Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11761) petya220


petya220
senior tag

Srácok, mit szólnátok, ha lenne egy topikgazda? :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11762) Cunaja válasza petya220 (#11761) üzenetére


Cunaja
addikt

Támogatlak téged, de ha gondolod leszek társad! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11763) Just_Reboot válasza petya220 (#11761) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Modibérenc ;] :D

(#11764) bubus66 válasza Cunaja (#11762) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja én felkérnélek tégedet..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11765) Peterking válasza petya220 (#11761) üzenetére


Peterking
tag

Az jó lenne.

(#11766) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok,
Akinek a képernyőzár-feloldási módok között a "Nincs" szürke, és alatta: "Rendszergazda, szabályzat vagy adattár letiltotta" feliratot talál, segíthet ez a Huawei Blog-os poszt:
http://huaweiblog.hu/huawei-kepernyozar-feloldas/

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11767) bubus66 válasza bmt50 (#11766) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi betegyük a Téma összefoglalóba?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11768) bmt50 válasza bubus66 (#11767) üzenetére


bmt50
senior tag

Szerintem jó ötlet. Annyival kell kiegészíteni a leírást, amit a cikk alatti hozzászólók is jeleztek: ötször el kell rontani a feloldási mintát, ekkor 60 mp-re a készülék lezár. Ha lejártak a mp-ek, akkor lehet a jobb alsó sarokban a biztonsági kódot választani/beírni.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11769) bubus66 válasza bmt50 (#11768) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csináld meg a Logoutodba és utána betesszük a Téma Összefoglalóba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11770) petya220 válasza bubus66 (#11769) üzenetére


petya220
senior tag

Pont most találtam meg az írását, és gondoltam hogy bedobom ide hozzátok, de így... :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11771) bmt50 válasza bubus66 (#11769) üzenetére


bmt50
senior tag

Megtörtént

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11772) bubus66 válasza bmt50 (#11771) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm intézem a Bekerülést..

Egyéb tudni valóknál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11773) bmt50 válasza bubus66 (#11772) üzenetére


bmt50
senior tag

Szép összefoglaló. Sok munka van benne, mindenkinek elismerésem!

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11774) petya220


petya220
senior tag

Srácok, van telegram csoport! aki úgy érzi, csatlakozzon. (nagyon friss még ez.. majd beindul. :D )

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11775) bmt50


bmt50
senior tag

Akit érdekelnek a Magazin feloldás beállításai, az a blogomban talál erről egy kis leírást.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11776) bubus66 válasza bmt50 (#11775) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi még egyszer, a Téma Összefoglalón keresztül is elérhető már a Logoutod..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11777) Hubman5


Hubman5
csendes újonc

Sziasztok,

Hozzám került egy P9 Lite telefon. A beállítások menüben az alábbi adatokat látom:

Amikor rámegyek a készülékben a frissítésre, akkor azt írja, hogy nincs frissebb szoftver. Ez normális, valóban nincs? Köszi a választ előre is! :)

(#11778) bubus66 válasza Hubman5 (#11777) üzenetére


bubus66
nagyúr

A modellszám nekem HUAWEI VNS-L21.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11779) petya220 válasza Hubman5 (#11777) üzenetére


petya220
senior tag

Ez egy f@sza mókolt telefon :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11780) Peterking válasza Hubman5 (#11777) üzenetére


Peterking
tag

A modelszámod én nem tudom értelmezni. Valami nem ok. A 160-ra van frissítés. 370 utánna 380ast is felajánlja. Ehez kevés vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#11781) Hubman5


Hubman5
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat, én is úgy sejtettem, hogy ez nem valami gyári állapot. :) Megkérdeztem a volt tulajt, ez egy dual-simes független készülék, anno az Extreme Digitalban lett vásárolva.
Tudnátok esetleg javasolni egy olyan megoldást vagy szoftvert, amivel különleges szórakozás helyett gond nélkül vissza tudom rá tenni a legfrissebb gyári ROM-ot?

(#11782) petya220 válasza Hubman5 (#11781) üzenetére


petya220
senior tag

Nem tudom,hogy mennyire olvastad az összefoglalót, de 3 gombossal mehet rá a b160-as rom

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11783) gabosz02


gabosz02
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy, hogyan lehet beállítani, azt, hogy ha van nem fogadott hívásom akkor is villogjon a telefonon a vaku? Esetleg van erre valami alkalmazás? Fizetős alkalmazást nem szeretnék letölteni. Köszönöm előre is. :)

(#11785) bubus66 válasza Hubman5 (#11781) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen próbáld meg amit a petya220 mondott de előbb próbálj meg csinálni egy factory reset, és úgy csak a wifit beállítva megnézni van-e frissítés..

Mert könnyen lehet, hogy rá mokolták a C432-es ROM-ot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11786) snooze válasza gabosz02 (#11783) üzenetére


snooze
veterán

Led miért nem jo??

GO Gunners!!!

(#11787) bmt50 válasza gabosz02 (#11783) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Beállítások - Megjelenítés - Jelzőfény. A led tud színeket, de az alap szoftver csak fehéren világít értesítéskor. Külső appal értesítési típustól függően lehet színeket is beállítani.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11788) bmt50


bmt50
senior tag

Egy kis érdekesség: ezek a telefonok vannak ugyanazzal a Sony kamerával felszerelve, mint a P9 Lite:
https://www.kimovil.com/en/list-smartphones-by-lens-model/sony-imx214-exmor-rs

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11789) pityu8 válasza Hubman5 (#11777) üzenetére


pityu8
tag

Azért én a 3 gombossal óvatosan nyitnék. Ez valószínű, hogy xda-s veno kerneles rom. Először a huawei gyári oldalán lekérdezném a garanciát, és akkor látnám, hogy "minek" készült a telcsi (Ds, SS....stb.).
Ha megvan a számla, doboz, és egyformák a telcsivel az imei-k, az is kiindulási alap, bár ezt lehet mókolni....

[ Szerkesztve ]

(#11790) bubus66 válasza pityu8 (#11789) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért kellene óvatosnak lenni a 3 gombossal , ha a stock recovery van rajta akkor azzal mehet. mert az átfogja írni a azt kernelt lehet, hogy egy ázsiaiból mokolt valami, aminek szerintem nagyobb a valószínűsége...

Különben meg ha meg próbálja a 3 gombost max lesz egy "Install failed" felírat. Akkor meg kell egy oeminfo csere és megvan oldva..

VNS-L21 garancia lekérdező DS vagy is Dual SIM-es

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11791) robi64 válasza Hubman5 (#11777) üzenetére


robi64
aktív tag

Ez már megtörtént nálunk (serb fórumon).C66 ról állt volna C432 re,valamit nem jól csinált és a modelszám hi6250 lett.Ugyan olyan kép mid a tijed,hogy ne linkeljem.
Megoldás:Újra bootloader nyitás,TWRP,ROOT, oeminfo cser majd dload-os MM rom.
Egyedüli baj volt hogy nem használhatta a Tool Kit-et,mivel nem látta a telót,hanem ADB-ól csinálta az egésszet.

(#11792) Sanki válasza bmt50 (#11771) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönjük, belinkeltem a H8 topikban is, megnézzük ott működik-e. Szerintem működni fog. :R

(#11793) szkaroly


szkaroly
senior tag

Meg lehet azt oldani hogy a galéria megnyitásakor csak a fotók miniatűrjei jelenjenek meg, a videóké nem?

Poco X3 Pro

(#11794) petya220 válasza szkaroly (#11793) üzenetére


petya220
senior tag

Másik appot kell, hogy használj :/ Mert nincs rá opció

vaaagy.. törölsz minden videót ;]

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11795) sebijani1982 válasza szkaroly (#11793) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Az elkészült videókat másold át egy tetszőleges mappába, mindig. Ezt a mappát tedd a galériában rejtetté.
Annyi a nyűg vele, hogy új videónál először a mappa rejtettségét kell feloldanod, majd másolod a videót és újra rejtetté teszed...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11796) sebijani1982 válasza szkaroly (#11793) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Lejárt a szerkesztési időm.
Ha egy adott mappába mented a videókat, pl. Tumblr-ről timbloaderrel, akkor még vissza sem kell kapcsolnod a rejtettségből, automatikusan menti a videót és a galériában továbbra is rejtve marad.

A facebookot böngésző alól használom, az ottani videókat a Letöltések mappába szedi le a Chrome. A mappa rejtetté tétele után is tudja szedni a videókat oda. A facebook alkalmazásról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Ha a kamerával készített videókat szeretnéd rejteni, akkor marad a fenti megoldás, vagy egy filekezelő használata amivel a másolásokat végzed és a galériában így nem kell kapcsolgatnod a rejtettséget.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11797) gabosz02 válasza bmt50 (#11787) üzenetére


gabosz02
csendes tag

Szia!

Köszönöm a segítségeteket. Azért lenne jobb ha villogna a vaku, mert a ledet sokszor nehéz észre venni, vaku csak fényesebb. :)

(#11799) aprokaroka87 válasza gabosz02 (#11797) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát én így első tippre
Tasker app + TF:feladatlámpa plugint
látom megoldásnak

Van taskerem is,illetve a plugin is megvan.
megoldható lenne amit akarsz
bár a taskert tanulni kell és fizetős
de szerintem megéri az árát.

(#11800) dualcore


dualcore
őstag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a hiváslistából elmentett szám, késöbb hiváskor nem irja ki a hozzá tartozó nevet, de ha szerkesztem akkor már irja azonnal. Mentés után ismét csak számot ir ki. Mentési hely a google. Másik hiba ami még egyszer fordult elö, hogyha lehuzom az állapotsávot, csak sötét képernyö fogad, és csak újraindítás segit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.