Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) nbukta77 válasza Lac122 (#4950) üzenetére


nbukta77
addikt

Kb egyforma. Az x-ben joval kisebb az aksi, de mivel mas a rendszer igy kb egyforma az en szokasaimmal. En nem nezek kijelzo sotokat. Este kb ugyan ugy 60% van az aksiban nekem.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4952) knox83


knox83
senior tag

Ajfonosok miért váltottak? Semmi offenz, tényleg érdekel. Hétvégén nyomkodtam egy X-et, bejövős, de az ios sosem volt opció. Van egy céges i5s és vért p*sálok vele.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4953) nbukta77 válasza knox83 (#4952) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem tudom miert valtottam. Talan untam mar az ios-t. Vagy csak az ujdonsag.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4954) Lac122 válasza knox83 (#4952) üzenetére


Lac122
tag

Kicsit én is untam plusz ez az ios már szerintem nem olyan mint amilyennek az öreg anno megálmodta...Ha nem kapnak észbe mind árazás mind egyéb téren lesznek itt még bajok de ez csak az én véleményem.

(#4955) vlesi69


vlesi69
senior tag

Hát igen elég zárt az IOS és drága, egyszer én is kipróbáltam, egy hét után eladtam. Ha olvastátok valahol kijöttek az új Apple telefonok k....va drágák!!!! Erre lépet a Xiaomi annyi pénzért telefon laptop hangszóró headszet egybe, hatalmas! Szerintem a Samuk sem olyan jók mint a régebbiek, az utolsó jó telójuk a csúcskategóriában az S7-S7 Edge páros volt.

(#4956) knox83


knox83
senior tag

Köszi a válaszokat:)
Az árazás kezd irreális kategória lenni, de megmondta Tim Cook, mindig meg lesz az a réteg (rajongó tábor) akik hajlandóak megfizetni az "innovációt"😁bármennyi is lesz.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4957) dobolson válasza knox83 (#4956) üzenetére


dobolson
senior tag

Ja, innováció, pl a 6.1-es HD kijelző 300 ezerért. :D Vicc kategória. :N

[ Szerkesztve ]

(#4958) nbukta77


nbukta77
addikt

Az a baj, hogy az uj xs max meg erdekelne is. Az ar sem lenne problema. De nem latok mar a keszulekek kozott akkora kulonbseget. Persze a hardver papiron joval erosebb, mint a p20 pro. De ezt mar nem erzi az ember. Azt hittem ha megjelenik valtani fogok megint, de eddig nincs az az erzes, hogy huuuu ez nekem kell. Egy gear s3 frontier-rel hasznalom a prot es eddig tokeletes paros nekem.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4959) knox83 válasza nbukta77 (#4958) üzenetére


knox83
senior tag

Erre jó példa a tavalyi iphone x vs p20 pro összehasonlító videó. Geekbench, antutu sokkal erősebb az X, de a videón alig van különbség, sőt a p20 pro jó pár dologban gyorsabb volt. Ki lehet fizetni, de nem ésszerű ennyi pénzt kiadni egy telefonért. Régen az ios sokkal jobb, gyorsabb volt az androidnál, mára ez az előny eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4960) oggy71


oggy71
tag

Ma megérkezett telefonom. Nagyon tetszik, bár olyan hűdenagy előrelépést nem érzékelek a P9-hez képest, de azért megtartom :). Apropó, ezt az always on funkciót hol találom?

(#4961) Risard válasza oggy71 (#4960) üzenetére


Risard
aktív tag

Biztonság és adatvédelem/képernyőzár és jelszavak/információ megjelenítése mindig

(#4962) oggy71 válasza Risard (#4961) üzenetére


oggy71
tag

Köszi, ezt közben megtaláltam. Viszont az alsó ikonok eltüntetése, ill. újlenyomat olvasó funkcióba költöztetés beállítást nem lelem mostmeg..

(#4963) dobolson válasza oggy71 (#4962) üzenetére


dobolson
senior tag

Beállítások - Rendszer - Rendszer-navigáció.

(#4964) takika258


takika258
tag

Tudtok valahol egy jo leírást vagy topicot amibol megtanulok ezzel a teloval profin fényképezni?
(P20 Pro)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#4965) knox83 válasza oggy71 (#4960) üzenetére


knox83
senior tag

Nana, azért van bőven 😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4966) Ernesst válasza Pompi (#4942) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nincs mit. Nekem most a Roboto Condensed a favorit.:)

@gt4r4 (4907)
Igen, én sem értem, miért nem elérhető már a funkció. Lehet, hogy a témák univerzális alkalmazhatóságát korlátozná, de ez csak tipp részemről.

(#4967) philoxenia válasza takika258 (#4964) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából először fényképezni kell megtanulnod. Fotós könyvek könyvtárból, fotós oldalak olvasgatása kell.
Maga a telefon segíthet eleinte, de a témát nem találja meg helyetted. Annyi tanács talán, hogy kísérletezés közben próbálgasd állítani a lehetséges opciókat, majd monitoron nézd vissza az eredményt, ne a telefon kijelzőjén.
Például itt nekem nem sikerült igazán visszaadni a felhőkön áttűző napot, ami szabad szemmel sokkal szebb volt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4968) Yasofix


Yasofix
csendes tag

Sziasztok!

Ismerős most kapott egy P20 Pro-t (lány😄). Az volna a problèmája, hogy a Play Áruházból nem tud letölteni. Csak azt írja ki hogy letöltès alatt vagy megkezdve. Az áruházba be van jelentkezve.
Lehet tudni hogy mit kell beállítani az áruház működèsèhez? Vodafonos. Csak azért írom mert nekem OnePlus3-nál ujratelepítès után mindig kell beállítanom a hálózatok között vmit.

Előre is köszönöm!

(#4969) oggy71 válasza takika258 (#4964) üzenetére


oggy71
tag

Félrement válaszom..

[ Szerkesztve ]

(#4970) oggy71 válasza takika258 (#4964) üzenetére


oggy71
tag

Dánke :)

(#4971) oggy71 válasza knox83 (#4965) üzenetére


oggy71
tag

Csak vicceltem :),de azért a P9-et is imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#4972) Risard válasza Yasofix (#4968) üzenetére


Risard
aktív tag

Elvileg a play áruházban lehet be van állítva hogy csak wifin frissítsen s töltsön le. S mivel wifin el lett indítva azért nem enged mobil adatról. Play áruház beállítások alkalmazások autómatikus frissítése alatt találod

[ Szerkesztve ]

(#4973) gerygery válasza philoxenia (#4967) üzenetére


gerygery
csendes tag

(#4974) knox83 válasza oggy71 (#4971) üzenetére


knox83
senior tag

Hetekig agyaltam biztosan kell-e váltanom, én is nagyon szerettem a p9et, de nem bántam meg😀 p20prot még jobban szeretem😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4975) oggy71 válasza knox83 (#4974) üzenetére


oggy71
tag

A P9 hozta meg sztem az igazi áttörést a Huaweinek. Előtte soha nem volt Kínai telefonom, és fáztam tőle abban az időben, de nem bántam meg választásom. Mint ahogy most sem a P20 Pro-val.

[ Szerkesztve ]

(#4976) philoxenia válasza oggy71 (#4975) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem a P7 is tökéletes volt. Azonban a P9 már drágább kategória lett. A P20 meg gyakorlatilag csúcstelefon áron van.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4977) Risard válasza knox83 (#4974) üzenetére


Risard
aktív tag

Én samsung párti voltam, utoljára egy note 8 am volt (megkapta feleségem) mikor előrendeltem a p20 prot. Picsit féltem de nagyon nem bántam meg. Jó telefon a note 8 is (meg pár kis beállítást beleraknék a p20 proba belőle) de nagyon jó és szerethető telefonra sikeredett ez is. S kellemes csalódás a márka.

(#4978) gt4r4 válasza philoxenia (#4976) üzenetére


gt4r4
tag

Én sony xperia sp-ről váltottam p7-re, nagyon imádtam ezt a telefont a sony után, előtte az összes telefonom sony volt, de valahogy nem voltak már jók.. A huawei-nek a p szériája nagyon tetszett, így lett p7, majd p9, ezt is imádtam, és most egy pár hete vettem meg a p20 pro-t, szerintem ezt is nagyon eltalálták, a p8-nál és a p10-nél még nem éreztem azt hogy megérné váltani. Szerintem egy feltörekvő márka mindent megtesz azért hogy új vásárlókat szerezzen, akkor kell megnézni őket amikor a csúcson lesznek, bízom benne hogy nem mennek el árazásban az iphone után, ha meg tudnak normális árakat szabni, akkor amíg van p széria én megveszem, persze legyen innováció is mögötte, és ne annyi hogy HD kijelzőt adnak.. :)) ja meg a kijelző méret szerintem itt megállhatna, a nagy kijelző inkább maradjon a Mate szériának :)

[ Szerkesztve ]

(#4979) nbukta77


nbukta77
addikt

Kivancsi lennek hanyan valtottak iphonerol. 8-tol feljebb. Vagy csak en vagyok aki x-rol valtott? Vagy meg arra, hogy s9+ rol valtott e valaki. Vagy csak en? 😁

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4980) a.sebi válasza nbukta77 (#4979) üzenetére


a.sebi
őstag

Én most adtam el a p20 prot , mert doboz nélkül vettem , bizonytalan garival , addig kölcsönkaptam egy s9 plust amíg nincs új p20 prom , teljesen beteg vagyok miatta , alig várom , h este megjöjjön az új , bontatlan , garis twilight p20 prom ! Elötte egyébként s8 plus volt ! P20 pro eddig az a telefon amit nem untam meg 4 hónap alatt ! Nagyon szeretem !

(#4981) Yager01


Yager01
senior tag

Isten hozott engem is a klubban. :) Köszönöm a segítséget és a türelmet. S8-ról jöttem ide S9+ és Mate10Pro helyett. Remélem jól döntöttem

[ Szerkesztve ]

(#4982) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Emui 9-et (android 9-el) probált már valaki? Tudom hogy még csak béta, de érdekelne, hogy milyen lehet napi használatban.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#4983) dobolson válasza Pistike1985 (#4982) üzenetére


dobolson
senior tag

Szerintem nálunk nem érhető el a béta. Bár biztos valahogy meg lehet oldani.

(#4984) Yager01


Yager01
senior tag

Használja valaki a gyári email alkalmazást? Lehetséges hogy nincs benne csak 15 perces frissítési idő intervallum?

(#4985) Pistike1985 válasza dobolson (#4983) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Elvileg feltehető.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#4986) SkiDev válasza gerygery (#4973) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nagyon patent kép szerintem. :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#4987) maaniac válasza Pistike1985 (#4982) üzenetére


maaniac
aktív tag

Még szeptemberben meg kéne kapnunk, úgyhogy nemsokára megkapod.

(#4988) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv mindenkinek! Bejelentkezem én is egy fekete variánsal. :)

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#4989) dobolson válasza Pistike1985 (#4985) üzenetére


dobolson
senior tag

Én próbáltam, de nem engedte. Asszem a régió miatt nálunk nem engedi. De nem ástam bele annyira magam.

(#4990) #18001664 válasza nbukta77 (#4979) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én P20 Próról S9 Plusra váltottam, aztán egy hónap múlva visszacseréltem a P20 Próra!
Most már nem adom másfél évig senkinek!!! :D Imádom.

(#4991) Pompi válasza Yager01 (#4984) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem egy exchange fiók van felvéve a gyáriba, azonnal (push) megjönnek a levelek, elvileg ugyanez működik imap fiókon is. Ha pop3 fiokod van, akkor tényleg csak 15 perc lesz, de akkor itt az ideje váltani ;)

Feel Good Inc.

(#4992) Aryon87 válasza #18001664 (#4990) üzenetére


Aryon87
félisten

Vakvágányra futott projekt volt az, de visszatértél a helyes útra :DD

Pistike1985 Mate10pro-ra van aki feltette a 9-es bétát, nekünk tök jó lesz, mikor megkapjuk azokat a funkciókat is ami most nektek alapból elérhető (főképp kamerában a szoftver + 960-as lassítás).

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4993) farkas-lány válasza Yager01 (#4984) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

15 perc a legkisebb idő.
Ezenkívül van 30 perc, 1 óra vagy hogy ne szinkronizáljon automatikusan.

(#4994) MaxFecky


MaxFecky
csendes tag

Ez az első Huawei telefonom. Eddig hallani sem akartam más telefonról, mint az iphone. Legelső okostelefonjaim samsungok voltak. Galaxy3, S+, S4, itt tértem át az iphone-kra: 4, 4s, 5s, történt egy visszalépés droidra, S6, majd újra 5s illetve SE. Mostani telefoncserémet rengeteg tesztvideó nézése előzte meg. Sebesség, kamera, kinézet. Fontosnak tartottam az ár/érték arányt, az akkumlátor méretét, hogy a csomagban eleve van gyorstöltő (az iphone-nál csak a lehetőség van, hogy tudja), tok, kijelzővédő. Kb 3 hete használom és nem bántam meg. Nagyon szeretem minden funkcióját, gyönyörű képeket lehet készíteni, van optikai zoom, az 128Gb tárhely több mint elég számomra, az akksi kibír 24 órát erős használat mellet úgy, hogy benne marad kb 40%, reggel kap egy óra töltést és mehet másnapig. Szeretem az ujjlenyomat olvasót (gyors és nem hibázik, nem úgy az utolsó telefonom az SE), ill. használom az arcfelismerést (ha dolgozom és kesztyűben vagyok, csak rápillantok). Jó a sztereó hangszóró, élmény rajta videót nézni, vagy hangokat lejátszani. A kijelző hatalmas (tartalomfogyasztásra tökéletes), jól betekinthető, szépek a színek. Megnéztem a mostani apple keynote-t de nem éraztem azt, hogy valamelyik telefonjuk nagyon kellene. Az árakkal nagyon elszálltak, de kevesebb pénzért is lehet prémium telefont venni. Kapott egy UAG plasma tokot és most egy nano üvegfóliát. Biztonságban érzem. Fontosnak tartottam ezeket leírni, engem mi késztetett arra, hogy eddig márkákról a P20 Pro-ra váltsak.

Szép napot mindenkinek!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#4995) Yager01 válasza Pompi (#4991) üzenetére


Yager01
senior tag

Gmail... Az szerintem push kéne hogy legyen... :(

(#4996) Risard válasza MaxFecky (#4994) üzenetére


Risard
aktív tag

Megkérdezhetem milyen nano üveget vettél s hol?

(#4997) MaxFecky válasza Risard (#4996) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Ilyesmi van rajta. 9H keménységű, nanotechnolóhiával készült. (azt mondom amit nekem is mondtak) De nem innen rendeltem. Dunaújvárosban egy GSM boltban vettem, és ott rárakta a srác.

https://www.mobilehome.hu/Huawei_P20_Pro_Tempered_Glass_3D_uveg_kijelzovedo_folia_Fekete

[ Szerkesztve ]

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#4998) MaxFecky válasza MaxFecky (#4997) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Egyetlen hátránya van, hogy csak szemből látszik az értesítési led, a szögből tekintesz rá nem látszik.

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#4999) Risard válasza MaxFecky (#4997) üzenetére


Risard
aktív tag

Azt hittem nano folyadék 😃 plasma tok nem nyomja fel nem ropog a szélén?

(#5000) Lac122


Lac122
tag

Sziasztok! Újabb kérdéssel fordulok hozzátok. Iphonenál már megszoktam hogy váltogat wifi és mobiladat között de itt valami más lehet a probléma. Amikor átvált mobilra nem tudom manuálisan visszakapcsolni csak akkor ha újraindítom. A másik hogy tegnap új wifire akartam csatlakozni és elutasította hogy helytelen a jelszó de amikor újraindítottam már elfogadta. Ti találkoztatok már ilyesmivel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.