejezetten gyenge) mindennel nagyon elégedett vagyok. leginkább az akkumulátoridővel, ugyanis élénk használat mellett is kibír két napot (igaz, általában minden este feltöltöm, de volt már, hogy nem kellett, és ez jó érzés). minőségi, jó telefonnak tűnik, egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele, úgyhogy hajrá :)

viszont most elgondolkoztam azon, hogy vennék egy olcsó VR szemüveget, hogy kipróbáljam, milyen élményt adhat. ha nem tetszik, maximum visszaküldöm 14 napon belül. viszont nem tudom, hogy a telefonomban van-e giroszkóp. valószínűnek tartom, hogy igen, de mintha olvastam volna talán itt, vagy máshol, hogy nincs benne, felvilágosítanátok az ügyben? :) köszönöm!

(#10014) Roland0224


Roland0224
senior tag

B370-re negéri feltenni a 380-at ? A kisebb ~300 mb-os frissítő fájlra gondolok. Javul/romlik tőle valami? Köszi a válaszokat előre is 😃

(#10015) Feri1977


Feri1977
senior tag

hát nem tudom gyerekek..ha vennék p9 lite-ot (megnéztem üzletekbe régi és újjat), akkor csakis a 2017-es verziót venném, szebb kijelző, átláthatóbb szoftver, jobb kamera, üveg hátlap, gyorsabb stb. nemem túl snassz a 2016-os kinézet, összehasonlítottam őket kivolt rakva.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10016) ANDROID??? válasza Gabis (#10012) üzenetére


ANDROID???
addikt

Semmi rossz indulat nincs benne, de megkérdezném, hogy hogy a bánatban sikerül megakasztani??
Nekem nem szokott akadni a készülék. Vannak akik elcserélik a telt., így meg kell próbálni A5-re cserélni, aztán majd kiderül az jobb-e ;)

Feri1977: Légy olyan kedves átmenni a melyik okostelefont.... topikba, mert így csak teleszemeteled a topikot, érdemben előre nem jutsz. :K
Különben, ha sikerült a 2017 mellett dönteni, örülünk neki, de elég lesz az infót csak ott megosztani, itt nem szükséges ;)

[ Szerkesztve ]

(#10017) Gabis válasza ANDROID??? (#10016) üzenetére


Gabis
őstag

Nem vagyok egy pro felhasználó, de nekem az ablakváltások, egyes programokból való kilépés pl. fotó készítése után, néhány appon belüli művelet nem adja a gördülékeny rendszer érzetét. Lehet bennem van a hiba. :B

(#10018) castiels válasza Gabis (#10017) üzenetére


castiels
addikt

Várd meg a 7.0 át. Azzal jó lesz.

(#10019) bedibazsa válasza ANDROID??? (#10016) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Elég, ha pár alap alkalmazás próbálsz az alkalmazásváltóval megnyitni. Spotify-t kidobja a memóriából, akad, az appok újraimdulnak. Első naptól kezdve sikerült ezeket produkálnia.

[ Szerkesztve ]

(#10020) Cunaja


Cunaja
addikt

Akinek felesleges az animáció, az a buildszámot nyomja meg 5x és a megjelenő fejlesztői menüben, kapcsolja ki az animációt. Gyorsabban reagál a teló.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10021) IdPezzo válasza ORCA58 (#9885) üzenetére


IdPezzo
csendes tag

Szia!

Android 6.0, EMUI 4.1.1

Tudtommal semmi rendszerfrissítés nem volt, és eddig nem volt semmi probléma a lejátszással. Ez a leállítósdi csak a napokban kezdődött (egyébként nem használom sűrűn zenehallgatásra, csak ha hosszabban BKV-zom havonta 3-4 alkalommal). Viszont akkor nagyon zavaró ez a hiba!

IdPezzo

(#10022) ORCA58 válasza IdPezzo (#10021) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem ilyen a 6-os soha sem produkált. Navi +zene közben ha hívás jött leállt, de a hívás után is automatikusan újra indult. Poweramp-ot használtam. Benne volt a védett alkalmazások közt, és az Optimalizálás mellőzése is engedélyezve volt.
Ha ennek ellenére sem jó, lehet valamilyen program kavar be.

(#10023) sonye


sonye
senior tag

Üdv a csapatnak!

Valakinek valami infója van, hogy lesz-e hivatalos 7-es android OTA-n?
Vagy a hüvely megint belengette és csak duma volt, ahogy szokta, mert inkább kiadott megint vagy 4-5 új készüléket, mintsem erre készítsen szoftvert...

(#10024) petya220 válasza sonye (#10023) üzenetére


petya220
senior tag

Szia :D
Kérlek olvass vissza egy picit. :P
És dolgoznak a telefonon, csak egy pici türelem kell.

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10025) ANDROID??? válasza Cunaja (#10020) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C

(#10026) castiels válasza Cunaja (#10020) üzenetére


castiels
addikt

itt milyen animációrka kell gondolni?

(#10027) bubus66 válasza castiels (#10026) üzenetére


bubus66
nagyúr

pl Ablakanimáció mérete, Áttűnési animáció mérete, Animáció sebessége.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10028) castiels válasza bubus66 (#10027) üzenetére


castiels
addikt

ettől gyorsabb lesz a készülék?

(#10029) bubus66 válasza castiels (#10028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen gondolom a Cunaja azért írta...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10030) K e n y a


K e n y a
tag

Üdv!
Hol is van ez a fejlesztői beállítások? Nem találom... :(

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#10031) ANDROID??? válasza castiels (#10028) üzenetére


ANDROID???
addikt

Abban az esetben, ha az értékeket magasabbra állítod az animációknál esetleg észreveheted, hogy nyújtottabb az animáció, kisebb értéknél az animáció ideje rövidül, mivel az idejét lehet állítani. :K

K e n y a: le lett írva! (Cunaja leírta) :K
Meghagyom a lehetőséget a kereső kipróbálására, de remélem mások sem rontják el az élményt ;]

[ Szerkesztve ]

(#10032) Cunaja válasza ANDROID??? (#10031) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :DD Ez nagyon jó!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10033) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Első kérdésem az lenne h vkinek itt sikerült b370ről 380ra frissítenie? Ha igen hogyan? :) azt láttam h a 381 elég sok embernek felment, de nekem a 380 sehogy sem akar....és h ez a frissítés megoldja am a fogyasztás kérdést? Nameg h az miért van pl h szerbiában már kinn a hivatalos, mi pedig ilyen sokáig várunk? Ill h annak mi a build száma?

Másik h ez a fantasztikus kis képernyős cucc (végighúzom az ujjam az alsó gombokon) ez igazából mire lenne jó? :)

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#10034) MR ME válasza K e n y a (#10030) üzenetére


MR ME
aktív tag

A "telefonról" menüpontban a build számra kattintgass asszem 5x vagy vmi ilyesmi egymás után és fejlesztő leszel, megjelenik az új menüpont

[ Szerkesztve ]

(#10035) Gabis


Gabis
őstag

Már a kezdetektől 0,5-ön haszálom az animációkat. Gyorsabbnak tűnik de tényen nem változtat sajnos. :U

(#10036) robi64 válasza MR ME (#10033) üzenetére


robi64
aktív tag

F.Finder segiségével felmegy,választod a kisebb zip-et (kb 300Mb).A full (1.95Gb) nem megy mivel már N-en vagy.
DE nem alyanlom én is visszaálltam B381 ről B370 re.
A build száma ugyan az mint a F.Finderen és amit kaptun itt serbiában.
A kis képernyős cucc,ha kicsi a kezed. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10037) castiels válasza robi64 (#10036) üzenetére


castiels
addikt

ott már az alapot adták ki? 7.0 át? Jó lett?

(#10038) robi64 válasza castiels (#10037) üzenetére


robi64
aktív tag

Nálunk nem volt Beta,hanem kéthete érkezik az OTA B370/B371.Előbb már feltettem a B371-et és utána a B381,de ahogy kijött az OTA visszaáltam MM-re B161-re és azonnal jelezte a frissitést B371-re.
Mondhatom hogy igy OTA-n keresztül szerintem jobban működik.(Saját véleményem szerint.)

[ Szerkesztve ]

(#10039) MR ME válasza robi64 (#10036) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem a 380 hitelesítési hibát ír mind2 csomagnál :(

(#10040) robi64 válasza MR ME (#10039) üzenetére


robi64
aktív tag

Alapból DUAL volt vagy cseréltél oeminfo-t? Meg ha F.Finderen keresztül frissited akkor 3 csomag lessz,nem 2.

[ Szerkesztve ]

(#10041) MR ME válasza robi64 (#10040) üzenetére


MR ME
aktív tag

alapból dual volt, nem cseréltem oem-et....

amikor proxyn kezdtem el végig a letöltést akkor a legkisebbre kattintva mindig feldobta h további frissítések elérhetőek, töltögettem is le szépen, aztán instabil hálózatot írt, ott mondjuk megáltam, de utána észrevettem másik csomagnál h folytatja egy idő után ha várok, akkor hagyjam h proxyn leszedje végig, töltögessem le mindig amikor rákérdez az újabb frissítésre és menni fog?

[ Szerkesztve ]

(#10042) robi64 válasza MR ME (#10041) üzenetére


robi64
aktív tag

A B371-et 3x töltöttem le mire sikerült a B381 pedig 5x. :D

(#10043) MR ME válasza robi64 (#10042) üzenetére


MR ME
aktív tag

és kikapcsoltad a proxyt amikor elkezdted letölteni és visszaálltál az eredeti wifire vagy hagytad?

(#10044) K e n y a válasza MR ME (#10034) üzenetére


K e n y a
tag

Nagyon köszönöm!

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#10045) robi64 válasza MR ME (#10043) üzenetére


robi64
aktív tag

Hagytam.

(#10046) bubus66 válasza robi64 (#10045) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én visszaálltam az eredetire beállításokra, és elsőre sikerült, mind a kettőt telepíteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10047) Roland0224


Roland0224
senior tag

Tegnap nem sikerült a frissítés ma újra neki futottam leszedte a 310 mb-ot aztán rányomtam a frissítésre és ez fogadott:(619 mb lett belole ,ffben meg 290-nek irja 😂)
Utana meg ez 😂

[ Szerkesztve ]

(#10048) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok, ma beledobtam egy sd kártyát a telóba. Hogyan tudnám a képeket, letöltéseket, doksikat a legkönnyebben áthelyezni? Valami fájlkezelővel másoljam csak át? Felesleges dolgot vagy valami rendszer fájl így nem kerülhet át ami esetleg bekavar? :B

(#10049) bubus66 válasza ANDROID??? (#10031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig nem is olyan sokkal előtted írta a Cunaja..

Azért ne légy ilyen szívtelen, hogy nem mondod meg neki...

(#10030) K e n y a
kukkancs ide csak.....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10050) MR ME


MR ME
aktív tag

Tud vki esetleg egy főképernyőre kirakható mobilnet mérő progit? Vagy vhogy a beépítettet ki lehet rakni? Bár jó lenne egy olyan amiben be tudnám állítani pontosan h melyik naptól mérjen

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.