Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Aryon87


Aryon87
félisten

Fotós userek gondolom már látták ezt a tesztet, főleg hogy kedvencük igencsak jól szerepelt. Nálam a top 3-ban benne van a Pixel és HTC mellett :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4652) janosibaja


janosibaja
őstag

Megjött a sötét téma a Messagesre.

(#4653) maaniac válasza janosibaja (#4650) üzenetére


maaniac
aktív tag

Ja elfelejtettem, fekete telefon és szürkés feketés tok. Időközben sikerült helyre passzintani a dolgokat. Elég volt ujjal kicsit erősebben megnyomni az üres tokot.

(#4654) janosibaja válasza maaniac (#4653) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz, rendelek egyet.

(#4655) нинч мэшэ válasza Sumptuous (#4646) üzenetére


нинч мэшэ
újonc

:R

(#4656) Fantomas80 válasza janosibaja (#4652) üzenetére


Fantomas80
tag

:C :R

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#4657) Balázs1986 válasza janosibaja (#4652) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi az infót, frissítettem is gyorsan. Sajnos gyakorlati haszna viszont nem sok van így hogy sötétszürke, jobban örültem volna ha fekete :U

(#4658) janosibaja válasza Balázs1986 (#4657) üzenetére


janosibaja
őstag

Én is :-(. Egy fokkal azért jobb a fekete háttérben.

(#4659) Balázs1986 válasza janosibaja (#4658) üzenetére


Balázs1986
addikt

Persze, nekem is jobban tetszik, jobban beleillik az összképbe. Csak na... :)

(#4660) Pompi válasza papelado (#4626) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elolvastam ezt az írást. Engem különösebbet bevallom nem érdekel, mert stock rendszert használok és ugyan egy IT fórumon vagyunk, ahol sok a szaki és itt másképp csapódnak le a dolgok, de kíváncsi lennék, hogy eladott darabszám viszonylatban mennyien használják a gyári rendszerrel és hányan "mókolják" meg. Gyanítom, hogy az összes eladott darabszám tekintetében ez elenyésző százalék lehet.

De. persze értem a felháborodást, nem szimpatikus a húzás. Viszont az írás végkonklúziójával nem teljesen értek egyet, hiszen, pont az adatbiztonság érdekében lépi meg ezeket a lépéseket a Huawei, ennek fényében nekem fura ezt olvasni:

"I cannot in good confidence recommend this company any longer to those who value their privacy, nor to those who value the ability to use their devices that they purchased as they want them."

Amúgy meg egy kicsit kivárnék még a teljes megpecsételéssel, szerintem kevés még az infó ahhoz, hogy ördögöt kiáltsunk, mindig ugyanabba a twitter posztba futok bele, hogy ha a témára rákeresek.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4661) janosibaja válasza Pompi (#4660) üzenetére


janosibaja
őstag

Adatbiztonság vonatkozásában inkább talán arra gondolhat, amit a fél világ, köztük a mobilaréna is megírt, hogy azt tanácsolja az FBI, a CIA és az NSA, hogy ne használjunk Huawei telefont.

Hogy aztán ez mennyire politikai műbalhé vagy sem, azt innen lehetetlen megállapítani...

(#4662) Pompi válasza janosibaja (#4661) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, ezért nem is forgalmazzák USA-ban. De a linkelt cikk az egy Irish Tech nevű XDA-n alakul "társaság", gondolom írek.
Persze van alapja, de ez olyan, mintha mi összeállnánk a haverokkal, csinálnánk egy Hunagro Tech csapatot és leírnánk, hogy nem javasoljuk, hogy ezt vagy azt használj, mert "mi" azt mondjuk. Érted, hogy mit akarok mondani?

Feel Good Inc.

(#4663) janosibaja válasza Pompi (#4662) üzenetére


janosibaja
őstag

Értem én... Csak kicsit ellenszenves a Huawei gyakorlata, de hát a telefonja meg jó (bár a pár kötöttsége kezdettől idegesít), meg nem is tudok háromhavonta új mobilt venni, ha kiderül valami vacakság.

És igen, mindegyik k. gyártó gyűjti az adatokat: gyűjtsék csak, fene beléjük.

(#4664) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Belépek a klubba egy füstlila P20Proval.
P9-ről jövök , nem ismeretlen a Huawei rendszere. Viszont nem találom a Témákat. Olyan rendszerű mint a P9-ben volt? Mert csak pár gyári témát látok és más semmit, én rontottam el,nem találok dolgot?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#4665) Angel78


Angel78
aktív tag

Sziasztok,
foglalkoztat a kérdés, hogy esetleg S8-ról váltsak P20Pro-ra.
Persze tesztek és a fórum egy részét olvastam, de ha lenne itt olyan user, aki ezt már meglépte és megosztná velem, akár privátban is a tapasztalatait pro és kontra, azt megköszönöm :R

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#4666) #18001664 válasza Angel78 (#4665) üzenetére


#18001664
törölt tag

P20 Próról a kiváncsiság kedvéért váltottam s9 Plusra, aztán egy hónap múlva visszaszereztem a P20 Prót!
Ha érdekel, privátban elküldöm a tapasztalatokat! Ide fórumba már bemásoltam jó pár napja.

(#4667) knox83


knox83
senior tag

Persze, és használj iphonet, hogy ők lopják el az adataidat ne a kínaiak...

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4668) Pompi válasza Angel78 (#4665) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én sima P20-ra váltottam. Írtam róla egész sokat a másik topikba. Kiindulásnak jó lehet, a kijelzőn, ip besoroláson és a 3 kamerán kívül ugyanaz a kettő. A kamera alapvető dolgai is ugyan azok - legalábbis ami rossz az mind a kettőn rossz. Ami jó, a kevés fényes fotózás az meg mind a kettőn jó, pluszban itt még van a 40 megás érzékelő meg a tele objektív.

Feel Good Inc.

(#4669) Balázs1986 válasza janosibaja (#4658) üzenetére


Balázs1986
addikt

Közben megkaptam Youtube-ra is, ugyanazzal a színnel mint Messages-ben.

[ Szerkesztve ]

(#4670) Ricardo


Ricardo
félisten

Na ők is beálltak a sorba. A DSLR bukta után most ez. Minden gyártó trükközik valamivel, de ha ezt így folytatják, lassan meglesz nekik az összes.

(#4671) cog777


cog777
senior tag

El kezdett rakoncatlanodni a Huawei Home, amikor keresni szeretnek az alkalamzasok kozott akkor elso ket betu beirasa utan belefagy. Par perc varakozas utan a rendszer felajanlja hogy var vagy ujrainditja azt :/

Ujrainditasa a telefonnak vagy a cache particio torlese nem segitett. :/

Nova Launcher-t feltettem, rendben es gyorsan teszi a dolgat, kiveve hogy be kell mindent allitani, kategorizalni az ikonokat stb.

Valaki tapasztalta ezt a problemat a Huawei Home-al?

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4672) Risard válasza janosibaja (#4661) üzenetére


Risard
aktív tag

Persze ez egy nagy halandzsa hogy ne külföldi cuccokat vegyél hanem hazait, persze ájfon is gyűjt adatokat de az nem büntetendő 😃Zárás sem zavar nexus 6 volt az utolsó telefonom amit romoltam aztán rájöttem hogy értelmetlen mert mindegyikbe volt valami bug aztán 1 hét alatt jött a javítás aztán más mászott el. Úgyhogy elkezdtem használni a gyári cuccokat vagy kerestem az áruházban s találtam amivel minden rendben volt. Eddig samsungon aztán most huawei en hamar megszoktam a rendszert, úgyhogy számomra nem nyújt semmit egy rom ami miatt mókolnom kellene.

(#4673) Risard válasza MikaVejneGI (#4664) üzenetére


Risard
aktív tag

Nincs véletlen téma ikonod az asztalon? Azon belül lehet letölteni.

(#4674) knox83 válasza Balázs1986 (#4669) üzenetére


knox83
senior tag

Huu köszi a tippet, ezt nem is vágtam. Hála istennek már alig van fehér háttér :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4675) janosibaja válasza Balázs1986 (#4669) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz, hogy szóltál. Pofás.

(#4676) janosibaja válasza Angel78 (#4665) üzenetére


janosibaja
őstag

Csodák nincsenek, én is S8-ról jöttem. Számomra az esti és a telefotó az igazi plusz, az is jó telefon volt.

(#4677) richies válasza Balázs1986 (#4669) üzenetére


richies
senior tag

Hol kapcsolható ez be?

Rozsomak of Power

(#4678) janosibaja válasza richies (#4677) üzenetére


janosibaja
őstag

Profilkép/ Beállítások/ Általános beállítások/ Sötét téma

(#4679) richies


richies
senior tag

Köszi. Pedig kerestem ott... Tuti most termett ottana.

Fbeg fb Messenger lehetne a kovetkezo

Rozsomak of Power

(#4680) knox83 válasza richies (#4679) üzenetére


knox83
senior tag

+1

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4681) Aryon87 válasza richies (#4679) üzenetére


Aryon87
félisten

Van rá alternatíva: [link]

Remélem nem tilos..

Működnek, de a telepítés elött törölni kell az eredetieket. a messenger viszont frissítésért fog vinnyogni, hagyjátok

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4682) samir


samir
tag

hello, most szereztem be 1 p20pro-t, az lenne a kérdésem hogy ezt a swiftkeyt valahogy kilehet kapcsolni?

A Privát előny.

(#4684) dobolson válasza samir (#4682) üzenetére


dobolson
senior tag

Másik billentyűzetet szedhetsz le, de az alap bill. ez rajta.

(#4685) mec71 válasza Aryon87 (#4681) üzenetére


mec71
tag

Letöltöttem de elkezdi telepíteni és hibába fut. Letöröltem az előzőt

(#4686) Aryon87 válasza mec71 (#4685) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert irtam, hogy az eredeti alapokat torolni kell.
Nem friss verziok, de legabb mukodnek. Igaz en Mate10Pro-s vagyok, de egykutya a helyzet:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4687) #33762560 válasza farkas-lány (#4467) üzenetére


#33762560
törölt tag

Kár, h ezt nem áprilisban mutatták be, talán el tudtak volna csábítani.. 🙃 szerintem ez a barna bőr mindent visz, az LG G4 -nél is imádtam, talán majd a Mate 20 Pro...

(#4688) cog777 válasza gt4r4 (#4618) üzenetére


cog777
senior tag

"úgy vettem észre hogy tétlen állapotba este 6%-ot is tud merülni"

Csinaltam ejjelre egy merules tesztet. 98%-on tettem le a telefont egy kis netflix utan :)
7 ora alvas utan reggel volt 96% tehat 2%-ot merult kb 7 ora alatt.
A wifi-nek rossz a jel erossege az ejjeliszekrenyemen :)

Szerintem a beallitasokban az aksis resznel meg tudod nezni mi meriti a telefont.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4689) rain111


rain111
csendes újonc

Sziasztok!A segitségeteket kérném,lehet béna vagyok de a p20 proban nem találok olyan funkciot ami az össz hivásidöket jelzi,(kimenö,bejövö) illetve ezek nullázását.Mentségemre szolljon,ma vettem és elötte csak samsungjaim voltak.Konkrétan s7edge-rol váltottam.A segitségetek elöre is köszi.

(#4690) dobolson válasza rain111 (#4689) üzenetére


dobolson
senior tag

Lehet, h itt nincs ilyen.

(#4691) gti16v


gti16v
őstag

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4692) Ricardo válasza gti16v (#4691) üzenetére


Ricardo
félisten

Majdnem eltalálta😁

(#4693) dobolson válasza gti16v (#4691) üzenetére


dobolson
senior tag

:D :D tegnap én is csináltam pár fotót, h be volt kapcsolva az AI, bár tudtam, h nem kéne. A végeredmény az lett, h tényleg nem kéne. :)

(#4694) firemanus82


firemanus82
senior tag

Segítséget kérnék. Meg mindig ez a védett alkalmazások dolog. Több app is figyelmeztet hogy nem fogok kapni értesítést ha nem rakom a huawei telefonon védett módba. Itt most ugye valami alkalmazás indítás menupontot javasol hozzá. De mit kellene beallitanom hogy jó is legyen? Most épp a tv24 rikacsolt emiatt, és persze nem is jelez. Kézi kezelésre kapcsoltam és mind3 beállítást amit feldob bekapcsoltak. Ez lenne a kívánt védett mód?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4695) nimba1 válasza firemanus82 (#4694) üzenetére


nimba1
aktív tag

Sztem igen.

(#4696) janosibaja


janosibaja
őstag

Nektek is frissült a Chrome? Még fehérebb, még csúnyább lett, a gyakran keresett weboldalak ikonjai a kezdőlapon lekicsinyültek, alig látom őket... Ez lenne a Nagy Változás?

(#4697) Yager01


Yager01
senior tag

Srácok használ valaki hívás rögzítő alkalmazást? Munkám miatt sokszor szükségem van rá mind normál mind Bluetooth kapcsolat mellett (autoban).

(#4698) gt4r4 válasza cog777 (#4688) üzenetére


gt4r4
tag

Szerencsére úgy néz ki hogy beállt az aksi, így mostmár előző estéken nekem is 2%-ot merült, igaz nekem csak a bluetooth aktív, wifit mindig kikapcsolom, mobilnetem nincs, így azt nem tudom mennyit ehetne amúgy. Néztem hogy mi fogyaszthat annyit, de nem igazán láttam semmit ami annyit evett volna, de csak egyszer volt ilyen "drasztikus".

(#4699) dobolson válasza janosibaja (#4696) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem pont hogy rohadtul tetszik az új dizájn. :)

(#4700) janosibaja válasza dobolson (#4699) üzenetére


janosibaja
őstag

Annak örülök :-). Nekem inkább sötét kéne, nagy ikonokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.