Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) bubus66 válasza rbertkrl (#12748) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#12748) rbertkrl

Szia!

Akkor csukd be a szemedet és görgess tovább.. Köszi

Az úriemberrel meg lett beszélve ha nem a fenti dolgot végre hajtod és kész!!!! Sőt privátba is beszéltünk..

szemesi69 hagyjad nem foglalkozok vele.. Had vauvauzon nem érdekel már...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12752) szemesi69 válasza Balathruin (#12750) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem kell szeretni, de a tudása önmagáért beszél, talán oka van amiért ilyen, ha jobban ismernéd, más lenne a véleményed. Erről ennyit, ez nem a topikra tartozik. Minen másra ott az off topik.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12753) castiels válasza rbertkrl (#12748) üzenetére


castiels
addikt

segìtőkész mindenkivel szemben, ha vissza olvasol láthatod.

(#12754) bubus66 válasza castiels (#12753) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#12746) castiels

Szia igen gyorsabban lép be a kamera alkalmazásba, és az exponálásnál sem gondolkodik sokat..

Köszönöm, te tudod, hiszen neked csináltam a telefonod, és gondlom azóta is jól működik..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12755) castiels válasza bubus66 (#12754) üzenetére


castiels
addikt

nincs gond, kiváncsi leszek a frissìtésre, tényleg kicsit lassú a kamera indìtás, exponálás, remélem minél hamarabb kidobják ota-n...

(#12756) bubus66 válasza castiels (#12755) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen Szerbiában márt kb 2 hete kinn van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12757) Mágus2 válasza castiels (#12755) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Lezárt képernyőnél hangerő gomb 2x gyorsan megnyom. Átlagban jóval 2mp alatt lő éles képet. ;)

(#12758) csemberlen válasza Mágus2 (#12757) üzenetére


csemberlen
őstag

Igen ám, de ott nincs vaku, meg nem is látod, hogy mit fényképezel.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#12759) Mágus2 válasza csemberlen (#12758) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ha valamit gyorsan kell fényképezni, arra elég, ha meg nem sietsz, beállítod a kamerát rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#12760) csemberlen válasza Mágus2 (#12759) üzenetére


csemberlen
őstag

Igen , csak akkor egy örökkévalóság mire "exponál"

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#12761) castiels válasza csemberlen (#12760) üzenetére


castiels
addikt

jön majd ota-n a frissìtés, azzal jobb lesz.

(#12762) rbertkrl válasza bubus66 (#12751) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Pontosan erről beszéltem. Úgy tűnik a mondanivalóm felét sem sikerült felfognod. Kár érte. Én szépen kérdeztem azt amit. Ráadásul nem "vauvauzva" tettem! :)

(#12749)szemesi69:

Te egyáltalán elolvastad azt amit írtam? Nem csak erről az esetről beszéltem. Ez az a pont volt, amikor leírtam a véleményemet. De mindegy. Aki beleütötte az orrát más dolgába az most Te voltál.

A legutóbbinak: Olvasom a topikot igen rég óta, nem kell bemutatnod nekem, hogy mennyit segít. Nem is mondtam, hogy azok a dolgok, amiket mond, nincsenek más emberek hasznára. A stílusáról volt szó.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#12763) szemesi69 válasza rbertkrl (#12762) üzenetére


szemesi69
addikt

Lépj már túl rajta, meddig akarsz még ezen rugózni? Ha nem tetszik nem olvasod, ennyi ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12764) petya220 válasza szemesi69 (#12763) üzenetére


petya220
senior tag

Az a gond,hogy nekem is ez a problémám :)

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12765) szemesi69 válasza petya220 (#12764) üzenetére


szemesi69
addikt

???

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12766) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Javasolt túllépni rajta, panaszt lehet tenni a megfelelő topikban, egyébként ha nem segít vagy nem tetszik a stílus máshol kell segítséget kérni, felesleges fennakadni. :K

(#12767) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Sziasztok!

Nem rootolt P9 Lite-ra keresek Call Recorder alkalmazást, ami felveszi a bluetooth headseten keresztüli beszélgetéseket is.
Párat próbáltam a store-ból, de vagy csak a telefon mikrofonján keresztüli hívásokat tudta rögzíteni vagy az égvilágon nem rögzített semmit.

Köszi!
CsodaPOK.

(#12768) Matthewus


Matthewus
őstag

Üdv!
A Körúti szervízzel milyen tapasztalatok vannak? Hátlap az alsó részen nem illeszkedik rendesen, karcolja a kezemet. Ezt cserélik garanciában?

(#12769) Negyven válasza Matthewus (#12768) üzenetére


Negyven
tag

Holnap tudok választ adni a szervíz kérdésedre.
Most megyek a telómért délután.

(#12770) szemesi69 válasza Matthewus (#12768) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Ezt tőlük kérdezd meg, kevés egyforma eset létezik, elvileg mondhatják, hogy mechanikai sérülés, ergo nem garanciába javítják, biztosat csak ők fognak mondani.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12771) petya220 válasza szemesi69 (#12765) üzenetére


petya220
senior tag

Lényegtelen :D
nem fogok harcot vívni, mert segített, csak néha fura a velem való viselkedése.
De nem gond :D Nem halok bele!
Bubus jó arc, csak néha furi

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12772) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Ajjaj! A legújabb hír szerint kimarad a P9 Lite (2016).

(#12773) castiels válasza Zsocy155 (#12772) üzenetére


castiels
addikt

nem marad ki csak kérdéses

(#12774) Zsocy155 válasza castiels (#12773) üzenetére


Zsocy155
őstag

Az majdnem ugyanaz. ;]

(#12775) castiels válasza Zsocy155 (#12774) üzenetére


castiels
addikt

szerintem nem.

(#12776) ANDROID??? válasza castiels (#12775) üzenetére


ANDROID???
addikt

Teljesen mindegy, ha lesz és hibátlan lesz lehet örülni, ha nem lesz és most is hibátlan szintén lehet örülni. Teljesen felesleges ezen sopánkodni.
Ez olyan mint a nincs benne 3GB, akit annyira zavar, hogy nincs benne, lehet lecserélni, ugyanúgy mint a kekszes sütis telefonokra ezt a telt is le lehet cserélni. :K

[ Szerkesztve ]

(#12777) bubus66 válasza rbertkrl (#12762) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#12762) rbertkrl

Szia

Nem tudsz már túllépni rajtam, jó lenne és nem OFF-old tele a topikot Köszi... Tovább lehet görgetni mint mondtam nem kötelező elolvasni, többször nem mondom el.....

(#12771) petya220

Inkább azt írd meg mivel rontottad el a cérungot, hogy moderátorok, miért nem engedik, hogy te légy a Topik Gazda? Privátba is meg írhatod.

(#12763) szemesi69

Hagyjad, nem kell vele foglalkozni, általában egyszer szoktam valamit elmondani, és megértik de látom ez nem megy neki.. Többször nem is fogom leírni....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12778) bubus66 válasza ANDROID??? (#12766) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ANDROID???

Az nem jó ez egyszerűbb igaz mit lehetett volna jelenteni azt nem tudom...

Csak azt nem tudom miért nem az OFF topikba írja?

(#12769) Negyven

Szia

Köszi, hogy szóltál. Gond nélkül ki cserélték?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12779) ANDROID??? válasza bubus66 (#12778) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, pont ez az, hogy nem is kellett volna fennakadni semmin.
Nem itt kellett volna szét offolni a topikot, hanem ahogy Te is mondtad az off topikban.. :K

(#12780) petya220 válasza bubus66 (#12777) üzenetére


petya220
senior tag

Nem tudom,hogy mivel :DD
Majd megmondják, ha akarják.
Nem hiszem,hogy tettem volna ellenük bármit is :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12781) bubus66 válasza petya220 (#12780) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt én sem de le írtam privátba..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12782) EnergyCoke


EnergyCoke
tag

Sziasztok ! 15e ft +havi 500ftot meger meg egy ilyen keszulek ? A tudasaval megelegszem .. lehet jobban kapni ennyi penzert ?

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#12783) bmt50 válasza EnergyCoke (#12782) üzenetére


bmt50
senior tag

Ez függ attól, hogy azon az árlistán, amin ez 15+ havi 500, milyen a többi ajánlat.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12784) bubus66


bubus66
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12785) Negyven


Negyven
tag

Igen.
Kiderült,hogy bár én is bénáztam valamit de gyári hibás volt.

(#12786) gbal65


gbal65
aktív tag

Sziasztok. Telenorosként tudom, hogy kicsi eséllyel lesz nekünk Android 7.0. Egyébként a 7.0-ába benne hagyták a ketté osztott képernyős alkalmazás futtatást? Az sokszor eléggé kellene...
Választ köszi!

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#12787) Negyven válasza ANDROID??? (#12779) üzenetére


Negyven
tag

Igen.
Kiderült, hogy gyári hibás volt

(#12788) bmt50 válasza gbal65 (#12786) üzenetére


bmt50
senior tag

Lesz a telenorosoknak 7.0. Láttam a belső levelezést a Huawei-jel. Karácsony környékén lesz OTA.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12789) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok..

Tegnap este csináltunk egy Huawei Nova készüléket, ami olyan tünetek produkált, mint a test_keyes.
fastboot telepítéssel (logoutomba van a leírás) visszaállítottunk mindent (az előző buildra kell visszaállítani).. Tehát működnek a témák van, frissítő menü stb.

A Bootloader nyitása nélkül nem lehetséges. Tehát minden kit meg Kérek mindenkit, hogy ezt a kódot *#*#1357946#*#* üsse be a tárcsázóba és a felugró ablakban lévő "Termékazonosító számot" mentse el az IMEI-vel és a Sorozat számmal együtt. Akinek már bootlopos és nincs, meg az keressen privátba, adja meg az IMEI-t és a sorozat számot (mind kettő rajta van a dobozon), én lekérem neki..

Ennek csak az álljon neki, tényleg aki tudja is, hogy mit csinál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12790) bubus66 válasza bubus66 (#12789) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok Az EMUI 5.01-nél és a 7.0 alatt ezekkel a beállításokkal lehet lekérni a bootloader nyitókódot.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12792) bubus66


bubus66
nagyúr

Az első képen láthatót beállítást kell alkalmazni az EMUI5.0 óta. Nem egy forma a kettő PID kód szerintem, akinek meg van az lényegtelen mert a feloldó kód ugyan az. Annak lényeges, akinek nincs még lekérve és a 7.0 van neki fenn.

Aki lekérte a régit és megvan, a kódja azt lehet használni, mert ugyan az, neki nem kell már lekérni-e.

EMUI 5.0 óta.

[link]

EMUI 5.0 előtti

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12793) Fall-N válasza bmt50 (#12722) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a +1 GB RAM pont, hogy számít. Nekem már kevés a 2GB érezhető, hogy elkelne még plusz 1-2 GB. Meg az sem mindegy, hogy EMUI máshogy kezeli a RAM-ot.

Bár szerintem az igazi előrelépés a P10 lite lenne, nem sokkal drágább és van belőle 4 GB változat.

Bár én valószínű Mi A1-re váltok az Android One miatt. Meg azért olcsóbb is nem is kevéssel, mint a P10 lite.

[ Szerkesztve ]

(#12794) tibi-d


tibi-d
tag

Sziasztok!
Belefutottam olyan problémába, hogy használnom kellett a telefon ébresztőjét. Be is állítottam ahogy kell, de másnap nem ébresztett fel. Utóbb kiderült, hogy az ébresztés elindult, de hang nélkül. Ha néhány percre állítom az ébresztés, akkor rendesen erősödő hanggal ébreszt, de ha hosszabb távra állítom, 10-15 perc, akkor már csak hang nélkül indítja el az ébresztést. Mit kéne átnézni, hogy rendesen ébresszen.
Köszi a tanácsokat.

(#12795) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! 2 napja jelentkezett a probléma, hogy a bejövő hívásokat csak halkan lehet hallani. Eddig nem volt ilyen. Az újraindítás megvolt, de semmi. Hangerő beállítás szintén. Mechanikai behatás nem érte. Van valami ötletetek?

OnePlus 12

(#12796) bmt50 válasza tibi-d (#12794) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Szerintem a beállított hanggal lesz valami.Próbálj ki egy alap gyárit. Ha az van beállítva és úgysem hallani semmit, akkor nézd meg a telepített alkalmazásokat. Ilyen/olyan külső rencceroptimalizáló alkalmazások bekavarhatnak.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12797) bmt50 válasza sharkypeti (#12795) üzenetére


bmt50
senior tag

Ha gyári ROM van rajta, akkor javasolnék egy factory reset-et. Külső alkalmazások nem rootolt rendszereken nem okozhatnak ilyen jellegű működési zavart, ami meg sw-sen kutyulódott el, azt nem tudod máshogy vissza állítani..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12798) boneyard válasza sharkypeti (#12795) üzenetére


boneyard
tag

Nem lett bekapcsolva a Zseb mód?
1. A főképernyőn érintse meg a Tárcsázó elemet.
2. A Tárcsázó alatt érintse meg a > Hívásbeállítások opciót.
3. A Zsebben tartási mód melletti kapcsolóval aktiválhatja a zseb módot.

(#12799) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Bocsánat, lehet, hogy félreérthető módon fogalmaztam. Szóval, nem a csengőhang halk, hanem a vonal túlsó végén beszélőnek a hangja. 😁

OnePlus 12

(#12800) bmt50 válasza sharkypeti (#12799) üzenetére


bmt50
senior tag

Én értettem, hogy mire gondolsz, azért tanácsoltam fr-t.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.