Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) papelado válasza janosibaja (#4497) üzenetére


papelado
aktív tag

Nm rakhat fel boldog boldogtalan

Drágaszágom....

(#4502) Aryon87 válasza SkiDev (#4496) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a kep eleve mar egy zoomolt kep, ami meg be is randult, persze hogy moslek.. Javaslom a fotos topikba keress ra a P20Pro kepekre, Yamato tett fel parat.. vagy keress az enyemre a Mate10Pro-ra ha meg elnek a linkek, ott is kapsz nehanyat, bar en mar tiltva vagyok onnan, igy atmentem a szerkesztett topikba..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4503) gti16v


gti16v
őstag

van egy hiba aminek nem örülök,sok telefon csinálta...PL sony Z,Z1,Z2,Z3 is...és végre a P9 ,P9 PLUS-nak
volt gond ....meg is szoktam,de a P20pro-nál újra előjött.

tehát amikor mind2 kezem foglalt,és a vállammal szorítom a telefont a fülemre akkor sok a panasz a vételre.Nyilván beárnyékolódik...érthetetlen számomra,de így van.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4504) racerx válasza SkiDev (#4496) üzenetére


racerx
őstag

Én ennén husszor jobb képeket csináltam koncerteken (erre allergiás vagyok/voltam, pl OP5T többek közt ezért repült), még 3x 5x zoomal is. Tényleg nagyon jó ebben, jobb mint az S8 volt előtte.

(#4506) misi111


misi111
tag

Sziasztok azt nem lehet valahogy beállítási hogy az SMS a Facebook értesítési és a többi értesítési alkalmazásnak mindegyiknek külön hangja legyen? köszi

Privátra illik válaszolni!!!!

(#4507) janosibaja válasza misi111 (#4506) üzenetére


janosibaja
őstag

Lehetséges. Sokszor írtunk róla, keress vissza.

(#4508) Bferibörs válasza gti16v (#4503) üzenetére


Bferibörs
addikt

Használtam már én is így a telót,nem volt gond vele,olyan volt,hogy elcsúszott a f7lemtől és vissza kellett tolnom,mert nem jól hallottam,de ez a hangszóró rossz poziciója miatt volt.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4509) Drago1


Drago1
tag

Sziasztok van egy hónapos P20pro telóm mai napig minden oké......ma este nem tudok telefonálni ,pedig térerő fullon a hálózaton ( Ausztria A1) most kint vagyok ,de eddig működött!
Hálózat keresés nagy nehezen talál vagy 20 különbözőt,egyiket kiválasztom "megtalálja" mutatja fenn a bal sarokba hálózat hogy melyik és hogy fullon van,jól van öröm ,rányomok a hívásra kínlódik és ki dobja hogy a hálózat nem elérhető,ezt csinálja autómatikus keresésnél is látszólag van hálózat ,telefonálni szeretnél és még sincs hálózat......P8 lite-nél volt ilyen problémám ,nagyon gáz ,több mint 200 ezer ft-és teló és jelenleg ébresztő órának tudom csak használni :W :O :(((

Van valakinek ötlete ki be kapcsolgattam ,de semmi :O

(#4510) Drago1 válasza Drago1 (#4509) üzenetére


Drago1
tag

"A mobilhálózat nem érhető el" Ezt írja pontosan, közben meg azt mutatja van hálózat ??? :F

(#4511) SkiDev válasza papelado (#4500) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nekem nincs meg az eredeti, mert a gazdája Face feltöltéséről szedtem le. Mielőtt támadás érne, a fenti képet nem szántam semmivel összehasonlítani, mivel tisztában vagyok vele, hogy a face is ront a minőségen, de csak így tudom szemléltetni, hogy zoom nélkül milyen képeket tudok lőni. Hasonlóakat, kicsivel jobbakat. Próbáltam már házat fotózni 32 mp záridő állvánnyal is, de valahogy nekem nem jött át, hogy a G4-nél mennyivel jobb lenne. (Igaz én is elrontottam, mert ugyanott, ugyanabban az időben nem csináltam többb képet, illetve nem csináltam a G4-gyel is, holnap lehet pótolom ugyanott). Valószínű én vagyok balga ehhez a készülékhez, viszont úgy nehezen adok ki rá 200k-t, hogy ehhez magasabb szintű skill szükséges, mint egy átlag fotós. Én a G4-et előkapom, 30mp záridővel és 50-es ISO-val sosem nyúlok mellé. Lehet, hogy itt nem működött, ezért tapogatózom. Sok időm nem volt kipróbálni. Ettől függetlenül teljesen mindegy, mivel egy S9+ után sem estem hanyatt a ma este folyamán, az én szememnek a G4 mindig jobbat lő, így nem tudok továbbra sem dönteni, viszont váltani meg kellene, mivel 3 év alatt egy s más fejlődött.

Aryon87: Igen, nézegettem, fotótrendet is, illetve már kismillió tesztet, hiszen az egész nyaram így telt, hogy ezt a telefont elemezzem, ezért ért csalódás, miután én is ki tudtam próbálni.

racerx: Én elhiszem, viszont azt hittem annyi az egész, hogy éjszakai mód bekapcs és tartsd ki a 6mp-et az EIS segítségével. Erre úgy nem volt az igazi, lehet még egyszer elkérem megtaperolni majd.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#4512) papelado válasza Drago1 (#4509) üzenetére


papelado
aktív tag

"Sziasztok van egy hónapos P20pro telóm mai napig minden oké......ma este nem tudok telefonálni ,pedig térerő fullon a hálózaton"

",nagyon gáz ,több mint 200 ezer ft-és teló és jelenleg ébresztő órának tudom csak használni "

Összegezük:
Eddig jó volt de ez egy gáz teló 200.000.ért t most éppen valami miatt nem jó.

Eszedbe se jut ,hogy a szolgáltatód hívd fel elsőnek mert mondjuk az ítéletidő fél európát elmosta..

De ha még a telód is ment szét lett hibás..Miért nem szervizbe adod be?
Az árnak mi köze a hibához?
Ma néztem forma 1 et a milliárdos technika is megállt....

Ui:majd írj ha demonstrálni tudod a soha nem elromló terméket.
Zigcsilliárdosok leszünk :R

Drágaszágom....

(#4513) papelado válasza SkiDev (#4511) üzenetére


papelado
aktív tag

Ja ,hogy még fb is...Engedd el.Nem neked való készülék.Samu a nyerő szerintem neked :R
Tegnap szar időben lőttem iso 1000!!! kézből automata nem zajos alap kattintott valami.(Fókusz az nincs rajta sehol kb mert hulla részegen hajnalban úttesten azért...)

[link]

G4 vol nekem is én nem csodát vártam,hogy állam leszakad hanem modern alternatívát.Ezt tudja nekem a P20pro rendszeres frissítésekkel csodás akkuval remek kijelzővel és fotós szolgáltatásokkal.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4514) Drago1 válasza papelado (#4512) üzenetére


Drago1
tag

Igen gáz mert telefon és nem lehet vele telefonálni ,itt nincs ítélet idő !Volt p8 lite -om ugyan ez volt a probléma,(legközelebb olvasd el a kommentemet többször is így lehet meg maradnak a részinformációk is ) nem csak nekem hanem, sokaknak ,itt vissza kereshetsz a prohardveren ha érdekel.

Felhívnám a szolgáltatóm ,csak nincs mivel :DD

Feleségemet akartam hívni hogy még élek ,este 11 van ,meg szervíz sincs a közelben ,ha haza érek Magyarba majd beviszem .....

"Ma néztem forma 1 et a milliárdos technika is megállt..."

Szuper :C

Tehát nem találkoztál még ilyen hibával,nem is hallottál még róla ......... hogy a kérdésemre is legyen válasz

(#4515) papelado válasza Drago1 (#4514) üzenetére


papelado
aktív tag

"Felhívnám a szolgáltatóm ,csak nincs mivel "-Életszerü elhiszem! Főleg ,hogy itt írsz neten...Facebook szolgáltatód oldala máris egy jó kiindulási pont :K

p8 liteod p20 topikban?..

"11 van ,meg szervíz sincs a közelben ,ha haza érek Magyarba majd beviszem ....."
Ezt mondom ezzel kezdj!

"Tehát nem találkoztál még ilyen hibával,nem is hallottál még róla ......... hogy a kérdésemre is legyen válasz"
A kérdésed fele egy felesleges értelmetlen irreleváns fröcsögés volt .

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4516) Drago1 válasza papelado (#4515) üzenetére


Drago1
tag

Nem talál szolgáltatót a telefonom szerinted mi lehet az oka?

(#4517) Drago1 válasza Drago1 (#4516) üzenetére


Drago1
tag

Nincs Facebook-om vagy 10 éve ,wifi-ről írok egy laptopról ,nincs vonalas telefon stb stb tehát nem tudok telefonálni :)

Se viberem se messengerem stb hihetetlen a mai világban mi?

(#4518) Aryon87 válasza SkiDev (#4511) üzenetére


Aryon87
félisten

A G4 magas mércét állított fel (+ S6 tesók, N5X és N6P), az(ok) a telefon(ok) volt(ak) az egyike a fotózás terén, amit a maiak perpillanat szoftveres trükkökkel próbálnak hozni. Jó telefon a P20Pro, csak ki kell ismerni, mert a Huawei másképp adja mint a többi. És a Huawei inkább RAW-ban erősebb, mint automatában, az átlagembernek viszont a sima ellövöm a képet is bőségesen frankó.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4519) spawn21 válasza Drago1 (#4516) üzenetére


spawn21
veterán

Tegnap nekem is elment kb 10 percre.
Az most egy op6.
Pedig az a vihar volt :)

Restart es vársz. Nem csak neked volt ilyen, és nem csak ilyen telefonnal. Mondjuk könnyű egyből mindent leszarozni

iPhone 13p

(#4520) janosibaja válasza papelado (#4515) üzenetére


janosibaja
őstag

Békesség, békesség, békesség

(#4521) papelado válasza Drago1 (#4517) üzenetére


papelado
aktív tag

Még valami kifogás...?Mert egy kamu fb profil létrehozása 1 perc azt soha többé nem használod..

A nincs ítéletidőre meg hahahah...
Vidd be szervizbe .Keresd a szolgáltatód.Eza két opció.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4522) papelado válasza janosibaja (#4520) üzenetére


papelado
aktív tag

Van felvétel a vatikánba vatikánba vatikánba ;]

(#4519) spawn21ű
+1 ha nem így indít ezzel az ezerszer olvasott butasággal,hogy nem ezt várom 200 ért...jajaja ...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4523) knox83


knox83
senior tag

Bocs ha off, max törlésre kerül, de mit gondoltok az új bemutatot kirin 980ról?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4524) papelado válasza knox83 (#4523) üzenetére


papelado
aktív tag

Mindenben előrelépés kivéáve szerintem videóban nem.Ha jól látom még mindig nem tud ois vagy eis stabilizált 4K-t illetve sima 4K 60 fpst.

Lehet benéztem amúgy.

Drágaszágom....

(#4525) Vikooo válasza papelado (#4524) üzenetére


Vikooo
addikt

OIS nem SoC függő, az az EIS.

(#4526) papelado válasza Vikooo (#4525) üzenetére


papelado
aktív tag

De a soc képfeldolgozó része(ISP) az OIS kezelés is,Valaminek ugye vezérelni kell nem magától találja ki mikor kell mozognia.Nyilván ahz nem is ettől(nem értek hozzá)de biztos,hogy a socnek is köze van az OIS hoz.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4527) Balázs1986 válasza papelado (#4526) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem ez úgy van, hogy az OIS-képes kameramodul tartalmazza az objektívet és a mozgatórendszert, plusz egy giroszkópot (ami esetleg gyorsulásmérőt is tartalmaz), illetve egy vezérlőt ami a szenzoradatok alapján PID-et számol és a kimenetein ez alapján mozgatja a lencsét a mágneseken keresztül. A vezérlőhöz a kamera driver-én vagy API-n keresztül férhet hozzá a kamera alkalmazás és így megmondhatja hogy aktív legyen-e az OIS, vagy fixen tartson. Így elvileg SoC-független. Nem mondom biztosra hogy így van, de nekem ez tűnik a leglogikusabb megoldásnak.

Kíváncsi leszek a Kirin980 teljesítményére. De ha a Mate20 (Pro) úgy fog kinézni mint a Lite, akkor abszolút nem fogom bánni hogy nem vártam meg, a P20 nekem sokkal jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#4528) cog777


cog777
senior tag

Nem talaltam valaszt a formuban es a googleban. Ki tudom valahogy exportalni es megosztani mukodokepes formatumban a 3D Panorama fotokat? Jo lenne a PC-n megnezni oket.

Kollegam mas programmal es telefonnal keszitett 3D-s modelleket amikoet ki is nyomtatott :)

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4529) cog777 válasza cog777 (#4528) üzenetére


cog777
senior tag

Van egy megoldas, Fyuse szerveren keresztul, feltolti a 3D fotot ami egy linken keresztul megtekintheto.
Jo lenne offline export.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4530) Vikooo válasza papelado (#4526) üzenetére


Vikooo
addikt

Úgy értem ezek már rég tudják az OIS -t akar 4K -ban is, a P10 is tudja, EIS az igazán számítás igényes!

(#4531) papelado válasza Balázs1986 (#4527) üzenetére


papelado
aktív tag

Aha ez így okés de biztos ,hogy soc függetlenség nem megoldható .Valahogyan át kell menni az akár rmár nem nyers hanem részfeldolgozott feladatoknak.Köszi elkezdek olvasgatni a témában

Drágaszágom....

(#4532) papelado válasza cog777 (#4529) üzenetére


papelado
aktív tag

Dobsz rá linket hasznos lenne.Köszi!

Drágaszágom....

(#4533) cog777 válasza papelado (#4532) üzenetére


cog777
senior tag

Amikor belepsz a galeriaba es megnyitod a 3D-s panorama fotot, ott a megosztasnal valaszthatsz email-t vagy mast. Ott mar automatikusan legeneralja a linket a szerveren keresztul.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4534) papelado válasza cog777 (#4533) üzenetére


papelado
aktív tag

ja oké valamiért nekem soha nem működött .Ránézek köszi!

Szerk működik el is felejtettem b132 alat üres ablakot dobott fel most jó

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4535) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.

Szerintetek mikor esik le A Huawei P20 pro ára? Ha kijön az új Mate akkor esélyes?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#4536) zmtTom


zmtTom
tag

Az AOD jelzi a viber és messenger üzeneneteket?

(#4537) papelado válasza mályva (#4535) üzenetére


papelado
aktív tag

Ne haragudj ez egy annyira felesleges kérdés...

Drágaszágom....

(#4538) Aryon87 válasza zmtTom (#4536) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. Csak sms és nem fogadott hívást mutat sajnos.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4539) winben válasza Aryon87 (#4538) üzenetére


winben
aktív tag

Találtam egy bugot. Ha átalakítóval hozzádugom monitorhoz a telót és asztali módban akarom használni a hang mindképpen a mobil hangszóróján szólal meg.
Ha saját usbc fülhallgatót dugok rá, ha DAC-ot - teljesen mindegy.

...lehet nem sokunkat érint a dolog, de talán majd beküldöm egy hibajelentésbe. Bár tökmindegy, úgyse fogják javítani...

(#4540) Balázs1986 válasza winben (#4539) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem biztos hogy ez bug. Van egy adott típusú media interface amit aktiváltál (HDMI), a rádugott eszközödnek nincs audio támogatása, ezért a sajátját használja. Gondolom egyszerre egyféle ilyen kimenet lehet aktív, ezért nem indít egy külön audio stream-et másik eszközre más típusú interface-en. (Hangot is támogató eszközre természetesen kimegy a hang HDMI-vel).

[ Szerkesztve ]

(#4544) dobolson


dobolson
senior tag

Sziasztok!

Szétolvastam mindent már a topikban, és a már megszokott "s9+ vagy p20p legyen" kérdés is eldőlni látszik a huawei javára. :) Most honor 9-em van, és van itt egy bug, ami nem vészes, de idegesít: a kedvencek fülön nem tudom módosítani a sorrendet. Hiába húzkodom ide-oda a neveket a szerkesztésnél, a mentésnél visszaugrik minden oda, ahol volt. Ez itt javítva lett, lehet szerkeszteni és úgy is marad? :)

(#4545) Pompi válasza dobolson (#4544) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lehet, és úgy is marad (P20).

Feel Good Inc.

(#4546) dobolson válasza Pompi (#4545) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi!

(#4547) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

használ valaki amoled clock-ot? Olyat ami nem meríti az aksit drámaian.

plata o plomo

(#4548) Genzi


Genzi
csendes tag

Sziasztok!
Iphonoknál bejövő hívás esetén láttam, hogy feltünteti az e-mail aláírásokból, hogy 'talán' ki lehet a hívó fél.
Létezik ilyen beállítást a p20 pro esetén, amennyiben nem, ismertek esetleg ilyen célt szolgáló programot?
(Céges sim kártyát is használok a telefonban, illetve a céges e-mail fiók is be van állítva)
Segítségetek előre is köszönöm!

(#4549) papelado válasza Genzi (#4548) üzenetére


papelado
aktív tag

[link]

Drágaszágom....

(#4550) Pompi válasza Genzi (#4548) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Samsungok tudtak egy időben ilyet, akkor a Hiya megoldása volt a rendszerbe integrálva.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.