Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) ImAxRap


ImAxRap
csendes tag

Üdv. Gyári kiegészítőket hol érdemes vásárolni? Keresgéltem, de nem igazán találtam sehol gyári tokot.

"Minden szavam magamról vall."

(#4552) poero válasza ImAxRap (#4551) üzenetére


poero
aktív tag

Hol kerested, hogy szerinted sehol nincs????? :F :F :F
Google keresőbe beírva kb millió találatod dob ahonnan rendelhetsz vagy láthatod melyik nagyobb műszaki áruházak árulnak ahova be is tudsz menni...
De segítek, a teljesség igénye nélkül: speedshop, tok-shop, extreme digital, media markt, bestmarkt, alza, emag....

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4553) spawn21 válasza ImAxRap (#4551) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig abszolút nem nehéz megtalálni.
Google kereső

iPhone 13p

(#4554) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Tudnátok bluetosth-s fülhallgatót ajánlani egy P20Pro-hoz. Ne azt a 40K-sat.
Occóbat.
Köszi.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#4555) Arolotifar válasza MikaVejneGI (#4554) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nekem ilyen van, bevált :) Ráadásul most akciós is :) [link]

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4556) spawn21 válasza MikaVejneGI (#4554) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem ez jött be
[link]

iPhone 13p

(#4557) gti16v


gti16v
őstag

Hello!

(Amúgy amikor rá teszem tölteni a telefont,miért nem jelzi
semmi,hogy szuper gyors töltés zajlik ?)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4558) nylontacsko válasza gti16v (#4557) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Minek jelezze? :Y

Jelzi, hogy tölti. Látod a %-ot, illetve annak az alakulását.
Mit szeretnél még? :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4559) #18001664 válasza gti16v (#4557) üzenetére


#18001664
törölt tag

Jelzi....írja csatlakozáskor, hogy Szuper töltés.

(#4560) Sumptuous válasza MikaVejneGI (#4554) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha esetleg van jelenleg is egy komolyabb fülhallgatód, akkor akár egy ilyen is megoldás lehet. Van belőle rémgagyi 500Ft-os (ali rendelés, ezen az oldalon 4k) egészen a komolyabb, apt x HD- képes is. Létezik olyan is, amelyiken optikai/koax kimenet is van, így hangrendszerre köthető. Nekem egy streambot mini van, nem egy audiofil valami, viszont nagyon kényelmes használni és az akku is bír 6-7 óra zenehallgatást. Most gondolkodom egy komolyabb modell vásárlásán :DD Egy KZ ZSE-vel használom, ami az árával ellentétben rendkivűli. Baromi jó minőségű, és a hangja is egész jó. :R

(#4561) gti16v válasza nylontacsko (#4558) üzenetére


gti16v
őstag

azt ,hogy a barátom,rá dugja a telefonjára a töltőmet,ki írja a zöld buborékba,hogy gyors töltés nekem nem.
(igaz az MATE RS),de a feltételek ugyan azok.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4562) janosibaja válasza gti16v (#4561) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem is ki kell írja, nekem mindig jönnek a bubik.

(#4563) nylontacsko válasza gti16v (#4561) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Értem. Erre nem gondoltam. Sorry :R
A "buborékok nekem is jönnek".
Figyelni sosem figyeltem, hogy van-e egyéb információ.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4564) fuzics válasza janosibaja (#2239) üzenetére


fuzics
csendes tag

Szia, milyen a telefon hangminőség az autóban bluetoothon keresztül?
Köszönöm.
Csaba

(#4565) janosibaja válasza fuzics (#4564) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem rendben van, a mobil Bluetooth egysége hibátlan. A minőséget inkább a kocsim gyári fejegysége korlátozza, de nekem a telefonálás kihangosítására az is tökéletesen megfelel.

(Vannak itt audiofil kollégák, ők nem tom, mennyire bólogatnának, de engem kérdeztél, szerintem OK.)

[ Szerkesztve ]

(#4566) dobolson


dobolson
senior tag

Megjöttem én is egy fekete verzióval! :) Eddig elég bejövős. :)

(#4567) #18001664 válasza dobolson (#4566) üzenetére


#18001664
törölt tag

Használd nagy örömmel, nem igen fogsz benne csalódni!

(#4568) dobolson


dobolson
senior tag

Ezeket az értesítéseket nem lehet itt sem eltüntetni, ha használom a chat fejeket face messengeren? Honoron is ez volt és kiidegelt. Ezek szerint itt sem oldódott meg?

(#4569) Aryon87 válasza dobolson (#4568) üzenetére


Aryon87
félisten

Oreo feature... Osszes markanal olvasom szinte

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4570) dobolson válasza Aryon87 (#4569) üzenetére


dobolson
senior tag

Mocsok egy ocsmány húzás pedig. :)

(#4571) Sumptuous válasza dobolson (#4568) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Khm... de szép ikonok... :))

Esetleg ezt próbáld meg. Gyanítom minimális angol tudás akad.. Én nem hasznalok fb-t meg messengert se, főleg nem fejekkel, de szerintem működhet. :R

(#4572) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Hogyan tudok megbizonyosodni arról, hogy nem szolgáltatói a telefon?
A rom, ami rajta van, az utalhat erre?
Köszönöm előre is.
A telefon Média M. Vásárlás.
Én a 2.tulaj vagyok.
269.x ezer volt.
Köszi előre is.

-Galaxy S20 - The best-

(#4573) dobolson válasza Sumptuous (#4571) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi a tippet, rálesek. :)

(#4574) Aryon87 válasza csabicska (#4572) üzenetére


Aryon87
félisten

MediaMarktos telefon eleve nem szolgáltatói, hanem független, és valszeg dualsimes is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4575) Sumptuous válasza dobolson (#4573) üzenetére


Sumptuous
senior tag

A linkelt therad legutolsó bejegyzésében van egy app feltöltve, amivel elsőnek bejön a topicban említett menü, így nem kell a nova meg hasonló appokkal vacakolni.:) Kipróbáltam, működik.;)

(#4576) csabicska válasza Aryon87 (#4574) üzenetére


csabicska
senior tag

Igen.
Dual simes.
:)
Köszönöm

-Galaxy S20 - The best-

(#4577) dobolson válasza Sumptuous (#4575) üzenetére


dobolson
senior tag

Na, valahogy összehoztam, blokkolka azokat a sz@rokat. Hálás köszönet! :)

(#4578) #18001664


#18001664
törölt tag

Feleségem meglepett egy [Ringke Fusion X Black] tokkal, ha megérkezik beszámolok a tapasztalatokról! :)

(#4579) apollo12 válasza #18001664 (#4578) üzenetére


apollo12
veterán

nekem is van ilyen tokom jól védi a telóm :)

(#4580) dorten


dorten
tag

Sziasztok,

Bluetooth kerdes:

Egy helyi Huawei boltban vasaroltam egy powerbankot, es a nagy raktarsopres kereten belul ajandekba kaptam melle egy Huawei Sport Bluetooth Headphones Lite fulhallgatot. :C Nagyon rendben van, de telefonon (P20 Pro) Spotify-t hallgatva olyanokat laggol hogy :Y A zene kepes masodperceket ugrani, illetve ha megnyomom a telefonon a pause gombot eltelik 1-2 masodperc mire reagal a fules.

A telefonon lehet valami elallitva, vagy valaki talalkozott hasonloval?

(#4581) hito válasza #18001664 (#4567) üzenetére


hito
nagyúr

Én azért tudok olyat mondani, amivel nehéz együttélni, megbarátkozni.

A vibra motor nevetséges. Semmit nem ér, mintha nem is lenne kb. Rendre lemaradtam a hívásokról ha csak rezgőn volt. Ugyanilyen az iphone 8-cal soha nem fordult elő, sőt a mostani Note 8-amnál sem.

A másik, hogy nekem az anyaghasználat sem volt az igazi. A két említett készülék mellett kifejezetten gagyi.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4582) richies válasza hito (#4581) üzenetére


richies
senior tag

Egyetértek, rezgő motor kritikán aluli. Soha nem veszem észre akkor sem, ha az asztalon melletten van a telo. Még a xiaomi redmi note ban is sokkal jobb, (meg tele rezgő beállításokkal, erő, tipus, itt semi) hogy cseszhették igy el?

Rozsomak of Power

(#4583) dobolson válasza dorten (#4580) üzenetére


dobolson
senior tag

Én egy skullcandy fülessel járok így akkor, ha pl zsebben van a teló vagy úgy fogom át, h leárnyékolom nagyon (honorral volt). De másik fülessel nem csinálta, szóval a füles bt vevője nem valami bika. Lehet itt is ez van.

[ Szerkesztve ]

(#4584) robekraptor válasza hito (#4581) üzenetére


robekraptor
tag

Nem tudom, lehet, hogy kifinomúlt az érzékem, de nekem semmi gondom a rezgéssel, sőt van, hogy még zavar is.

(#4585) spawn21 válasza hito (#4581) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem abszolút megfelel.
Az iPhone 7 óta egyértelműen ők a jobbak minden mobillal szemben ha rezgő motorról van szó.
Na de nem akkora gáz, mint ahogy leírod
Nem tudom miben annyira rossz az anyaghasználat egy samsunghoz képest, de nekem ez sem jön át.
Nem védem a márkát, de ez a telefon keresztbe lenyel szinte minden telefont :)
Persze nem tökéletes, ahogy egyik sem

iPhone 13p

(#4586) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Kérdésem azon tulajdonosok irányába teszem fel, akik iPhone-ról váltottak. Tíz évvel ezelőtt én is androiddal kezdtem :DDD aztán egyszer csak váltottam iOS-ra, nem tudtam megszokni. Egy hónap után ismét android, 6 hónap után ismét iOS, azóta nem volt semmi váltás. Négy éve használom ismét az iPhone-t.

Tegnap egymás mellé raktam a Samsung S9+ és a Huawei P20 készülékeket. Samsung valahogy nem győzött meg, Huawei oled kijelzője viszont szép, maga a készülék is jobban tetszik. Mik a vélemények, tapasztalatok a váltás után?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#4587) papelado válasza hito (#4581) üzenetére


papelado
aktív tag

Igen a vibra motor rettenetesen béna gyenge.Az anygahasználatot viszont nem értem.Tökéletes.

Drágaszágom....

(#4588) papelado válasza allein (#4586) üzenetére


papelado
aktív tag

Szia! Kereső .,,Sokszor ki lett tárgyalva! iPhone s9 is.
Teaser :eddig senki nem bánta meg.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4589) knox83


knox83
senior tag

Szerintem kár vitázni a rezgő motoron, nem vagyunk egyformák:) Nekem sincs bajom vele, bár most vettünk a családba egy honor 10 viewt, kapásból erősebb a visszajelzés ha kilépsz a menübe.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4590) hito válasza spawn21 (#4585) üzenetére


hito
nagyúr

Attól mert Te nem érzed (illetve érzed a vibrát) még a kategória győztese...negatív értelemben ;]

papelado: ízlés kérdése, de kézbe véve a két telefon egyikét a P20 Pro mellett, érezni, hogy valami "hiányzik" belőle. Valószínűleg az anyag :D A másik két készülék anyaghasználatra nagyon ott van (üveg + fém), a P20 Pro egy merő műanyag. Persze a jobb fajtából és szépen csillok-villog, de:

iPhone 8 Plus: 202 gramm
Note 8: 195 gramm
P20 Pro: 180 gramm

Lehet, hogy hiba a súlyt azonosítani a minőséggel, de érzésre tényleg sokkal minőségibb az említett kettő. Sőt, házon belül a Mate 10 Pro is.

Engem ez a két dolog zavart, meg a videó minősége. Ezen kívül nálam is a top5-ben van a készülék.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4591) allein válasza papelado (#4588) üzenetére


allein
addikt

Jogos, akkor marad a kereső :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#4592) poero válasza hito (#4590) üzenetére


poero
aktív tag

Tényleg hiba a súlyt a minőséggel azonosítani, mivel mind a két "minőségibb" telefon nagyobb méretileg....nem lehet ebből adódik a 15 és 22 gramm többlet???

Valamint honnan állapította meg hogy a P20pro műanyagból van? Legutolsó információim szerint üvegből és alumíniumból készült.

[ Szerkesztve ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4593) #18001664 válasza apollo12 (#4579) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szuper, akkor biztos megfelel majd nekem is! Képek alapján nagyon bejön. S9 Pluson is Ringke tokot használtam és nagyon minőségi darab.

(#4594) #18001664 válasza hito (#4590) üzenetére


#18001664
törölt tag

Valóban ésszerűtlen a minőséget a súly alapján értékelni...ez alapján az S9+ ujjlenyomatolvasójának nem lenne szabad karcolódnia!
P20 Prón eddig sehol sem találkoztam karccal, remélem nem is fogok!
A kisebb súly jelenthet sokkal jobb fém ötvözetet is...lásd repüléstechnika! Erre viszont nem igen fogunk választ kapni.
Amiben igazad van, az a rezgőmotor erőssége, S9 Pluson sokkal erősebb. Én ezért is vettem magamnak Honor Band 3 karkötőt, azt biztos megérzem ha a csuklómon rezeg!

[ Szerkesztve ]

(#4595) papelado válasza poero (#4592) üzenetére


papelado
aktív tag

+1 a súly nem jelent minőséget. Ötvözet tervezési megoldások miatt is lehet könnyebb de akár jobb is valami

Drágaszágom....

(#4596) Balázs1986


Balázs1986
addikt

A rezgést értem (bár nekem elég), de az anyagminőséget nem. Akárhogy fogdosom, nincs recsegés, nincsenek illesztési problémák, abszolút masszív érzete van.
A tömeg meg olyan, hogy lehetne jó nehéz pl öntöttvas vázzal, aztán egy ejtés és már törik is. Vagy lehetne pehelykönnyű szénszálas váz (ha nem árnyékolna :D ), és mégis baromi strapabíró esés terén (lásd pl racing quadcopter modellek). Elhiszem hogy a tömeg ad egyfajta prémium érzetet, de ez azért elég megtévesztő. Bár egy 180g mobil minden, csak nem könnyű. Ha lehet, ne térjünk vissza a fél kilós téglákhoz :)
Mondjuk az egész masszívság ott bukik hogy üveg házról beszélünk (ahogy a prémium telók többségénél), úgyhogy ejtéskor mindenképp szívás van, mindegy miből van a váz. Ez a fémváz csak ott számít, hogy kézben ne lehessen úgy hajlítgatni mint egy műanyagot (bár ott se mindegy, milyen műanyag), ez meg abszolút teljesül. Na de nem akarok itt nagy vitát kelteni, csak tényleg nem értem, miért kell ennél nehezebbnek lennie, mit nyújtana azáltal a 200g által a 180-hoz képest.

Szerk.: Na megint lassan írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#4597) Pompi válasza hito (#4590) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Műanyag?! Ez honnan vetted?. Még a gombok is fémből vannak, ahogyan a keret is. Elöl hátul meg üveg. Én akár az X mellett kézbe fogva sem érzek különbséget, pedig nagyjából tudom milyen egy high end telefon, még az S8 / S9-nél is minőségibbnek - rock solidabbnak - érzem a P20-amat. Szóval sok mindent el lehet mondani a P20-ról, de szerintem az anyag és összerakás minőségre nem lehet panasz. Nagyon megutálhattad ezt a telefon ha komolyan leműanyagozod.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4598) hito


hito
nagyúr

Ok, megadom magam! De a véleményem marad. Mivel a minőségérzet megítélése szubjektív dolog, fenntartom a jogot, hogy gyengusznak könyveljem el. Ettől senki ne érezze magát kevesebbnek ;)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4599) papelado válasza hito (#4598) üzenetére


papelado
aktív tag

Nem érezzük de ez a full műanyagozás brutálisan mellément valóban..1 mert nem az 2 meg..... ;]

Drágaszágom....

(#4600) kocsij válasza Aryon87 (#4574) üzenetére


kocsij
tag

A szolgáltatós is független legalábbis a Telekomnál és még dual simes is.

Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.