Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) 9011 válasza Balathruin (#11522) üzenetére


9011
csendes újonc

Tudna valaki segíteni már ??? :DDD Látom hogy mindenki keni vágja a témát ... :))

[ Szerkesztve ]

(#11552) Tina77


Tina77
csendes tag

Sziasztok!
Vettünk egy ilyen mobilt.
Elolvastam az összefoglalót, de tapasztalatról érdeklődnék.
B150 volt rajta, frissítettük B160-ra, most adja a B370-et.
Érdemes rárakni ezt a frissítést is?
Elég analfabéta vagyok ilyen ügyben. Azt is szeretném megkérdezni, hogy az ilyen frissítés után is jó ha csinálunk Fr-t? (Ez gyári visszaállítást jelent?)
Köszönöm.

(#11553) petya220 válasza 9011 (#11551) üzenetére


petya220
senior tag

Mit mit mit ?? :F

Bootloader nyitás megvan? :D

TWRP telepítés is :F

Oeminfo-t twrp-n keresztül kell telepíteni.

3 gombos --> b160/b161??

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11554) ANDROID??? válasza Tina77 (#11552) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen célszerű, vagyis az a biztos ha van "csinálva FR". Gyári beállítások visszaállítása nem ugyanaz, az FR hatékony a gyárinak sok értelme nincsen. A teljes verziót telepítsd. FR előtt pedig ments le minden fontos képet, sms-t stb..

(#11555) petya220 válasza Tina77 (#11552) üzenetére


petya220
senior tag

Szia! Szerintem megéri :D

fr --> factory reset --> gyári visszaállítás szóval azt jelenti! :D

éés igen, megéri :D veszteni nem vesztesz. :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11556) xeo98


xeo98
csendes tag

Nálam az ultra fotó 1.2-1.6 mp között készül el, mint a 6os droidnál Azt vettem észre, hogy a kamera addig döcög induláskor, amíg be nem tölti a kész képek előnézetét. Van, amikor csak az "ál"gyro ikonja van a képek helyén annyira lassan jelenik meg.
Hozzá tartozik, hogy egy régi 8gb-s memóriakártya van a telefonba amire jelezte is, hogy lassú (a régi 16osom megadta magát), és erre menti a képeket.

Egy kis info a kártya haláláról... Először azt vettem észre, hogy nagyon gyorsan merül a telefon, kb 2 hétig semmi más jele nem volt, majd jöttek az üzenetek, hogy a kártyát eltávolították, meg lassú sd kártya.
Érdekes, hogy kártyaolvasóban semmi baja, de a telefon már meghülyült tőle. A kártyacsere után megszűnt a merülési probléma is

NFC-t próbáltátok már képátküldésre? Miért van az, hogy egy másik p9 lite-ra akartam képet küldeni, és gyakran azt az üzenetet kapom, hogy a cimke érvénytelen, vagy nincs behelyezve a telefon (vagy valami hasonló), illetve van egy eszköz, amiből a kollega samsung j5-e ki tudja olvasni az nfc infót, ez meg nem (a fenti hibaüzenetet dobja rá)?

(#11557) kcsa válasza frewwy (#11549) üzenetére


kcsa
veterán

Értelemszerűen adnak egy papírt, amit ki kell tölteni, hogy mi a panasz :)

Az előbb azt nem írtam, de fontos lehet: előre dokumentáld még imeit és sorozatszámot is. Hallani mindenféle rémtörténetet...

(#11558) keshudioo válasza eladogeppc (#11538) üzenetére


keshudioo
csendes tag

Most, hogy felhívtad rá a figyelmemet.. de.. :F
Eddig nekem fel sem tűnt, mert korábban az egész kamera akadozott, nem csak betöltésnél, és sokkal többet kellett várni rá. Viszont az Open Camera most egyáltalán nem akad.

(#11559) snakebait válasza Gabis (#11541) üzenetére


snakebait
senior tag

Régebben,évekkel ezelőtt samsung,lg mobilokon használtam és próbáltam novát,next launchert,tsf...Azoknak a márkáknak nem tetszett a saját kezelőfelületük,meg hát a kisérletezgetés. De huawei-nél tetszik,nem akarok másikat feltenni,azt hittem az nélkül is megoldhatók a különféle ikoncsomagok használata.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#11560) sepyi válasza snakebait (#11539) üzenetére


sepyi
aktív tag

A párom a nagy varázslója ennek. Megkérdeztem töle. Azt mondja nem az ikont kell letölteni, hanem olyan témát, aminek az ikonja tetszik. Aztán a testreszabás opciónál már ki tudod választani, hogy a különbözö témákból mit szeretnél alkalmazni. 7.0. 380

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11561) eladogeppc


eladogeppc
veterán

A kamera app megnyitásnál 2x megakad, utána tökéletes, még videó alatt is, ahol továbbra sincs Autofókusz !!!!!
Ez 2017-ben elég vicces, pedig a kütyü rohadt gyors az új OS-el is !!!!!!!
Nem gondolkodtam az eladásán, az nem megoldás.
Csak azt nem értem, hogy a Huawei amikor megcsinál egy ROM-ot, nem nézi meg, hogy az hogy sikerül?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11562) snooze válasza eladogeppc (#11561) üzenetére


snooze
veterán

Ahogy olvasgatom a hsz-eket,sajnos neked elég sok probléma van a telefonoddal!nem kellene venni egy zsir ujat,és azt nem bs..tatni,akkor lehet menne minden..érdekes,nekem nem csinál ilyet,meg ezek szerint sokaknak jo,mivel nem irják a hibát..😁

GO Gunners!!!

(#11563) Roland0224 válasza snakebait (#11559) üzenetére


Roland0224
senior tag

Theme editor google playből leszeded és ott lehet legalábbis én ott szoktam saját témát csinálni(netről leszedett témát módosítom pl más ikon pakk)

[ Szerkesztve ]

(#11564) petya220 válasza eladogeppc (#11561) üzenetére


petya220
senior tag

Érdekes. ._.
Custom rom? :D rakj fel egyet! Ott nincs probléma a kamera applikációval

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11565) ANDROID??? válasza snooze (#11562) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem is megy normálisan, az ő készülékében van a hiba, vagy egyszerűen User error. :U

(#11566) snooze válasza ANDROID??? (#11565) üzenetére


snooze
veterán

Inkább az utobbi.. :D

GO Gunners!!!

(#11567) ANDROID??? válasza snooze (#11566) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem tudom, de ez a 7.0 tényleg rossz. :U
Ilyen vacak kijelzőidőt 4:57:37
Alig beszéltem telefonon 2:26:25
Wifi sem ment: 22:26:37
és villant hogy 20% így töltőn van, nem akad, de ez tényleg rossz, szánalmas. ;]
Mellesleg több mint 2 napot ment (3n 9ó). :W
Nem értem, hogy hogy lehet ilyen gyenge az üzemidő, ez hatnál is így volt.
Természetesen tudok képeket is csatolni róla, ja és igen használom is a telt.
NEM "üzemidő bajnokságot" szeretnék ezzel indítani!

[ Szerkesztve ]

(#11568) Mágus2 válasza eladogeppc (#11561) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nálam nincs ilyen akadás. :U

(#11569) szemesi69 válasza ANDROID??? (#11567) üzenetére


szemesi69
addikt

Az enyém is ilyen rossz üzemidőt produkál😀

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11570) meatball77


meatball77
csendes tag

Sziasztok. Egy videót szerettem volna megnézni az indavideón de ezt írta ki a telefon. Viszont ugyanezt meg tudtam nézni laptopon. Ugyanaz a wifi hálozat, de a telefon nem játsza le. Valakinek tipp???

(#11571) snooze válasza meatball77 (#11570) üzenetére


snooze
veterán

Kapcsold ki az adattömöritést a böngészöbe..

GO Gunners!!!

(#11572) 98bja válasza Mágus2 (#11568) üzenetére


98bja
senior tag

Van nekem is akadás.
FR után majd megírom hogy maradt e.

[ Szerkesztve ]

(#11573) Crogan


Crogan
tag

Sziasztok!Lenne egy kérdésem az oeminfo cseréről.A bubus féle leírásban az oeminfo csere tulajdonképpen egy független b131 rom felrakása is egyben?Nekem egy telenoros b140 verzió van fent.Erre is ráengedhetem?Bootloader nyitás már megvolt.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#11574) keshudioo válasza snooze (#11562) üzenetére


keshudioo
csendes tag

snooze és ANDROID???

Ti nagyon rossz indulatúak vagytok.

Nálam is van akadás, és az előttem lévő kollégánál is.
Úgy tűnik, akkor akad be, amikor betölti a galériában lévő kép thumbnailét, ahogy xeo98 is írta. Lezárt képernyőnél nincs thumbnail, ott csak egyszer akad.

(#11575) robi64 válasza Crogan (#11573) üzenetére


robi64
aktív tag

Irom hogy B140 van rajta,az DUAL-os,szóval neked DUAL-os oeminfo C432 kell és erre B130,B150,B160 C432 ROM kell.

[ Szerkesztve ]

(#11576) Crogan válasza robi64 (#11575) üzenetére


Crogan
tag

De ez egy telenoros készülék hogy lehet rajta duálos?Ota-n frissitett b131-ről.

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#11577) robi64 válasza Crogan (#11576) üzenetére


robi64
aktív tag

Ezt irtad:
Nekem egy telenoros b140 verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

(#11578) Crogan válasza robi64 (#11577) üzenetére


Crogan
tag

Akkor elnézést,rosszul fogalmaztam.

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#11579) ANDROID??? válasza keshudioo (#11574) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem.

(#11580) robi64 válasza Crogan (#11578) üzenetére


robi64
aktív tag

Sammi baj,inkább szólok mint hogy NRD90M test-keys legyen a vége,ha SINGLE akkor SS oeminfo c432 majd B131,B151,B161 ROM.

[ Szerkesztve ]

(#11581) Crogan


Crogan
tag

Na most ott járok hogy az oeminfo csere lement de ugye a b131 firm nem megy fel a b140 után.A bootloader még nyitva.De legalább a firm a telón már c432b140.Na most rámehetek fasboottal a downgradere ?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#11582) Crogan válasza Crogan (#11581) üzenetére


Crogan
tag

Mert igen az egész a downgrade miatt lett elkezdve.(Pokemon Go,kövezettek meg,de szeretném a fly gps-t használni és az a márciusi biztonsági frissítés után már nem megy)

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#11583) petya220 válasza keshudioo (#11574) üzenetére


petya220
senior tag

ANDROID??? szégyeld magad!!! :(( :((

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11584) snooze


snooze
veterán

A mini képernyönézetnek mi az értelme??

GO Gunners!!!

(#11585) robi64 válasza snooze (#11584) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha kicsi a tenyered és egy kézzel akarod babrálni a telót mi közben a másikkal babrálsz valamit (valakit) mást. ;)

(#11586) petya220 válasza robi64 (#11585) üzenetére


petya220
senior tag

Ha valaki mást babrálsz, akkor miért lenne a kezedben a telefon?? :F

megvan.. videózni is kell valakinek. ;]

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11587) robi64 válasza petya220 (#11586) üzenetére


robi64
aktív tag

+1 Találat.

(#11588) eladogeppc válasza robi64 (#11587) üzenetére


eladogeppc
veterán

Telefonomat (DualSIM) cserélve.
Akad a kamera app mindenkinél szerintem, nem gondolom hogy 2 készülék is hibás lenne ami közel 0 perces. Egyébként is mind a két telefon gyári fóliás volt. Én szedtem le róluk.
Az első telefon Duál Simes volt, ez ami most van single SIM változat.
Megszoktam, hogy engem fitymálnak, és tuti akkor is az én 2 készülékem rossz.
Videó mindjárt felrakódik, akit érdekel nézze meg legyen kedves.
Az autofókusz hiányára is korábban én hívtam fel a figyelmet, az azóta sem oldódott meg. Fura hogy külső app rákényszeríti a kamerát erre, lásd Open Camera app.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11589) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11588) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a furcsa, hogy eddig nem volt ezzel gondja senkinek, most hogy neked lett, már másnak is van. Nálam megy normálisan, nem telepített camera, hanem a gyári. Tuti Dual volt az "előd"?

(#11590) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Egyet szeretném ha tényleg megértenétek. Minden telefonnak van gyenge pontja, én azokat szoktam megkereseni/megtalálni. Semelyik telefonomba nem szerelmesedek bele, nem vagyok a FAN-ja.
Próbálok úgy tekinteni rá, mint egy eszköz amit használok.
A készülék egyáltalán nem rossz, főleg ennyi pénzért, de engedjétek meg, hogy ne szemellenzővel járjak és had világítsak rá a problémákra.

Jelen esetben: Kamera app megnyitásakori lagg, illetve autófókusz hiánya.
Ezekre cáfolatot nem olvastam még. Várom a jól működő kamera app-ról a videókat.

Kamera APP video

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11591) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Youtube megosztásban is: [link]
Egyébként minél több APP van nyitva, annál látványosabb. :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11592) batai15 válasza eladogeppc (#11591) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk nem azért , de a 2gb ram ,a közép kategóriás soc és a ram urites miatt laggol be.
Aha baj hogy te veszett rosszul keresed a hibat , sőt ez nem is hiba ez a hardver korlátja . nálad ez már valami fobia hogy minden telefon fosh.röhejes hogy 1-2 sec erejéig belaggol a kamera és neked ez gond.erdekes mikor nem task killerezel nem laggol be .

[ Szerkesztve ]

(#11593) sepyi válasza eladogeppc (#11591) üzenetére


sepyi
aktív tag

B@sszus! Én tényleg azt hittem h. baja van a telefonodnak. A mellékelt video szerintem látványosan bizonyítja, h jó úton járnak a huaweinél. A gyorsítótárból egész gyorsan betölti a kamerát. Itthon pillanatnyilag csak két készüléken tudtam kipróbálni, lg l70 samu galaxy s4 mindkettő lemarad a kamera megnyitásban a p9 litetól. 1mp az nem lag, hanem aljalmazás megnyitás. És ha nem jelenne meg a fehér kör észre sem vennéd az autófókuszt. Mire a szemed elé emeled már van autófokusz. Én sem vagyok szerelmes belé használom. Mint ahogy az autómat is.

De látom meg is előztek.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11594) ANDROID??? válasza batai15 (#11592) üzenetére


ANDROID???
addikt

OFF :C

(#11595) sebijani1982 válasza eladogeppc (#11591) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ne haragudj meg, de kíváncsi volnék, hogy ha a te fejedet mozgatnák folyamatosan előre-hátra, mennyire tudnál ráfókuszálni bármire.
A másik dolgot a task killer utáni állapotot kicsit nehezebb lenne szimulálni, ugyanis ahhoz alvásból felkeltve kellene egyből fókuszálnod az előtted lévő tárgyra.
Az applikáció indítás, mint írták miért a kamera hibája?
Ha ennyit sem tudsz várni, használd a gyorstüzelő módot, ahol egyből kész a kép mire a kijelző bekapcsol....
Alap működési dolgokba kötsz bele, értelmetlenül. Ha már ennyire demonstrálni szeretted volna, akkor egy másik gyártó hasonló kaliberű készülékét illett volna a videóba tenni.
Számomra semmilyen rendkívüli dolog nem látszik a videódon a fejfájdító folyamatos hintáztatáson kívül, ami lásd be, egyáltalán nem életszerű fotózáskor illetve kamera használatkor.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11596) eladogeppc válasza batai15 (#11592) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az autófókusz természetesen a video felvétel közben értendő, azaz video közben nincs AF.
Tudom, hogy sokan totálisan betegnek gondolnak, de ennyire nem mentek el otthonról :D
Ha már itt tartunk kedves Batai kolléga, pont a mai nap volt a kezemben egy Galaxy S Advance.
Ugye az már nem mai darab. Android 2.3.3 fut rajta, a mai napok Facebook és Messenger Appjaival.
Sajnos az még 720p-ben tudott csak rögzíteni, de ezek szerint akkor ne is várjak többet egy közel 50x jobb készüléktől ? :D :D
Ez nem a hardver korlátja, mert akkor felhozhatnám akár a Galaxy SII-őt, SIII-at, ami már akkor is tökéletesen gyorsan tette a dolgát.
Ahogy megyünk előre Androidéknál, egyre éhesebb a rendszer.

Egy kategória például evvel a Samsung Galaxy A5 2016 nagyjából.
Íme a Kamera APP megnyitása, sehol semmi lagg.
[link]

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11597) kcsa válasza eladogeppc (#11596) üzenetére


kcsa
veterán

Én személy szerint azt javaslom, hogy cseréld le ezt a problémás típust egy Galaxy A5-re. Gondolom arra is bőven vannak romok...

(#11598) batai15 válasza eladogeppc (#11596) üzenetére


batai15
félisten

Oké, inkább csak tovább kacagok mint ahogy minden topikba ahol felbukkansz . Tök fölösleges veled a vita .

(#11599) eladogeppc válasza batai15 (#11598) üzenetére


eladogeppc
veterán

Persze hogy felesleges, mert igazam van. Attól, hogy ez neked nem tetszik, attól még így van.
P9 Lite No Autofocus: [link]
Touch fókusz természetesen van, csak böködni kell. :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11600) petya220 válasza eladogeppc (#11596) üzenetére


petya220
senior tag

Itt lagg helyett fekete kép van :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.