Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) ORCA58 válasza pjen (#12095) üzenetére


ORCA58
addikt

A tied Vodás, de ami a lényeg P9 Lite 2017 nem? Az nem ez a készülék! Ez a P9 lite készülékek topikja, így a ROM sem ugyan az.

(#12102) pjen válasza szemesi69 (#12096) üzenetére


pjen
félisten

P9 lite,gondoltam ez evidens ebben a totyikban. :)

ORCA58 bocsi,nem tudtam,hogy két külön teló.

[ Szerkesztve ]

(#12103) szemesi69 válasza pjen (#12102) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez a P9 Lite 2017 topik [link]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12104) pjen válasza szemesi69 (#12103) üzenetére


pjen
félisten

O.K. :W És köszönöm.

(#12105) balgab84


balgab84
aktív tag

Telenorosoknak, meg mindig nem frissult🙁

(#12106) Zsocy155 válasza balgab84 (#12105) üzenetére


Zsocy155
őstag

A Vodafone már hetek óta kiadta, akkor sanszos, hogy erre sem fogja kiadni mint anno a P8 Lite-ra a 6.0-t.
Kérdezz rá a Telenornál mert azt elismerték, hogy nem fogják kiadni a P8 Lite-ra.

(#12107) User_Smike válasza balgab84 (#12105) üzenetére


User_Smike
csendes újonc

1 hónap után válaszoltak, ezt írták:
"Egyeztettünk a készülék gyártójával a szolgáltatói Android 7 szoftververzió kapcsán, de kiadásának időpontjáról pontos információval sajnos nem tudtak szolgálni. A frissítésig ezért további türelmedet kérjük. Köszönjük!"

Kíváncsi leszek vajon frissül-e valaha...

(#12108) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Sziasztok. Abban kérnék segítséget, hogy hol lehet kikapcsolni, ha egyáltalán ki lehet a "fülvédelmet"? Nem tudom, hogy mi a pontos megfogalmazása, szóval azt, hogy zenehallgatás közben basszusnál lejjebbveszi a hangerőt. Powerampot használok évek óta, az eddigi telóim ezt nem, vagy nem ennyire csinálták. Köszi ui: vezetékes és bluetooth fülessel is próbáltam, de állandóan egy lg hbs-750 bluetoothossal használom.

[ Szerkesztve ]

(#12109) ORCA58 válasza Bizsu1st (#12108) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem úgy működik, hogy ugyan figyelmeztet, ill. a gombokkal nem engedi tovább emelni a hangot, de a csúszka azért tovább húzható? Nekem úgy rémlik.

(#12110) Bizsu1st válasza ORCA58 (#12109) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Jól emlékszel, de az csak a maximum szintig nem akarja engedni, amíg nem engedélyezed neki. Amire viszont én gondolok, egyfajta kimeneti decibel korlátozás. Ha hallgatsz rajta zenét, megfigyelheted, hogy amikor csak ének után jön mellé hangszer vagy basszus, halkítja az egészet és hallkabb lesz az ének is. És ezt bármilyen hangerőn csinálja. Autóhifire kötve a legfeltűnőbb.

(#12111) ORCA58 válasza Bizsu1st (#12110) üzenetére


ORCA58
addikt

Zömében kocsiba hallgatok zenét, de nem tűnt fel. Igaz nem a legkorszerűbb eszközökkel hangosítok. Egy kábeles kazetta van a magnóban, a kábel meg a telóba dugva. A technikám csak ezt engedi meg a 13 éves Fiestában. Az FM transmitter felejtős, annyival rosszabb. A telefont csak annyira hangosítom fel hogy ne legyen zajos a felerősített hang.

(#12112) choco01


choco01
addikt

Más sem tapasztalt negatívumot a 7.0-s frissítés óta? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12113) szemesi69 válasza choco01 (#12112) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem

Xiaomi redmi note 12 pro

(#12114) Zsirmanc válasza choco01 (#12112) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nem. Minden ok.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#12115) choco01


choco01
addikt

Megjött, 3gb ram, németből hozott készülék, imeit lekerdeztem gari rendben van. Már frissít is B370re. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12116) ORCA58 válasza choco01 (#12112) üzenetére


ORCA58
addikt

Csak jobb lett! :DD
Vére nem olyan agresszívan zárja be az appokat, habár még amit enged, annál többet is elbírna a memória. Ez Huawei sajátosság.
Egy hiba bent maradt. A hátsó kamera a sztereó hangot videó rögzítésnél most is felcseréli.

Az a +1GB hiányzik a mienkből. :(((

[ Szerkesztve ]

(#12117) ANDROID??? válasza choco01 (#12112) üzenetére


ANDROID???
addikt

Talán az FR-telenek. ;]

(#12118) ORCA58 válasza ANDROID??? (#12117) üzenetére


ORCA58
addikt

Cáfolva! ;)

(#12119) snakebait válasza choco01 (#12112) üzenetére


snakebait
senior tag

Hogy kérdésedre is válaszoljak,nekem se nincs hetessel semmi gondom,gyors meg minden,de előjött idővel pár idegesítő apróság,pedig volt FR. Ilyenek voltak,hogy saját ébresztőnek nem volt hangja,bármit állítottam be. Aktiválódott,csak néma volt. Akkor ha újraindítottam bekapcsolta az NFC-t. Ha kivettem repülő üzemmódból bekapcsolt a blutyúk. Tegnap meg párszor csak fogta magát és újraindult. No,mondom itt az ide,megérett a FR. Amit meg is csináltam recoveryből. Azóta megszűntek az eddigi apró hibák is. ;)

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12120) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.
Találkozott valaki már azzal a problémával,hogy a legutolsó frissítést(OTA)követően nincs ébresztéskor hang?Van rá valami megoldás?Köszönöm előre is!

(#12121) snooze válasza mnó77 (#12120) üzenetére


snooze
veterán

Ha az elötted levö hsz-t elolvastad volna,akkor nyilván látnád a megoldást.. :C vagy a riasztás csuszkát állitsd be..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#12122) szami777 válasza snakebait (#12119) üzenetére


szami777
addikt

Az nfcs dolog nálam is előjött, bár én kb kéthetente indítom újra a telefont. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#12123) ORCA58 válasza szami777 (#12122) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha minden igaz más Huawei telónál is bekapcsol az NFC újra induláskor. Szerencse nem eszik sokat. Nálam nem gond mert már 892 órája megy folyamatosan.
A többi hibába sem futottam bele. A repülőgép módot sem használom soha, minden nap szépen ébreszt.
Ja, hétvégén nem.

[ Szerkesztve ]

(#12124) robi64 válasza szami777 (#12122) üzenetére


robi64
aktív tag

Nem újra indítás hanem gyári visszaállitás kell.

(#12125) balgab84 válasza User_Smike (#12107) üzenetére


balgab84
aktív tag

Köszi

(#12126) Lauda


Lauda
félisten

Hangszínszabályzó van alapból a telóban? Rádugtam egy fülest és jó lenne kicsit fabrikálni rajt.

(#12127) Just_Reboot válasza Lauda (#12126) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A zenelejátszón belül van talán, ha jól emlékszem.

(#12128) Lauda válasza Just_Reboot (#12127) üzenetére


Lauda
félisten

Én nem találtam benne.

(#12129) MR ME válasza Lauda (#12126) üzenetére


MR ME
aktív tag

Ajánlom a poweramp alkalmazást, nem drága (én vmi 300 forint körül vettem, igaz akkor akció volt), eléggé elterjedt és ismert, könnyen ketelhető lejátszó amiben benne van minden :) nézd meg a próbaverzióját esetleg...

(#12130) petya220


petya220
senior tag

Valaki b381 system.img-t meg tudja nekem adni? :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12131) Lauda válasza MR ME (#12129) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm szépen, kipróbálom! :R

(#12132) bubus66 válasza petya220 (#12130) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia tessék a B381 system.img ha meg vagy akkor szólj mert törlöm köszi :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12133) petya220 válasza bubus66 (#12132) üzenetére


petya220
senior tag

Már szedem! :D köszönöm!

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12134) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok!
Telekomos telefon szépen frissült 7.0-ra amikor megjelent. Múlt héten garanciás(TMX) szervizbe küldtem a telefont mert az usb foglalat tönkrement(nem töltött). Új telefont kaptam vissza ami szuper, viszont 6.0 van rajta és nem talál frissítést. Build: L21C900B161
Mit tehetnék, hogy tudjam frissíteni?
Köszönöm

(#12135) Zsocy155 válasza minimumgame (#12134) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Az összefoglalót olvastad? Benne vannak a frissítési módszerek.

(#12136) snakebait


snakebait
senior tag

Az áruházból akarok feltenni,vagyis már telepítettem egy tucatot Battery alarm progit,hogy jelezze mikor merül az akku és mikor feltölt,mert gyárilag nekem 20%-nál dob egy értesítést csak az állapotsávon némán. Másnál is néma a gyári merülő akku értesítés?? Azért akartam rá plussz progit,de mindegyik vagy csak némán dob egy értesítést,hiába állítok nekik bármilyen hangot,vagy nem is jeleznek. Hogy lehet ez? Talán az emui nem enged harmadik féltől erre progit,hogy működjön? Vagy hülyeséget beszélek? :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12137) petya220 válasza bubus66 (#12132) üzenetére


petya220
senior tag

Törölheted, köszönöm :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#12138) bubus66 válasza petya220 (#12137) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendedben köszi, hogy szóltál

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12139) bubus66 válasza minimumgame (#12134) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a csodálatos TMX hogy a istenbe tud feltenni ilyen ROM-ot L21C900B161 na erről ennyit, és ez már nem az első eset, hogy C900 tesznek fel helyette.

Vissza kell vinni és kell nekik mondani, hogy VNS-L21C432B161 tegyenek fel.......

Azért nem frissül mert C900-as.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12140) ORCA58 válasza minimumgame (#12134) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem jelezd a Huawei-nek is, hogy nem a hivatalos gyári ROM-mal adta vissza a szerviz.
Elméletileg nekik ezzel foglalkozni kellenbe.

(#12141) bubus66 válasza ORCA58 (#12140) üzenetére


bubus66
nagyúr

De nem foglalkoznak vele lett velük beszélve pont ilyen miatt... Halvány lila fingjuk nincs semmiről sem..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12142) Sanki válasza ORCA58 (#12140) üzenetére


Sanki
addikt

De, ha új telefont kapott, akkor az gyárilag így jött ki, nem?

(#12143) Zsocy155 válasza bubus66 (#12141) üzenetére


Zsocy155
őstag

Így igaz. Én még a P8 Lite-al kapcsolatban írtam nekik, hogy a szerviz egy új független telefont küldött Vodafone-os rom-al. Csak azt hajtogatták, hogy a függetlenítést a Vodafone-al beszéljem meg.

(#12144) bubus66 válasza Sanki (#12142) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem azzal biztos, hogy az új nem jöhet ki a szerviz csinálja ezt mint írtam nem az első eset..

lehet, hogy csak alaplapot cseréltek. ez a ROM volt nekik feltették az usernek jó lesz így is.

Különben halvány kicsi fingjuk, nincs hogy melyik ROM-ot kellene feltenniük.

Anno a P8 Litem GPS hiba mitt volt szervizbe, (az enyém még gyárilag független volt) erre vissza küldték Telekomos ROM-al, hol ott elvitel előtt jeleztem, hogy független és buildet is leírtam nekik.. És fel mertem hívni őket még nekik állt feljebb..

(#12143) Zsocy155

Csak a sopy/pastet ismerik a sablon szöveg..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12145) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok.A Mi Band 2 használható a gyári egészség programmal?

(#12146) Cunaja válasza bubus66 (#12144) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem szabad piszkálni a drága Huawei szervizt. ;]
Azon sem lepődtem meg volna, ha a P9 romját rakják a Lite-ra.
432-es EU Full rom és semmi gond.
Sajnos nem mindenhol hozzáértők dolgoznak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12147) bubus66 válasza Cunaja (#12146) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igazad van mester de ez sajnos már nem az első eset ami így történt.. Ahogy nézem a TMX nem hozzáértők dolgoznak..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12148) ANDROID??? válasza Cunaja (#12146) üzenetére


ANDROID???
addikt

TMX-nél nem menő csak hozzáértőket alkalmazni. :(

(#12149) bmt50 válasza ANDROID??? (#12148) üzenetére


bmt50
senior tag

Jaaajj hagyjátok!!! Ez egy maffia. Megvannak a szerződések mindhárom szolgáltatóval. Gyári alkatrészekkel dolgoznak, a kicsiknek csak az Ali Express-es kínai utángyártott szar jut. Miért foglalkoznának szoftveres problémákkal???Asszony Alcatel Idol 3-ját 3x kellett visszaküldeni hozzájuk, hogy ugyan ismerjék már el, és javítsák már meg a hibáját. Hívás közben bekapcsolt időnként a kijelző, és bontotta a vonalat, meg zenére dedikált stereo telefonon ugrottak az mp3-ak.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#12150) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Látom mást nem zavar az audio problémám. Viszont lenne még egy kérdésem: a chrome-ban néha furcsán érzékel a kijelző. Ez másnál is így van? Telenoros teló. Köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.