Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) sepyi válasza eladogeppc (#11596) üzenetére


sepyi
aktív tag

Hasonlítsd össze a két időt, amig megnyílik az alkalmazás. A samunál nem látsz semmit, ameddig a kamera nem kész. A huaweinél pedig látod ahogy a kamera felkészül. De le is mérted az időt mindkettőnél?

Megint megelőztek.😬

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11602) eladogeppc válasza petya220 (#11600) üzenetére


eladogeppc
veterán

Petya220: Hol ?
Sepyi: Nem mértem, de miért mérném ? Akkor fedje el a gyártó, ha ez ilyen. Amúgy is egy gyors példát kerestem arra, hogy egy azonos kategóriájú készülék hogyan dolgozik. Mivel valaki a hardvert okolta.
SII alatt már bőven volt AF is, itt úgy látom ez nem nagyon megy.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11603) petya220 válasza eladogeppc (#11602) üzenetére


petya220
senior tag

AZ elején, ahogy megnyílt

Amúgy.. Anyumnak van a5 2016-a... az a kamera egy fostaliga... már nem azért.. olyan szemcsés kaka..

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11604) eladogeppc válasza petya220 (#11603) üzenetére


eladogeppc
veterán

Gépen is megnézted ? Biztos hogy kaka ? OIS-el 13MPX-elen kaka ? Hát nem vagyok benne biztos.
És itt nem akarok Samsung ömlengést, de az sajnos jobb ilyen téren. Viszont a benne lévő proci elég harmat.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11605) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Pár összehasonlításra alkalmas kép, most éppen este gyorsban zajméréshez:

P9 Lite 2016 vs A5 2016

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11606) robi64


robi64
aktív tag

Nem tudom de nekem igy a kamera meg felel,van időm hogy feltegyem a szemüvegemet.

(#11607) sepyi válasza eladogeppc (#11604) üzenetére


sepyi
aktív tag

Azért kell mérni, mert azt mondod harmatos. Két dolog között csak valamilyen mérőzsámmal lehet különbséget tenni. Jelen esetben a samun legalább 1 mp-ig fekete képernyő van. (Betölti az alkalnazást) A huaweinél látsz egy sötét képet 1 mp-ig(betölti az alkalmazást). Hol itt a különbség?Ja hogy csak neked nem tetszik? Akkor tényleg szar mérnökei vannak a huaweinek.Még jó hogy különbözöek vagyunk. Mi lenne az lg vel ha mindenki samut akarna venni? De azért nem szar egyik sem, csak nem annyira tetszik.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11608) petya220 válasza eladogeppc (#11604) üzenetére


petya220
senior tag

Ahaaa... Én is meglepődtem, hogy nem hozza a huawei minőségét.. :D Anyum is kiakadt, hogy "neked még mindig jobb telefonod van, mint nekem.."

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11609) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Itt van pár kép - akit érdekel - kinagyítva. A Samu többnyire sárgás képeket csinál és általában picit mossa a képeket, nekem olyan olajfestményesnek tűnnek a képei.
A Huawei viszont raszterezi a képeket, ami nem azt jelenti hogy jobb vagy rosszabb. 2 külön technológia.

Sötétben a Samu valamivel jobb képeket csinál amiatt, mert a szenzora "jobban lát" szerintem.

Itt vannak a kinagyított képek:

[kép]
[kép]
[kép]

Meglátásom szerint a fotó képességei tükrözi mind a két készüléknek az árát, így nem mondanám, hogy ez jobb vagy az jobb.

Személy szerint nekem az OS pörgőssége miatt a P9 Lite még mindig jobban tetszik egyébként. Mit tegyünk, ennyi jár 50eFt-ért.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11610) Peterking válasza eladogeppc (#11599) üzenetére


Peterking
tag

Irigyellek a problémáidért! Jó lenne ha az embereknek ez lenne a legnagyobb baja, hogy milyen gyorsan indul a kamera a telón. Vegyél már egy fényképezőt aztán megszünik ez a problémád is. Szép estét neked.

(#11611) ANDROID??? válasza batai15 (#11598) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C
Peterking: +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#11612) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11605) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez nem ide való :U

(#11613) Muerte68 válasza eladogeppc (#11609) üzenetére


Muerte68
addikt

az megvan hogy ez egy telefon és nem fényképezőgép?
A Note4-emnek olyan a képe mint egy olajfestmény ha belenagyítok de attól még jó teló ráadásul 120000ft volt.Van P9-lite is teljesen jó a kamera és gyorsan is indul-van egy p8-is az meg simán veri a Samut :K
Van A5 2016-is :D
Nálunk mindenki használja gond nélkül őket.
Nekem van fényképezőgépem azal fényképezek a telóval meg telefonálok :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#11614) eladogeppc válasza ANDROID??? (#11612) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mi nem való ide ? Elfogytak az érvek ? :D
Egyébként fényévekkel gyorsabban nyitja meg a P9 Lite a kamera app-ot, van olyan 500 ms különbség.
Annyit inkább várnék egy LAGG miatt. De ez mint írtam az én véleményem.
Utolsó link a témában.
Kamera app megnyitás sebessége. P9 Lite vs A5 2016

Muerte68: Teljesen igazad van, én csupán prezentáltam a különbségeket, és hol itt, hol ott raktam le a garast. Nem szeretem, ha ferdítenek a fórumokban bizonyos érdekből bizonyos emberek. LG-nél is be lett nyelve a G5 kijelzőjének minősége hogy egy rakat.

Én azt szeretném elérni, illetve megértetni az itt honos csapattal, hogy aki ide téved, az kapjon megfelelő információkat. Sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy csak úgy váltogassák a telefonjaikat.

Én már az első oldalra kapásból kiraknám, hogy a kamera NEM TUD autófókuszt videózás közben. Ezt úgy gondolom annak tudnia kell, aki venni szeretne ilyen készüléket.
Az, hogy ez csak egy telefon már az Android születése óta nem igaz. Ez egy multimédiás képességű mikroszámítógép vagy PDA egybegyúrva egy hordozható mini fotókamerával és GSM tulajdonsággal.
Ha csak egy telefon lenne, akkor ugye FB nem kell fusson, vagy eMail-t sem kellene tudni, sőt se képet, se videót nem kellene tudnia.
Felsőbb árkategóriákban már abba az irányban fejlesztenek, hogy szó szerint egy hordozható mikroszámítógép legyen belőle. A tableteket/notebook-okat akarják kiszorítani egy plusz dokkoló megoldással, lásd S8 vagy Lumia 950 - ami sajnos meghalt.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11615) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11614) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az érvek megvannak, viszont mivel neked semmi nem jó csak a saját véleményed és csak azt rágod így semmi értelme érveket írni. Egyébként az összehasonlítót tesztet csináld meg és azt tedd közzé a blogodban. Bár ahhoz már kell mindkét típus, hogy meglegyen :K

Különben az "előző" készülék valóban DS volt? :U

(#11616) eladogeppc válasza ANDROID??? (#11615) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez most hogy jön ide hogy DUAL-os volt ? Az volt, de miért ?

MÁS:
Én úgy gondoltam, megosztom a tapasztalatokat veletek. Ezt a G3 / G4 fórumban lévő kollégák nem vették ennyire szigorúan, bár ott az LG embereivel összeakadtam a G4 terén. Később a személyes találkozókon mint például a Veletech 2015-ben talán, de pontosan már nem emlékszem megbeszéltem az LG-s standnál.
Ott érdekes már elmondták, hogy a G4-nek mik a gyenge pontjai, és szó szerint 20 perc védés után maga az LG-s standon lévő kolléga szétalázta, hogy mi mennyire rossz.
Azon is csodálkoztam, hogy 1db, azaz összesen 1db szoftver fejlesztő emberük volt akkor még Spanyolországban. Nekem totál kikerekedett a szemem amikor ezt hallottam.
Egyszó mint száz, én megkeresem és megtalálom melyik készüléknek mik a gyengeségei. Ha tudom hogy nincs AF, talán meg sem veszem. Párom G3-asa a maga kis Laserfókusszal és a régi procijával kenterbe veri szegény P9 Lite-ot, pedig kemény 30eFt-ba kerül. /most jön, hogy miért nem vettem azt/ :D

Köszönöm annak, aki a hozzászólásaimat nem támadásnak, hanem tapasztalatnak veszi. Egyáltalán nem a szapulás vagy alázás a célom, hanem kérdezek, tesztelek, megosztok.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11617) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11616) üzenetére


ANDROID???
addikt

Korábban kérdeztem már. :K Különben nem tűnt DS-nek, :U

:U Nálam a tesztelés, biztosan nem a Romok piszkálgatásával kezdődik, majd amikor elveszek a sűrűben, elkezdek szapulni másokat, vagy mások munkáját.

Azonban megtaláltad ezt az óriási gyenge pontot így már megnyugodhatsz, mi is beletörődünk.

Egyébként azt tudtad, hogy ez a Lite verzió? :U
Akár vehetsz G3-at, valaki biztosan ráfizet erre szívesen. ;] :K

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#11618) Forestjo


Forestjo
senior tag

Nálam is általában nagyon gyors és a memória kezelése is javult, csakúgy mint az üzemidő! Ja természetesen fr. megvolt!

Milyen kiválóan el lehet beszélgetni a bolhából csinált elefántról.... :DD

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11619) Just_Reboot válasza eladogeppc (#11561) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Add el, mindenkinek jobb lesz, főleg nekünk hogy nem kell a rinyálásodat olvasnunk.

#11616

"Ezt a G3 / G4 fórumban lévő kollégák nem vették ennyire szigorúan"

Ott is utált mindenki, ahogy itt is...

[ Szerkesztve ]

(#11620) sebijani1982 válasza eladogeppc (#11614) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Jelen esetben: Kamera app megnyitásakori lagg, illetve autófókusz hiánya.
Ezekre cáfolatot nem olvastam még. Várom a jól működő kamera app-ról a videókat. Parancsolj

Egyébként fényévekkel gyorsabban nyitja meg a P9 Lite a kamera app-ot, van olyan 500 ms különbség.
Sajnos az még 720p-ben tudott csak rögzíteni, de ezek szerint akkor ne is várjak többet egy közel 50x jobb készüléktől ? :D :D
Ez nem a hardver korlátja, mert akkor felhozhatnám akár a Galaxy SII-őt, SIII-at, ami már akkor is tökéletesen gyorsan tette a dolgát.
Ahogy megyünk előre Androidéknál, egyre éhesebb a rendszer.
Erre pedig ezt tudom ajánlani olvasásra:
Galaxy S5: Az applikáció első indításától az első fotó rögzítéséig körülbelül 2,5 másodperc telik el, de a memóriából betöltve ez 1,5 másodpercre csökken, a fókusztalálat és -váltás valóban tizedmásodpercek kérdése.
Forrás:itt

Ezek után, ha egy zászlós hajó, tudom korábbi 2,5 sec alatt nyílt meg a P9lite pedig 500ms előnyben van egy másik készüléktől, akkor tulajdonképpen mi is a gondod?
Zagyvaság az egész, amit ki akarsz domborítani.
Te hozod az ellen készüléket, mégis a P9 lite-ot dícséred.... Saját magadnak mondasz ellent

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11621) sebijani1982 válasza sebijani1982 (#11620) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Bocsánat
Ez kimaradt:
Galaxy S Advance Sajnos az még 720p-ben tudott ...

Másik dolog: A Huawei oldalán a P9lite leírásánál sehol sincs feltüntetve, hogy videókészítéskor autofókusz lenne.
Ezek után az az érved, hogy erről nem tudtál, hogy nincs benne és így meg sem vetted volna... Sántít.
Ugyanígy IR szenzor sincs benne, nincs is feltüntetve, hogy nincs....
Akkor minden gyártó tüntesse fel ezek után mit nem tud az adott készüléke?
Ne már!...

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11622) ANDROID??? válasza sebijani1982 (#11620) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na ezt nem akartam írni, de.megtetted helyettem, hogy magának mpnd ellent ;]

(#11623) kcsa válasza Just_Reboot (#11619) üzenetére


kcsa
veterán

Járt anno a Mate7 topikban is, csak az egy jelentősen kisebb és csendesebb csapat volt, fele ennyi rommal. Hamar el is adta ;]

(#11624) PACSA75


PACSA75
őstag

Furcsa ez a prohardver, itt ha valaki elmondja a gondjait lehordjátok. Lassan úgy érzem ez egy komcsi reklám felület, ahol csak a jót lehet leírni :(. Nem jó ez így srácok. Szerintem egy fórum éppen ezt a célt kellene szolgálja, mondjuk el hogy mi bánt, ha van megoldás, segítsünk, ha nincs akkor mondjuk azt hogy ez a készülék ennyit tud, akinek megfelel jó, akinek nem, lépjen tovább.

[ Szerkesztve ]

(#11625) batai15 válasza PACSA75 (#11624) üzenetére


batai15
félisten

Ebben eggyet értek ,sokan nagyon elfogultak . Viszont a kollega különleges eset, ő egészen marginalis hibákat talál,amik sokszor nem is hibák általában.

(#11626) petya220 válasza PACSA75 (#11624) üzenetére


petya220
senior tag

+1 :R. (bocsi, de. Én logout-ozom :P )
batai15 +1 :R
;]

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11627) eladogeppc válasza PACSA75 (#11624) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sajnos rosszul látod. Ez a prohardver lassan olyan szinten van mint a Facebook. Ha ellen véleménye van valakinek azt [moderálva], és gyerekes módon többen kiutálják. Csak azért mert nem akarnak látni hibákat.

A mai világban az, hogy egy jelenleg 50 ezer forintos eszköz, ami egyébként megjelenése idejében 80-90eFt volt, nem tud autó fókuszt, egyszerűen röhej.

És én vagyok a buta, kötekedő.

Csak megkérdezem, hogy akkor is én voltam a fasz, amikor megjelent az LG G5, megvettem, majd kiderült hogy mind akkuidőben, mind kijelző fényerőben elmaradt a korábbi G4-től ??? Nekem ez súlyos pénzembe került.

Nem volt aki leírja, hogy figyelj öreg, ez 3 óra SOT-ot fog menni, és a kijelző napon szinte alig látható.
Buktam az eladásával kapásból 30 ezret.

Na ezért írom le például az AF hiányát, amikor van olyan mobil ennyiért, ami tudja, és van olyan Huawei ami régen is tudta. P6, P7 biztosan tudta.

Engem azért kell utálni mert okoskodom, de igazatok van, pont nem érdekel olyan ember véleménye, akinek közel ennyi telefonja sem volt. Vannak akik privátban keresnek meg, hogy mit ajánlok. Nekem ez bőven elég, és kapom a visszajelzéseket, hogy jó telefont ajanlottam.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11628) snooze válasza eladogeppc (#11627) üzenetére


snooze
veterán

Irdd már le,hogy amiröl beszélsz,az pontosan mi?én ugy tudom p9 az egy MOBILTELEFON!ne várjunk már csodát töle!a komolyabb fényképezögépekben sincs mobilfunkcio..ha fotozni akarsz,akkor vegyél 3-400 ezerért egy komoly gépet..ennyi..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11629) Peterking válasza PACSA75 (#11624) üzenetére


Peterking
tag

Nem az a baj, hogy leírják a hibákat amit találnak. Szerintem itt elég komolyan segitenek, sok telefont visszahoztak az életbe. Komoly munkával csináltak egy profi összefoglalót, amit nem sokan tudnának itt megcsinálni.... Inkább az a baj, hogy vannak olyanok akik ezt a munkát fikázzák és közben várják a segítséget attól aki munkályát becsmérli. Ezek után meg talál egy apró bugot és ezt szajkózza hosszú-hosszú ideig, mert ez a teló egy szar.

Amugy a 7-es betán nekem is akadt a kamera induláskor. Amikor megjött a végleges csináltam egy Fr-t. Plusz még a memória kártyát is formáztam. El is múlt az akadás. Szerintem a kártya formázása legalább olyan fontos mint az Fr. Sok ideig rakjuk rá a szemetet amit a telefonnak folyamatosan be kell olvasnia és ha sok szaron kell átrágnia magát akkor bizony megakadhat pár pillanatra.
Szép napot nektek

(#11630) eladogeppc válasza Peterking (#11629) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jó lenne tisztában lenni a szavakkal, és azok súlyával.

Én nem becsméreltem senki munkáját, de az már megint röhej, hogy nem tudtok olvasni. Súlyos vádak ezek.
Az, hogy véleményem szerint valami nincs jól megfogalmazva, vagy nem helyes, az magánvélemény.

Annyit kértem az oeminfo részhez, hogy a cikk írója legyen kedves megírni 2 dolgot.

1., Melyik verzióról indul a csere, tehát 6.0 vagy 7.0 ?? Nincs ott. Van aki 7.0 alatt kezdi el.
2., Az utolsó mozzanatnál az FR után a B130 újraindulás után, vagy kikapcsolás és egyből B130 kell.

Baromi nagy kérés, már látom.

Sok leírást készítek a cégnél ahol dolgozom, és ilyenekre is oda kell figyelnem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11631) kcsa válasza eladogeppc (#11627) üzenetére


kcsa
veterán

Az afc hiányával még igazad is van. Bár az opció ott van, de nem, vagy nem az elvárások szerint működik. P10 lite ugyanez.

De hogy kettőt röccen a kamera, és ebből ilyen cirkuszt csinálni... (kipróbáltam, ötből kétszer szaggat, háromszor nem)

(#11633) eladogeppc válasza Peterking (#11632) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mi a helyes válasz ? Mellőzd kérlek a becsület sértő mondataidat.

Hozzá teszem, hogy a kamera akadás, ha a telefon deepsleepből jön vissza hosszú pihi után, akkor rosszabb, illetve több applikáció nyitott állapota esetén is bosszantó.

Tegnap fotózni akartam Auchanban valamit, és nem 1,5-2mp telt el. Tudom be kell mindent csukni.

Megjegyzem, 6.0 alatt ilyenre nem emlékszem hogy lett volna. Egyébként ezeket leszámítva gyors és jó telefon.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11634) Peterking


Peterking
tag

Én meg ma lemaradtam két ufóészlelésről mert túl lassan nyitott meg a kamera. Sajnos ez miatt nincs bizonyítékom.

(#11635) Balathruin válasza Peterking (#11632) üzenetére


Balathruin
veterán

Nagyon régóta kint a Nougat, már decemberben is volt a béta, semmit se változott azóta.

(#11636) eladogeppc válasza Balathruin (#11635) üzenetére


eladogeppc
veterán

+1

Peterking: mi az akadálya hogy a javaslatom bele kerüljön ? Akik most vesznek ilyet, nem biztos hogy EBBEN a típusban pengék.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11637) Peterking válasza Balathruin (#11635) üzenetére


Peterking
tag

A leírás mikor is készült?( Ez csak költői kérdés volt. )Szerintem a beta sokat javult a véglegessel. Tehát változott is.

[ Szerkesztve ]

(#11638) Peterking válasza eladogeppc (#11636) üzenetére


Peterking
tag

Nem tudom. Nekem nincs beleszólásom ebbe. Bubus szabin van. Szerintem. (Remélem nem hagy itt minket)

[ Szerkesztve ]

(#11639) eladogeppc válasza Peterking (#11638) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nyugi nem fog. Majd amikor sokan bökik el , majd talán.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11640) Balathruin válasza Peterking (#11637) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem tudom, de én az oeminfo cserés rollbacket is decemberben csináltam, annyit változott hogy azóta van hivatalos is.

(#11641) ORCA58


ORCA58
addikt

A beta tesztben jeleztem, hogy nincs videózás alatt autofókusz. Nem változtattak rajta.Lehet nekik így tetszik. Mindent a felhasználókért!

(#11642) sepyi válasza PACSA75 (#11624) üzenetére


sepyi
aktív tag

Olyan telefont még egyetlen gyártónak sem sikerült összerakni,ami minden felhasználó minden igényét kielégíti elfogadható áron. Mert ha sikerülne is, akkor becsukhatná a boltot. Nem is a kritikával van a baj. Nagyon sokan fogalmaztak meg kritikát a telefonnal kapcsolatban,aminek egy része valós probléma más része egyszerű user hiba. De olvasd vissza a forumtárs korábbi hsz-it a kamerával kapcsolatban. Órákat töltöttem azzal h kamera alkalmazásokat teszteltem a play-en mlyik produkál hosszú laggokat. Mert a kolléga nem azt írta h szerinte sokára tölt be a kamera alkalnazás, hanem már-már használhatatlan a telefon a kamera és ha jól emlékszem a chrome betöltés miatt. Ha a kezdet kezdetén tisztázzuk h szubjektiv megitélésről van szó, elintézödött volna a forumban max két mondattal. Pl-ul:ez ilyen és kész. De ezen rugózunk egy hete, miközben a probléma talán nem is probléma. És ugyan nem zavarok sok vizet itt,de a kérdést részemről lezártnak tekintem.
Jah még annyit. Senkinek nem verik ostorral a hátát h frissitsen 7.0-ra ha egyébként a 6-os jól működik.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11643) Balathruin válasza ORCA58 (#11641) üzenetére


Balathruin
veterán

Gondolom a hang is fel van cserélve. :D

(#11644) Peterking válasza eladogeppc (#11630) üzenetére


Peterking
tag

"7.0 alól nem lehet oeminfo-t és custom.bint cserélni! Vissza kell állni a 6.0-ra és akkor lehetséges csak" ezt találtam az összefoglalóban, meg még sok mást szerintem benne van amit kerestél.

(#11645) eladogeppc válasza Peterking (#11644) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor ez benéztem. Én az oeminfo rész alatt kerestem logikusan. Ott nem láttam. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11646) Peterking válasza eladogeppc (#11645) üzenetére


Peterking
tag

Akkor kár volt ez a sok.....

(#11647) ANDROID??? válasza eladogeppc (#11627) üzenetére


ANDROID???
addikt

"Sok pénzembe került, buktam rajta, de ne okoskodjon akinek közel ennyi telefonja volt?"
Ember, neked ez a hobbid, ezzel jár, meg ne sajnáljunk miatta?
Egyébként nem kérdezés a kötözködés és mások leszólása és hol írtak rólad hím jelzőt?
Ez a topik nem erről kellene hogy szóljon, hog az apróságot kell rágni napokig, de a keresőt sokan nem ismerik és össze vissza telepítenek mindent mindenhová, aztán ha nem kapnak azonnal segítséget megy a pattogás. Van aki még 2. Imeit is gyárt?. :K

(#11648) Peterking válasza ANDROID??? (#11647) üzenetére


Peterking
tag

Az meg ügye legális? Én nem tudom csak kérdem. De én nem verném nagydobra.

(#11649) Wallenberg válasza Peterking (#11648) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Szerintem is a duálosításra gondol a kolléga.

Az legális és biztosan nem jár garivesztéssel?

[ Szerkesztve ]

(#11650) Peterking válasza Wallenberg (#11649) üzenetére


Peterking
tag

De garivesztéssel jár. Kivéve ha szerviz elött vissza állítják eredetire. És a szervíz nemelég alapos. ( Szerintem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.