Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11152) ORCA58 válasza OldMike (#11150) üzenetére


ORCA58
addikt

Az semmi! Nekem ilyen. Ráadásul a Nearby (nem tudom mire jó) láthatatlan.
Gondolom az AddTask-kal lehet hozzáadni a kamerához kapcsolható ikonokat, amit én nem tettem meg, mégis ott vannak. AddTask meg sehol. :Y :

[ Szerkesztve ]

(#11153) snooze


snooze
veterán

erre nincs megoldás??

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11154) jatszo válasza snooze (#11135) üzenetére


jatszo
aktív tag

Emui 5 ficsőr.

(#11155) ORCA58 válasza snooze (#11153) üzenetére


ORCA58
addikt

Esetleg a Rocket dial. G6-on még azt használtam tárcsázónak. Annál több fajta közül lehetett választani. A kép azon gyönyörű volt, ha külön lettek megadva a képek. A névjegyben lévőt is meg tudta jeleníteni. A hívás képernyőt a gyári fölé helyezte. Viszont néha időzítés i probléma, vagy vagy mi miatt a gyári jött fel. Alcatel OT995-ön mindig tökéletes volt.
Ha kódot kellet bevinni, visszaváltott az eredetire. Azóta frissítették, de még nem néztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#11156) snooze válasza jatszo (#11154) üzenetére


snooze
veterán

Ok,de sosem értettem,hogy ami jol müködik azt miért kell elbaszarintani..de ez nemcsak erre vonatkozik..vagy nem is veszik észre,hogy elku.ták?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11161) bubus66 válasza snooze (#11156) üzenetére


bubus66
nagyúr

De észre veszik csak nem foglalkoznak vele

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11162) szemesi69 válasza bubus66 (#11161) üzenetére


szemesi69
addikt

11134 hsz. Valami huawei hun felhasználó megjelent, ezek szerint olvassák a fórumot, P8 topikban is feltűnt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11163) jatszo válasza szemesi69 (#11162) üzenetére


jatszo
aktív tag

A honor 8 topicba is feltűnt Honor8hun felhasználó.

(#11164) bubus66 válasza szemesi69 (#11162) üzenetére


bubus66
nagyúr

Anno a P8 Lite topickban is volt...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11165) snooze válasza bubus66 (#11161) üzenetére


snooze
veterán

Akkor meg ne fejlesszenek semmit,menjenek a sunyiba..ezek szerint nem végzik el rendesen a munkájukat..de sajnos a fizetésüket meg van pofájuk felvenni..de ezek szerint ez van..

GO Gunners!!!

(#11166) ORCA58


ORCA58
addikt

Az üzemidő legalább megfelelő. 3ó 10 perc telefonálássa

A gördülő képernyőkép másnál sem megy? A bétan nem volt ,de most sincs. Olyan képet szerettem volna készíteni. Még mit fogunk találni?

[ Szerkesztve ]

(#11167) bubus66 válasza ORCA58 (#11166) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia már hogyne működne. VNS-L21C432B381

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11168) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sziasztok
Az hogy lehet egyszerre frissült 2 telefon (kb) én megkaptam az újra indítás után az (új) skype -ot [link] és a másik telefon meg nem kapta meg sőt még az áruházban sincs még az új . :F
ui: ami fent volt az áruházban az mindig a régi kinézetű volt.

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#11169) Roxbury válasza ORCA58 (#11166) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem mukodik, de csak akkor, ha gyári animációk vannak. Kikapcsolt animációknál nem mukodik.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#11170) Peterking válasza ORCA58 (#11166) üzenetére


Peterking
tag

Lehet neked is kell egy Fr.

(#11171) domdom19 válasza Huawei HUN (#11134) üzenetére


domdom19
csendes tag

Megnéztem, minden beállítás így van, de még mindig nem Ok! :(

(#11172) snooze válasza bubus66 (#11167) üzenetére


snooze
veterán

Pontosan mi az a gördülökép??

GO Gunners!!!

(#11173) bubus66 válasza snooze (#11172) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amint látod screenshotott tudsz csinálni, pl a beállításokról

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11174) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Még mindig szenvedek. Szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni. Felbosszantottam magam azon, hogy agyon van vágva a kütyü.
Mindenkit megkövetek !

Segítseten valaki kérem abban, hogy a Vendor illetve Cust partíciót lementené működő NOUGAT-járól ?
Aki tudja legyen kedves evvel a TWRP-vel mentse le: twrp-3.1.1-0-venus.img

Nagyon megköszönném, és mégegyszer elnézést kérek ! :O :O

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11175) ORCA58 válasza Roxbury (#11169) üzenetére


ORCA58
addikt

És valóban. Ha az animáció sebessége ki van kapcsolva, akkor nem megy. A többi nem befolyásolja. :R

Peterking
FR elhalsztva! :D

[ Szerkesztve ]

(#11176) Roxbury válasza ORCA58 (#11175) üzenetére


Roxbury
őstag

:R

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#11177) Zsocy155 válasza eladogeppc (#11174) üzenetére


Zsocy155
őstag

Petya220-nak írtál privát üzit? Ő segít.

(#11178) blade033


blade033
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy Vodafone-os VNS-L21C02B123 telóm van. Várható hogy előbb-utóbb jön rá Nougat frissítés?

Köszönöm előre is válaszotokat!

(#11179) bubus66 válasza blade033 (#11178) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt kérdezd meg a Vodafone-tól.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11180) eladogeppc válasza Zsocy155 (#11177) üzenetére


eladogeppc
veterán

Írtam neki ! :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11181) bacskait


bacskait
tag

Sziasztok!

Ismét üvegfólia téma. Van valamilyen javasolt jó tempered glass?
Ami most van az aliexpress-ről jött, csak a két felső széle kezd feljönni.
Vagy érdemes bemenni egy gsm-boltba, hogy rakjanak rá ők?

(#11182) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Köszönöm az eddigi segítségeteket, de azt tudni kell, hogy a leírás amit készített a készítő valahol hibás kell hogy legyen.
Második alkalommal csináltam végig a leírásban szereplő dolgokat, de több helyen hiányos/hibás.

Egy újonnan ide keveredő emberke számára nem világos pár dolog.
- Huawei FirmwareFinder után a hivatalos Nougat Test-Keys-es lesz/lehet
- Oeminfo , Cust kizárólag MM alatt flashelhető ? Nougat alatt flashelhető ?
- Az Oeminfo helyreállítás MM alatt vagy Nougat alatt működik ?
- Helyreállítás után kell-e, muszály-e a C130/C131-es build ?

Több leírást végigolvasva már számomra érthető, hogy:
- Igen, a Huawei FF után Test-keys-es tud lenni a készülék
- Igen , MM alatt van csak Oeminfo illetve Cust partíció,
- Oeminfo másik ZIP-el TWRP alól felrakható,
- C130 nálam kinyírta a telefont. Települt, 99% után Software Install Failed, reboot, és kuka !

XDA-s leírás szerint, ha valaki Test-Keys-es lesz, és Nougat-on van:
- TWRP telepít
- Lxx-CxxxBxxx MM hivatalos ROM letölt
- Oeminfo.zip letölt
- TWRP alól Oeminfo install
- Kikapcs
- MM 3 gombossal telepít

Nekem sajnos ez már nem segít, mert csak Fastboot mód van, kijelző sötét.

Ezeket csak azért írtam le építő jelleggel, hogy kicsit a leírásokat átnézhetnétek, frissítsétek. Sok minden nem egyértelmű, hogy milyen ROM-ról jőve lehet nekifogni a leírtaknak például.

Rajtam úgy néz ki az isten nem segít, még akkor is ha dühömben reagáltam úgy ahogy.
Nem annak az illetőnek halt meg egy leírást követve a készüléke aki írta, hanem nekem.

Legyen szép napotok ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11183) szemesi69 válasza eladogeppc (#11182) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem tanulsz semmit, csak fikázol, mondta valaki, hogy csinálj bármit is, balfasz voltál, most már magadat fikázd. Itt mindenki hibás csak te nem. 50 emberből 49 a leírás alapján mindent megcsinál, marad 1, aki te volnál, akinek nem sikerült. Beszólsz olyan embereknek, akik a szabad idejüket áldozták rá egy tesztelt leírás elkészítésére, ezek után vidd szervizbe, itt senkitől ne várj segítséget a nagy arcoddal.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11184) B.Pystike válasza eladogeppc (#11182) üzenetére


B.Pystike
tag

Szia!
Én hazavágtam a telefonomat mert okosnak hittem magam,de a bubus66 blogjában meglévő leírás alapján visszahoztam a készülékemet.
Visszaolvastam a bejegyzéseidet azt gondolom,hogy nem a leírásvolt hibás,
hanem mert te a saját gondolatmeneted szerint próbáltad orvosolni a problémádat.

Itt nem azért vannak az emberek,hogy kicsesszenek a másikkal.
Azért vannak,illetve írnak hozzászólásokat,hogy segítsenek.
Szerintem ha valaki eleget olvas akkor nem csinál magának gondot.

"A google másoknak a barátja,nekem az eszem!!!" :Y :C

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#11185) bubus66 válasza szemesi69 (#11183) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hagyd megteszem a szükséges lépéseket akkor talán megjön az esze. Vádaskodik rágalmaz van annak megfelelő helye amivel élni is fogok...

Ezért nem méltattam válaszra sem, mert tartom értelmét semmilyen vitának, ha Ő nem tudta meg csinál az legyen az Ő baja, van XDA, van HTCMania, és van 4Pda innentől. Ja és Privátban meg nyájaskodik, ha meg elutasítom akkor meg minden vagyok csak jó ember nem.... De hát megedződtem a P8 Lite topikon.

(#11184) B.Pystike

Így van és ha kérdeztél segítettem is..

Soha nem zárkóztam el attól ha valaki hibát talál benne akkor jelezze és akár közösen is ki lehet javítani..

És ez után se fogok de ezek után egyre jobban meg fordul a fejembe, mint a sokak (porterocka) hogy itt hagyom a fórumot...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11186) eladogeppc válasza bubus66 (#11185) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem mi volt sértő abban amit írtam.
Senkit nem rágalmaztam, leirtam amit gondolok.
Nem muszáj megfogadni.
Az is jó, hogy bubusnak írtam, erre 4-en torkollnak le.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11187) Drago36 válasza blade033 (#11178) üzenetére


Drago36
csendes tag

Szia!

Nekem pár napja jött meg a vodás 7.0. Először a B125-öt ajánlotta fel, majd miután az felment, egyből jött a B329.

(#11188) snooze


snooze
veterán

Üdv!
Irtam a huaweinek a hivoképpel kapcsolatban,hogy elmosodva van..erre ezt a választ kaptam!rábizom mindenkire ki mit szol hozzá..amugy azt hittem ápr.1-je van,és tréfálnak..de nem..

Tisztelt Ügyfelünk!

Elnézését kérjük, miután továbbítottuk az esetet fejlesztőink irányába, azt az információt kaptuk, hogy az említett jelenség normális és ez egy új dizájn effekt.

Üdvözlettel,
Huawei ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11189) ORCA58


ORCA58
addikt

Ha Sygic navigáció teljes képernyőn üzemel, akkor nem jelenik meg a hívás fogadás ablak, ha rám csörögnek.
Le kell húzni az értesítést , és ott az ici-pici zöld kagylóra kattintani. Nem egy sofőr barát megoldás.
Erre vajon van valami megoldás azonkívül, hogy nem teljes képernyőn fut?
Úgy rémlik MM-en nem ilyen volt.

snooze
Nem baj ha nem jó, nem praktikus. Az a lényeg olyan legyen, amit más még nem csinált. A dizájntervezőt kéne kirúgni, meg azt a főnököt akinek ez jó. Mióta okos telefonok léteznek téma, hogy lehetne minél jobb, szebb képeket megjeleníteni a telefonáló partnerről. (nem a főnökre gondoltam)

[ Szerkesztve ]

(#11190) rene0619 válasza snooze (#11188) üzenetére


rene0619
aktív tag

Akkor ez tényleg fícsőr :D

(#11191) snooze válasza rene0619 (#11190) üzenetére


snooze
veterán

Az aki tervezte igy..na annál vannak bajok nyakon felül..de nagyon..

GO Gunners!!!

(#11192) VOLTCRAFT(1) válasza bacskait (#11181) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Sajnos a p9 lite képernyője elég slendrián módon van ragasztva,Olyan a felülete mint a autókrosszpálya. Emiatt nem fekszik fel rendesen az üvegfólia! Sajna nekem sem jó már rég feljött a sarka ezért fogok normál fóliát rárakni. :(

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#11193) bacskait válasza VOLTCRAFT(1) (#11192) üzenetére


bacskait
tag

Ezek szerint, jobb ha rendelek Kínából valami olcsóból többet és időnként lecserélem?

(#11194) ORCA58 válasza VOLTCRAFT(1) (#11192) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem a ragasztással, hanem az övegfelület egyenetlenségével van a baj, már akinél hibás.
Főleg a Huawei felirat környékén, a feliratozás technológiája elég pocsék. Jól látszik hogy ott erősen torzul a képernyőn tükröződő kép.

(#11195) Balathruin válasza VOLTCRAFT(1) (#11192) üzenetére


Balathruin
veterán

A hiba onnan jön hogy nem GG hanem valami olcsó "üveg" van rajta (tisztára műanyag tapintású). Akinek hullámos annak a szélein körbe minimálisan, de a Huawei logónál és a beszéd hangszórónál nagyon rossz.

(#11196) gabby123


gabby123
tag

Nekem személy szerint ds készülékem van.C432 firmware fiender -el feltelepítettem a b370 -et utána a b380 -at.
Utána a leírás alapján ami egyezik a huawei oldalán található útmutatóval sikerült minden gond nélkül visszatérni b160 -ra.
Aki nem ott valami hibát vétett vagy jobban belenyult a rendszerébe.(twrp,root)
Esetleg maga a telo valami behozott mokkolt gsm boltos hulladék.(más régió kód )
Tehát a leírással semmi gond nincs!!!
És oda van írva csak saját felelősségére nyúljon a telohoz valaki.
Nincs abban semmi szégyen én is mokkoltam (barmoltam) szét telefont.
Homtom ht 17pro -t sikerüt tégláznom.

[ Szerkesztve ]

(#11197) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

7-es rendszerre, találtatok már esetleg működő hívásrögzítőt ?

(#11198) Sonja válasza Ghostman78 (#11197) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt próbáld meg (fizetős!).

A fejlesztő hozzászólása szerint ezt csináld meg, mert különben nem fog megfelelően működni!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11199) rostiron válasza snooze (#11137) üzenetére


rostiron
őstag

A "gyors frissítés" és a "legfrissebb teljes csomag letöltése" között mi a különbség ?
Melyikkel járok jobban ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#11200) snooze válasza rostiron (#11199) üzenetére


snooze
veterán

Én gyors frissitéssel csináltam,ekkor lejött a 370,akkor utána még egyet felajánlott,ami a 381..a másik csomag nem tudom mit tartalmaz,de valaki biztosan tudja..

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.