Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) K e n y a válasza ODGx (#12477) üzenetére


K e n y a
tag

Üdv! A névjegyeket én mindig úgy mentem el, hogy, ha rányomsz a névre ugye feldob vezetéknevet, kersztnevet, stb... Na ott csak a vezetéknévhez írd a teljes nevet, pl. Nagy Krisztina... A gondod egyből megoldódik... :) Én is szívtam vele rendesen, amíg rájöttem... Innentől kezdve tök mind1, hogy a rendezésnél mi van kiválasztva, mindig a Nagy Krisztina lesz a név... Remélem tudtam újat mondani! Ez még akkor tud hasznos lenni, ha úgy mint én, az email címre mentem a névjegyeket. Ez ugye hasznos, ha másik telefont veszel. Innentől kezdve az összes névjegyed a kívánt formátumban fog megjelenni...

[ Szerkesztve ]

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#12502) OldMike válasza Roxbury (#12500) üzenetére


OldMike
őstag

Amennyiben a mi telefonunk valóban benne lesz, akkor - a Nougat frissítési tapasztalatai alapján - akár egy bő fél évet is várhatunk az Oreora. Hacsak a belengetett moduláris rendszer nem segít.

42LM660S

(#12503) ORCA58 válasza Surplus (#12498) üzenetére


ORCA58
addikt

Én semmi ilyent nem tettem. A vad új Lenovo laptopra feltettem a HiSuitet-ot, mivel a telefon első csatlakoztatásakor rögtön a telepítő mappa jent meg. USB hibakeresést már előtte bekapcsoltam és inden OK lett.

[ Szerkesztve ]

(#12504) bubus66 válasza ORCA58 (#12503) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit Ő írt az csak akkor kell ha az cygwin vagy adb akarsz használni, de akkor sem mindig..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12505) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Használ valaki mi band2 karkötöt ezzel a telefonnal?

GO Gunners!!!

(#12506) man160 válasza ORCA58 (#12503) üzenetére


man160
újonc

A laptopom nekem is Lenovo.Viszont a probléma csak Windows Home-nál áll fönt(más telóval is)a Pro-val semmi gond másik pc-n még a HiSuite programot sem kell hozzá telepíteni!

(#12507) ORCA58 válasza man160 (#12506) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem is Home van. bubus66 szerint nem egyre gondolunk.

Az alábbiakat Win 10-en még nem próbáltam.
Win 7-es gépen az ADB-vel talán a Totalcommaner MediaAudio2 plugin jó. Korábbi telefonokon az ADB plugint használtam, az tökéletes volt. P9 Lite 6-os andriddal is jó volt ha jól rémlik, de hetessel már nem.

(#12508) bubus66 válasza ORCA58 (#12507) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én erre gondoltam driverek alàiràsànak hiànya Ennek a hiánya általában a fastboot driver felrakásakor szokott jelentkezni..

Különben a TCUP látja mindkét meghajtott..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12509) Zoly75 válasza snooze (#12505) üzenetére


Zoly75
aktív tag

én használok

(#12510) snooze válasza Zoly75 (#12509) üzenetére


snooze
veterán

Még tegnap irtam privit.. :D

GO Gunners!!!

(#12511) Zoly75 válasza snooze (#12510) üzenetére


Zoly75
aktív tag

ok, válaszoltam.
ha még van kérdés, akkor e-mailben, mert itt csak a fórumot szoktam nézni

(#12512) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.

Érintés tiltás valahol kikapcsolható?

(#12513) ANDROID??? válasza castiels (#12512) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen Beállításokban ;]

(#12514) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#12513) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szerkeszteni akartam, cska közben volt dolgom. :)
Intelligens asszisztens. ;)

Még jó, hogy a beállításokban legfelül van egy sáv, oda lehet írni ám, az egy kereső :) ;]
Elkezdesz írni bele és bedobja a lehetőségeket ;)

Általánosságban, nem kifejezetten neked:
Ez pont olyan mint itt a kereső, hogy itt hol van, hát jobb oldalon felül, az összefoglaló, pedig legfelül, esetleg nagyobb betűméretet kell csináljon az illetékes? ;]

(#12515) castiels válasza ANDROID??? (#12514) üzenetére


castiels
addikt

jogos, csak felhuzott a folia...

(#12516) ANDROID??? válasza castiels (#12515) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem értem az összefüggést. Amikor én tettem fel a fóliát, nem voltam nyugtalan ;]
Sőt inkább vidám, hogy végre van rajta még egy üveg. :D

Nem eazy guardot tettél rá tuti, mert az nem húzott volna fel, annak van egy ragasztója, hogy tuti sikerüljön.
Van aki használja, nekem nem kellett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12517) Roxbury


Roxbury
őstag

EazyGuard uvegfolia a megoldas. Immar kb. masfel eve az van fent a P9 Lite-omon, minden hiba nelkul. Mikrokarcok vannak mar rajta, de ennyi. Szelei is tokeletesek. Jo befektetes volt.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#12518) ORCA58 válasza Roxbury (#12517) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem agyári fólia van még mindig fent, már egy éve. Még egy karc sincs rajta. :DD

(#12519) Roxbury válasza ORCA58 (#12518) üzenetére


Roxbury
őstag

😀 kar volt levennem.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#12520) ANDROID??? válasza Roxbury (#12519) üzenetére


ANDROID???
addikt

Dehogy, nyugodtabb vagy nem? ;]

(#12521) bmt50 válasza ORCA58 (#12518) üzenetére


bmt50
senior tag

+1
Gyári fólia és 2hetes korától Huawei flip tok: nulla karc

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12522) Roxbury válasza ANDROID??? (#12520) üzenetére


Roxbury
őstag

😂😂

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#12523) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!

Nova luncher-nál (mivel ez van meg) lehet-e,hogy emui felület saját widget-jeit is ki lehessen rakni?Nekem tetszik emui meg az egész minden,csak van olyan ikon csomag ami .apk kitejesztésű és emuin nem lehet alkalmazni,nován pedig igen, viszont ott pedig nem engedi kitenni emui cuccokat. Megoldható ez valami módon vagy bukta?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12524) bmt50 válasza snakebait (#12523) üzenetére


bmt50
senior tag

Szerintem bukó. Az Emui is egy lancser, meg a Nova is. 2 külön program. Akkor lehetne esetleg, ha a widget-ek modulárisak lennének az emui lancserhez, ÉS ezeket a widget modulokat a Nova meg támogatná..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12525) Genesistibi


Genesistibi
tag

Tudtok segíteni abban, hogyan tudnám csatlakoztatni a telefont PC-hez?
Próbáltam már mindent, fent van a HiSuite is, a telefon összes beállítása ellenére csak tölt.
Windows 7 a rendszer, a P10 Lite telefonommal gond nélkül megy minden.

(#12526) Muerte68 válasza Genesistibi (#12525) üzenetére


Muerte68
addikt

a fejlesztői menüben kell engedélyezni a kapcsolatot-nekem is csinált ilyet először ment utána meg csak átállítás után

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#12527) Genesistibi válasza Muerte68 (#12526) üzenetére


Genesistibi
tag

Azt is beállítottam, mégsem jó. :(

(#12528) Liller7


Liller7
tag

Sziasztok!Megváltozott a betűtipusom.Elolvastam az összefoglalót,letöltöttem a emui 4.0 font reset themet,majd kicsomagoltam és betettem a Huawei themes mappába.Megkerestem a témáknál és alkalmaztam....de semmi nem változott.Ugyanúgy megmaradt a betűtípus,sajnos.Mit csináltam rosszul?

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#12529) bmt50 válasza Genesistibi (#12527) üzenetére


bmt50
senior tag

Genesistibi:
Ez a probléma nálam is volt. Nyisd meg a HiSuite programot, és a program segít a telefont beállítani.

Liller7:
Play Áruház: Emui Theme Store letölt, program megnyit. A bal felső sarokban Menu- "Get default font". Nekem ez működött.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12530) Liller7 válasza bmt50 (#12529) üzenetére


Liller7
tag

Köszönöm.Ez sem segített.Sajnos.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#12531) robi64 válasza Genesistibi (#12527) üzenetére


robi64
aktív tag

Próbald újra megadni a számitógép RSA kulcs ujjlenyomatát.
Kisérd a lépéseket.

[ Szerkesztve ]

(#12532) ORCA58


ORCA58
addikt

Valamikor régebben beállítottam a vészhívásoknál, azokat a számokat, melyet ha kell mások is fel tudjanak hívna baj esetén. (konkrétan a családtagjaim) Most nem találom.
Ez a 6-osban volt, vagy csak én vagyok béna? Már több témával is próbáltam hátha,de hiába. :F

(#12533) bubus66 válasza ORCA58 (#12532) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van benne de sok értelme nincsen mert feloldás nélkül nem lehet használni..

A Pin kód beírásakor van olyan, hogy "Segélyhívás/Vészhelyzetre vonatkozó információk" itt lehet beállítani, de hogy lezárva hogy lehet elérni az kétely számomra...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12534) ORCA58 válasza bubus66 (#12533) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi, de hol? Nem találom, és ez zavar.

(#12535) Genesistibi válasza robi64 (#12531) üzenetére


Genesistibi
tag

Sajnos még most sem jó, az RSA kulcsot elő sem tudom hozni.

(#12529) bmt50: próbáltam, de úgy sem lett jó.

(#12536) castiels


castiels
addikt

Honnan tudok gyári töltőt rendelni legolcsóbban?

Elromlott a töltő..

Ha a telenornál vettem a készüléket akkor vihetem csak a töltőt gariztatni?

[ Szerkesztve ]

(#12537) bubus66 válasza Genesistibi (#12535) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az RSA kulcs addig nem jön elő még nincs HiSuite.....

(#12534) ORCA58

Leírtam

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12538) sajby válasza castiels (#12536) üzenetére


sajby
senior tag

Szerintem simán.Tartozékokra is vonatkozik a gari. :)

(#12539) castiels válasza sajby (#12538) üzenetére


castiels
addikt

Elég csak bevinni a töltőt?

(#12540) sajby válasza castiels (#12539) üzenetére


sajby
senior tag

Én bevinném nekik a telóval együtt.Nézzék meg.Nem müködik.És a többit ott úgy is elmondják,hogy jó,elküldik a töltőt.Vagy ők is tudják azonnal cserélni.Passz :)

(#12541) bmt50 válasza sajby (#12540) üzenetére


bmt50
senior tag

Ha a készüléket viszed be "nem töltődik" hibával, akkor úgyis a gyári töltőjét, kábelét kérik el. Azt mondják új Telemax-hepp..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12542) bubus66 válasza ORCA58 (#12534) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#12534) ORCA58

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12543) ORCA58 válasza bubus66 (#12542) üzenetére


ORCA58
addikt

Megvan, jó helyen kerestem!
A gond az volt, hogy a fejlesztői lehetőségeknél a legkeskenyebb szélesség 320 dpi-re volt állítva. Így a Vészhelyzetre vonatkozó információ szöveg a szám gombokra csúszott és folyton a számot érzékelte ha hozzáértem. Most 360-ra állítva feljebb került a szöveg és jó.
Az ott megadott telefonszámok a belépési kód nélkül is hívhatók.

Ha valakinek ingeranciája támad a legkeskenyebb szélesség állítgatására az figyeljen arra, hogy nagy szám megadása esetén 1440 dpi-re ugrik, és betűk bolhapiszok méretűre zsugorodnak. Nekem erős nagyítás kellet, hogy ki tudjam bogarászni a menüt. A 360-at beírtam, de nem írta felül a régit, így sikerült ezt is kipróbálni. :U

(#12544) bubus66 válasza ORCA58 (#12543) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én még nem jöttem rá, hogy hogyan hívhatok de amit a playből lelehet tölteni az kiteszi a záró képernyőre.

Ma megyek az egyik Tűzoltó kollégámhoz, és kifogjuk próbálni.. Mert sehol sem találtam ahol hívni lehetne.

Megtaláltam de nehogy már egy vészhelyzetben legyen arra ideje a mentősnek, a tűzoltónak vagy rendőrnek hogy 2-3 tapicskolással keress meg, mert nem lesz neki ideje megkeresni..

Ebben a formában ahogy lehet hívni nem sokat ér...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12545) ORCA58 válasza bubus66 (#12544) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez igaz. Akkor lenne igazán értelme, ha szabványosítva minden telefonon megtalálható lenne azonos formában. Így szinte senkinek nem jutna eszébe ezt keresni.

(#12546) bmt50


bmt50
senior tag

Telenorosok figyelem!!!

Belső infó szerint a Telenor július 12-én küldte meg az igényét az Emui 5, android 7-es rendszer szolgáltató-specifikus elkészítésére a VNS-L21 készülékekre.
A Huawei válasza szerint(ezt ők küldték a Telenor-nak) karácsony környékén fogják küldeni a szoftvert. A szofver kódja VNS-L21C128B630 lesz.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12547) K e n y a válasza bmt50 (#12546) üzenetére


K e n y a
tag

Jaj de remek... Addigra a többieknek remélem már az Oreo is meglesz... ;)

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#12548) petya220 válasza K e n y a (#12547) üzenetére


petya220
senior tag

Ha nem is official, de unofficial tuti lesz! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12549) szkaroly válasza bmt50 (#12546) üzenetére


szkaroly
senior tag

Remek hír. Már éppen a fogyasztóvédelemhez akartam fordulni...

Poco X3 Pro

(#12550) bubus66 válasza petya220 (#12548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia petya220

Lesz 8-as hozzá, igaz az már engem valószínű, hogy nem fog érdekelni..

(#12549) szkaroly

És szerinted a fogyasztóvédelem mit tudtod volna csinálni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.