Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) szemesi69 válasza Gabis (#11450) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen jól érted :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11452) ANDROID??? válasza bubus66 (#11449) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K :C

(#11453) bubus66 válasza Gabis (#11450) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de az már milliószor ellett mondva annyiban, hogy a Kétgombosnál lehet cachet törölni a Gyári beállításoknál nem..

És van amikor elég csak a cachet törölni és nem kell FR... Lényegeben csak ez a külömbség.

Amúgy mind kettő data/system factory resetet ír ki amikor csinálod......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11454) MR ME válasza szemesi69 (#11448) üzenetére


MR ME
aktív tag

ha bekapcsolta, akkor miért sír h csak azzal tud belépni? :)

eddig kézikönyv nélkül is ment a használata....

(#11455) szemesi69


szemesi69
addikt

Leírás a lopásvédelemről [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11456) szemesi69 válasza MR ME (#11454) üzenetére


szemesi69
addikt

Egyszerűbb volt ráfogni az fr. hibájára, mert a menüből indított vissza állítás a tuti :) ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11457) gyebi00


gyebi00
csendes tag

És pont ma jött a Telenorhoz is a b140-es frissítés

(#11458) Roxbury válasza szemesi69 (#11448) üzenetére


Roxbury
őstag

Hol lehet bekapcsolni a fiokvedelmet? Vagy alapbol be van? Mert en be szeretnem kapcsolni, hogy csak ezzel a fiokkal lehessen hasznalni reset utan is. 😊

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#11459) Gabis válasza szemesi69 (#11451) üzenetére


Gabis
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#11460) @ndrew válasza szemesi69 (#11456) üzenetére


@ndrew
csendes újonc

Nem fogtam rá semmit semmilyen hibára. Kérdeztem, hogy miért különbözik a két visszaállítási metódus. Viszont ha be van kapcsolva, akkor miért csak a kétgombos kéri? :F

(#11461) szemesi69 válasza @ndrew (#11460) üzenetére


szemesi69
addikt

Erre is kaptál választ, csak nem értelmezted, olvass vissza :) [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11462) szemesi69 válasza Roxbury (#11458) üzenetére


szemesi69
addikt

Így utólag passz. Az első belakásnál, vagy fr. után a beállítás során feldobja a lehetőséget az biztos, de így most utólag nem találom :((

Xiaomi redmi note 12 pro

(#11463) barisssa


barisssa
tag

Üdvözlet!

Lenne pár észrevételem a 7.0-val kapcsolatban! (Telepítés OTA-n, + HR is megvolt!)

Miért lett ennyire ocsmány a memória kezelése? :W 6.0 is elég érdekes volt, de ez valami katasztrófa!

Mindent bezár amit csak lehetséges, még akkor is amikor megmondom neki hogy mindenképp maradjon meg a háttérben ( Zárképernyő tisztítás opcióban lehet ezt beállítani ha jól tudom) akkor is bezárja...

Egy példa...
Van egy okos karperecem amit már nagyjából egy éve használok ezzel a telefonnal minden gond nélkül, és 6.0-val pöpecül ment, bepipáltam hogy ne zárja be semmilyen körülmények között, kész. 7.0-ban persze 5 percenként eldobálja, és vissza kell hogy lépjek manuálisan, nem marad a háttérben! :(((

Másik példa...
Egészség alkalmazás, biciklizés mód, és km-ént mondja az adott időtartamot stb. mindez FM rádió hallgatása közben, 6.0-ál semmi gond nem volt, most pedig ha túl sokáig mondja a szöveget a program, kilép az rádióból!! Mi készteti rá a rendszert arra hogy ilyet csináljon? Sokszor a messengerben az üzeneteket is csak akkor látom, ha belépek a programba, nem értesít! :((

Elnézést a sok szövegért, de meg kellett osszam veletek.
Másnak hasonló problémája, vagy ez nagyon egyedi eset? :F :F

(#11464) szkaroly válasza gyebi00 (#11457) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nekem is. Este fel is rakom.

Poco X3 Pro

(#11465) gyebi00


gyebi00
csendes tag

Azért ez a telenor megéri a pénzét... Ma adták ki a b140-es frissítést, amit ha jól látok már 1 éves kb... persze a 7.0 sehol nincs egyenlőre. Kb már mindenhol elérhető csak náluk nem.

(#11466) Balathruin válasza gyebi00 (#11465) üzenetére


Balathruin
veterán

Számozás más a szolgáltatói romoknál. Szerintem B160 vagy 170 lehet. B210 is van, de nem hinném hogy az. EMUI verzió mennyi?

(#11467) gyebi00 válasza Balathruin (#11466) üzenetére


gyebi00
csendes tag

300 MB volt és 4.1.3 az emui verzió... és 6.0 android verzió.

(#11468) Balathruin válasza gyebi00 (#11467) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor az mégis B210.

(#11469) gyebi00 válasza Balathruin (#11468) üzenetére


gyebi00
csendes tag

És ma adták ki. ez a vicc benne :D gondoltam akkor jön a nougat :D erre kaptunk egy 1 éves frissítést. Csak én érzem pofátlanságnak? :D ezért írtam alá 2 éves hűséget...

(#11470) Balathruin válasza gyebi00 (#11469) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez a legutolsó MM. Áprilisi, szóval nem régi.

(#11471) szkaroly válasza gyebi00 (#11469) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azért a hivatalos OTA frissítés is csak most jött ki egy hete nemdebár?

Poco X3 Pro

(#11472) gyebi00 válasza szkaroly (#11471) üzenetére


gyebi00
csendes tag

Igaz, de már szkeptikus vagyok ilyen téren, az előző telefonomnál is 1 évig ígérgették, hogy jön a frissítés aztán ez soha nem következett be. Remélhetőleg ennél ez nem fog előfordulni :)

(#11473) szkaroly


szkaroly
senior tag

A B140-es frissítés után kb. 300 megabájttal több helyem lett. Azt hittem fordítva lesz.

Poco X3 Pro

(#11474) Pixx96


Pixx96
aktív tag

Sziasztok hogy lehet az hogy havernak engedte a telefont 7.0-ra frissíteni nekem meg nem engedi még mindig 6.0 megy a telefonon és semmi filmware buherálás nincs neki. Vagy még nincs kint hivatalosan litera a 7.0? de akkor neki mér szedte le a gyári update rendszer nem értem ezt.

(#11475) bubus66 válasza Pixx96 (#11474) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia milyen a tied szolgáltatós?

De kinn van a hivatalos mert az enyém is megkapta független Telekomos

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11476) Pixx96 válasza bubus66 (#11475) üzenetére


Pixx96
aktív tag

Az enyém Telenor függő. Nekem nincs frissítés

[ Szerkesztve ]

(#11477) szkaroly válasza Pixx96 (#11476) üzenetére


szkaroly
senior tag

Telenor még nem készült el Nougattal.

Poco X3 Pro

(#11478) Pixx96 válasza szkaroly (#11477) üzenetére


Pixx96
aktív tag

aha értem :((( És ez mikorra lesz várható telenornál?

[ Szerkesztve ]

(#11479) szkaroly válasza Pixx96 (#11478) üzenetére


szkaroly
senior tag

Jó kérdés. Szerintem a mostani B140-es frissítés a Nougat-nak ágyaz meg. De ez csak feltételezés.

Poco X3 Pro

(#11480) kisda válasza barisssa (#11463) üzenetére


kisda
aktív tag

Szia!

Ugyan ez van nálam is, borzalmas a ram kezelés.
Kamera app mennyi idő mire betölt? nálam kb 15 másodperc, mire betölt teljesen, hogy lehessen fotózni....

(#11481) barisssa válasza kisda (#11480) üzenetére


barisssa
tag

3-4 mp. Most néztem, de szerintem ha nyomkodom több appal a háttérben, akkor biztos 5-8ra felugrana. Nem tudom hogyan lehetne ezt orvosolni.. ez így botrány. Szép, meg jó, az új rendszer, csak az alapok vannak elrontva. Kérdés hogy szándékos e, hogy vegyél újat, vagy összecsapták mert örüljünk hogy van... :(

(#11482) golyós


golyós
őstag

A feleségem szerette a telefont idáig :W
A frissítés óta szídja, hogy a kamera borzalom, lassú lett, fagy a telefon stb.
Hogy lehet így elcseszni egy frissítést :F

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#11483) PACSA75


PACSA75
őstag

Én szóltam srácok hogy ne várjátok olyan hisztérikusan a frissítést, mert nem jó. Ahogy fentebb írta egy kolléga, nekem is eldobálta az okos órát, kamera app katasztrofálisan lassan - akadva nyilik, és a ram kezelés 1 fillért sem ér. Meg is váltam ezek miatt a telefontól. Szép teló, jó hw, szar sw. Kár érte. További sok sikert srácok.

(#11484) Gabis válasza PACSA75 (#11483) üzenetére


Gabis
őstag

Mi lett az utód? :B

(#11485) petya220 válasza PACSA75 (#11483) üzenetére


petya220
senior tag

Oké, nekem ezek közül az egyik hibát sem tapasztaltam, szóóóval akkor most mi?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11486) evo87 válasza petya220 (#11485) üzenetére


evo87
őstag

Én sem... sőt, a bétához képes megtáltosodott, nincs akadás, röccenés vagy fagyás.... és mintha még akksi is jobban bírná...nekem eddig bejön a 7.0

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#11487) petya220 válasza evo87 (#11486) üzenetére


petya220
senior tag

Bizony :D

Mintha a kamera jobb minőséget nyújtana nem?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11488) PACSA75 válasza petya220 (#11485) üzenetére


PACSA75
őstag

Majd fogod sajnos. Nem akarom lehúzni a telót, mert szerettem, de sajnos "jobb volt, mint lett". Eleinte nekem is jobbnak tűnt, de ez csak a friss fr miatt volt.

(#11489) PACSA75 válasza Gabis (#11484) üzenetére


PACSA75
őstag

Alcatel idol 4 (35 ropiért) vr szemüveggel, 2 hónaposan (számla + gari), mint az új. Hihetetlen a különbség, a 3 ik gb ram nagyon is érződik, de lehet elég egy jobb sw, a ram kezelés isteni. Ha egy fél óra múlva vissza térek egy apk ba, még mindig oda jutok ahonnan ki léptem. Ilyet sajnos a kis Huawei nél soha nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#11490) petya220 válasza PACSA75 (#11488) üzenetére


petya220
senior tag

hmm
majd teszek róla, hogy pacek legyen! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11491) ANDROID??? válasza PACSA75 (#11489) üzenetére


ANDROID???
addikt

Legyen szerencséd, mert a korábbi Idol-ok-nál volt hardver hiba :K

[ Szerkesztve ]

(#11492) szkaroly válasza barisssa (#11463) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha jól tudom a Nougatnál a védett alkalmazások kijelölése pont fordítva van mint a 6-osnál. Nem ezért zár be esetleg minden progit?

Poco X3 Pro

(#11493) petya220 válasza ANDROID??? (#11491) üzenetére


petya220
senior tag

idol 2s-em volt.. azóta sincs kitkat rá.. :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#11494) MK VII válasza ANDROID??? (#11491) üzenetére


MK VII
veterán

Szóra sem érdemes az Idol az Alcateltől meg úgy komplett maga az Alcatel.
Lehet, hogy OS-ben felhasználóbarátabb, de majd véresre vakarja a fejét az ember az HW miatt.
Annyi szemetet mint amennyit az Alcatel az Idolokkal a világra tett még nem csinált talán egyik gyártó sem... :)

[ Szerkesztve ]

(#11495) sepyi


sepyi
aktív tag

Mint mondottam egy nappal ezelőtt. 160-ról béta, arról 370 aztán 380 FR nélkül. Gyakorlatilag 11 hónapja használom a telefont. A fenti hibákból egyet sem tapasztaltam. Viszont kinosan vigyázok, hogy visszamaradt filok az alkalmazások eltávolitása urán ne maradjanak. A cash-t nem árt néha üríteni. Nem mondom, hogy mindíg, de az esetek többségében az user is tehet róla, ha belassul döcög a telefon.Amig telon bepötyögtem ezt a szöveget bőven bezárhatott volna mindent. Kamera 2mp alatt kész a fényképezésre. Nem mondom,hogy nincs jobb telefon. De amikor én vettem még 90 rugó volt és most is azt mondom megérte.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#11496) bubus66 válasza Pixx96 (#11478) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia A Telenor a P8 Litere sem adta ki a 6.0 hát nem tudom, hogy erre ki adja-e szerintem nem.

(#11482) golyós

Úgy lehet hogy ajánlott egy factory resetet csinálni főleg mert főverzió csere volt.. meg szokott oldódni..

Igaz könnyebb szitkozódni, mint olvasni vagy a keresőt használni..

(#11481) barisssa

Mi van??? Csináltál FR??? Ha nem akkor ugorj neki és meglátod, más lesz az egész...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11497) Pixx96 válasza bubus66 (#11496) üzenetére


Pixx96
aktív tag

És származik bármi hátrányom abból hogy nem 7.0 van hanem 6.0?

(#11498) bubus66 válasza Pixx96 (#11497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mire gondolsz ezzel? Jobb a 7.0 sok tekintettben és a tiedre is fellehet tenni csak akkor buktavári van a garanciának.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11499) PACSA75 válasza petya220 (#11493) üzenetére


PACSA75
őstag

Nem akarom rommá dicsérni ezt a telót sem, hiszen még csak pár hete nyúzom, egyelőre meglepően jó főleg az árához képest (bár ennyiért vettem a Huaweit is - és sikerült drágábban eladni). Remélem hw gond nem lesz. Valószínűleg nem véletlenül ritka ez a model :), egyelőre best buy, de ha bukta lesz (mert ezzel mindig számolok) legalább nem sok pénzt szórtam el rá. A csere fő oka végül is a vr volt, azaz a gyro szenzor (hiánya a Huawei ben), mert próbálkozom a pc + android + vr comboval.

[ Szerkesztve ]

(#11500) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Érdekes. Nálam a fentebb említettekből egyetlen egy hibajelenség sem figyelhető meg.

A kamera gyorsan megnyílik, a telefon gyors, az akksi is jobban bírja, mint a Marshmallow esetében.

Android 7.0-ra való frissítés után FR megvolt (ahogy itt javasolták, mert a elejétől kezdve követem a fórumot) és semmilyen felesleges app nincs rá telepítve, ami belassíthatná a telefont.

Dual SIM-es, gyárilag kártyafüggetlen telefon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.