Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) snakebait válasza PACSA75 (#11483) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem sincs ezek a felsorolt hibák közül egyik sem,sőt másik sem :U . Akku majdhogynem tovább bírja,ram kezelés jó,nem lövöldözi ki a bent hagyott appokat,nem fagy...Úgyhogy akinek ilyen baja van az szerintem valamit vagy nem jól csinált vagy nem tolt hard resetet váltás után,vagy nem is tudom :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#11502) PACSA75 válasza snakebait (#11501) üzenetére


PACSA75
őstag

Akkor tuti én csináltam valamit rosszul :), én nem akarok senkit meggyőzni, csak el mondtam a véleményemet. Kösz.

(#11503) Aryan


Aryan
senior tag

Akit nem ébresztene reggel a telefon ez egyik megoldás: [link] Nincsen benne reklám, egyszerű és használható.

Kamera lassúságra meg a kamera alkalmazás gyorsítótár törlése hozta meg a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#11504) ANDROID??? válasza PACSA75 (#11502) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akiknél az általad említett hibák nem jelentek meg, nem is fogod tudni meggyőzni. Főleg azon felhasználóknak mondhatod az Idol-t aki már rászaladt vele. :K Először nekem is pazar volt az idol, majd szépen lassan... :U
Láss csodát a Huawei készülékkel nem ez van.. :K
Majd hosszú távon kiderül, nálad is mennyire jó vagy sem.. Pont. :)

(#11505) petya220 válasza PACSA75 (#11499) üzenetére


petya220
senior tag

A gyrot én is hiányolom, de... A grafikus chip nem valami erős a p9l-ben.. szóval a VR is felejtős

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11506) ANDROID??? válasza petya220 (#11505) üzenetére


ANDROID???
addikt

Egyébként is a VR nem ebben a kategóriában keresendő, de nem is abban.. ;]

(#11507) MK VII válasza ANDROID??? (#11506) üzenetére


MK VII
veterán

Alapvetően egyikben sem.. :D

(#11508) PACSA75 válasza ANDROID??? (#11506) üzenetére


PACSA75
őstag

Így van, a telefonos vr csak egy kóstoló a valódi vr érzésbe. Nekem is volt már kellemetlen élményem Alcatel telóval, ez a mostani, egy át hídaló megoldásnak indult, míg eladom a Huaweit és találok mást, de egyelőre szerelem lett. Viszont én elég gyakran váltom a telókat (hogy ne bukjak sokat), hamar fellángolok, és ugyanúgy ki is ábrándulok :).

(#11509) gyebi00 válasza bubus66 (#11496) üzenetére


gyebi00
csendes tag

Ha xarok a garanciára, akkor telenoros készülkre melyik verziót lehet felrakni? :)

(#11510) kisda válasza snakebait (#11501) üzenetére


kisda
aktív tag

Frissités után megvolt a fr, és igy vannak a problémák. Aksi tényleg mintha jobban birná, de ez a szabad 4-500 mega ram megőrit. P8 lite-ban 2 gigábol 1 mindif szabad..

(#11511) kcsa válasza kisda (#11510) üzenetére


kcsa
veterán

Szigszalagozz rá egy négygigás modult, úgy az mindig üres lesz. A memóriának nem az a célja, hogy tele legyen? :)

(#11512) kisda válasza kcsa (#11511) üzenetére


kisda
aktív tag

Azért hoztam fel, mert a p8 lite nem döcög igy. Az a legnagyobb gond, hogy az appok is rátesznek egy lapáttal (főleg a messenger)

(#11513) szemesi69 válasza kisda (#11512) üzenetére


szemesi69
addikt

Az enyém nem döcög, pedig most rajta van a messenger, több a szabad ram is mint 6 alatt, de minek kell állandóan azt nézegetni :) De van egy P8 Lite is, az se döcög :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11514) ANDROID??? válasza szemesi69 (#11513) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K +1

(#11515) barisssa válasza bubus66 (#11496) üzenetére


barisssa
tag

Persze megvolt, ledúrtam az egészet. Ezért is furcsállom hogy ilyeneket produkál! :F

Vannak apró újítások amik tetszenek, pl a zárképernyőn lehúzható a bejövő értesítés. Az értesítési sáv lehúzásánál az üzenetre lehet válaszolni...

Aksit én is jobbnak érzem, talán kicsit jobban döcög mint a 6.0-val, pl alkalmazások lassabban nyílnak meg, az új animációk sokszor akadnak, google chrome ugynaúgy halál mint ahogy eddig is tetű lassú volt. (2-3 sec mire a bill. előugrik) Messenger buborékja is laggol, rábökés után lassan dobja full screenbe!

#11492 szkaroly

Igen tudom, el is olvastam legalább 2x hogy biztos nem e én rontok el valamit, de ki van szedve mindenhol a pipa, és mégis... :F :W

(#11516) szemesi69 válasza barisssa (#11515) üzenetére


szemesi69
addikt

Valamit nem jól csinálsz :)

"Aksit én is jobbnak érzem, talán kicsit jobban döcög mint a 6.0-val, pl alkalmazások lassabban nyílnak meg, az új animációk sokszor akadnak, google chrome ugynaúgy halál mint ahogy eddig is tetű lassú volt. (2-3 sec mire a bill. előugrik) Messenger buborékja is laggol, rábökés után lassan dobja full screenbe!"

Aksi jó nem döcög, az alkalmazások gyorsan megnyílnak, én még nem láttam animáció akadást, mutass már róla videót :) A chrome nálam gyors, a billentyűzet azonnal felugrik ha kell. A messenger működése nem a telefon hibája, az magában szar úgy ahogy van :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11517) bubus66 válasza barisssa (#11515) üzenetére


bubus66
nagyúr

Facebook, messenger alkalmazás szemét kukában a helyük, chrome szintén úgy ki kell pucolni a sok szemétől és utána jó lesz...

a Facebook lite-hez nem kell messenger mint a másik szeméthez FB alaklmazáshoz. Vagy az opera mini böngészőt kell használni van benne FB és szintén nem kell hozzá a másik szemét a Messenger...

(#11509) gyebi00

Téma Összefoglaló és meg találod oeminfo csere címszó alatt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11518) golyós válasza bubus66 (#11496) üzenetére


golyós
őstag

Négy telefont kezelek a családban, semmi kedvem órákig keresgélni a több ezer hozzászólás között, mert nem olvasom napi szinten mind a négy készülék topicját. De a feleségem mint laikus felhasználó, honnan kéne tudnia, hogy FR kell telepítés után? Frissült és azóta rosszabb mint volt, ennyi történt. Ráadásul rávenni egy Fr-re, hogy újra kelljen állítania mindent, az szinte kizárt.
Nem tudom Hiaweinél, hogy megy, nálam Xiaominál mindent visszatölt felhőből, viszonylag egyszerű az Fr, nem kell órákig belakni a készüléket.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#11519) barisssa válasza szemesi69 (#11516) üzenetére


barisssa
tag

A FB és a Messengert tudom én is, hogy az egész kalap szr, csak viszonyítás képpen írtam mivel rosszabbul működik a 6.0-hoz képest.

(#11517) bubus66

Friss telepítés, és egy hét használat után nem hiszem hogy teli volt szeméttel a Chrome, emellett nincs agyonhasználva a böngésző. FB lite-ot még nem használtam, de kipróbálom mit produkál! :)

A lassúsággal még együtt tudnék élni egy bizonyos határig, de ott van a korábban említett háttér alkalmazás problémám, ami több mint idegesítő, szóval nem tudom merre halad szegény huawei... :(

(#11520) bubus66 válasza golyós (#11518) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki mondta, hogy a hozzászólásokat kell át olvasni

De a Téma Összefoglalót illene elolvasni

(#11519) barisssa

Már hogyne lenne egy pár pl google+ Goole újságok, filmek stb, Twiter, és az összes fent lévő játékok és még sorolhatnám minek.. Én ezekre érettem a szemetet...

Ezekből van amelyik törölhető, és van amelyik csak tiltható

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11521) 9011


9011
csendes újonc

NRD90m test-keys-be ragadva minden szuper,valakinek esetleg valami tippje ? :O :o

(#11522) Balathruin válasza 9011 (#11521) üzenetére


Balathruin
veterán

Le volt már írva. BL nyitás, TWRP, oeminfo flash majd 3 gombos.

(#11523) 9011 válasza Balathruin (#11522) üzenetére


9011
csendes újonc

Bővebben ha kérhetném alázattal :C

(#11524) Balathruin válasza 9011 (#11523) üzenetére


Balathruin
veterán

BL nyitás és a TWRP le van írva az összefoglalóban.
L21 C432 Single oeminfo | L21 C432 Dual oeminfo
A megfelelőt feltelepíted TWRP-ből majd 3 gombossal B160 ha dual B161 ha single.

(#11525) 9011 válasza Balathruin (#11524) üzenetére


9011
csendes újonc

eZ MÜKÖDIK ? :R

(#11526) Balathruin válasza 9011 (#11525) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem azért írtam le. :)
Nekem működött, meg ha minden igaz másnak is.

(#11527) 9011 válasza Balathruin (#11524) üzenetére


9011
csendes újonc

NEKEM NINCS 'Fejlesztői lehetőség"

(#11528) bubus66 válasza 9011 (#11527) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert nem elég csak az oeminfo-t feltenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11529) Balathruin válasza 9011 (#11527) üzenetére


Balathruin
veterán

Nyomkodni kell a build számot a készülék információnál (legutolsó menüpont), utána megjelenik.

(#11530) sepyi


sepyi
aktív tag

A világon senki nem csodálkozik, amikor windows verzióváltásnál valamilyen alkalmazás nem működik. Pl-ul a nyomtató. Feltúrja az ember a netet, keres egy nyomtató drivert és boldog. Ha nem talál, virtuál boxban xp vagy vesz egy új nyomtatót. De tudja a lehetőségeket. Mitől lenne más egy androidos telefon? Verzió váltásnál általában újra írják a Dalvikot, Sokkal tömörebb gyorsabb lesz a fordítás. Tipikus eset, hogy az öt éve szeretett játékom megakasztja a telefont. Főleg ha a játékom idegen forrásból lett telepítve, de négy éve nem kapott frissítést. Magyarul nem lett az alkalmazás felkészítve a magasabb verziószámra. Visszafele egy verzióval még nincs baj, azzal kompatibilis a következő, de két lépés már sok. Nem biztos, hogy egy Kitkatra írt alkalmazás elfut a Nougaton. Illetve elfut, de terheli a processzort, ami saját maga fordít, ahelyett hogy a fordítást a Dalvikból tenné. Az eredmény látványos akadás. Ezért ajánlják sokan az FR-t. De ez csak akkor hatásos, ha nem a tíz éves bevásárlólistát telepítjük először. Na meg a felhasználói adatok törlése, ami letakarítja az összes általunk telepített alkalmazás visszamaradt szutykát.

A fejlesztői lehetőségekben az ablakanimáció, az áttünési animáció, és az animáció sebessége ha ki van kapcsolva, rengeteg erőforrást tud felszabadítani. Az állandó szinkronizáció szintén nincs jó hatással a teljesítményre, mint ahogy annak engedélyezése sem, hogy a Play áruházbó letöltött alkalmazások bármikor frissülhetnek. Nem kell ahhoz átlagos használónak lennem, hogy belássam az olajcsere periódus betartásának a fontosságát.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11531) petya220 válasza sepyi (#11530) üzenetére


petya220
senior tag

:R :R
Akkor most muszáj az fr?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11532) Chumlee


Chumlee
senior tag

A frissítést valamiért a P9 lite telefonom nem akarja leszedni . Wifi-vel próbálkoztam , az elején el se akarta kezdeni a letöltést . Most pedig 22-24% között ugrál. Valakinek valami ötlet mit tudnék vele csinálni ?

(#11533) sepyi válasza petya220 (#11531) üzenetére


sepyi
aktív tag

Én azt mondom jó ha meg van csinálva. De még egyszer mondom és csak a magánvéleményem, hogy önmagában nem csodaszer.
Részemről két verzión vagyok túl FR nélkül, de mindent a memória kártyára telepítek a kezdetek óta és szigorúan ellenőrzöm karban tartom a telefonomat. Nálam nem opció, ha belassul akkor veszek másikat.

Chumlee: hogyan szeretnél frissíteni?

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11534) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok,
Hogyan lehet külső launcher zárképernyőjét beállítani?
XDA Mate9 fórumon találtam olyat, hogy "Fejlesztői lehetőségek"-"Képernyőzár", de nekem ez a mező nem aktív: "Rendszergazda, szabályzat vagy adattár letiltotta"

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11535) Toby0501


Toby0501
csendes tag

Mennyire elfogadott/normális/works as intended az, hogy a telefon újraindítása után "elfelejti" az addigi akkumulátor használati statisztikát és nullázza a használati időket?

(#11536) szemesi69 válasza Toby0501 (#11535) üzenetére


szemesi69
addikt

Nálam nem. Build? Frissítés mikor volt, utána fr., volt?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11537) keshudioo


keshudioo
csendes tag

Megpróbálok óvatosan fogalmazni, mert nem vagyok egy mobilguru. Eddig rohadtul utáltam a telefont, a 6.0-s Androiddal akadozott, fagyott, rengeteg problémám volt vele. Még új korában próbáltam az FR-t, de utána még rosszabbnak éreztem, mint volt. Gondoltam rá, hogy eladom, de jelenleg nem tudnám drágábbra vagy jobbra cserélni, szóval maradt. (Szervizbe saját lustaságomból nem vittem, ez teljes mértékben az én hibám :( :) ).

Viszont pár napja feldobta a frissítési lehetőséget a Nugátra, illetve az új EMUI-ra, és a frissítés minden performance issue-mat megoldotta. Azóta villámgyors a telefon, a kamera hamar bejön, fotó készítés közben sem akad, böngészésnél görgetni is tudok normálisan, az akkumulátor használat mérséklődött, most többet bír a telefon, és több szabad ramot jelez. Szóval nekem nagyon adja a frissítés, egyelőre biztosan nem fogok megválni a készüléktől, mert végre úgy üzemel, ahogy elvártam tőle, remélem ez így is marad. :U :)

(Egy furcsaság van, ha a gyakori alkalmazásokra megyek a kis négyzettel, és megpróbálom kiválasztani a Messengert, az esetek 30-40%-ban bezárja és nem megnyitja, mintha oldalra húznám, pedig csak rákoppintok. Csak a Messengernél vettem észre, más appoknál nem.)

[ Szerkesztve ]

(#11538) eladogeppc válasza keshudioo (#11537) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia !

A kamera képe induláskor nem akad meg 2-szer ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11539) snakebait


snakebait
senior tag

Üdv!
Eddig ha használtam egy témát és nem tetszettek az ikonok,akkor néztem olyan témát amiben nekem okésak voltak az ikonok,letöltöttem és alkalmaztam az ikonokat. Tehát mixeltem egy témát. No most ha másik ikonokat-ikonpakkot akarok használni,mondjuk az áruházban van néhány ami tetszik,telepítem is,de nem jelenik meg a témáknál,nem tudom alkalmazni. Hogyan kellene ezt csinálnom,mi a módja,tudja valaki?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#11540) 98bja válasza eladogeppc (#11538) üzenetére


98bja
senior tag

Nekem igen. Nem csináltam FR-t, de muszáj lesz mert valamikor meg sem videót sem képet nem akar készíteni.

(#11541) Gabis válasza snakebait (#11539) üzenetére


Gabis
őstag

Kell egy launcher, pl. Nova

(#11542) bmt50 válasza Gabis (#11541) üzenetére


bmt50
senior tag

Na és ha felrakod pl. a Nova-t akkor egy Nova-s képernyőzárat hogyan állítasz be? Bocs, csak kíváncsi vagyok..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11543) eladogeppc válasza 98bja (#11540) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia !

Én csináltam FR-t, és előjön sajnos ez a hiba. Nem tudom másnál van-e, de a legutolsó frissítés B381 után volt nálam FR.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11544) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11543) üzenetére


ANDROID???
addikt

Küld be szervizbe.

(#11545) boneyard


boneyard
tag

Olyannal találkozott vki frissítés után, h repülőgép mód kikapcsolásakor bekapcsol a Bluetooth, pedig előtte nem volt bekapcsolva?

(#11546) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok!

Garanciális kérdéssel jöttem most ide. Az én P9 liteom sajnos az esti zenehallgatás közben egyik pillanatról a másikra beadta a derekát és LCD hibás lett. Módosított rendszer volt a telefonon, nyitott bootloaderrel, azonban visszatettem látatlanban a b160 FULL-t, ami elvileg visszatette az egészet alapra és "LOCKED"-re zárta a BL-t.Se fastboot commandot, sem pedig adb-n keresztüli utasításokat nem fogad el. (ADB nem látja, fastboot az OEM lock miatt nem engedi a parancsokat.) Érhet bármilyen kellemetlenség garanciaügyben így? Továbbá, független a kicsike. Médiában vettem még karácsony előtt, ott azt mondták, hogy vagy elküldik ők a telefont, ami hosszabb idő, vagy én, viszont nekem kell leadnom. Szombathelyen lakom, ahol van a főposta külön kijelölt Huawei részleggel, milyen előkészületek mellett adjam le a telefont? Egyáltalán miket kell magammal vinnem? Válaszotok köszönöm! :)

(#11547) kcsa válasza frewwy (#11546) üzenetére


kcsa
veterán

A huawei féle postás dolog igen gyors, ajánlom hogy egy megfelelően kibélelt de aránylag kicsi dobozba készítsd be a telefont, nekem csak egy zacskót adtak a postán.

Kell hozzá garlap+számla, én ezekről csináltam magamnak másolatot a biztonság kedvéért. Plusz ajánlott a telefont is alaposan körbe lefotózni, hogy milyen állapotban adtad fel.

(#11548) eladogeppc válasza ANDROID??? (#11544) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miért vigyem ? 6.0 alatt nincs ez a hiba. :U

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11549) frewwy válasza kcsa (#11547) üzenetére


frewwy
tag

Köszönöm! :) Kell hozzá még valami? Mármint... Hogyan adom tudtukra az illetékeseknek, hogy éppen mi is a hibája? :)

(#11550) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11548) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem sem ugrál , akad a cucc. Vagyis valami nálad nem jó, vagy csak User error?
Rollback? Készülék eladás más típus vásárlásán gondolkodtál már? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.