Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) bubus66 válasza macko77 (#11100) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nézd meg, hogy a BL nyitva van-e

Meg kérek egy dual sim-es felhasználot írja ide írja be, az IMEI, vagy S/N és a szám sor kitakarásával tegye be ide. Köszönöm:R

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11102) Sonja válasza bubus66 (#11101) üzenetére


Sonja
veterán

Független, Dual Sim-es.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11103) macko77


macko77
csendes újonc

Köszi, az menne, de nem megy.
Most egy TWRP-t felraktam, és abból is csak a Revolution ment fel Nougat alá.
Azt az OEMinfo cserét meg kellene ejteni szerintem.

Mit csináljak ? TWRP fent.

(#11104) Balathruin válasza macko77 (#11103) üzenetére


Balathruin
veterán

Oeminfo cserével addig várj amíg nem tudjuk C hanyas a készülék. Nem megfelelő telepítésével csak rontod a helyzetet.

(#11105) macko77 válasza Balathruin (#11104) üzenetére


macko77
csendes újonc

Azt honnan fogjuk megtudni ? :R

(#11106) bubus66 válasza Balathruin (#11104) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az oeminfo cserénél nem gond, mert a régit felülírja,cserélte én már C636-on is C432 és tökéletes..

Sőt egyszer az enyémre is rosszat tettem fel véletlenül, és minden gond nélkül vissza ment a C432...

Én felajánlottam a segítségemet. Ő már feltette a TWRP-t elküldtem neki az oeminfo cserét aztán meg látjuk...

Vagy sikerül neki vagy nem....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11107) Balathruin válasza bubus66 (#11106) üzenetére


Balathruin
veterán

Oké.
Én azért vigyáznék, elég sokféle régió van.

(#11108) bubus66 válasza Balathruin (#11107) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Gondolom, ha más régió lenne akkor nem Garancia nem európai lenne.

(#11102) Sonja

Nagyon szépen köszönöm. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11109) macko77


macko77
csendes újonc

Szervusztok !

A Bubus által írt leírás alapján a TWRP flashelődik, de nem indul a telefon.
Your device is booting now...

Viszont csak RevolutionRecovery TWRP van, ami Nougat alá való. Abban nincs Root.
Az kellene az Oeminfo cseréhez. :R

(#11110) Balathruin válasza macko77 (#11109) üzenetére


Balathruin
veterán

Revolution TWRP-t nem ajánlom, régi és elavult. Ezt frissítik és jobban is működik.
Ebből tudsz IMG fájlt flashelni.

(#11111) macko77 válasza Balathruin (#11110) üzenetére


macko77
csendes újonc

Ez felment, elindult. Itt tudok akkor Oeminfo-t flash-elni ?
Illetve SuperSu működik vele ?

(#11112) Balathruin válasza macko77 (#11111) üzenetére


Balathruin
veterán

SuperSu minek ha nem teljes a rendszered? Oeminfo fel és 3 gombos ami neked kell.

Amikor én csináltam ilyet (mert még nem volt rollback) akkor kicsomagoltam a romot (B151 nálam), oeminfo-t telepítő zipbe tettem - neked nem kell, anélkül is telepíthető - flash, 3 gombos B151.

(#11113) macko77 válasza Balathruin (#11112) üzenetére


macko77
csendes újonc

Tudnál linkelni olyan Oeminfo-t, amit fel tudok rakni TWRP-vel ?

(#11114) macko77 válasza macko77 (#11113) üzenetére


macko77
csendes újonc

Illetve itt Vendor van már 7.0 alatt nem ?
Backup alatt Vendor látszik.
:R :R

(#11115) macko77 válasza macko77 (#11114) üzenetére


macko77
csendes újonc

:U

[ Szerkesztve ]

(#11116) Jarod1


Jarod1
addikt

No az uj sw android 7 érezhetően gyorsult.

(#11117) macko77


macko77
csendes újonc

Szervusztok !

Annyit sikerült kideríteni, hogy a telefon tuti 7.0-án volt és van is, mert a partíció kiosztása miatt más ROM nem megy fel fastboot-al sem.
Itt az eladogeppc-nek lett egy TWRP mentés linkelve, az nem is megy fel, nem egyeznek a B160 partíciói.
Most ott állok ahol elkezdtem.
NRD90M test-keys
Annyi változott, hogy generic_a15 lett a típus.
Tovább nem piszkálom, amíg nem mond valaki okos valami jót.
Köszönöm az eddigi fáradtságotokat ! :R
Kérem aki tud segítsen. :R

(#11118) bubus66 válasza Balathruin (#11112) üzenetére


bubus66
nagyúr

Különben meg nem elég az oeminfo. a custom.bin-t is telepíteni kell..

A másik, ha egyszer frissítek, akkor miért is kell engedni valakinek is nyomkodni a telefon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11119) bubus66 válasza bubus66 (#11118) üzenetére


bubus66
nagyúr

Balathruin (#11112)

A másik, ha egyszer frissítek, akkor miért is kell engedni valakinek is nyomkodni a telefon.

Ezt nem neked szántam bocsi.... Privibe akartam írni, hogy került ide

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11120) eladogeppc válasza bubus66 (#11119) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szervusz Bubus66 !

TWRP alól akkor csináltam mentést, amikor még Huawei volt a product ID-m, azt vissza is raktam most, így ugyanott vagyok mint amikor neki álltam.
C432B370 Rom Fastboot módszerrel települt is, bootloader be is zárult, de maradt a test-keys, úgyhogy az oeminfo-s megoldás nem segített sajnos.
Úgy veszem észre , hogy az csak akkor menne, ha nem 7.0-n lennék.
Nem tudom, csak tippelek, mert úgy néz ki.
Nincs valakinek 7.0 TWRP Backupja ?
7.0 alatt a toolkit szinten használhatatlan , mert az általa telepített TWRP sem indul el. :(
Kizárólag a TWRP nougat változat megy nekem.

Köszönöm előre is !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11121) bubus66 válasza eladogeppc (#11120) üzenetére


bubus66
nagyúr

Senki nem mondta, hogy 7.0 alatt lehet oeminfo-t cserélni....... Csak a 6.0 lehet.. miért nem próbálod meg a RollBacket..

És miért nekem címezted???

Vagy mentesd le valakivel a B370-et és futtasd át rajta a 3 gombosból de ne másik innen kérd el valakitől..

Viszont elmondásod alapján a B370 van fent a (7.0 nem zárja vissza a BL) Akkor meg a L21-es Roolback és a B160 mehet fel....

Részemről ennyi volt...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11122) domdom19


domdom19
csendes tag

Sziasztok!
Gyors kérdés, nemrég vettem én is egy P9 Lite, és olyan kérdésem lenne, hogy azt tapasztalom, hogy az EXCHANGE fiókomat ahogy kedve van úgy szinkronizálja. Hol megjön egyszerre az email, hol csak egy fél óra múlva. A régi SAMSUNG-omnál nem volt ilyen probléma.
Valami ötlet rá, mit nézzek meg?

Köszönettel:

(#11123) kovaccs


kovaccs
tag

SOS! EMUI 5 frissítés után az ébresztő némában jelez, megnéztem a hangoknál, a hangerő csuszka kb. középen van. Az csak mellékes, hogy a telefon csengőhangom is megváltozott. Aki tud, kérem segítsen az ébresztéssel kapcsolatban.

(#11124) keszo válasza kovaccs (#11123) üzenetére


keszo
őstag

eszközök-óra-ébresztő
rányomsz a beállított időre
ébresztés szerkesztése- csengőhang
itt lehet beállítani a tetszőleges ébresztési hangot
jobbra fent a pipával lehet a változásokat elmenteni

-ha bent vagy az ébresztő menüben
alul a fogaskerék (beállítások)
ébresztés néma üzemmódban csuszka aktiválása

[ Szerkesztve ]

Attila

(#11125) kovaccs válasza keszo (#11124) üzenetére


kovaccs
tag

Köszönöm! Beállítani tudom az ébresztést, most is be van úgy ahogy leírtad, 1 év alatt semmi gond nem volt vele.. A gond csak az, hogy a frissítés után -tegnap reggel később, ma pedig némában ébresztett. Az említett csuszka aktív.

[ Szerkesztve ]

(#11126) szemesi69 válasza kovaccs (#11125) üzenetére


szemesi69
addikt

Fr. volt? Ha nem akkor ne csodálkozz ha ilyent produkál :(

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11127) eladogeppc válasza bubus66 (#11121) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szervusztok !

Gondoltam hogy te benne vagy ebben elég jól, de most már kezdem azt érezni, hogy marad az én nyűgöm.
Nem ismeri meg a RollBack-et, ez a baj.
:(
Eladogeppc-nek lehet hogy rossz volt a stílusa, de valahogy ő is így járt ahogy én.
Eddig volt segitség, de most el van engedve a fonál. :(

Azt nem értem, hogy ha fent van a B370, ami ugye más Build-et ír, akkor miért nem megy fel a RollBack ?
Install Failed.
Megnézi a Recovery-t ? Zárjak bootloadert a Rollback előtt ? Hátha azt is nézi ?

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11130) petya220 válasza eladogeppc (#11127) üzenetére


petya220
senior tag

Kérlek, írd le pontosan előről az egészet jó? :D
Akár privátban is, hátha tudunk valamit csinálni, mert már engem zavar, hogy tégla a telefonod :W

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11133) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Feltettem a Here WeGo-t. Kb. kétszer indítottam el, azóta nem hajlandó futni. Aki használja attól kérdezném, hogy találkozott hasonlóval vagy ez ilyen ratyi? WP-on imádtam. :U

(#11134) Huawei HUN válasza domdom19 (#11122) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia, próbáld meg ezen beállításokat eszközölni: 1. Beállítások- Egyebek- Mobilhálózat- Mobil adat mindig aktív aktiválása, 2. Beállítások- Wi-Fi - Menü- Speciális beállítások- Wi-Fi ébren tartása alvó módban legyen mindig aktív, 3. Beállítások- Fiókok- E-mail- Fiókbeállítások- E-mail cím- Szinkronizáció és adatok (nézd meg az időzítést) és a bejövő és kimenő beállításoknál a szervereket és portokat. 4.Beállítások- Mobiladat- Hálózati alkalmazások- Rendszer alkalmazások- E-mail és exchange-re van-e engedély. Jelezd, hogy sikerült-e. Üdv

(#11135) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Valaki már irta,hogy a hivofél képe nem látszodik,vagy teljesen elmosodva 7.0-án..erre van valami megoldás már?mert igy ez nagyon gagyi..

GO Gunners!!!

(#11136) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Én a t-home nál vásároltam a telefont, single sim-es független. Nem lett piszkálva soha..
Modellszám: VNS-L21
Build: VNS-L21C432B161

Jött a frissítés, VNS-L21C432B371

Inkább kérdezek, nem akarom elrontani.
Ha frissítem, a telepített programok elvesznek ? Simán csak frissíteni kell, vagy töltsem le az egészet és más módszerrel kell csinálni ? Melyik a jobb ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#11137) snooze válasza rostiron (#11136) üzenetére


snooze
veterán

Nem vesznek el..nekem is lyen van..minden megmaradt frissités után..de rögtön felajánlja a 381-et..azt is tedd fel..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11138) Zsocy155 válasza rostiron (#11136) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nem vesznek el, de FW főverzió váltás esetén ajánlott a FR, akkor viszont töröl mindent. Előtte mentés a névjegyzékről, sms-ről, esetleg hívásnaplóról.

(#11139) ORCA58 válasza snooze (#11135) üzenetére


ORCA58
addikt

Sírtam miatta, a béta teszt alatt jeleztem is, hiába sz..nak rá, mint sok minden másra is. Látszik az Illiberális gondolkodás módjuk. Majd ők megmondják mi jó neked, és te örülsz. :O Habár ez sok gyártóra igaz más területen is.
Onnan tudom, hogy a kép kit ábrázol, hogy tudom kit hívtam.

rostiron
Jobb, ha a teljes csomagot töltöd le. Mielőtt frissítenél, a jobb felső sarokban 3 pötty ott kiválasztod a telejes csomagot. Ha jól emlékszem 1,9 GB. Én simán elvagyok -pontosabba a telefonom- FR nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11140) snooze válasza ORCA58 (#11139) üzenetére


snooze
veterán

Hát jahh..edfig legalább kis képen lehetett normálisan látni,mikor te hivtad,bejövönél volt a teljes,de az sem volt rosdz..most meg használhatatlan igy..

GO Gunners!!!

(#11141) K e n y a


K e n y a
tag

Nem lesz ez rossz... :)

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#11144) B.Pystike válasza rostiron (#11136) üzenetére


B.Pystike
tag

Szia!
Nem veszik el semmi csak a rendszer frissül.

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#11148) bubus66 válasza eladogeppc (#11147) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is kell mással el számolni csak saját magaddal, főleg, hogy ha segítségét kérsz azt úgy tedd, ahogy illik.. Remélem tudod mire írtam ezt..

Tudom és tisztában vagyok vele, hogy sokaknak az én stílusom se teszik...

Azért írtam részemről ennyi, én megpróbáltam segíteni, de úgy vettem észre sok értelme nincsen, nem akarom részletezni miért...

Csak annyi a RollBacknek semmi köze, hogy nyitva vagy zárva van a BL....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11149) eladogeppc válasza bubus66 (#11148) üzenetére


eladogeppc
veterán

:C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11150) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!
Lehet hogy tudnom illene, de én még nem találkoztam ezekkel a parancsikonokkal:

Az utolsó sorban a két szürke színű (Elrendezés... és Profil GPU...)

42LM660S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.