Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) bubus66 válasza rostiron (#11199) üzenetére


bubus66
nagyúr

A legfrissebb teljes csomag az a Full ROM ez lementve telepíthető a 3 gombossal

Tartalmaz ezeket
upadate.zipp-et
update_data_full_VNS-L01_hw_eu

A másik csak frissítés, javítás stb.

(#11200) snooze

a 370 nem a gyors frissítéssel csináltad, mert az alapból a Fullt ajánlotta fel

a 380 azt már igen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11202) Ghostman78 válasza Sonja (#11198) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Köszönöm.
ACR-t használtam 6-os alatt, itt gond nélkül ment.
7-es alatt nem akar.
De akkor próbálkozom még 1x
:R

(#11203) rostiron válasza bubus66 (#11201) üzenetére


rostiron
őstag

Ha jól értem akkor a "gyors frissítésnél" EMUI 5.0 és android 7-re frissül, és megmaradnak a programok képek stb.
Tehát ez kell nekem ? :)

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#11204) bubus66 válasza rostiron (#11203) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg marad mind kettőnél, de sok értelmét nem látom, de mindenki maga dönti el csinál-e FR- Vagy sem

de amit a képen mutatsz az a FULL ROM mivel fő rendszert cserélsz ajánlott az FR

Igen az kell neked de az 1,94 Gb Az a Full ROM majd B381 lesz a frissítés..

Ja , hogy te ezt kérdezted az mindegyiknél gyors frissítés fog mutatni, de most a Full ROM-ot fogja letölteni.

Azt fogod utána kapni

Az már csak javításokat stb tartalmaz

de a frissítőben itt is közepén az lesz ki írva, hogy Gyors frissítés.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11205) snooze válasza bubus66 (#11201) üzenetére


snooze
veterán

Nekem is pontosan ilyen volt frissitéskor,amit a kolléga linkelt..azért irtam,hogy gyors frissitést csináltam,majd a kisebb csomag..

GO Gunners!!!

(#11206) bubus66 válasza snooze (#11205) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindenkinek ilyen volt nem csak teneked...

Aki frissített annak mindenek, ugyan ez volt.

Ha A Legfrissebb teljes csomagot szedjük le akkor is a frissítő a Letöltés alatt a (6.0-nál) a Gyors frissítést írja ki..

Más

Senki nem szedte le a VNS-L21C432B370-et???

(#11207) Zoolika87

Én kaptam hideget meleg az FR ezért nem kell hanem ajánlott.. Ha akar az user akkor csinál, ha nem nem, előbb vagy utóbb úgy is bug-os lesz..

Én minden esetben csinálok, még javítás, és frissítés után is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11207) Zoolika87 válasza bubus66 (#11204) üzenetére


Zoolika87
csendes tag

Kell az FR szerintem mindenképpen, úgyhogy egyetértek veled! Vannak dolgok, amik nem 100-asak, és ez persze használat közben derül ki, nem egyből. ;)
Csináltam végül még a 6-os droidra egyet a múltkori kommentem óta, tök élvezetes volt újra használni a telót, de szerda este nekem is megjött a 370, majd rá a 380, úgyhogy kis tökölés után ráengedtem. Lényeg, hogy ugye nekem még nem volt teleszemetelve a rendszer annyira, de az ébresztő nem ad hangot, s nem is rezeg, illetve 1-2 alkalmazás furcsán viselkedik, hiába töröltem az adatait, utána is produkálják a hibákat (lehet ezeket frissíteni is muszáj leszek, majd kiderül).
Ettől függetlenül jó lesz ez a 7. :)

[ Szerkesztve ]

(#11208) B.Pystike


B.Pystike
tag

Kétnapig gyilkoltam FR-nélkül,ment szépen működött legalábbis úgy gondoltam.
Tegnap este rászántam magam,mivel sokan írták,hogy kell ezért megcsináltam.
Nos ami nagyon fontos számomra,hogy sok telefonálás,netezés mellett reggeltől csak 35%-ot merült az aksim.
Tegnapig ugyanez 48%volt.

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#11209) Toby0501 válasza bubus66 (#11206) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Beta kezdete óta, illetve a telefon kézbevétele óta nem nyomtam FR-t, amíg a B335(?) volt fent, egyedül a Messenger crashelt néha, más gondom nem igen volt vele, most a B381-gyel ez is megszűnt. Az ujjlenyomatérzékelővel ugrálósan lapozós galéria hibáján kívül más nem jelentkezett (eddig), persze lehet ez is új fícsör, mint a hívásnál "esztétikusan" megjelenített kép. Amíg nem jelentkezik valami orbitális hiba, addig szerintem szükségtelen a FR, gondolom nem csak én vagyok úgy vele, hogy utálom újra belakni a telefont 0-ról. Arról nem is beszélve, hogy a Steam guard és a Google hitelesítő költöztetése/újrarakása igazi pain in the ass.

(#11210) kisda


kisda
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap este átálltam énis a 7.0-ra (duálos médiás), egész pörgős a rendszer, de van problémám. Van hogy nem tudom elhúzni hívásnál felvenni, meg a kamera app is nyögvenyelősen nyílik meg, aztán akad is. Úgy veszem észre, hogy készitett képek minősége is elmarad a 6.0-n készitettektől.
Fr-t megkapta a 380 frissités után!

[ Szerkesztve ]

(#11211) 98bja


98bja
senior tag

Vasárnap megyek Green Day koncertre, szeretnék egy kicsit videózni is. Mennyire teljesít jól a telefon nagy hangerőnél? Van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#11212) ORCA58


ORCA58
addikt

Senki sem használ syic navigációt?
A kérdésem: [link]

(#11213) alok válasza ORCA58 (#11212) üzenetére


alok
csendes tag

Sygic-et használom én is, de még nem frissítettem 7-re. Most a hét végén terveztem a váltást. Megpróbálom és jelzek!

(#11214) farkas-lány


farkas-lány
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy most butaságot kérdezek (és lehet, hogy már volt róla szó), akkor elnézést...

A kérdésem a következő:

A bátyámnak Huawei P9 Lite telefonja van, Telenoros.
Letöltötte ezt és ez alapján frissítette a készüléket még valamikor márciusban.
Most akart frissíteni android 7-re a Firmware Finderrel, de bármelyik szoftververziót tölti le, install failed-et ír ki. Megnéztem a Beállításokban és a Build-számnál ez áll: VNS-L21C900160
Elrontott valamit az előző frissítésnél vagy ez rendben van?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#11215) bubus66 válasza farkas-lány (#11214) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen elrontotta, mert a Telenoros Single SIM-es és Ő meg a Dualost tette rá.

oeminfo csere kellett volna B131-B171 és onnan már frissült volna a B371

Egyszer azért rontotta el mert

Telenoros Build VNS-L21C128Bxxx

Amit meg fel tette az VNS-L21C432B160 ez Dual SIM-es

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11216) farkas-lány válasza bubus66 (#11215) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Oh értem, köszönöm.. és valahogy meg lehet oldani vagy már így marad?

(#11217) bubus66 válasza farkas-lány (#11216) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen írtam privátot.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11218) bubus66 válasza farkas-lány (#11216) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs nem ide akartam

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11219) SeLe válasza bubus66 (#11206) üzenetére


SeLe
tag

Szia!

Én lementettem.

(#11220) Zoolika87 válasza 98bja (#11211) üzenetére


Zoolika87
csendes tag

Baromi jól teljesítenek a mikrofonok, több soron tesztelve bulikban. ;) Egy ismerősömtől kaptam még tavaly augusztusban vásárlás előtt egy videót, nekem ez mindenképpen szempont volt, hogy bírja a hangerőt, ha felvételre kerül a sor, és eléggé bevált. ;)

(#11221) 98bja válasza Zoolika87 (#11220) üzenetére


98bja
senior tag

Annak örülnék, köszi a választ! Majd mutatok 1-2 videót hogy milyenek lettek :D

(#11222) bubus66 válasza SeLe (#11219) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Átküldöd nem? Elöre is köszönöm. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11223) @ndrew válasza bubus66 (#11206) üzenetére


@ndrew
csendes újonc

Szia bubus!

Én lementettem mind a kettő, teljes verziót. A B370-et (1,94Gb) és a B380-at (1,95Gb) is.

(#11224) bubus66 válasza @ndrew (#11223) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor küld át légyszíves elég a B370 csak Köszönöm :R

Köszönöm közben megkaptam már...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11225) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Nem tudom a Gmail appban letölteni a mellékleteket. Asztalin megy. Találkozott már valaki ilyennel? :U

(#11226) ati0420


ati0420
csendes tag

Sziasztok!

Frissíteni szeretnék 6.0-ról 7-re FF-el meg is van a megfelelő verzió elnevezés alapján, de a méret nem stimmel onnantól, mikor beleteszi a gyári frissítőbe. FF-nél még 1,94gb a gyári frissítőben meg csak 1,24gb.

Ez így rendben van? Vagy valamit el nézek?

Köszi Ati

(#11227) sepyi válasza ORCA58 (#11212) üzenetére


sepyi
aktív tag

Beállítások/Alkalmazások/Telefonkezelő/Speciális/Megjelenítés más alkalmazások felett=igen

Bár mondjuk én nem sygic-et használok, de megjelenik fölötte a hívásfogadás ablak a gombokkal.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11228) bubus66 válasza ati0420 (#11226) üzenetére


bubus66
nagyúr

És miért a FF-el amikor meg van a hivatalos? Mert valószínű a hw data nincsen de ezt nem értem, ha egyszer ki lett adva le lett mentve minek kell az FF-et használni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11229) sepyi válasza snooze (#11153) üzenetére


sepyi
aktív tag

Bétáról frissítettem, a párom 6.0-ról frissített és mindkettőnknek bejövő és kimenő hívásnál is kicsi képen, de tökéletesen látszódik a partner.
Hasonló problémám 6.0-n volt, amikor nem a gyári tárcsázót használtam és a hívó képe teljes képernyőn jelent meg. Mióta a gyárit használom, megszünt a probléma.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11230) ati0420


ati0420
csendes tag

Nem akartam hosszú sztoriba belemenni.

De, 2 napja kaptam vissza szervízből. Előtte jelzett a hivatalosról (magától iírta ki ezért nem gyanakodtam) és fel is raktam és test-keys lett a vége.
Használtan vettem a telót. Szerintem utólag lett függetleniítve. Valószínüleg rossz verzióvolt eleve rajta. Gondolm. Mióta újra húzták nem Írja az új frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#11231) Narancs


Narancs
őstag

megoldottam

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#11232) bubus66 válasza ati0420 (#11230) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi a Build száma?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11233) ati0420 válasza bubus66 (#11232) üzenetére


ati0420
csendes tag

A mostani VNS-L21C432B160

dual-sim-es a teló és a bl nyitva

[ Szerkesztve ]

(#11234) bubus66 válasza ati0420 (#11233) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nyomj Rá a Frissítőre akkor bedobja (vagy is nekem is úgy volt)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11235) ati0420 válasza bubus66 (#11234) üzenetére


ati0420
csendes tag

Probáltam, semmi.

(#11236) bubus66 válasza ati0420 (#11235) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Szervizből jövete a BL nyitva van az elég érdekes..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11237) ati0420 válasza bubus66 (#11236) üzenetére


ati0420
csendes tag

Azt még én nyitottam. Nem hivatalos szervízben volt csak egy átlagos gsm-ben.

(#11238) boneyard


boneyard
tag

Hali!
Lementettem az OTA frissítést, majd a HwOUC mappából átmásoltam a gépemre, ott kitömörítettem az update.app-ot és ezt és a update_data_full_VNS-L21_hw_eu.zip-et rámásoltam az sd-kártyámra. Ezután 3 gombos módszerrel próbáltam telepíteni, de a verify-nál failed lett, azt írja, h nem kompatibilis a frissítés.
A buildem: VNS-L21C432B160. A 160-as frissítést még normál OTA-s módszerrel tettem rá, most azért próbálkoztam 3 gombossal, mert 4,5 GB hely van a belsőmön és abból 1,94-et elvenne a frissítés és úgy már nem települne helyhiány miatt. Dual simes vagyok és OTA-s frissítést mentettem le, ezért nekem furcsa, h utána meg azt írja, h nem kompatibilis...
Valakinek van ötlete, h mi lehet a gond?

(#11239) ati0420


ati0420
csendes tag

update_data_full_VNS-L21_hw_eu.zip Ez szerintem nem teljes update /verzió váltás/ csak valami kiegészítő pach lehet. De majd egy hozzáértőbb megerősíti.

[ Szerkesztve ]

(#11240) boneyard válasza ati0420 (#11239) üzenetére


boneyard
tag

Igen, ez a kisebb "kiegészítő" csomag, de emellett ott van a nagyból kicsomagolt 2,5 gigás update.app is a dload mappában.
Vagy lehet, h pont ez a gond, h mindkettő ott van és előbb csak az update.app kéne és utána a zip? Azért tettem oda mindkettőt, mert anno itt azt olvastam, h elvileg úgy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#11241) ati0420 válasza boneyard (#11240) üzenetére


ati0420
csendes tag

Ezt én is így olvatam.

Az új firissítés is VNS-L21C432bxxx?

[ Szerkesztve ]

(#11242) boneyard válasza ati0420 (#11241) üzenetére


boneyard
tag

Aha, VNS-L21C432B370

(#11243) boneyard válasza ati0420 (#11241) üzenetére


boneyard
tag

Lehet, h mégis az a gond, h mindkét file ott van.
Itt a Method 3-nál azt írják, h külön kell telepíteni őket. :F

(#11244) bubus66 válasza boneyard (#11243) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell külön telepíteni a hw_data csomagot azt zip-ként kell betteni az update.app mellé

(#11238) boneyard

Ha lementetted az OTA- akkor nem a 3 Gombossal kell fel tenni ez a probléma, hanem engedni neki feltenni az HwOUC mappából nem szabd törölni.

Mind a kettő fájlnak ott kell lenni....

Vissza kell menni a Frissítőbe és ott el lehet indítani a lementés nem azért kell, hogy az OTA-t a 3 gombossal tedd fel..

(#11239) ati0420

Ha nem tudsz valamit akkor kérdez, mielőtt még hülyeséget csinálsz, a hw_data, ha nem települ akkor lesz test_keyes

Mert abban van ami írja a build-et

ez a lényeg dataversion.txt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11245) alok válasza snooze (#11135) üzenetére


alok
csendes tag

Nálam 7.0-ra frissítés után is normál módon jelennek meg, mind hívás, mind fogadás esetén.

(#11246) boneyard válasza bubus66 (#11244) üzenetére


boneyard
tag

Az volt a gondom, h a HwOUC mappából nem telepítette helyhiány miatt, ezért raktam át onnan PC-re és csomagoltam ki az update.zip-et, h kártyáról tudjam telepíteni.
Akkor nincs más opcióm, mint újra letölteni a Frissítőben és törölni appokat, h a belső memóriában legyen 1,94+kb. 5 giga szabad hely?

[ Szerkesztve ]

(#11247) bubus66 válasza boneyard (#11246) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csinálj a 5 Gb szabad helyet..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11248) espista


espista
senior tag

370-nél még jó volt a kamera indítás, de a 380-nál megint elb@szódott. :(((

Romani ite domum!

(#11249) alok válasza ORCA58 (#11212) üzenetére


alok
csendes tag

Frissítettem.
Úgy mondanám, jobb nem lett...

(#11250) boneyard válasza bubus66 (#11247) üzenetére


boneyard
tag

Sikerült, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.