Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Muerte68 válasza bubus66 (#12399) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekünk a T-kom-os P9 lite-és a P8-is független :K

ANDROID???sorry valóban benéztem :R

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#12402) ANDROID??? válasza pinnacle (#12396) üzenetére


ANDROID???
addikt

A linkelt EazyG. normálisan felfekszik és egész jól bírja. Jó választás. Először tartottam tőle, hogy levegős lesz, de nem ez nem az olcsó ebayről származó kategória. ;)
(Bocs, akinek csak az ebay a tökéletes, szerintem nem éri meg +2-3 hétig arra várni 500-800 forinttal olcsóbban, vagy jó vagy nem alapon. :U )

Muerte68: Tudjuk, köszi miénk is az, de ezt bubus66 (párszor) is leírta :K Itt a DUAL SIM volt a nem megszokott a Telenortól, nem a Telekomos készülékek. Viszont főleg a Honor, ami DUAL ebben a kategóriában szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#12403) Multipass válasza bubus66 (#12399) üzenetére


Multipass
csendes tag

Jól értem, hogy a hardware tudja a dual-sim-et, csak szoftveresen letiltják?

Azért ez nem csak pofátlanság, de törvénysértés is.

(#12404) Multipass válasza bubus66 (#12399) üzenetére


Multipass
csendes tag

Egyébiránt ma a Telenor munkatársa mondta magától értetődő természetességgel, hogy persze, vannak olyan készülékek, amiket függetlenül adnak, az enyém is az.

De most már kerítek valakit, aki nem 20-as, és kipróbálom. De a dual sim-et továbbra sem értem, az eladó is értetlenül állt a dolog előtt.

Annak idején olvastam a telefonról teszteket, és sehol, egyetlen említést sem tettek arról, hogy van single-simes készülék ugyanebből, viszont mindenhol kiemelték, hogy a P9 lite bizony dual-sim-es. Persze a memóriakártya rovására.

(#12405) ANDROID??? válasza Multipass (#12404) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezért kellett volna megkérdezni a vásárlás előtt, hogy a készülék Dual független-e. :U
Viszont, ha annak van nyoma, hogy arról kaptál tájékoztatást a Telenornál, hogy az bizony dual készülék, akkor más a gyerek fekvése, lehet menni hozzájuk panaszra. :K
Egyébként, benézted, nem voltál elég körültekintő sajnos. :U

(#12406) pinnacle válasza ANDROID??? (#12402) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

Olvastam, hogy videofelvételnél a bal, jobb mikrofon fel van cserélve, GSMArena tesztjében is a balról-jobbra menő autók az ellenkező oldalról hallatszanak. Ezt már javították? Egyébként lehet, hogy mindegy, mert 60k-ért nem találok jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#12407) bubus66 válasza Multipass (#12404) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már meg bocsáss de az eladó kurvára ért hozzá. Képzeld én nem vagyok meg lepődve,hogyha csak egy IMEI van akkor nem fogadja el a másik SIM-et, mivel ez Single Sim-es. Max dualosítani lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12408) bubus66 válasza Muerte68 (#12401) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#12401) Muerte68

Szia Az P9 Litem is független de itt nem erről volt szó, hanem a DUAL SIM-ről.

A P8 Lite az enyém SS volt Telekomos és Független a lányom P8 Liteje Telekomos és már függő volt.

(#12404) Multipass

Pedig van SS sőt a L31 változatban is van..

Igen és szoftveresen van letiltva...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12409) bubus66 válasza Multipass (#12404) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így tudod megnézni, hogy független vagy függő.

Tárcsázóba beütöd ezt *#*#2846579#*#*
3.Network Information Query/2. SIM Lock Info/SIMLOCK_DEACTIVE vagy SIMLOCK_ACTIVE

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12410) ORCA58 válasza pinnacle (#12406) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem javították. Vagy mások kamera szoftverrel lehet jó hangsávot rögzíteni, vagy PC- meg kell cserélni utólag a hangsávokat.

(#12411) xeo98 válasza pinnacle (#12396) üzenetére


xeo98
csendes tag

Nekem gagyi ebayes foliám van, de rendesen felfekszik a kijelzőre.

(#12412) snakebait


snakebait
senior tag

Szép napot urak! Megkérdem itt is, hátha valaki tud valamit mondani. Chrome böngészőben valami mókolás vagy mint PC-s verziójában plugin arra,hogy ha lap alján vagyok,egy nyomással az oldal tetejére ugorjak?

Másik; EMUI 5-nél akármilyen lehetőség arra, hogy megváltoztassam a betűtípust??

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12413) pinnacle válasza ORCA58 (#12410) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi ORCA58, xeo98!

(#12414) pinnacle válasza ORCA58 (#12410) üzenetére


pinnacle
nagyúr

P9 Lite 2017-el nincs ilyen probléma? Lehet akkor megéri az 5k felárat? Még ajándékot is adnak. Most látom, hogy 10k az a külső akku. Ugye ott meg arra panaszkodnak, hogy csak fele belső memória marad szabadon.

[ Szerkesztve ]

(#12415) ANDROID??? válasza pinnacle (#12414) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt neked kell eldöntened, de átlag felhasználás mellett, max annyi az előnye az 1GB kívül, hogy újabb. A 17-es kiadásra mindenképp kell tok, törékeny a hátlapja is, csúszós is.
Egyébként ezek a "fantasztikus" ajándék lehetőségek közül esetleg az utolsó, ami valamire jó lehet, de átlag felhasználóként nem fog kelleni ;)
Mellesleg ilyen kérdést ebben a topikban jobb feltenni :K

[ Szerkesztve ]

(#12416) pinnacle válasza ANDROID??? (#12415) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! P9 Lite-on mennyi szabad területe hagy a rendszer? Valahogy SD kártyát is lehet belső memóriának használni csak ha jól tudom akkor PC-vel összekötve nem látszódnak a fájlok.

(#12417) bmt50 válasza ANDROID??? (#12415) üzenetére


bmt50
senior tag

Sziasztok,
A 2017-es kamerája gyengébb, ezt munkatársaimmal teszteltük, vakuja csak egy tónusú. Kirin 650 helyett 655 CPU van benne, ami annyiban jobb, hogy a 4x1.7GHz melletti másik CPU-mag páros már 4x2.1GHz-en fut. Ez 100MHz-cel magasabb órajel, ami nem sok. GPU ugyanaz. A már említett 1 GB memórián kívül a többi meg piár, meg paraszt vakítás..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12418) #22718208 válasza pinnacle (#12416) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ez engem is érdkelne , hogy a két memória egy legyen. Már unom ,hogy hol egyik,hol másik telik meg.
Pc-n a gyári programmal sem látszanak a fájlok? Nekem mindenképpen kábeles kapcsolatra lenne szükségem a másoláshoz.
Továbbá max mekkora kártyát lehet beletenni, illetve milyen márka és milyen jelölésű legyen az sd??

(#12419) Balathruin válasza bmt50 (#12417) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez a P9 lite is 2,1GHz-en megy 7.0 alatt. A 655 egy sima átnevezés.

(#12420) bmt50 válasza Balathruin (#12419) üzenetére


bmt50
senior tag

Köszönöm az infót, ezt én se tudtam.. tehát még több paraszt vakítás :-)
Van egy szerény összegem arra, hogy a 2017-es sem fog kapni 8-as robotot, de megkockáztatom a sima P9 se.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12421) pinnacle válasza #22718208 (#12418) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez az Adoptable Storage Devices lesz az.
Persze az kérdés, hogy lehet elérni a fájlokat. Talán AirDroid-al.

Lehet, gyári Androiddal nem fog menni.

Emui doesn't support adoptable storage and move apps on SD card. I think it's a marketing choice so they incentive users to upgrade to a better phone with more memory but that has an higher price.
I tried in the past to force adoptable storage with adb but without success, the only way it's to install a custom ROM based on CyanogenMod/LineageOS.

[ Szerkesztve ]

(#12422) #22718208 válasza pinnacle (#12421) üzenetére


#22718208
törölt tag

Elég gáz, hogy van egy ilyen lehetőség és ha használni akarod, akkor jön a szenvedés.

(#12423) petya220 válasza bmt50 (#12420) üzenetére


petya220
senior tag

Mivel a honor 6x kap, ami HiSilicon Kirin 655 (650 overclock-olva :D ), így nagy a valószínűsége,hogy a p9 lite 2016 is kap! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12424) bubus66 válasza bmt50 (#12420) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Tessék itt a lista

A P9 is kap az inkább fog kapni mit a Lite verzió

Huawei P9 android 8.0 Oreo Update

Huawei P9 Plus android 8.0 Oreo Update

Huawei P9 Lite android 8.0 Oreo Update

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12425) bmt50 válasza petya220 (#12423) üzenetére


bmt50
senior tag

Ez csak azt mutatja, hogy a Huawei a listában szereplő típusokra a -nem szolgáltató függő- készülékek esetében ígér 8-as update-et. Legalábbis egyelőre úgy tűnik... Hogy a 3 magyar szolgáltató ebben mennyire lesz partner, az dönti majd el, hogy ki kap officiális 8-as robotot.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12426) petya220 válasza bmt50 (#12425) üzenetére


petya220
senior tag

Telenoros készülékek semennyire...
A Telekom minden bizonnyal fog kapni.
Mondjuk engem pont nem érdekel,hogy kapok-e vagy sem :D (A szolgáltatótól)
Rárakom magamnak :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12427) bubus66 válasza bmt50 (#12425) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomos P9 Lite kapni fog mert az gyárilag független....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12428) szemesi69 válasza bubus66 (#12424) üzenetére


szemesi69
addikt

De melyik p9 lite? A listából nem derül ki. Láttam olyan listát is ahol a 2017-t írja.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12429) Roxbury válasza bubus66 (#12427) üzenetére


Roxbury
őstag

Nem hittem volna, hogy kapni fogunk oreot 😀

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12430) #22718208 válasza bubus66 (#12427) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ha gyári független ,akkor a 7-re miért kellett várni, hogy a telekomon átmenjen?

(#12431) petya220 válasza #22718208 (#12430) üzenetére


petya220
senior tag

Az nem a telekom miatt volt, a globális oeminfo-val rendelkező készülékeknél volt ez, mivel arra később jött a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12432) ORCA58


ORCA58
addikt

Egy felvett videót néztem, mikor hívás érkezett, ami nem jelent meg a képernyőn, csak csörgött. Úgy tudtam felvenni, hogy megnyomtam a home gombot, majd lehúztam a státusz sort és vagy felveszem a kis zöld kagylóval az üzenetben, vagy rábökök az üzenetre és feljön a bejövő hívás ablak, majd ott veszem fel.
Kipróbáltam, és minden olyan programnál , ahol nem látszik a státusz sor így működik.
Ez mindenkinél így működik?

(#12433) bubus66 válasza #22718208 (#12430) üzenetére


bubus66
nagyúr

HA gyári független akkor a Telekomra nem kellett várni az enyém is Telekomos és gyárilag független és nem is kellett várni, mikor kiadták az OTA frissítés már jelezte is a telefon és lehetett telepíteni. Ha jól tudom a P9 lite-ra a Magyar Telekom nem adott ki semmilyent se 6.0-t se 7.0-at a saját ROM.jával. Mert a P9 Lite-ből nem volt náluk függő...

Ha jól tudom akkor csak a Telenornak, és Vodafone-nak van függő készüléke a A Telekomnak nincs, itt legalább is nálunk..

(#12428) szemesi69

Mind a kettő fog szerintem kapni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12434) robi64 válasza snakebait (#12412) üzenetére


robi64
aktív tag

Betűtípus váltás EMUI 5-ön.
Nem kell ROOT,ADB-ol beirod:
---------------------
adb shell settings put system hw_hide_font_style false
---------------------
majd reboot,megjelenik egy új állitás:Settings/Display/Text style.
Letöltesz font tipusokat (.hwt formátban) majd behelyezed a HWThemes mappába és választod.
A betűtipust CSAKIS akkor cseréli,ha a rendszer angol nyelvre van állitva.

(#12435) norba69


norba69
senior tag

Szervusztok!

Adatroaming engedélyezéséhez a beállítások - Egyebek - Mobilhálózat - adatroaming kapcsolón kívül kell még valahol engedélyezni?
Unokatesóm dual simes telója flottás Telenor simmel horvátországban sehogy sem akart csatlakozni netre.
Esetleg valami telenoros beállítás miatt lehetett?

(#12436) pinnacle válasza norba69 (#12435) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Flottás kapcsolattartótól kell kérni a roaming bekapcsolását.

(#12437) OldMike válasza bubus66 (#12424) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

Itt már nem is lesz semmilyen tesztelés? Bár igaz hogy az oldalon Huawei letöltés nincs, vagy csak én nem látom?

42LM660S

(#12438) bubus66 válasza OldMike (#12437) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha 2 hónapon belül nem lesz semmi akkor én általam nem lesz már semmi sem..

(#12434) robi64

Köszi :R

adb shell settings put system hw_hide_font_style false ezt hova kell beírni a gépen a parancs sorba?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12439) ANDROID??? válasza pinnacle (#12416) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amikor csatlakoztatom látom a fájlokat, ha valaki nem látja az nem ért hozzá semennyire ;]
Szabad terület:
Most 5,38Gb van rajta egy s más, most hadd ne csináljak ezért FR-t :D

(#12440) bmt50


bmt50
senior tag

Vagy default font-hoz hozzá lehet jutni így is...

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12441) petya220 válasza robi64 (#12434) üzenetére


petya220
senior tag

Ettől Te nem kapsz szemrákot?? :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12442) snakebait válasza robi64 (#12434) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm a választ,de nem is tudom mi az az adb,másik meg mindég magyarul haználok minden mobilom. Kü. nekem is ott van beállításoknál a megjelenítés menü alatt a szöveg stílus pont. Ha belemegyek írja fent betűtipusok,és ha lapozni próbálok megjelennek fent betűtipus nevek,alul meg a gomb,hogy alkalmaz. De ha rányomok semmi nem történik,nem változik meg a betű. Multkorjában tettem hw themes mapába betűket,a témáknál is mutatja,de semmi nem változik ha ott is rájuk nyomok.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12443) pinnacle válasza ANDROID??? (#12439) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Valahogy SD kártyát is lehet belső memóriának használni csak ha jól tudom akkor PC-vel összekötve nem látszódnak a fájlok.
Tudod, amikor alkalmazásokat telepíthetsz rá.

[ Szerkesztve ]

(#12444) robi64 válasza bubus66 (#12438) üzenetére


robi64
aktív tag

Igen a paraczsorba
adb device utan,miutan felismeri a telót.
Újból ismétlem CSAKIS akkor működik,ha a rendszer ANGOLnyelvre van állitva.

[ Szerkesztve ]

(#12445) ANDROID??? válasza pinnacle (#12443) üzenetére


ANDROID???
addikt

A memóriakártyás cuccokat is látom, de a telepített cuccokat majd megnézem holnap, hogy látszik-e, azt nem tudom fejből.

(#12446) pinnacle válasza ANDROID??? (#12445) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Korábban linkeltem, hogy gyári Androiddal nem fog menni. Egyébként PC-s kapcsolatra nagyon jó az AirDroid.

[ Szerkesztve ]

(#12447) ORCA58


ORCA58
addikt

Valaki megnézhetné ezt nekem. Egy perc sem kell hozzá. [link]

(#12448) zefran válasza bubus66 (#12424) üzenetére


zefran
csendes tag

Fura, hogy a P10 Lite nincs a listán... :D

(#12449) robi64 válasza ORCA58 (#12447) üzenetére


robi64
aktív tag

Videó nézés,játék közben,tökéletesen fogadja a hivást,csak ráböksz a FOGADÁS-ra és minden rendben.Lehet,hogy telepitettél valamilyen app-ot ami megzavarja a rendszert.(esetleg ,ha nem valami XXX videó ;) )

[ Szerkesztve ]

(#12450) #22718208 válasza ORCA58 (#12447) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nálad lesz valami gubanc. Nekem is minden esetben jól jelzi a bejövő hívást éa fel is tudom venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.