Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) MR ME válasza petya220 (#11399) üzenetére


MR ME
aktív tag

köszi szétnézek

(#11402) bubus66 válasza MR ME (#11398) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez volt az a Téma Csak az ultra akku módba tette középre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11403) MR ME válasza Toby0501 (#11400) üzenetére


MR ME
aktív tag

igen, az sms ill nem fogadott hívásokkal nincs gond, csak a többivel :)

(#11404) Geri89 válasza Cunaja (#11387) üzenetére


Geri89
aktív tag

A telefon egész éjjel töltőn volt (gyárin, amit próbáltam, más telefont tölt), de semmi, továbbra is csak a piros led világít, se rezgés, se kép, se hang..

(#11405) petya220 válasza Geri89 (#11404) üzenetére


petya220
senior tag

Pc-ről próbáld meg! Hátha.

Vagy bikázd be ;] ha meguntad a telefonod. :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11406) Cunaja válasza Geri89 (#11404) üzenetére


Cunaja
addikt

Biztosan vette a töltést?
A töltő másik telefont tölt rendesen? Ha ez mind igen, akkor lap csere.
Remélem a BL- nem volt nyitva ? Ugyanis a szerviz kicseréli az akkut és ha nem szállt el a loader, akkor látni fog mindent.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11407) kovaccs


kovaccs
tag

A frissítés utáni ébresztés probléma nem oldódott meg, ma is a régi tartalék Honor 6 ébresztett. A P9 lite csak némán jelzett, aztán beállítottam egy kicsit későbbi időpontra, ott már meglepetésre rendesen hanggal..Beszéltem az üsz., gyári visszaállítást javasolták. (Emui5-Android 7.0-L21)

[ Szerkesztve ]

(#11408) bubus66 válasza kovaccs (#11407) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ajánlott csinálni egy FR a kettő gombossal.. Pont az ilyen bugok miatt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11409) MR ME válasza kovaccs (#11407) üzenetére


MR ME
aktív tag

a bétánál FR nélkül nekem is ez volt, egyébként rendesen működik, én mindig arra kelek...

(#11410) MR ME


MR ME
aktív tag

Találtam végül is témát ahol mennek az értesítések és középen van az óra :)

(#11411) Stylerr válasza MR ME (#11410) üzenetére


Stylerr
addikt

Ez a téma engem is érdekelne! :)

(#11412) kásás


kásás
tag

Ti mivel mentitek az adataitokat FR előtt?
Néztem a gyári biztonsági mentést, de abban nem találom a wifi jelszavak mentését. Sony-m volt eddig és ott volt hálózati beállítások (wifi, mobiladatok, bluetooth) mentése lehetőség.

Ota frissítésre készülök előtte és utána is kell a gyári visszaállítás?
Ez a hívóképes dolog mindenkinél van aki frissített?

[ Szerkesztve ]

(#11413) Qwery


Qwery
tag

Üdvözletem! Új tulajként csatlakozom e népes táborba. Rögtön egy infokéréssel. A facebook app nem jelöli az értesítéseim számát a FB ikonon. Ezt állitani sem tudom. Van ilyen tapasztalat, vagy megoldás? (7.0)
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

42

(#11414) kcsa válasza Qwery (#11413) üzenetére


kcsa
veterán

téves.

[ Szerkesztve ]

(#11415) Septum15 válasza kásás (#11412) üzenetére


Septum15
aktív tag

Wifi jelszavakat érdemes a Google fiókba feltölteni, magát a telefont pedig vagy gépen HiSuite vagy a telefonon a biztonsági mentés készítővel

(#11416) jatszo válasza Qwery (#11413) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nincs ilyen opció, majd a 8-as androidban elvileg. Esetleg másik launcher pl. Nova.

(#11417) MR ME válasza Stylerr (#11411) üzenetére


MR ME
aktív tag

ő lenne az, én csak a képernyőzárat használom, a többiről nem tudok nyilatkozni :)

(#11418) robi64


robi64
aktív tag

Itt egy téma amit most fejeztem be,Bambus MIUI. :B EMUI 5-re.

(#11419) kásás válasza Septum15 (#11415) üzenetére


kásás
tag

Ez a google fiókba wifi jelszavak feltöltése, hogy történik?
Hisuite-ban a mentések között ott lenne a wifi mentés, de nekem szürke, így nem tudom kiválasztani. :W

(#11420) miztyc válasza ORCA58 (#11152) üzenetére


miztyc
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan változtattad meg a parancsikonok színét az értesítési sávban, mint ezen a screebshoton is látszik?

A barátnőm e miatt rágja a fülemet a frissítés óra... :DDD

Előre is köszi!

(#11421) bubus66 válasza Balathruin (#11314) üzenetére


bubus66
nagyúr

Balathruin (#11314)

Hogyan vagy mivel, bontottad ki a ROM-ból amit telíteni szerettél volna az oemifot?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11422) Balathruin válasza bubus66 (#11421) üzenetére


Balathruin
veterán

Rosszul emlékeztem és nem a ROM-ból volt.

(#11423) kásás válasza kásás (#11419) üzenetére


kásás
tag

Megoldódott!

(#11424) bubus66 válasza Balathruin (#11422) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert az elég érdekes lett volna...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11425) Cunaja válasza bubus66 (#11424) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Így már mindjárt más!
Azt hittem tanulnom kell. :U

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11426) gyebi00


gyebi00
csendes tag

Esetleg van valakinek valamilyen infója arról, hogy a Telenoros készülékekre kb mikor jöhet a frissítés?
Köszi

(#11427) bubus66 válasza Cunaja (#11425) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is mert úgy elég nehéz lett volna ahogy le volt írva..

(#11426) gyebi00

Telenorosra, ha úgy lesz mint a P8 Lite-nél hogy soha napján vas kedden..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11428) snakebait


snakebait
senior tag

7.0 androidon a telefonkezelőben van valami vírusirtó cucc. Azt írja powered by Avast. Ez az avast beépített vírusirtója lenne gondolom,ami 6.0 nem volt. Erről mi a véleményetek? Ér ez valamit,kell ilyesmi? Mert az áruházban van Avast vírusirtó ( meg másik is),gondolkodtam már,hogy felteszem,de most,hogy alapból van a telón, nem tudom érdemes-e? Ja,és egy érdekesség

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#11429) gyebi00 válasza bubus66 (#11427) üzenetére


gyebi00
csendes tag

Akkor érdemes kézileg frissítenem szerintetek? Ha igen melyiket?
Vagy még jöhet magától...?! Ez volt az előző telómnál is, hogy csak ígérgettek, de soha nem jött a frissítés rá...

(#11430) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Az android verzióra nektek előjön ez a macskás baromság? Nem sikerűl előhozni, lehet kivette a Telekom vagy a Huawei?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#11431) Balathruin válasza golyós (#11430) üzenetére


Balathruin
veterán

Huawei veszi vagy kapcsolja ki, 6.0-n se volt easter egg.

(#11432) petya220 válasza Balathruin (#11431) üzenetére


petya220
senior tag

De minek... fene se érti

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11433) Just_Reboot válasza golyós (#11430) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Inkább a Huawei, amúgy sincs semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#11434) Zsocy155 válasza gyebi00 (#11429) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem nem egyszerű feltenni szolgáltatósra független rom-ot. Sőt a Telenor esetén még garancia vesztéssel is járhat.

(#11435) Aryan


Aryan
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy van különbség factory reset között? Lehet ugye Beállítások->Speciális beállítások->Egyebek->Biztonsági mentés és visszaállítás->Gyári adatok visszaállítása illetve a két gombos módszerrel. Nem ébreszt reggelente a telefon (kijelzőn jelzi az ébresztést, de nincsen hang és rezgés). Persze napközben ébreszt ha beállítom. Az első verziós factory reset megvolt mielőtt belaktam az OTA-n érkező 380-as frissítést.

(#11436) ANDROID??? válasza Aryan (#11435) üzenetére


ANDROID???
addikt

Factory Reset, van is értelme a gyári visszaállítással azt tudod elérni, hogy a telefont újra beállíthasd, de mivel az nem csinálja meg ugyanazt mint a Factory, így sokat nem ér. :U
Javítsatok ki (a hozzá értők), ha nem jól fogalmaztam :B

[ Szerkesztve ]

(#11437) @ndrew válasza ANDROID??? (#11436) üzenetére


@ndrew
csendes újonc

Ez biztos?
Mert amit én pl eddig észrevettem a két metódus között:
- A kétgombos visszaállításnál a telefon megjegyzi a google beállításokat, és a telefon első bekapcsolásakor kéri a google fiók jelszavamat, addig nem is enged tovább lépni a beállításokban, amíg nem adom meg a fiókomat. ("Adja meg egy google jelszót, amivel a telefon már korábban regisztrálva volt" - vagy valami hasonlót ír.)
- A beállítások menüből történő visszaállításnál, ha ki van pipálva a teljes törlés (képek zenék stb) akkor a telefon úgy indul, mintha most bontottad volna ki, így a google bejelentkezés is átugorható.

Egyébként az utóbbi esetben nekem pl tovább is tart az első indulás, mint a kétgombosnál.
Szóval akkor most melyik a jobb?

(#11438) ANDROID??? válasza @ndrew (#11437) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az igazat megvallva ezzel a telefonnal csak F.R.-t nyomtam, de a korábbinál épp az ellenkezőjét tapasztaltam. A F.R. töröl dolgokat..

(#11439) bubus66 válasza @ndrew (#11437) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#11437) @ndrew

Igen biztos mert a Gyári beállításokban nem tudsz törölni cachet de a Két gombossal igen..

A kétgombos visszaállításnál a telefon megjegyzi a google beállításokat, és a telefon első bekapcsolásakor kéri a google fiók jelszavamat, addig nem is enged tovább lépni a beállításokban, amíg nem adom meg a fiókomat. ("Adja meg egy google jelszót, amivel a telefon már korábban regisztrálva volt" - vagy valami hasonlót ír.)

Ezt most nem értem

Gondolom volt egy fiókod regisztrálva amivel a Play áruházba is betudsz lépni ugyan azt kell meg adni neki..

Mivel a FR és a gyári beállítások is mindent gyalul róla, jelszavak, fiókok, stb...

Egyébként az utóbbi esetben nekem pl tovább is tart az első indulás, mint a kétgombosnál.
Szóval akkor most melyik a jobb?

Ez elég érdekes lenne...

- A beállítások menüből történő visszaállításnál, ha ki van pipálva a teljes törlés (képek zenék stb) akkor a telefon úgy indul, mintha most bontottad volna ki, így a google bejelentkezés is átugorható.

a FR nél is kihagyható.. különben én mindig FR- szoktam de ott is kihagyható..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11440) @ndrew válasza bubus66 (#11439) üzenetére


@ndrew
csendes újonc

De akkor miért van az, hogy kétgombos törlés/visszaállítás és bekapcsolás után a telefonom mégsem úgy viselkedik, mintha az lenne az első teljesen szűz bekapcsolás? Miért tudja, hogy ezen a telefonon volt már egyszer egy google bejelentkezés? Ezek szerint akkor mégsem állít vissza mindent teljesen "szűz" állapotra, ellentétben a másikkal. Na ez az ami nekem furcsa, és ezt nem értettem. Nem nem hagyható ki. Kéri, és addig nem enged továbblépni, szürke marad a tovább lehetőség. Ergo be kell jelentkeznem a google fiókomba, amivel a telo korábban már egyszer bejelentkezett, mert addig nincs tovább.Nálam a két képernyő is más, de most csak ezért nem fogok nyomni két visszaállítást, hogy lefényképezzem. A beállítások menüből történőnél, amikor bebootol a készülék és bejön az EMUI kép, és elkezd törölni, ott kiír valami olyasmit, hogy Delete LOW LEVEL és legalább 4-5 perc, ellentétben amíg viszont a kétgombosnál alig 1perc alatt végigfut a törlés.... ? Egyébként ezt tapasztaltam korábban a P8 Liteomnál is, de soha semelyik másik telonál korábban. azoknál valóban szűz állapotra állt mindig vissza a vas.
Amit még nem próbáltam, hogy kóddal állítom vissza, eddig csak beállítások menüből és két gombossal csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#11441) bubus66 válasza @ndrew (#11440) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te miket írogatsz itt össze vissza egyiknél sem jegyzi meg a google beállításokat. Legközelebb csinálok neked egy videót..

Ez biztos, hogy nem így van Akkor kell venni korábbi telót..

(#11442) szemesi69

aztán miért tudnék többet mint te, vagy a többi. biztos, úgy van ahogy írja de most ki próbálom mind kettőt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11442) szemesi69 válasza @ndrew (#11440) üzenetére


szemesi69
addikt

Autómatikus mentést és visszaállítást gondolom használod, talán ezért van ez. Egy hozzáértő gurut nem kellene levitatnod, mert talán bubus egy kissé többet tud nálunk erről a készülékről :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11443) @ndrew válasza bubus66 (#11441) üzenetére


@ndrew
csendes újonc

Nem a google beállításokat jegyzi meg, hanem két gombos FR-nél, a telefon beállítás varázslója, az első indításkor kiírja, hogy adja meg a jelszavát, amivel a telefon korábban már regisztrálva volt. Pont. És nem tudom átugrani, KÖTELEZŐ érvénnyel bejelentkeztet a Google fiókomba. Nem kínálja fel a tovább lehetőséget. Inaktív marad a gomb. Ha tudok megpróbálok csinálni egy videót akkor....
Egyébként minden ki van kapcsolva google beállításaimban. Nincs helyelőzmény, eszközadatok, stb.
És nem levitatni akarom, bocs, félre értitek, de nálam akkor is ezt csinálja a készülék, és azért írtam, hogy én ezt vettem észre a két metódus között, valamint nem automatikus visszaállítást csinálok.
Ha nem ez lenne a tapasztalatom, nem ezt látnám, akkor miért mondtam volna?

[ Szerkesztve ]

(#11444) bubus66 válasza @ndrew (#11443) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen indításkor? ez biztos hogy nem igaz mert az fr-t kikapcsolva kell csinálni..

(#11446) Balathruin

Akkor nekem miért nem kéri..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11445) szemesi69 válasza @ndrew (#11443) üzenetére


szemesi69
addikt

Mert be van kapcsolva a fiók védelem, másik fiókkal nem is tudnál belépni, igencsak félre magyaráztad eddig a dolgokat. Talán ismerni kellene a telefonodat, ha már használod :) Így soha ne is próbáld majd esetleg eladni, mert az új gazdája használni sem tudná, mert bekapcsoltál egy olyan funkciót, amivel csak a te fiókoddal lehet használni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11446) Balathruin válasza bubus66 (#11441) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez egy biztonsági megoldás a Google-nál, teljes FR után lezárja a telefont lopás miatt. Volt már róla szó itt is.

(#11447) MR ME válasza @ndrew (#11443) üzenetére


MR ME
aktív tag

valóban kötelező bejelentkezni, de attól még nekem teljesen szűz maradt a rendszer, kérdez utána dolgokat h visszapakolja e a google fiókba lementett alkalmazás beállításokat satöbbi, ott a nem-re kell menni....nem kötelező ugyanazzal a google fiókkal belépned, beléphetsz egy teljesen másikkal is, p8lite-on nekem simán ment...

[ Szerkesztve ]

(#11448) szemesi69 válasza MR ME (#11447) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem tud, mert bekapcsolta a fiók védelmet, így másik fiókkal nem fog tudni tovább lépni, javaslom neked is a használati utasítás tanulmányozását :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11449) bubus66 válasza @ndrew (#11443) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hol van írva, hogy kötelező és miért nem lehet átugrani.

szemesi69 vagy jelszót cserélt.....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11450) Gabis


Gabis
őstag

Most akkor az Fr másként működik mint a gyári visszaállítás jól értem? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.